Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1677986 razy)

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Jak ju padło m65.
Jakiej firmy kupujecie?

Mam w domu 2 pary Surplusa Airborne. I o ile są mega wygodne i materiał bardzo przyjemny. To wykonanie mocno siada. Tu nikta, tam guzik odpadnie itd. W sumie od spodni za 130zł by można wymagać minimalnie więcej.

A co do jeansów to również bardzo nie lubię. Zostałem zmuszony ostatnio do zakupu dwóch par przez Żonę ("żeby wyglądać jak człowiek") i nie noszę :P
Surplusy mi nie wytrzymują. BDU Helikona pasują mi dużo bardziej krojem i wykonaniem, chociaż guziki mogły by się bardziej trzymać :)

Miałem trzy pary Helikonów, z dwóch wyrosłem, z trzeciej zrobiłem se krótkie bo akurat była potrzeba. Kurewsko wytrzymałe (jedyne uszkodzenie zrobiła mi kobieta Harva, atakując mnie podstępnie węgielkiem z grilla, dziurka się wypaliła i nic nie zaczęło się pruć w tym miejscu), bardzo wygodne i ogólnie kul i czil. Jedno co mnie dziwiło, to fakt, że praktycznie każda para była robiona z innej gramatury materiału i jedne były bardziej letnie, a dwie kolejne raczej na chłodniejsze dni ;)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Spoiler

Wjebałem się troszeczkę w dysputę o spodniach, wybaczcie proszę, już uciekam.

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
 :D
Spoiler

Wjebałem się troszeczkę w dysputę o spodniach, wybaczcie proszę, już uciekam.
No dzięki tobie zrozumiałem że oni o spodniach tyle się pałują.
Jak masz problemy emocjonalne to zapraszam do mnie, szybko się pozbędziesz.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
@michu123PL Znajdź sobie coś, co po prostu sprawia Ci frajdę bez wchodzenia na ambicję. Niezależnie od tego, czy to jazda na rowerze, czy sklejanie modeli. Wydaje mi się, że ustawiasz sobie za dużą presję, tak, że zamiast motywować i dawać power do działania, przygniata. Będzie dobrze ;)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
...

A damskie? Pińcet kolorów, rozmiarów, wzorów, fasonów, materiałów, wszystko do wyboru do koloru, od patyczaków po wieloryby ;D Równouprawnienie kurwa ;D

Tylko do momentu zakupów, wtedy okazuje sie ze nic nie ma w tych sklepach ;)

Faktycznie macie problem z tymi porciętami :P
Dla mnie jest jeden podstawowy warunek, maja mi nie zgniatać jajek gdy prowadze samochód i na rolkach/łyżwach, no i być odpowiednie do sytuacji.
« Ostatnia zmiana: 12 Kwi, 2015, 23:34:21 wysłana przez commelina »

Offline guzie

  • Gaduła
  • Wiadomości: 254
  • aj- Vai
Jak ju padło m65.
Jakiej firmy kupujecie?

Mam w domu 2 pary Surplusa Airborne. I o ile są mega wygodne i materiał bardzo przyjemny. To wykonanie mocno siada. Tu nikta, tam guzik odpadnie itd. W sumie od spodni za 130zł by można wymagać minimalnie więcej.

A co do jeansów to również bardzo nie lubię. Zostałem zmuszony ostatnio do zakupu dwóch par przez Żonę ("żeby wyglądać jak człowiek") i nie noszę :P
Surplusy mi nie wytrzymują. BDU Helikona pasują mi dużo bardziej krojem i wykonaniem, chociaż guziki mogły by się bardziej trzymać :)

Miałem trzy pary Helikonów, z dwóch wyrosłem, z trzeciej zrobiłem se krótkie bo akurat była potrzeba. Kurewsko wytrzymałe (jedyne uszkodzenie zrobiła mi kobieta Harva, atakując mnie podstępnie węgielkiem z grilla, dziurka się wypaliła i nic nie zaczęło się pruć w tym miejscu), bardzo wygodne i ogólnie kul i czil. Jedno co mnie dziwiło, to fakt, że praktycznie każda para była robiona z innej gramatury materiału i jedne były bardziej letnie, a dwie kolejne raczej na chłodniejsze dni ;)

Helikon, Surplus to jakieś podróby z Niemiec, za moich czasów kupowało się M65 tzw. "kontraktowe", np. Apparel, które mam już 12lat

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Nie no kurwa kocham te forum ból dupy i kłótnia na dwie strony bo Ci się kurwa przywidziało do chujowego sklepu leźć po spodnie :D

to* forum ;)

:D

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Cytuj
no i być odpowiednie do sytuacji.

O to to. W jedne gacie ubiorę się po domu, w drugie do sklepu, w trzecie jak idę z Żoną Moją do restauracyi czy na inne balety ;) Plus czwarte do roboty, piąte w robocie (bo to nie to samo ;) ), szóste jak dłubię w aucie... pewnie jeszcze by się coś znalazło :P

I skoro wymagam tego od siebie, to też od innych - o ile jak idę do mechanika zrobić auto, to nie będę oczekiwał garnituru. Co nie znaczy, że takie sytuacje się nie zdarzają - np. koło siebie mam markowy salon (robiłem tam przegląd okresowy), gdzie wszyscy poza typowo dłubiącymi pod maską chodzą w pełnym garniturze. A ci dłubiący w estetycznych, firmowych kombinezonach. A panie w garsonkach jakby się kto pytał ;)
Natomiast jakbym wszedł do jakiejś szanującej się (przynajmniej tak zakładam) firmy i zobaczył gościa w piżamie no dobra, dresiku, to by mi parę myśli do głowy przyszło ;) O uczelni już nie mówię, ale ja tam nie tylko na egzaminy chodziłem w koszuli ;)

Niemniej co kto woli, co kto lubi, jak komu wygodnie i fogle. Stąd @Amal_68, @g-zs, @Winged :



;)
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Ma ktoś porównanie tych Helikonów z Surplusami jeżeli chodzi o rozmiarówkę?
Surplusy są duże, noszę M a mam 185cm, 90kg.

007



Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Oj tam oj tam, będzie pan zadowolony... :headache: ;D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Jeździ to jeździ, na chuj drążyć? ;D
Spoiler

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 429
  • It is useless, to resist.
Ostatnio wam wspominałem o pewnym podróżniku berlińskim co to mi wisiał z przesyłką z allegro, nie? Dostałem info, że wysłał mi to 13.04 cytuję "osobiście byłem dziś na pocztę to wysłać". Co się okazało? Wysłał to chuj WCZORAJ.

Zajebywałbym z marszu takich typów. Oczywiście na allegro negatyw. Całe szczęście, że pipak cały. A zapakowany byle jak..
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Nowoczesne technologie ułatwiające życie... :facepalm:

Synchronizuję sobie SGS4 (zresztą z niego piszę żeby wszystko posprawdzać) i chciałem sobie podłączyć go pod kompa. I teraz:
1. W moim pierwszym smartfonie i5800 wtykałem kabelek, wybierałem automatycznie pojawiającą się opcję (usb/kies/aparat) i wsio.
2. W Ace2 nie wiedzieć czemu ta procedura była odwrotna - najpierw menu (więc automatycznie się już nie pojawiało) a potem kabel.
3. Teraz w S4 tylko Kies. No to zgrałem dobrą wersję ze strony szjasunga. Chuja dobrą jak się okazało, ale zaktualizowałem. Po zrobieniu wszystkiego zgodnie z instrukcjami... nadal chuja, nie działa. Przeinstalowałem sterowniki. Nie działa. Bo nie.

I siedzę teraz nad superhipersprzętem za xxxx-złotych, na którego nie mogę nawet wgrać empetrójek. Co na mojej ś.p. starej empetrójce za xx-złotych xx-lat temu zajmowało sekundy.

Albo ja naprawdę jestem za durny, albo sam już nie wiem o co kurwa chodzi...
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Było kupić Nokię. Narzekałbyś że chujowa ale przynajmniej się ładnie łączy  ;D
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
@MrJ nie orientuję się zbyt dobrze - masz tam kartę SD? Bo istnieje coś takiego jak adapter i muszę Ci powiedzieć że nawet jakby to szybciej pracuje niż przez USB które ma metr długości ;)

Offline mati304

  • Gaduła
  • Wiadomości: 255
  • These go up to eleven.
Albo wersja (na mp3 głównie) typu odpal i zapomnij - udostępnić pliki z kompa w sieci lokalnej i sobie po wifi zassać jakimś managerem plików typu ASTRO.
There's no use being precise about something when you don't even know what you're talking about.

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Normalne microSD, normalne zgrywanie danych które robiłem na poprzednich telefonach dziesiątki razy. Tutaj po prostu telefon (z kartą w środku ;) ) się nie łączy z kompem, wyskakuje błąd połączenia bez żadnych dodatkowych szczegółów i tyle. Nieważne czy najpierw wkładam kabel, czy odpalam kiesa. Ostatecznie potem przeinstaluję wszystko fpizdu jeszcze raz.

W ogóle nie wiem dlaczego nie ma opcji podłączenia telefonu jako zwykłego zewnętrznego usb bez żadnych dodatkowych programów. Za proste? ::)
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 429
  • It is useless, to resist.

W ogóle nie wiem dlaczego nie ma opcji podłączenia telefonu jako zwykłego zewnętrznego usb bez żadnych dodatkowych programów. Za proste? ::)

No nie wiem, ja coś takiego mam. Niczego nie instalowałę. Żadnych sterowników. Null. Zero.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline mati304

  • Gaduła
  • Wiadomości: 255
  • These go up to eleven.
A wykrywa Ci w ogóle telefon w menadżerze urządzeń? Może driverów nie masz?
Z trybem pamięci masowej to już taka polityka.
There's no use being precise about something when you don't even know what you're talking about.

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
W SGS4? To wrzuć na PW co i jak, bo ja szukam w meniu po raz n-ty i nigdzie nie widzę, tylko Kies.
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars

W ogóle nie wiem dlaczego nie ma opcji podłączenia telefonu jako zwykłego zewnętrznego usb bez żadnych dodatkowych programów. Za proste? ::)

U mnie tak działa, ale mam windę 8.1 i na fonie i na kompie. Nawet jest specjalne narzędzie wbudowane w system kompa, które pozwala wrzucać sobie muzę po wifi. I wszystko funkcjonuje wzorcowo.

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Da sie. W SGS4 Active przynajmniej włączyłem. One domyślnie mają nieaktywny tryb debugowania USB. Ale da się go odpalić w opcjach programisty. Robi się to jakąś metodą rodem z Mortal Kombat - odpowiednia ilość sekund naciskania którejś z opcji w menu ustawień i pojawia się ukryty level. Potem tylko włączyć tryb debugowania i już - wykrywa pamięć urządzenia jako dysk przenośny.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Okiej dzięx to posprawdzam potem.

Z tym że ja mam XP ;D ALE według specki samego szajsunga jeśli jest SP3 i odpowiednie sterowniki to ma banglać. A nie bangla :(
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.