Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643746 razy)

Offline Gveir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 435
  • Grunge Man
To, że nie zgadzam się z wykładnią mojej uczelni - która krzyknie Hura USA, Ble dla Rosji i Ukraina brat.

Czytałem książki, obserwuje Świat. Tylko debil akceptuje to co przekazują media. Jeśli uważasz, że Hameryka jest krajem dobroci, wolności to proponuje wyprowadzić się tam. Przewertuj książki historyczne, nie podręczniki bo one uczą głupoty - np. że nagle hurr durr ruscy zrobili się silni i nas gnębio. Skurwysyny dziejowe, co? :D Biedną Polszę gnębią.
Rosja i Ameryka... z resztą, pierdolę, nie będę się produkował dla Ciebie, skoro tak tego nie zrozumiesz, bo masz swoje klapki na oczach. Dla Ciebie wszystko jest dobre i złe, jedni są paladynami, drudzy czarnymi rycerzami. Ten dobry nie może mieć nic za uszami, a jeśli ma to nie może mieć więcej niż ten zły, bo rachunek wypada blado.

Dobrze, chcesz zreformować moje myślenie, które tak bardzo nie pasuje do głównego nurtu, ba ja MYŚLĘ i wyciągam wnioski, które nie są koniecznie miłe dla ogóły, to powie waści jedno - furda z Tobą, idź oglądać telewizje. Głupszymi lepiej się steruje.
Ja wiem, że w Polsce system szkolnictwa jest do dupy i wyprodukował Ciebie. Z historią zatrzymałeś się na bank, swoje poglądy opierasz na chwili i tym co inni/media powiedzą. Krzykną Ci kurwa, że Putin latającą owcę z Wormsów posłał aby zestrzelić samolot z ludźmi, bo podadzą to polskie czy zagraniczne media - uwierzysz.

Pozdrawiam, jedyną pomyłką genetyczną możesz zaobserwować w lustrze. A teraz idę na piwo, spłukać smród takich ignorantów jak Ty.
« Ostatnia zmiana: 22 Lip, 2014, 17:43:43 wysłana przez Gveir »
Zwycięzca Grand Prix "Najbiedniejszy Rig na sevenstring.pl" 2013 i 2014
http://muzycznymajdan.blogspot.com/ - pierdolnik muzyczno-płytowy

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Forum wypełnione jest po brzegi lewackimi ******, nie warto dyskutować na temat polityki, serio. :D

Liżcie sobie rowy i wierzcie w "25 wolności". :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Dun

  • TW
  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
Bla bla bla

Odpocznij od Internetu. Wyraźnie ci szkodzi.

Offline Wojtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 182
    • jutube
Zbanujcie z tego wątku pierdolone rozmowy o polityce, jest (był?) oddzielny temat, podejrzewam, że nie tylko mi się nie chce czytać jak to pięknie i z wzajemnym szacunkiem sobie tu o niej dyskutujecie.

Albo chuj tam, w końcu to wkurwy.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
.....
Czytałem książki, obserwuje Świat. Tylko debil akceptuje to co przekazują media. Jeśli uważasz, że Rosja jest krajem dobroci, wolności to proponuje wyprowadzić się tam. ....

Reszty Twojego pieniackiego postu nie zamierzam powielać.
Czytałeś ksiązki - brawo, obserwujesz swiat - również brawo , nie wierzysz mediom - ok masz prawo ale jednak uwierzyłeś tym co przekazywali info o winie ukrainy .. hm brak konsekwencji, słabo.

Przy okazji obraziłeś fchooi ludzi , zdecydowanie wyprowadź sie z tego kraju.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
To, że nie zgadzam się z wykładnią mojej uczelni - która krzyknie Hura USA, Ble dla Rosji i Ukraina brat.

Czytałem książki, obserwuje Świat. Tylko debil akceptuje to co przekazują media. Jeśli uważasz, że Hameryka jest krajem dobroci, wolności to proponuje wyprowadzić się tam. Przewertuj książki historyczne, nie podręczniki bo one uczą głupoty - np. że nagle hurr durr ruscy zrobili się silni i nas gnębio. Skurwysyny dziejowe, co? :D Biedną Polszę gnębią.
Rosja i Ameryka... z resztą, pierdolę, nie będę się produkował dla Ciebie, skoro tak tego nie zrozumiesz, bo masz swoje klapki na oczach. Dla Ciebie wszystko jest dobre i złe, jedni są paladynami, drudzy czarnymi rycerzami. Ten dobry nie może mieć nic za uszami, a jeśli ma to nie może mieć więcej niż ten zły, bo rachunek wypada blado.

Dobrze, chcesz zreformować moje myślenie, które tak bardzo nie pasuje do głównego nurtu, ba ja MYŚLĘ i wyciągam wnioski, które nie są koniecznie miłe dla ogóły, to powie waści jedno - furda z Tobą, idź oglądać telewizje. Głupszymi lepiej się steruje.
Ja wiem, że w Polsce system szkolnictwa jest do dupy i wyprodukował Ciebie. Z historią zatrzymałeś się na bank, swoje poglądy opierasz na chwili i tym co inni/media powiedzą. Krzykną Ci kurwa, że Putin latającą owcę z Wormsów posłał aby zestrzelić samolot z ludźmi, bo podadzą to polskie czy zagraniczne media - uwierzysz.

Pozdrawiam, jedyną pomyłką genetyczną możesz zaobserwować w lustrze. A teraz idę na piwo, spłukać smród takich ignorantów jak Ty.

Nie mam więcej pytań. Sorry Gveir, ale właśnie argumenty, które przedstawiasz, świadczą albo o tym, że nie do końca masz pojęcie na temat historii nowożytnej i współczesnej, lub po prostu właśnie starasz się wyciągać wnioski w sposób hipsterski, czyli stosując logikę odwrotną, zwaną także kobiecą w niektórych kręgach ;)

Stany mają sporo za uszami, to jest jedna z niewielu rzeczy, co do których się z Tobą właściwie zgadzam. Tyle tylko, że;
1. Ruscy, jak pisali choćby Commelina i Wrobelsparrow jest mimo wszystko jedną z gorszych alternatyw, które są w zasięgu. Dlaczego, zapytasz? Ludzie dalej bardzo bardzo źle wspominają hitleryzm i działania armii niemieckiej w 30's i 40's. Ok, zginęło około 6 milionów ludzi. Tyle tylko, że w tym samym czasie, choć rzeczywiście do 52, więc było trochę więcej czasu, w Radzieckim Sajuzie zginęło wg różnych danych między 20-55 milionów osób. Ale, jak mawiał wujaszek Stalin, to zapewne tylko statystyka (z czego około 1/3-1/2 z głodu, w porównaniu z czym gazowanie jest jak pobyt w spa)
2. Ekipa rządząca USB to owszem, osoby wychowane na bbq, coli scooby doo, więc co mają we łbach to ich, ale pomyślmy chwilę... Obama jest osobą z wyższym wykształceniem po stosunkach międzynarodowych i politologii. A jak się za bardzo rozhuśta, to mogą go zawsze zdjąć ze stołka. Kim jest Vlad Putin? Poza tym, że nieformalnym carem Federacji Rosyjskiej i byłym agentem KGB ofc. A KGB przejęło metodologię działań, lekko jedynie lekko odzwierzęciło metody stosowane przez CzK. Nie wiem, czy postać niejakiego Feliksa Dzierżyńskiego budzi u Ciebie jakiekolwiek skojarzenia poza marką orzeszków ziemnych nazwaną od jego imienia. Niemniej jednak Krwawym Feliksem nie nazywali go tak z powodu stygmatów.
Tutaj możesz sobie poczytać trochę więcej na ten temat: http://pl.wikipedia.org/wiki/Feliks_Dzier%C5%BCy%C5%84ski

Odnośnie metod działania gospodarki w ZSRR, które także specjalnie się nie zmieniły od tamtego czasu:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kolektywizacja_w_ZSRR
I samych skutków tego typu rabunkowej gospodarki:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wielki_g%C5%82%C3%B3d_na_Ukrainie

A dlaczego USB jest lepszą opcją? Przyczyna jest bardzo prosta. Nie graniczymy z nimi, więc nie będą zainteresowani raczej anschlussem naszych terytoriów, czego nie można powiedzieć o Rosji, to jest pierwsze primo. Zasobów nie mamy, więc misja pokojowa też się nie opłaca, a szkoda, bo może by w końcu ktoś zrobił porządną infrastrukturę, tak, trudne słowo, w tym kraju.

Czekam na Twoje sensowne racje.


Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
A dlaczego USB jest lepszą opcją?

thunderbolt > usb
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
To, że nie zgadzam się z wykładnią mojej uczelni - która krzyknie Hura USA, Ble dla Rosji i Ukraina brat.

Czytałem książki, obserwuje Świat. Tylko debil akceptuje to co przekazują media. Jeśli uważasz, że Hameryka jest krajem dobroci, wolności to proponuje wyprowadzić się tam. Przewertuj książki historyczne, nie podręczniki bo one uczą głupoty - np. że nagle hurr durr ruscy zrobili się silni i nas gnębio. Skurwysyny dziejowe, co? :D Biedną Polszę gnębią.
Rosja i Ameryka... z resztą, pierdolę, nie będę się produkował dla Ciebie, skoro tak tego nie zrozumiesz, bo masz swoje klapki na oczach. Dla Ciebie wszystko jest dobre i złe, jedni są paladynami, drudzy czarnymi rycerzami. Ten dobry nie może mieć nic za uszami, a jeśli ma to nie może mieć więcej niż ten zły, bo rachunek wypada blado.

Dobrze, chcesz zreformować moje myślenie, które tak bardzo nie pasuje do głównego nurtu, ba ja MYŚLĘ i wyciągam wnioski, które nie są koniecznie miłe dla ogóły, to powie waści jedno - furda z Tobą, idź oglądać telewizje. Głupszymi lepiej się steruje.
Ja wiem, że w Polsce system szkolnictwa jest do dupy i wyprodukował Ciebie. Z historią zatrzymałeś się na bank, swoje poglądy opierasz na chwili i tym co inni/media powiedzą. Krzykną Ci kurwa, że Putin latającą owcę z Wormsów posłał aby zestrzelić samolot z ludźmi, bo podadzą to polskie czy zagraniczne media - uwierzysz.

Pozdrawiam, jedyną pomyłką genetyczną możesz zaobserwować w lustrze. A teraz idę na piwo, spłukać smród takich ignorantów jak Ty.

O ile w części poglądów i tego co o nich napisałeś jestem się w stanie z tobą zgodzić tak sposób ich przedstawienia i traktowanie współrozmówców oraz ich poglądów jest dla mnie nie do zaakceptowania w takiej formie jaką narzucasz.

Nie wyobrażam sobie żebyś mógł w podobny sposób funkcjonować w pracy zawodowej i szerzej społecznie.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Od Rosji kupujemy gaz. a sprzedajemy żywność tzn. mięso, płody rolne (jak akurat nie założą ograniczeń po patatajowaniu różnych prawicowych pajaców).

Jankesi sprzedali nam stary wycofywany z użycia wojskowy złom - F16 i 2 sypiące się fregaty, plus obiecali nam kontrakty związane z offsetem, z których chuj wynikło. W zamian za to robimy im laskę wysyłając nasze wojska na wojnę, którą rozpętali w Afganistanie i Iraku, pompując w tę misję ogromne pieniądze i to przy gigantycznym deficycie budżetowym oraz pozwalamy CIA torturować i więzić ludzi na naszym terytorium.

lwronk  - w II wojnie zginęło około 6mln obywateli Polski (w tym 2700000 narodowości polskiej), z czego wiekszość (~5,5mln) z rąk Niemców, z rąk Sowietów około 150000-200000, a Ukraińcy zamordowali ponad 100000. Obywateli ZSRR zginęło w wojnie 23mln.
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Cytuj
Od Rosji kupujemy gaz. a sprzedajemy żywność tzn. mięso, płody rolne (jak akurat nie założą ograniczeń po patatajowaniu różnych prawicowych pajaców).
Od Rosji kupujemy gaz, bo nasi rodzimi bolszewicy tak postanowili.

Cytuj
Jankesi sprzedali nam stary wycofywany z użycia wojskowy złom - F16
"Wycofany z użycia wojskowy złom", jest najlepszym obecnie SPRAWDZONYM BOJOWO myśliwcem na świecie. Nasza wersja ustępuje technologicznie jedynie amerykańskiej i emirackiej. F-16 używają m.in.: Belgia, Dania, Grecja, Holandia, Izrael, Korea Południowa, Norwegia, Portugalia, Singapur, Arabia Saudyjska, Tajwan, Turcja, Emiraty Arabskie.

Z tego grona zwracają oczywiście uwagę państwa skandynawskie, które nie skusiły się jakoś na szwedzkie cuda, ani tym bardziej francuskie gówna, które zebrały sromotne baty w Iraku od maszyn amerykańskich. Te samoloty z wielkim sukcesem wielokrotnie strącały z nieba ruskie gówna, stąd wiadoma nagonka na F-16 w Wyborczej, skąd zapewne czerpiesz swoje rewelacje. Ruscy mogą sobie chwilowo pomarzyć o takiej maszynie, biorąc pod uwagę jej możliwości współdziałania z logistyką w powietrzu i  na ziemi. Poproszę więcej tego "złomu".
pozdro

Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
w chwili obecnej to sobie wszyscy, chłopcy, spekulujecie -  tzw. prawdy nie zna nikt poza  sprawca, prawdy obiektywnej rowniez nie pozna nikt poza sprawca, a wy tutaj, na forum, kurwajegomac, gitarzystow (badzcobadz), przekrzykujecie i przerzucacie inwektywami 'kto ma, kurwa, racje'. Ałtstending.
Jedynym efektem jest odczuwany przeze mnie smutek i żal, że tak tu fajnie było, koleżeńsko i fogle, a teraz nagle sie syf zrobil.
I po co? Przywroci to zycie tym 300 zabitym? Poprawi nastroje na swiecie i będzie miało wiekszy wpływ niż flatulencje syberyjskiego jaka na sklad atmosfery? Bardzokurwajegomać wątpie.

Więc może zróbmy coś lokalnie i zostawmy swoje opinie sobie. Jak państwo sądzicie? Sympatyczniej bedzie, poki jakos jest.
 
Ide spac, dobranoc.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
@benkai  no własnie dlatego ze tutaj "jest się jak u siebie" łatwiej skanalizować ten wkurw, jak to zreszta dział mówi. Życie :P   Zawsze możesz ominąć ten wątek któren to z gitarami ma tyle wspólnego co wspomniany przez Ciebie Jak.
Ale jak sie trafi kolo co to rozmawiać nie potrafi, to na to poradzić może tylko kilku z nas. Mnie wkurwia beznadziejnośc podejscia unii jak mrjota jego wszyscy szefowie ;)
@wrobelsparrow  widzisz z tym gazem to nie takie proste bo np. ropę, Lotos woli kupować od ruskich .... bo jest mniej zasiarczona a niby było odwrotnie... wiadomość z pierwszej reki dział produkcji takie tam. Z tej kuwejckiej wyjdzie mniej produktu finalnego.

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
odnosnie http://forum.sevenstring.pl/off-topic/co-nas-w-zyciu-cieszy-)/msg333239/#msg333239

wszystko fajnie ale brakuje mi kabla duzy jack - XLR :facepalm: ARRRRRRRRRRRRRRRRRR GH
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Oj biedna ta nasza Polska ( jak powiedział ojciec Rydzyk kupując helikopter )


Ja to na przykład lubiłem Breżniewa , nikt tak nie całował

tu to chyba było z języczkiem

« Ostatnia zmiana: 23 Lip, 2014, 10:38:11 wysłana przez Algiz »

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Tak, to pamiętne zdjęcie z Paris Match, Breżniewa z Honeckerem. Podpisane było:
"Czy to jest przyjaźń czy to jest kochanie"
chooi mnie strzela jak widzę gdy ludzie tesknią za tymi czasami.

Offline Gveir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 435
  • Grunge Man
Stany mają sporo za uszami, to jest jedna z niewielu rzeczy, co do których się z Tobą właściwie zgadzam. Tyle tylko, że;
1. Ruscy, jak pisali choćby Commelina i Wrobelsparrow jest mimo wszystko jedną z gorszych alternatyw, które są w zasięgu. Dlaczego, zapytasz? Ludzie dalej bardzo bardzo źle wspominają hitleryzm i działania armii niemieckiej w 30's i 40's. Ok, zginęło około 6 milionów ludzi. Tyle tylko, że w tym samym czasie, choć rzeczywiście do 52, więc było trochę więcej czasu, w Radzieckim Sajuzie zginęło wg różnych danych między 20-55 milionów osób. Ale, jak mawiał wujaszek Stalin, to zapewne tylko statystyka (z czego około 1/3-1/2 z głodu, w porównaniu z czym gazowanie jest jak pobyt w spa)
2. Ekipa rządząca USB to owszem, osoby wychowane na bbq, coli scooby doo, więc co mają we łbach to ich, ale pomyślmy chwilę... Obama jest osobą z wyższym wykształceniem po stosunkach międzynarodowych i politologii. A jak się za bardzo rozhuśta, to mogą go zawsze zdjąć ze stołka. Kim jest Vlad Putin? Poza tym, że nieformalnym carem Federacji Rosyjskiej i byłym agentem KGB ofc. A KGB przejęło metodologię działań, lekko jedynie lekko odzwierzęciło metody stosowane przez CzK. Nie wiem, czy postać niejakiego Feliksa Dzierżyńskiego budzi u Ciebie jakiekolwiek skojarzenia poza marką orzeszków ziemnych nazwaną od jego imienia. Niemniej jednak Krwawym Feliksem nie nazywali go tak z powodu stygmatów.
Tutaj możesz sobie poczytać trochę więcej na ten temat: http://pl.wikipedia.org/wiki/Feliks_Dzier%C5%BCy%C5%84ski

Odnośnie metod działania gospodarki w ZSRR, które także specjalnie się nie zmieniły od tamtego czasu:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kolektywizacja_w_ZSRR
I samych skutków tego typu rabunkowej gospodarki:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wielki_g%C5%82%C3%B3d_na_Ukrainie

A dlaczego USB jest lepszą opcją? Przyczyna jest bardzo prosta. Nie graniczymy z nimi, więc nie będą zainteresowani raczej anschlussem naszych terytoriów, czego nie można powiedzieć o Rosji, to jest pierwsze primo. Zasobów nie mamy, więc misja pokojowa też się nie opłaca, a szkoda, bo może by w końcu ktoś zrobił porządną infrastrukturę, tak, trudne słowo, w tym kraju.

Czekam na Twoje sensowne racje.

( Obraz usunięty.)

Jedyne co zrobiłeś to napisałeś coś o czym wiem.
I o Dzierżyńskim i jego rycerzach rewolucji. O wielkim głodzie i gospodarce ZSRR też wiem. Myślałem, że rzucisz coś o NKWD, bo tak jakby KGB od nich też "dziedziczyło".

Właściwie nie wiem co odpisać, bo nawrzucałeś suche fakty, nic od siebie. Chociaż nie: spróbuje Ci wytłumaczyć.
Weź w łapki podręcznik od historii i zaczynamy. Wertuj do okresu po II WŚ, tzw. Zimnej Wojny.
Do Jesieni Ludów był Zimna Wojna była faktem. Polityka zagraniczna była dwubiegunowa - Stany i ZSRR. Dwa bloki, dwa światy, dwie rzeczywistości. Teraz uważaj - Zimna Wojna wcale się nie skończyła, tylko trochę wyhamowała przez lata 90 by znowu ruszyć z buta. Spotkałem się (uwaga! na mojej uczelni, od profesora) z takim zdaniem, że obecnie jesteśmy w stanie III WŚ - wojna w formie jaką Ty znasz z podręczników nie będzie miała miejsce. Dla przykładu: panowie generałowie z NATO pewnego razu się zebrali i po długich rozmowach stwierdzili, że używanie broni jądrowej w konwencjonalnej wojnie jest... chujowe. Niszczysz wszystko, dostajesz zgliszcza. Ani infrastruktury, ani surowców, zdrowego środowiska do budowy nowego porządku i przede wszystkim ogromne straty w ludziach. No i koszty: ubranie żołnierzy w przypadku WP FOO-1, nie mówiąc o sprzęcie jest kosztowne. Dwa - to promieniowanie, tego się nie pozbędziesz. To nie skażenie biologiczne czy chemiczne, które zwalczysz. Do meritum jednak: podobno jesteśmy w stanie III WŚ, ja określiłbym to jako II Zimna Wojna.
Nie ma wielkich ruchów wojsk, pancernych zagonów - są lokalne konflikty finansowane przez mocarstwa, rajdy sił specjalnych, operacje służb specjalnych, dezinformacja w mediach, walka w cyberprzestrzeni. Ale to takie gdybanie: jak jest, nie wiem.

Chcę Ci powiedzieć, że polityka dwubiegunowa wcale tak bardzo się nie zmieniła. Nadal Stany są mocarstwem, nadal Rosja. Różnica jest taka, że teraz przebijają się inne państwa (Niemcy - silna gospodarka, Azjatyckie tygrysy).
Z Rosją podchodzi się ostrożnie, bo wiadome, że są nieprzewidywalni.  Nie wiadome co odstawią. Czy nie przykręcą gazu, czy nie zapierdolą kolejnych dowodów z miejsc katastrofy albo nie wejdą sobie na kolejny skrawek ziemi "bo nasza od cara była"
Z Stanami jest podobnie. Chuj wie, gdzie wyskoczą dzielni Marines aby nieść demokrację, Coca-Colę, pokój i szyby naftowe.
Dla tych kolosów Polska jest karzełkiem. Jedni postraszą, drudzy ugłaskają. Albo na odwrót.

@commelina

Oh, to nie wiesz kim jest Poroszenko, Prawy Sektor i spora część obecnego rządu w Kijowie? Skrajnymi nacjonalistami. Ba! Przyznają się do swoich "sympatii". Dobrzy sąsiedzi? Bracia? Może Twoi, bo ja nigdy im nie przypiszę tych tytułów.
Wypieli się na nas po Pomarańczowej Rewolucji, wypną i teraz.

@wrobelsparrow
A ja gdzieś słyszałem/czytałem, że Polska produkuje swój gaz. Pokrywa tylko 1/3 zapotrzebowania ale zawsze.
Powiedz mi: skoro nie komuniści, to od kogo mielibyśmy go czerpać w tamtych czasach? Jakaś inna republika socjalistyczna miała wystarczające złoża?
« Ostatnia zmiana: 23 Lip, 2014, 11:34:41 wysłana przez Gveir »
Zwycięzca Grand Prix "Najbiedniejszy Rig na sevenstring.pl" 2013 i 2014
http://muzycznymajdan.blogspot.com/ - pierdolnik muzyczno-płytowy

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Jakich "tamtych czasach"? Mówię o towarzyszu Millerze i zerwaniu rozmów z Duńczykami i Norwegami w 2001 r. w sprawie dywersyfikacji dostaw.

Offline Gveir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 435
  • Grunge Man
Ah, to prostuj pan swoje wypowiedzi. Zrozumiałem, że odnosiło się to do czasów PRLu.
Mogliśmy mieć surowce energetyczne z innego źródła - trudno się nie zgodzić.
Zwycięzca Grand Prix "Najbiedniejszy Rig na sevenstring.pl" 2013 i 2014
http://muzycznymajdan.blogspot.com/ - pierdolnik muzyczno-płytowy

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
O Ukrainę bym się nie martwił , nikt nie będzie przelewał za nich krwi ,  a jak im ciężko to niech poszukają , na pewno jeszcze żyje kilku rezunów , im nawet broni nie trzeba było ,wystarczył młotek i siekiera  . A jak jeszcze będzie mało to niech sobie reaktywują  SSgalicjen  , albo niech dadzą ogłoszenie do gazety może  się zgłoszą  weterani tej formacji oni zajebiście celnie strzelali z wieżyczki do do więźniów w obozach za jeden dzień urlopu  . Ale od Dzierżyńskiego się odpierdolta robił zajebiste koparki  i dźwigi  przecież  ;)



edyta- sorry koparki i dźwigi  to robił  chyba Waryński ,  także ten no ... Dzierżyńskiego można śmiało jebać .
« Ostatnia zmiana: 23 Lip, 2014, 14:04:58 wysłana przez Algiz »

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Jakich "tamtych czasach"? Mówię o towarzyszu Millerze i zerwaniu rozmów z Duńczykami i Norwegami w 2001 r. w sprawie dywersyfikacji dostaw.
A teraz płacimy najwyzsza cene za gaz w Europie. Podnieslismy ceny za transfer, to se wybudowali po dnie Bałtyku i z drugiej strony, niezaleznie od kosztów budowy, byle tylko nam dojebać.... taaak, warto z ruskiem trzymać.
Także o Ukraine sie nie martwie i nie to jest sednem, ale kochany panie @Gveir, widzisz nasze pisanie, poprzez pryzmat własnej mądrości,  która jak czytam, co piszesz,  wydaje sie być niejasna dla mnie, ale chooi tam potrafię z tym żyć. Skoro udało sie przezyć tyle lat komuny ( pewnie dlatego ze byłem jabanym lewakiem ).
Problemem jest to ze ruski cały czas podszczypuje i sprawdza jak daleko może sie posunąć. Europa spasła sobie brzuch a ruski cały czas zyje w II czy której zimnej wojnie i walce ze zgniłym zachodem.
 Gdy usłyszałem w mediach wypowiedź Rosjan, Moskwiczan, ze ich rząd ze Rasija nie byłaby do tego zdolna , wszyscy ale nie oni, a z tyłu głowy wyświetla sie film, co wyczyniało kgb, a u nas ub czy tam sb, to pusty smiech zalewa. Ale ja sie im nie dziwie, wrecz nawet podziwiam putina jak dalece potrafił ludzi omamić tą telewizją której i Ty nie wierzysz ... no chyba ze ich tv wierzysz, a interfax to wzór cnót.
To co sie tam dzieje to kolejny zamrożony konflikt wyłacznie przez bierność i pobłażliwość oraz łatwowierniość  krajów UE. Gruzja, Mołdawia, Naddniestrze i jeszcze kilka to są uspione golemy. A ruski testuje. Sen o mateczce rasiji nie schodzi z powiek putinowi i chyba tylko slepiec nie widzi tego lub nie chce widzieć. Podobne urojenia ma jak dla mnie Macierewicz tylko póki co, dzięki Bogu, nie ma takich wpływów i długo miec nie bedzie, ale na tyle ile może miesza jak zaden inny.
Na zakończenie pragnę dodac iż w przeciwieństwie do tego wątku cieszy mię ostatnia wypowiedź Jarka K ... nie nie mnie, tego niższego :P .. i starszego , o Ślązakach, facet jest słodki.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
@theremin Wiesz, jeśli ktoś nie ma skrupułów mordować własnych obywateli w ilościach hurtowych, naprawdę myślisz że czyiś będą stanowić problem jakiejkolwiek natury, poza logistyczną?


@Gveir Cóż, teraz z kolei ja nie wiem, co mam Ci powiedzieć. Szczycisz się tak ogromną wiedzą historyczną, a jakoś logicznych wniosków. Jak już pisałem, Stanom jesteśmy potrzebni. Na swój sposób, istnienie naszego nienajwiększego kraiku daje im bardzo fajne miejsce do prowadzenia działań w Europie, ot, taki bezpieczny przyczółek, z którego w razie czego można puścić rakietę Rosji, czy na Bliski Wschód, chociaż od tego drugiego mają Izrael. I Irak. I Afganistan. I Kuwejt. W każdym razie, do wyżej wymienionych działań, nie trzeba wprowadzać w Polsce chamerykańskiego ładu, chociaż, w sumie, na złe by to zapewne nikomu nie wyszło. Poza tym, w Ju es end ej narodził się tak zwany pragmatyzm. A ten jest mimo wszystko sposobem myślenia w miarę logicznym i przewidywalnym. Fakty historyczne, które z kolei przywołałem poprzednio, były przykładem tego w jaki sposób działają Ruscy. Poza tym, też, jak już pisałem wcześniej, jaka dupokracja jest, taka jest, ale nadal jes lepsza, niż dyktatura. Co ma do powiedzenia w Stanach opinia publiczna? Coś tam ma. Co ma do powiedzenia w Rosji? No właśnie. Jak dla mnie wybór jest oczywisty, nasi towarzysze na stołkach wyszli z tego samego założenia.

Co się zaś tyczy cyberterroryzmu i wojny w sieci... Naprawdę myślisz, że to są dla ludzi prawdy objawione? Że wojny toczy się już nie ognię i mieczę, a dolanę i (w)rublę? Bosze, coś Polskę...

Offline Gveir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 435
  • Grunge Man
@lwronk
Potrzebni jesteśmy Stanom po to, aby Niemcy nie zbratały się z Rosją. Tylko do tego.
No i mają w nas ślepych sojuszników, nadskakiwaczy, którym czarnuszek z Białego Domu powie "Siema" to elyta polityczna ma mokro w gaciach. Mi zarzucacie, że faworyzuje Rosję, a z Twojego postu wynika, że mógłbyś być spokojnie potulnych entuzjastą amerykanów.
No kurwa, świetnie. Mi ani jedni, ani drudzy tutaj nie potrzebni. Bardzo jest to potrzebne Polsce, aby być potencjalną bazą dla hamburgerowych rakiet i zostać jednocześnie celem, bo baza rakietowa.

@commelina
Z tego co pamiętam zrobili nam na złość, bo ktoś zaczął fikać. Chyba prezydent, ale nie dam sobie głowy uciąć.
Zwycięzca Grand Prix "Najbiedniejszy Rig na sevenstring.pl" 2013 i 2014
http://muzycznymajdan.blogspot.com/ - pierdolnik muzyczno-płytowy

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
No widzisz @Gveir  albo ktoś zaczął fikać, albo jest silny ...bo  nie boi sie fikać, to dla mnie jest właśnie ta Twoja niekonsekwencja. Nie jest rusek poki co taki pewny tego co bedzie wiec nie podchodzi do nas militarnie, tylko gospodarczo i od wew.  skłóca naród, choćby przy okazji Smoleńska.
Niezależnie kto zaczął fikać, czyli nie bał sie ruska, on zrobił po swojemu, tylko i wyłącznie po złości. Z takimi nawet interesów nie chciałbym robić, bo jedno czego mogę sie spodziewać to niespodziewanego.
« Ostatnia zmiana: 23 Lip, 2014, 15:30:42 wysłana przez commelina »

Offline Gveir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 435
  • Grunge Man
Ja rozumiałbym i rozumiem fikanie do ruskich tylko gdy jest się silnym. Silne państwo, silna głowa państwa, rząd - wtedy można, bo Rosjanie mają taką mentalność: szanują silnego. Tak jak szanują Stany.
Zwycięzca Grand Prix "Najbiedniejszy Rig na sevenstring.pl" 2013 i 2014
http://muzycznymajdan.blogspot.com/ - pierdolnik muzyczno-płytowy