Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643616 razy)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Widać tego właśnie ruski nie jest do końca pewien, jak to z nami jest, kto za nami pójdzie, ale wie za to ze jak z nami zadrze to nas zjednoczy, wie to chyba lepiej od nas samych. Także to co robi, robi w bardzo przemyślany sposób.
Jak w pokerze,  mówi "sprawdzam".
Tak czy inaczej sprowadza sie to do tego, ze to nie jest nikt warty odrobiny zaufania.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
@lwronk
Potrzebni jesteśmy Stanom po to, aby Niemcy nie zbratały się z Rosją. Tylko do tego.
No i mają w nas ślepych sojuszników, nadskakiwaczy, którym czarnuszek z Białego Domu powie "Siema" to elyta polityczna ma mokro w gaciach. Mi zarzucacie, że faworyzuje Rosję, a z Twojego postu wynika, że mógłbyś być spokojnie potulnych entuzjastą amerykanów.
No kurwa, świetnie. Mi ani jedni, ani drudzy tutaj nie potrzebni. Bardzo jest to potrzebne Polsce, aby być potencjalną bazą dla hamburgerowych rakiet i zostać jednocześnie celem, bo baza rakietowa.

@commelina
Z tego co pamiętam zrobili nam na złość, bo ktoś zaczął fikać. Chyba prezydent, ale nie dam sobie głowy uciąć.

Czuję się zjechany, bo nawet nie rozumiem, co mi zarzucasz w tym momencie, gramatyka taka trudna... :D
Wiesz, nie, żeby coś, ale Polska samotna na arenie międzynarodowej znaczy stosunkowo niewiele. Potrzebujemy silnych sojuszników, a przy naszej obecnej sytuacji gospodarczo- militarnej, niespecjalnie mamy opcję stworzenia takiej relacji na równych prawach.

Ale spoko, ja tam jestem prostym śrubokrętem z polibudy, nie znam się na polytyce.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Cytuj
Potrzebni jesteśmy Stanom po to, aby Niemcy nie zbratały się z Rosją. Tylko do tego.
Oprócz 50-ciu innych - jest to dla mnie wystarczający argument do jak najściślejszej współpracy z jankesami. Myślisz, że dlaczego tak zaczęli podsłuchiwać szkopów i zajebistą panią kanclerz? Bo przestali im ufać!

Jeszcze tylko wystarczy jak Robert De Niro powie w pięciu filmach: "BMW i Mercedesy są chujowe, teraz się jeździ koreańczykami" i Niemcy są w dupie pełnej. Podobnie amerykanie załatwili Francję, której wynalazków nie uświadczysz w USA za ludowe chiny. Kiepsko jest stracić 300. milionowy, bogaty rynek zbytu.

Tak czy siak - idą czasy chujowo-ciekawe. Nawet się cieszę, że się nie rozmnożyłem jeszcze.

Offline Gveir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 435
  • Grunge Man
@lwronk
Potrzebni jesteśmy Stanom po to, aby Niemcy nie zbratały się z Rosją. Tylko do tego.
No i mają w nas ślepych sojuszników, nadskakiwaczy, którym czarnuszek z Białego Domu powie "Siema" to elyta polityczna ma mokro w gaciach. Mi zarzucacie, że faworyzuje Rosję, a z Twojego postu wynika, że mógłbyś być spokojnie potulnych entuzjastą amerykanów.
No kurwa, świetnie. Mi ani jedni, ani drudzy tutaj nie potrzebni. Bardzo jest to potrzebne Polsce, aby być potencjalną bazą dla hamburgerowych rakiet i zostać jednocześnie celem, bo baza rakietowa.

@commelina
Z tego co pamiętam zrobili nam na złość, bo ktoś zaczął fikać. Chyba prezydent, ale nie dam sobie głowy uciąć.

Czuję się zjechany, bo nawet nie rozumiem, co mi zarzucasz w tym momencie, gramatyka taka trudna... :D
Wiesz, nie, żeby coś, ale Polska samotna na arenie międzynarodowej znaczy stosunkowo niewiele. Potrzebujemy silnych sojuszników, a przy naszej obecnej sytuacji gospodarczo- militarnej, niespecjalnie mamy opcję stworzenia takiej relacji na równych prawach.

Ale spoko, ja tam jestem prostym śrubokrętem z polibudy, nie znam się na polytyce.

Jeszcze raz: zarzucacie mi, że faworyzuje Rosje. Na odpór temu, z Twojego ostatniego postu @lwronk wypływa taki obraz - możesz zostać potulnym gościem, który będzie przyklaskiwał Stanom gdziekolwiek i cokolwiek będą robić. Przynajmniej odczytałem to w taki sposób z Twojego ostatniego postu.
Teraz rozumiesz?

@wrobelsparrow
Najwyraźniej amerykański prezydent przeczytał "Następna Dekadę" Friedmana.
A Juesej przestało ufać, bo Niemców ciągnie do Rosji. Nie powiesz, że nie. Ta niekonsekwencja UE wobec Rosji, a o której pisał @commelina to batuta Niemiec. W Unii to jedyny suwerenny kraj, najsilniejsza gospodarka i de facto...  przewodniczący Unii.
Zwycięzca Grand Prix "Najbiedniejszy Rig na sevenstring.pl" 2013 i 2014
http://muzycznymajdan.blogspot.com/ - pierdolnik muzyczno-płytowy

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
Gveir, kupy nie zrób. Ale muszę przyznać że całkiem zabawnie się czyta te textwalle podczas nudy przejazdu autobusem ;D

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים

Cytuj
Tak czy siak - idą czasy chujowo-ciekawe. Nawet się cieszę, że się nie rozmnożyłem jeszcze.

Wkurza mnie, że wrobel nie rozwinął, co ma na myśli pisząc, że idą nieciekawy czasy, i że jeszcze się nie rozmnożył.
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
@Gveir
Hmm, jak by nie patrzeć, UE powstało jako odpowiedź na ZSRR, więc jakoś specjalnie mnie nie dziwi, że tak, jak i w tworze "wzorcowym", jest jeden lider, a reszta niewiele może. Co nie zmienia faktu, że Polska sama z siebie gówno może. W Unii jest krajem de facto 2-3 kategorii. Więc jeśli mamy mieć jako kraj realny wpływ na cokolwiek i możliwość zabezpieczenia swoich interesów, potrzebny jest silny sojusznik. Podany wcześniej przykład Niemiec i różnic pomiędzy NRD i RFN wydaje mi się dosyć logiczny. Jeśli nie wierzysz, spójrz chociaż na mapę torów w Polsce, która to infrastruktura powstała głównie za czasów zaborów. Układa się dosyć ciekawie, nie uważasz?

A posiadanie sojusznika nie polega na kucaniu do miecza, tylko współpracy. A, że większy z reguły może więcej no cóż, tego nie przeskoczymy.

Jak dla mnie argumenty, które przytaczasz, wywołują spore skojarzenia z poniższym gryzoniem.


Spoiler

Online Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Na mnożenie już za stary... :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars

Online Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Gveir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 435
  • Grunge Man
@Gveir
Hmm, jak by nie patrzeć, UE powstało jako odpowiedź na ZSRR, więc jakoś specjalnie mnie nie dziwi, że tak, jak i w tworze "wzorcowym", jest jeden lider, a reszta niewiele może. Co nie zmienia faktu, że Polska sama z siebie gówno może. W Unii jest krajem de facto 2-3 kategorii. Więc jeśli mamy mieć jako kraj realny wpływ na cokolwiek i możliwość zabezpieczenia swoich interesów, potrzebny jest silny sojusznik. Podany wcześniej przykład Niemiec i różnic pomiędzy NRD i RFN wydaje mi się dosyć logiczny. Jeśli nie wierzysz, spójrz chociaż na mapę torów w Polsce, która to infrastruktura powstała głównie za czasów zaborów. Układa się dosyć ciekawie, nie uważasz?

A posiadanie sojusznika nie polega na kucaniu do miecza, tylko współpracy. A, że większy z reguły może więcej no cóż, tego nie przeskoczymy.

Jak dla mnie argumenty, które przytaczasz, wywołują spore skojarzenia z poniższym gryzoniem.
( Obraz usunięty.)

Spoiler

Po co rzucasz faktami? Jakbym nie wiedział, że na zachodzie Polski jest gęstsza sieć kolejowa. Nie wspominam o nich, bo uważam to za rzecz oczywistą. Tak samo to, że zachodnie landy musiały sporo wybulić na te wschodnie.
I zbastuj z pseudo-śmiesznymi obrazkami, bo robisz się przykry. Taki zabieg błazna - nie umiem skutecznie dociąć, to wrzucę "śmieszny" jpg, aby śmiechem zatuszować braki.

I zgadzam się, sojusz to nie robienie gały drugiemu, tylko współpraca ALE... zauważ, że rząd Polski ma właśnie taką postawę. Wobec jakiegokolwiek sojusznika. Wypucować buty, rowa czy kleknąć do miecza - byle nas zauważyli.
Zwycięzca Grand Prix "Najbiedniejszy Rig na sevenstring.pl" 2013 i 2014
http://muzycznymajdan.blogspot.com/ - pierdolnik muzyczno-płytowy

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
A co z kwestią działaczy WHO i wielu lekarzy udających sie na konferencję o AIDS ? Kolejna lipa z z tą konferencją ?
Malezyjskie linie , tyle czasu rozkładające sie zwłoki , Rosja Ukraina Malezja WHO AIDS , gdzie tu wspólny mianownik ?

Ok, mam duże watpliwości co do tego co sie stało 11września ale to mi jakos ni jak do siebie nie pasuje. Tam było wiadomo ropa ew. złoto pod WTC, itp ale tutaj ? Celem miało być poróznienie Rosji z Chinami , niedopuszczenie do wiekszej wspólpracy Rosja Niemcy ale zeby az tak gmatwać ? I co rząd Holandii tak dalece poszedł w taką szopkę ? Patrzeć teraz co za to dostaną ? No nie bardzo mi to pasuje do siebie.
« Ostatnia zmiana: 23 Lip, 2014, 18:24:00 wysłana przez commelina »

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Ja się tam na tych znanych naukowcach nie znam i nikogo z nich i tak bym nie rozpoznał. Jedyne media w których znalazłem info o śmierci naukowców od AIDS była wyborcza, która jest stroną w konflikcie Ukraińsko-Rosyjskim więc komu jak komu ale im nie uwierzę. Amerykańskie media podają info z portali społecznościowych więc tym bardziej.

Prawda jest pewnie gdzieś po środku. Jak zwykle.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Online Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Takie tam z sadistica
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/czym-porozmyslac-zestrzelony-boeing-kombinacja-trupami-2014-07

Przeczytalem też inny artykuł, gdzie teoria była taka, iż Boeinga 777 zestrzelił podążający za samolotem pasażerskim myśliwiec rakietą powietrze-powietrze :D A następnie ów myśliwiec zestrzelony został przez inne myśliwce. :D

Także jak widać - co człowiek, to inny spisek.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Pierdolenie o Szopenie, aż przykro czytać. Oczywiście autor artykułu był na miejscu i widział, rozmawiał, wąchał i sprawdzał. Najebani sowieccy prymitywni terroryści zbierani z obszaru całej kacapii jak zwykle niewinni.

Prościej rok wcześniej zajebać samolot z drugiego końca świata, w tajemnicy przetransportować go do Holandii, ubrać wszystkich pasażerów w Hugo Bossa, wypompować z nich krew i zestrzelić marsjańskim promieniem śmierci akurat nad terytorium ogarniętym konfliktem. Wcześniej wystarczy zwerbować tylko pilotów i stewardessy na ochotnika, powiedzieć im że zginą tragiczną śmiercią i żeby się nie dziwili, że wiozą 300 trupów. Narodowcy są jednak zdrowo popierdoleni :D

« Ostatnia zmiana: 23 Lip, 2014, 19:09:28 wysłana przez wrobelsparrow »

Online Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
^

To nie narodowcy, to lewaki :D żyją z socjalu, nie pracują i myślą o pierdołach, bo zamiast do pracy, to piją wódkę i pierdolą takie farmazony :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Wersja w mediach.
Samolot wystartował, lecieli w nim światowej sławy naukowcy, zestrzelili go ruscy, ciała są transportowane do rodzin.

...był na miejscu i widział, rozmawiał, wąchał i sprawdzał.

tak samo prawdopodobna wersja jak ta którą wkleiłem.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Przemo - brzytwa Okhama się kłania. Co jest bardziej prawdopodobne? Że najebane prymitywy urządziły sobie ostre strzelanie z nowej zabawki, czy zakrojony w czasie i przestrzeni spisek, w którego organizację zamieszane musiało być tysiące ludzi na różnych kontynentach?

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Bardziej dla mnie prawdopodobny jest syndrom informacji o mamie Madzi.

Czyli jak ma się stać coś ważnego to wyciąga się inną, medialną z dupy informację aby zagłuszyć efekt tego pierwszego.

1. Ginie malezyjski Boeing i nikt nie jest w stanie go namierzyć. Kurwa błagam jak ktoś w coś takiego wierzy w XXI w. to mu zazdroszczę braku świadomości.
2. Znajduje się malezyjski Boeing roztrzaskany na Ukrainie.
3. Izrael rozpoczyna zdecydowane akcje militarne na terenie Gazy.

"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline 7th

  • Pr0
  • Wiadomości: 729
Pierdolenie o Szopenie, aż przykro czytać. Oczywiście autor artykułu był na miejscu i widział, rozmawiał, wąchał i sprawdzał. Najebani sowieccy prymitywni terroryści zbierani z obszaru całej kacapii jak zwykle niewinni.

Prościej rok wcześniej zajebać samolot z drugiego końca świata, w tajemnicy przetransportować go do Holandii, ubrać wszystkich pasażerów w Hugo Bossa, wypompować z nich krew i zestrzelić marsjańskim promieniem śmierci akurat nad terytorium ogarniętym konfliktem. Wcześniej wystarczy zwerbować tylko pilotów i stewardessy na ochotnika, powiedzieć im że zginą tragiczną śmiercią i żeby się nie dziwili, że wiozą 300 trupów. Narodowcy są jednak zdrowo popierdoleni :D



Brzmi to trochę niewiarygodnie, ale żyjemy w takich czasach że kto wie... Ludzie dzisiaj łykają wszystkie historie o terrorystach jak świeże bułeczki, hamburgery szczególnie z wiadomych względów. Najprościej i najwygodniej wywołać jakiś konflikt mieszając w to terrorystów :) Jak nie ich to kogo? Dzisiaj walka z nimi jest na topie, ludzie popierają ich tępienie.

I tak sobie myślę, że po jaki ch*j ci "najebani sowieccy prymitywni terroryści" mieli by sie zajmowac samolotem lecącym na 10km nad ziemią? Leżeli wygrzani na ziemi, zobaczyli go jak przelatywał i sobie go zestrzelili? Czemu dopiero teraz, czemu tak rzadko to się zdarza na terytorium ukrainy w trakcie tego konfliktu? Coś mi tu nie pasuje.
power to a being never dies

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Pamiętajmy też że każdy "terrorysta" wie jak użyć wyrzutni rakiet i systemu namierzania celów + potrafi zidentyfikować cel lecący na 10km. W Rosji uczą tego w szkołach na wsi. Dlatego należy przyjąć że była to spontaniczna akcja ;)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Przemo, przestań już powtarzać tę debilną kacapską propagandę, pliz. Chyba już nawet ośmiolatki z downem się skapnęły, że ta "samoobrona" to ruski specnaz przerzucony z kacapii. Celowo używam słowa "terroryści", bo działają metodami terrorystycznymi na terenie obcego terytorium i życzę ukraińcom, żeby ich wdeptali butami w gnojówkę jak najszybciej.

Kto niby strąca ukraińskie suchoje i śmigłowce, które spadają codziennie? Też Ukraińcy? Kurwa, szturmową maszynę trudno strącić kałachem i RGP-pancem, uwierz na słowo. Po chuj tu dorabiać dodatki do wyborczej? Wyciągnijcie głowy z dupy ruskiej propagandy - to mój apel na dziś.

EDIT:
I jeszcze jedno - zadziwiające są Wasze twierdzenia typu "telewizja kłamie", mimo przygniatającym i oczywistym faktom, natomiast dajecie wiarę jakiemuś pacanowi, który na swoim egzotycznym blogu daje upust dzikim fantazjom, przepisanym zapewne z jakiegoś ruskiego forum.
Ja np. wyczytałem u jakiegoś ruskiego bałwana, że Polacy latają tam na F-16 i strzelają do biednych ruskich. Kurwa oni mają dowody w postaci nagrań komend bojowych po polsku. Niestety nikt ich nigdy nie słyszał. Aż szkoda, bo bym się naszym chłopakom chętnie zrzucił na benzynę :D
« Ostatnia zmiana: 23 Lip, 2014, 21:13:28 wysłana przez wrobelsparrow »

Offline 7th

  • Pr0
  • Wiadomości: 729
Haha końcówka mocna z tymi F-16 :) Ale ja bym już nie mieszał totalnego bullshitu z tematem tego samoolotu bo w przypadku samolotu cała ruska propaganda ma jakiś tam sens :)
power to a being never dies

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
To ja się wpierdolę z lekkim offtopem. Wkurwia mnie wszystko i wszyscy. Dziękuję.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.