Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1680747 razy)

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Wirtualne sklepy z wirtualnym towarem, z którymi nie ma żadnego kontaktu telefonicznego ani mailowego.
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Wojtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 182
    • jutube
"Wysyłka Pana zakupu zostanie zrealizowana na początku przyszłego tygodnia.
Najserdeczniej przepraszamy za powstałe opóźnienie."
-_-

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Android na Motorola Moto G. Mowie Wam, nie kupujcie tego szajsu. Musialem zrobic reset telefonu, no i z racji tego, ze mialem backup wszystkiego w google, to ... nie przywrocilo niczego, zadnych ustawien. Nic kurwa! Musze znow wszystko od poczatku ustawiac i konfigurowac. Ja pierdole ja bym nawet zaplacil komus za to, zeby mi to gowno skonfigurowal.

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
"Wysyłka Pana zakupu zostanie zrealizowana na początku przyszłego tygodnia.
Najserdeczniej przepraszamy za powstałe opóźnienie."
-_-
W moim wypadku na stronie było napisane "Ten produkt wysyłamy natychmiast". Po złożeniu zamówienia dostałem maila ze statusem zamówienia "Telefon zamówiony u dystrybutora, przewidywana dostawa na magazyn centralny 19.08". Potem coś w stylu "Telefon dostaliśmy, niebawem wyślemy" i od tamtej pory urwał się kontakt.
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi
Że nie zarobiłem prawie nic podczas pobytu w Anglii, prawie nie ma pracy, a jak jest, to w żałośnie złych warunkach (cholernie głośne i brudne magazyny, nie dają rękawiczek ochronnych, żeby informowali chociaż, że trzeba mieć swoje...) i taki zapier*ol, że moje chore serce wysiada. Cwaniaczki, które siedzą tu na stałe, obijają się na kontraktach, a frajerzy robiący temporary muszą odwalać robotę za kilka osób. Pies grzmocił to Coventry i okolice, sami emigranci albo cwani Angole, którzy się na nich dorabiają (zasrane agencje, z 12 funtowej pensji [za godzinę] biorą ponad 5 dla siebie). Następnym razem pojadę do Niemiec albo w jakieś normalniejsze okolice Wielkiej Brytanii, pewnie nawet z kosztami mieszkania (tu na szczęście mam za darmo, bo mam rodzinę) wyjdę dużo lepiej.
« Ostatnia zmiana: 22 Sie, 2014, 18:05:24 wysłana przez gizmi7 »

Orange

  • Gość
Men. Papiery na wózki - w coventry to koło 250 funa na counter i rech. Potem przez agencję masz 8 za godzinę na bidę.

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 590
  • Biegnę ci wpierdolić.
1. Zerwij z dziewczyną z którą byłeś prawie 5 lat, bo okazała się być tępą pizdą,
2. Miej wkurwa na zmianę z żalem,
3. Przypomnij sobie, że "tego kwiatu to pół światu",
4.? ? ? ? ? ? ?
Spoiler

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Jest tak: moi Rodzice z Siostrą 3 lata temu mieli wypadek samochodowy - grubo najebany gość w nich jebnął na autostradzie, koziołkowanie, auto do kasacji, wielomiesięczna rehabilitacja itepe. Sprawa jasna jak słońce, powinna się skończyć na dwóch rozprawach sądu, pierwszej i ostatniej.

Ale jako że, jak śpiewał Kazik, w naszym "kochanym i praworządnym" kraju "nie ma słońca nieomal przez 7 miesięcy w roku", to:

- lekarz zjebał dokumentację, w której opis efektów wypadku i późniejszych dolegliwości był znacznie zmniejszony,
- agencja która się zajęła sprawą (wiadomo, wszyscy w szoku zaraz po wypadku w szpitalu, jakiś znajomy polecił, no to się zgodzili) zjebała z przygotowaniem wniosku, terminami rozpraw, dokumentacją i jeszcze wieloma innymi rzeczami, policzyła grubo za reprezentowanie, a na ogłoszeniu wyroku nawet się nikt z nich nie pojawił,
- pijany cwaniaczek zaczął kombinować a jakimiś papierami że się leczy, że nie był poczytalny i inne takie gówno i w sumie chuja mu ostatecznie zrobili,
- sąd mielił to 3 lata, po czym ostatecznie "w majestacie prawa" osądził. I dostali odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu UWAGA, KURWA: dla Mojej Siostry (jako najmniej poszkodowanej) nieco ponad 3 tysiące, dla Rodziców (oni się należeli szpitalach, do tej pory chodzą na rehabilitację bo Ojciec kuleje) po około 6 tysięcy. Złotych polskich.

Już kurwa nie wiem czy się śmiać, płakać czy kurwa cokolwiek :( :o :evil: :facepalm:
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
O kurwa. Grubo jak bojler Junkersa.
Wyrazy współczucia. A co do typa - dostanie w końcu to samo po trzykroć, nie bój żaby :)

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
No to i ja przywołam trochę przeszłości:
Rok temu miałem ciężki wypadek na obwodnicy Kurowa. Typ w tirze dokonał abordażu przy prędkości około 110km/h.
Okazało się, że to był jego pierwszy tydzień za kierownicą tira. W dodatku gadał przez telefon w momencie kolizji.
Policja wlepiła mu 300zł mandatu i 3pkt karne za niezachowanie odpowiedniej ostrożności przy zmianie pasa.
Co w tym wkurwiającego?

Pare miesięcy później przyciął mnie fotoradar w Warszawie na Puławskiej. 500zł i 5pkt karnych. Niech ich chuj.

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
To żeby cię pocieszyć, i przy okazji się wyżalić, powiem, że były chłopak mojej żony, który od 2004 roku był bezrobotny, wniósł 4 lata temu pozew o odszkodowanie w kwocie 120,000,00 tyś.
W pozwie napisał, że remontował dom, który kupił mój teść w 2008 roku, a to wszystko z własnych środków, legitymuje się fakturami na kwotę 20,000,00 tyś. które brał na swoje nazwisko i adres zamieszania rodziców, ale materiały nabywał z pieniędzy Kasi.
W pozwie kłamstwo pogania kłamstwo, stwierdzenia typu; (...) wiedziony wizją założenia rodziny, przy wydatnej pomocy matki, od której otrzymał € 5,000 na przebudowę domu przy ul. Kopernika (...) pozwana dzięki jego nakładom finansowym oraz  pracy wzbogaciła się trzykrotnie, powodując tym samym jego zubożenie, itd.
Zapomniał jedynie dodać, że Kasia wywaliła go na zbity pysk z budowy w grudniu 2010, kiedy znalazła w jego laptopie wszystkie portale randkowe w Polsce, z wymienionymi preferencjami seksualnymi, kontaktami, etc.
Kasia musiała przedstawić zarobki i pity z ostatnich 5 lat, teść prywaciarz również, teściowa akcje z elektrowni Opole na kwotę 70,000,00 tyś, tak samo.
Kasia ma faktury na 90,000,00 tyś. koleś nie przedstawił nic, za wyjątkiem tych faktur, które brał na siebie ze środków przekazywanych przez Kasię.
Nie pracował, Kasia płaciła za wszystko, paliwo, samochód i amortyzację, tel. komórkowy, media, majtki i skarpety, jednym słowem wszystko, postawiła ultimatum, albo mi pomożesz, albo szukaj pracy a ja wynajmę firmę.
Liczba wałów przekracza zdolność mojego pojmowania, prace wszystkich profesjonalnych podmiotów przypisuje sobie, wiadomo, że wszystko robiło się bez faktur, żeby było taniej, no ale za okna, dachówkę, więźbę, materiał na CO, solary, instalację elektryczną, jednym słowem za zakup materiałów faktury są, ale sądu jakoś to nie obchodzi.

Jest tu jakiś student prawa, albo prawnik?? HELP.
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
W piątek mam lot do Irlandii, a na Islandii ogłoszono najwyższy alarm lotniczy w związku z erupcją wulkanu. KURWA
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Pare miesięcy później przyciął mnie fotoradar w Warszawie na Puławskiej. 500zł i 5pkt karnych. Niech ich chuj.
Niedawno ryzykowałem podobną sytuację.
Tutaj:
https://www.google.pl/maps/@52.1879958,20.9178854,19z?hl=pl
przy jezdni prowadzącej na północ stanęli pod wiaduktem. Co jest szczególnego w tym miejscu? Otóż tutaj ograniczenie jest do 60 km/h, a 100m wcześniej jest górka i kończy się trasa szybkiego ruchu. Nikt ich nie widział i każdy jechał >90. ;)

W piątek mam lot do Irlandii, a na Islandii ogłoszono najwyższy alarm lotniczy w związku z erupcją wulkanu. KURWA
Przynajmniej będzie ekologicznie. :D
http://climatecrocks.com/2011/01/05/climate-fun-facts-first-carbon-negative-volcanic-eruption/

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
Dawno nie zaglądałem do tego tematu. Wystarczyło że przeczytałem ostatnie kilka postów żeby się wkurwić.
Wkurwia mnie brak sprawiedliwości i uczciwości wszędzie i że często w wymiarze sprawiedliwości nie ma miejsca na te dwie rzeczy.

Offline Myxu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 271
Wkurwia mnie to że się nieopatrznie zdrzemnąłem między 18:30 a 19:30 i... no i już wiecie co tu robię o tej porze.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
skopiuję pewien post z fejsbuka:
Cytuj
( Obraz usunięty.)
W ciągu 16 lat II RP zdołano wybudować 8 tys. km torów kolejowych typu ciężkiego.
W latach 1971-1977 wybudowano pierwszą i jak dotąd jedyną linię kolejową dużej prędkości (Centralna Magistrala Kolejowa).
W ciągu pierwszych 20 lat III RP zdołano zlikwidować ok. 5 tys. km linii kolejowych. Obecny "menedżment" kolejowy zapowiada jednak poprawienie tego osiągnięcia pierwszej dwudziestolatki, obiecując zlikwidowanie kolejnych 3 tys. km linii w zaledwie 5 lat (do 2015). W ten sposób III RP zdoła zlikwidować tyle linii kolejowych, ile zbudowała II RP.

Unia Europejska uznała, że rozwój infrastruktury kolejowej powinien być priorytetem polityki transportowej państw, by jak najwięcej transportu przenosiło się z dróg na bardziej ekologiczne drogi żelazne.

Czytaj więcej:
http://forsal.pl/artykuly/814319,zamiast-tysiaca-tylko-600-km-nowych-torow-zobacz-ktore-wojewodztwo-odrobilo-zadanie.html
http://www.obserwatorfinansowy.pl/tematyka/makroekonomia/unia-europejska-preferuje-kolej-my-tracimy-miliardy-niszczac-drogi/
Normalnie wyrównali sytuację pomiędzy post-niemieckim zachodem i post-rosyjskim wschodem... :facepalm:
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Żółtki z Singapuru wysyłające przesyłki po ~14 dniach i nie odpisujące na maile. A ja się bujam bo pracy nie mogę bez smartfona zacząć.

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
To żeby cię pocieszyć, i przy okazji się wyżalić, powiem, że były chłopak mojej żony, który od 2004 roku był bezrobotny, wniósł 4 lata temu pozew o odszkodowanie w kwocie 120,000,00 tyś.
W pozwie napisał, że remontował dom, który kupił mój teść w 2008 roku, a to wszystko z własnych środków, legitymuje się fakturami na kwotę 20,000,00 tyś. które brał na swoje nazwisko i adres zamieszania rodziców, ale materiały nabywał z pieniędzy Kasi.
W pozwie kłamstwo pogania kłamstwo, stwierdzenia typu; (...) wiedziony wizją założenia rodziny, przy wydatnej pomocy matki, od której otrzymał € 5,000 na przebudowę domu przy ul. Kopernika (...) pozwana dzięki jego nakładom finansowym oraz  pracy wzbogaciła się trzykrotnie, powodując tym samym jego zubożenie, itd.
Zapomniał jedynie dodać, że Kasia wywaliła go na zbity pysk z budowy w grudniu 2010, kiedy znalazła w jego laptopie wszystkie portale randkowe w Polsce, z wymienionymi preferencjami seksualnymi, kontaktami, etc.
Kasia musiała przedstawić zarobki i pity z ostatnich 5 lat, teść prywaciarz również, teściowa akcje z elektrowni Opole na kwotę 70,000,00 tyś, tak samo.
Kasia ma faktury na 90,000,00 tyś. koleś nie przedstawił nic, za wyjątkiem tych faktur, które brał na siebie ze środków przekazywanych przez Kasię.
Nie pracował, Kasia płaciła za wszystko, paliwo, samochód i amortyzację, tel. komórkowy, media, majtki i skarpety, jednym słowem wszystko, postawiła ultimatum, albo mi pomożesz, albo szukaj pracy a ja wynajmę firmę.
Liczba wałów przekracza zdolność mojego pojmowania, prace wszystkich profesjonalnych podmiotów przypisuje sobie, wiadomo, że wszystko robiło się bez faktur, żeby było taniej, no ale za okna, dachówkę, więźbę, materiał na CO, solary, instalację elektryczną, jednym słowem za zakup materiałów faktury są, ale sądu jakoś to nie obchodzi.

Jest tu jakiś student prawa, albo prawnik?? HELP.

Wiesz, jest pozew, to ja tutaj wiele nie pomogę. Jak rozumiem całość rozbija się o ustalenie faktów przede wszystkim. W związku z czym należy w odpowiedzi na pozew (o ile na to nie upłynął termin) powiedzieć sądowi jak było i na wszystkie okoliczności przedstawić dowody. Na podstawie posta wiele nie jestem w stanie napisać, bo jakaś konkretna pomoc wymagałaby obejrzenia dokumentów i jakiejś konkretniejszej rozmowy, teraz w ogóle nie wiem na jakim jesteście etapie przed sądem. I szczerze radzę udać się po pomoc jakiegoś radcy prawnego, przy takich pieniądzach nie ma co żałować na to kasy.

Rozumiem że on ma faktury na 20 tyś, a dochodzi 120, na 90 tyś macie wy więc de facto on przedstawił dowody na 20 - więc zapewne spór tych 20 tyś przede wszystkim dotyczy więc należy wykazać, że to nie za jego pieniądze było kupowane. Wyciągi z rachunków, potwierdzenia przelewów, maile, smsy, zeznania świadków itd. To samo dotyczy pozostałej kwoty. Zasadniczo gość mówi że poniósł szkodę, bo wyłożył własne pieniądze więc trzeba udowodnić, że było inaczej. Brzmi prosto, pytanie jakie sa dostępne dowody. Należy je powołać od razu jak to jest możliwe, czyli teoretycznie w odpowiedzi na pozew, bo później sąd mozę je uznać za spóźnione i kiszka.

Okoliczność o portalu randkowym jest bez znaczenia dla sprawy;)

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Dzięki @MadYarpen ;)
Okoliczność portali randkowych ja uznałem za istotną, bo na tym zasadza się pozew, czyli że: Mój mandant wiedziony wizją założenia rodziny, itd. co jest kompletną bzdurą, bo zdrady miały miejsce przez cały okres trwania związku. Takie bzdury są w tym pozwie, że mózg się lasuje.

Mam jeszcze dwa pytania:

Czy da się wnieść pozew o próbę wyłudzenia 120,000,00 tyś?
I czy sąd orzekający w naszej sprawie przed wydaniem wyroku, musiałby zaczekać na orzeczenie sądu, do którego trafiłby pozew o próbę wyłudzenia tych 120,000,00 tyś??

I czy w ogóle to jest dobre posunięcie??
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
ale że wniesienie pozwu byłoby próbą wyłudzenia? Nie, nie wydaje mi się.
Jest coś takiego jak pozew wzajemny, ale to by można było zrobić jabyście uważali, że to on wam wyrządził szkodę.

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Nie o to mi chodziło...
Jak Kasia byłą w ciąży, to B tak go nazwijmy umownie, zajechał jej drogę, i kiedy był na wysokości maski samochodu Kasi, zaczął gwałtownie skręcać na prawy pas, zanim dokończył manewr wyprzedzania.
Kasia wpadła do domu rozdygotana i zapłakana, wygoniłem ją na policję, żeby złożyła doniesienie o stworzeniu zagrożenia na drodze.
I teraz uważaj.
Cała sytuacja miała miejsce w marcu. Sprawa trafiła na wokandę w maju.
Kiedy moja żona wyjeżdżała na sprawę jako oskarżyciel posiłkowy, na podwórko zajechał radiowóz, wysiadł policjant i wylegitymował mnie. Kiedy ustalił dane zapytał czy wiem dlaczego tu jest.
Odpowiedziałem, że nie mam bladego pojęcia, na co on, że B złożył doniesienie, że stworzyłem zagrożenie na drodze.
Powiedziałem, że to moja żona prowadziła wtedy samochód, i że za chwilę jedzie na sprawę.
Pan B złożył takie zawiadomienie kiedy dostał wezwanie na policję w celu złożenia wyjaśnień.
Stąd sędzia miała związane ręce, bo moja żona nie mogła już występować jako oskarżyciel posiłkowy, ale jako współoskarżona.

B sam tego nie wymyślił, ktoś podsunął mu jak ma wybrnąć z tej sytuacji.
Stąd moje pytanie o złożenie pozwu o próbę wyłudzenia 120,000,00 tyś. Bo to co robi B nie jest niczym innym jak próbą wyłudzenia.
I czy sąd orzekający w sprawie, która toczy się teraz przeciwko Kasi, mógłby wydać wyrok, zanim sąd do którego wpłynąłby pozew z naszej strony o próbę wyłudzenia nie wydałby wyroku.

Nie wiem czy dostatecznie jasno się wyrażam.
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Ścierwodajnia zwana szumnie restauracją McD! Wczoraj wszyscy zatruliśmy się tam żarciem, całą noc i dzień umieranie: wymioty, biegunka, temperatura... Żona jedyna przetrwała, bo zjadła coś innego, dzwoniła dziś do Sanepidu, bo w rodzinie jedzącej obok dzieciaki chwyciło jeszcze zanim wyszli.
Paczki z głów!

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Ścierwodajnia zwana szumnie restauracją McD! Wczoraj wszyscy zatruliśmy się tam żarciem, całą noc i dzień umieranie: wymioty, biegunka, temperatura... Żona jedyna przetrwała, bo zjadła coś innego, dzwoniła dziś do Sanepidu, bo w rodzinie jedzącej obok dzieciaki chwyciło jeszcze zanim wyszli.

Wiedzieni na pokuszenie :D Oto skutki jedzenia trutki...
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Kiedyś miałem podobnie po hot-dogu z żabki, aż musiałem l4 wziąć trzymało mnie kilka dni
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo: