Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1680321 razy)

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
To, że mój bank regularnie co miesiąc mnie okrada. Byłem już 3 razy i za każdym razem mieli mi wyłączyć pobieranie opłat ze wszystkich bankomatów. Mimo, że nie posiadam karty do bankomatu (szok!) płacę za możliwość wypłacania ze wszystkich bankomatów w całej europie już od roku... Seems logic... Jutro jadę im wpierdolić, a jak tylko znajdę jakiś fajny bank to zamykam konto.
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
To właśnie Mbank na mnie tak sra.
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
Ooooo ja nigdy nie miałem żadnego problemu z nimi.
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Ja też przez dwa lata złego słowa bym nie powiedział.
Ale wszystko do czasu... :(
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
To właśnie Mbank na mnie tak sra.

Może też był w McD...
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Zanabyłem sobie na aukcji tani basik. Wysłałem szmalec, wstępnie uzgodniłem kiedy gość ma wysłać paczkę (bo wiedziałem że mnie nie będzie) i wsio okej. Czekam, czekam, w końcu napisałem kiedy się spodziewać przesyłki. No i dostałem odpowiedź - cytat dosłowny z maila:

"Przperaszam za zwłokę z odpowiedzią- jest to spowodowane moją pracą- realizator dźwięku, wiąże się to z ciągłymi wyjazdami"

To ja już chyba wiem skąd te dowcipy o akustykach :facepalm: :D

Niemniej dziesiąty dzień od aukcji minął, paczki nie ma, a ja za kilka dni jadę na robotę, potem zaraz mam przeprowadzkę, potem znów jadę i ogólnie jestem w rozsypce. Odwoływać aukcji nie chcę, bo kupiłem to co chciałem za tyle za ile chciałem i mieć to też bym chciał ;) ale jednak mnie to kurwa kusi...
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Putin i jego świta, bezczelność, krętactwo i zwykłe kłamstwo, na kązdym kurwa kroku.
No i druga strona czyli UE, która nawet stanowiska nie potrafi zająć.
« Ostatnia zmiana: 01 Wrz, 2014, 09:35:13 wysłana przez commelina »

Offline Guziel

  • Gaduła
  • Wiadomości: 138
  • Du Doppelgänger, du bleicher Geselle!
A ostatnio nie zajęła przypadkiem stanowczego?
"Szczęk broni w imię boże. Jeszcze jedno słowo. Zapamiętaj na zawsze..."

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Unia to sobie może... do prostowania bananów albo regulacji mocy odkurzaczy to są pierwsi, ale jak trzeba naprawdę zrobić coś ważnego, to "zajmują stanowisko". Zwykle nic nie znaczące.

I o ile ukraińskiej swołoczy mi w żaden sposób nie żal (cała gałąź mojej rodziny mieszka blisko granicy i aż za dobrze wiem, co znaczy "braterska przyjaźń" z tym bydłem ze wschodu), to z samowolką ruskich już dawno powinna coś zrobić, a nie tylko patrzeć i pieprzyć jakieś ogólniki.

ED: Ale w sumie co ja się będę wkurwiał. Za kilka dni mam wyjazd w celu zarobienia hajsu, za następnych kilka przeprowadzkę (jutro o 15:30 podpisuję papiery), potem znów kilka dni i znów zarobek... Mało to spraw na głowie, a nie bolszewicy napieprzający się z tryzubami? :lol:
« Ostatnia zmiana: 01 Wrz, 2014, 11:28:12 wysłana przez MrJ »
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
17.09.39' weszli do Polski w celu "ochrony obywateli rosyjskich przed hitlerem" To samo było z Estonią Łotwą i Litwą. Ze tez kurwa nie wymyślili nic nowego... w sumie to po co skoro się sprawdza.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
I ta pieprzona ruska propaganda  którą wszyscy rosjanie przesiąkli , że jak wódz coś powie i nie zgadza się to z faktami , to tym gorzej dla faktów. 

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
To jest mistrzostwo świata, ich propaganda i uległość narodu.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Bo to wódz, a nie chłoptaś

To jest mistrzostwo świata, ich propaganda i uległość narodu.

a u nas jest inna uległość narodu, inna propaganda? :D wczoraj krzyczeli, że mamy następce Jana Pawła II, niedługo będą go czcić
« Ostatnia zmiana: 01 Wrz, 2014, 12:28:40 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Co Ty porównujesz :o  bełkot bo tego inaczej nie nazwę Sikorskiego ? do tego co tam wyprawiają, do tego ze dzisiaj ławrow stwierdził iż to NATO prowokuje rosję,  nosz sorry, klimat sie Ciebie pojebał.

Posty połączone: 01 Wrz, 2014, 12:51:35
Bo to wódz, a nie chłoptaś

To nie wodz to zwykły paskudny bezczelny jak na dyktatora przystało kutas. A to se ulżyłem. Dojebałem mu tak ze na pewno sie zmartwi i bedzie mu przykro.
« Ostatnia zmiana: 01 Wrz, 2014, 12:52:09 wysłana przez commelina »

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Nie chodzi mi o Sikorskiego, chociaż też dojebał :D

Putin to kutas, a i owszem.
Ale byłem w Petersburgu tego lata i powiem, że rozumiem jego zwolenników ;)
« Ostatnia zmiana: 01 Wrz, 2014, 13:13:38 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Bo to wódz, a nie chłoptaś


Wódz ale dla tego że trzyma wszystkich na wodzy . Nie dba o naród  , a dba o siebie i bandę oligarchów , towarzystwo wzajemnej adoracji kurwa , jak wy dla mnie nie ma sprawy , to ja dla was nie bój się  . Do tego prawo tak skonstruowane że każdy przedsiębiorca balansuje na granicy przestępstwa i można go rozgnieść jak karalucha jak będzie nieposłuszny , można zamknąć gazetę jak jest nieprzychylna albo nawet zamordować kilka opozycyjnych dziennikarek . To jest wodzostwo ? to raczej dyktatura ,  reżim czy jak to nazwać ? 

Spoiler

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Bo to wódz, a nie chłoptaś


Wódz ale dla tego że trzyma wszystkich na wodzy . Nie dba o naród  , a dba o siebie i bandę oligarchów , towarzystwo wzajemnej adoracji kurwa , jak wy dla mnie nie ma sprawy , to ja dla was nie bój się  . Do tego prawo tak skonstruowane że każdy przedsiębiorca balansuje na granicy przestępstwa i można go rozgnieść jak karalucha jak będzie nieposłuszny , można zamknąć gazetę jak jest nieprzychylna albo nawet zamordować kilka opozycyjnych dziennikarek . To jest wodzostwo ? to raczej dyktatura ,  reżim czy jak to nazwać ? 

Spoiler

hmm, czekaj czekaj, brzmi jakoś znajomo...

Spoiler
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Ruskie się srają, bo w końcu zarobili legalnie pierwsze sto dolarów od stu lat. Ale skończy się jak zwykle - nędzą i skomleniem. Możecie być pewni.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Wkurwiają mnie drzwiczki od szafek w kuchni. Za cholerę nie potrafię tego gówna wyregulować tak, by było prosto, a jeszcze pojebany pies (przygarnęliśmy znajdę cocker spaniela nei wiedząć, ze to takie hałaśliwe) ujada i mi nerwy puszczają wtedy.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Przyślij zdjęcia szafek i zawiasów to Ci powiem którym gdzie pokręcić. A zacznij od sprawdzenia czy przekątne szafek sie zgadzają.

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
co ja robie ze swoim zyciem? o.O Jest wtorek, 21:31 a ja oglądam jak regulować drzwi w szafkach
B ( o ) ( o ) B S

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
zaczął się ladder w d3
umarłem juz 3x na hc przy lvl 5x...
jade od nowa ;s
i always go full retard