Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1680670 razy)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
Jak dla mnie mogą się wyrżnąć w pień ruscy z nową banderowską władzą ;)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Gveir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 435
  • Grunge Man
Kto mówił, że uwierzył? Jak zobaczyłem zakładkę NWO, to zorientowałem się o czym będzie strona.
Oprócz dziwactw typu masoni, spiseg itd. ludzie piszą różne rzeczy. Tak jak napisał @7th  w dzisiejszych czasach chuj wiadomo.

Specnazu trochę szkoda, myślę, że to WDW. To też harde sztuki.
Zwycięzca Grand Prix "Najbiedniejszy Rig na sevenstring.pl" 2013 i 2014
http://muzycznymajdan.blogspot.com/ - pierdolnik muzyczno-płytowy

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
To ja się wpierdolę z lekkim offtopem. Wkurwia mnie wszystko i wszyscy. Dziękuję.

Pacz a myślałem ze się dogadaliśmy. No ok nie to nie .

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
To ja się wpierdolę z lekkim offtopem. Wkurwia mnie wszystko i wszyscy. Dziękuję.

Bo na siłkę przestałeś chodzić ;) Odreagowałbyś moje projekty!

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
To ja się wpierdolę z lekkim offtopem. Wkurwia mnie wszystko i wszyscy. Dziękuję.
Same here.
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Mnie osobiście wkurwia to, że osłabiacie mojego współlokatora. A jak on jest osłabiony, to jest marudny jak stara baba i dokłada do mojego codziennego stanu permanentnego wkurwu nutki irytacji, których niekoniecznie potrzebuję. Więc proszę, zastosujcie wariant "stop the violence" zanim to wyeskaluje w spiralę nienawiści której nie powstrzymają nawet połączone siły USA i Federacji Rosyjskiej. Pretty please.

Podrzucam temat zastępczy: jebie żabami tak, że musiałem wziąć do roboty taksę, bo na rowerze bym nie dopłynął. I 9 zł w pizdu.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
9 zł za taksę? Pracujesz po drugiej stronie ulicy?
B ( o ) ( o ) B S

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Podrzucam temat zastępczy: jebie żabami tak, że musiałem wziąć do roboty taksę, bo na rowerze bym nie dopłynął. I 9 zł w pizdu.

Powinno być w temacie: Co nas w życiu cieszy. ;) 9 zeta za taxe? Kolesiowi opłacało się odpalać silnik?
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Co Wy, Benkajowi do paliwa sie dorzucił :P

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Podrzucam temat zastępczy: jebie żabami tak, że musiałem wziąć do roboty taksę, bo na rowerze bym nie dopłynął. I 9 zł w pizdu.

Powinno być w temacie: Co nas w życiu cieszy. ;) 9 zeta za taxe? Kolesiowi opłacało się odpalać silnik?

No tyle u nas kursy po szeroko pojętym centrum kosztują. Z mojej wiochy do Katowic to 30 zeta. Z tego co gadałem z kolesiami to się im silnie opłaca, bo nie mają pustych przebiegów praktycznie w ogóle.

@commelina jak wychodzę to z pokoju Benkaja dochodzą na ogół odgłosy totalnego ignorowania budzika, więc mogę mu co najwyżej nawrzucać a nie dorzucić się ;)
« Ostatnia zmiana: 24 Lip, 2014, 11:44:54 wysłana przez Leon »
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Co Wy, Benkajowi do paliwa sie dorzucił :P

A tam sie dorzucil.  Ja o takich nieludzkich porach do roboty nie wychodzę. 

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
Od debilnych tłumaczeń rządu bardziej mnie wkurzają tylko debilni komentatorzy którzy usprawiedliwiają robienie na terenie polski obozów w imię walki z terroryzmem.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
OKiej za torturowaniem nie jestę, ale tolerować i dawać prawa mordercom tez nie zamierzam. Tutaj bede jak Korwin w stosunku do Kobiet , bezwzgledny. Dla mnie to paranoja, z jednej strony mordercy i terroryści z drugie trybunał praw człowieka. POjebało sie i to ostro. Takie samo mam zdanie odnośnie praw więzniów. Gdzie są prawa ofiar ? Dopóki na to ostatnie pytanie nie bedzie odpowiedzi całą reszte praw człowieka mam w dupie.

Zadzwoniłę dzisiaj do rzecznika praw obywatelskich , wiadomo infolinia i takie tam. Pytam co mogę zrobić z ZUS bo lecą w chuja , nie zaliczają wpłat na które ma dowód co do dnia co do złotówki liczą odsetki robią co chcą. Oj prosze pana to nie takie proste, nie mamy kompetencji, przosze nas zrozumieć. He he, ja ich.. no kurwa, koń by sie uśmiał. To co mam ich podać do sądu ? no proszę pana ale sąd może to różnie interpretować , to trzeba uważać.
Ale co interpretować dowody  przelewu daty i sumy ??? !!! .. i to samo no proszę mnie zrozumieć.

Dobra, kurwa zrozumiełem, lipa, gówno mogą i sie boją. Kpina jak cholera.
 Dowody bankowych przelewów w tym kraju mozna interpretować .
« Ostatnia zmiana: 24 Lip, 2014, 14:59:52 wysłana przez commelina »

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
OKiej za torturowaniem nie jestę, ale tolerować i dawać prawa mordercom tez nie zamierzam. Tutaj bede jak Korwin w stosunku do Kobiet , bezwzgledny. Dla mnie to paranoja, z jednej strony mordercy i terroryści z drugie trybunał praw człowieka. POjebało sie i to ostro. Takie samo mam zdanie odnośnie praw więzniów. Gdzie są prawa ofiar ? Dopóki na to ostatnie pytanie nie bedzie odpowiedzi całą reszte praw człowieka mam w dupie.

Przecież im żadnych zarzutów nie postawiono bo wtedy musieliby być sądzeni i nie wolno by było ich torturować. Tak właśnie działa Guantanamo.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Zarzutów to mają fchooi, zapewne nieudowodnionych. Tak jak i w naszych więzieniach, sami niewinni, tyle że na cmentarzu najwięcej tych co mieli pierwszeństwo przejazdu.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Podobno ta woda na mazurach ma jakieś szczególne właściwości i najlepiej nadaje się do podtapiania .

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
1. My tylko użyczyliśmy sojusznikowi miejsce do aktywności fizycznej. A to czy trenowali tam zumbę czy waterboarding, to już sprawa Jankesów.
2. 15 milionów baksów (oficjalnie) w zamian za 200 tysięcy euro za tych smoluchów to dobry biznes.
3. Wywiady sowieckie, żydowskie, hiszpańskie, czeskie i mongolskie potencjalnych terrorystów podejmują koniakiem i ciasteczkami.
4. Bardzo podobało mi się jak wszyscy po kolei premierzy i prezydenci szli w zaparte w sprawie tych więzień. Od Millera po Kaczora. Gdyby taką jedność wykazywali we wszystkich żywotnych dla naszych interesów sprawach, właśnie lądowalibyśmy na Marsie. I tak brawa.
5. Mam kilka jeszcze przemyśleń, ale nie będę już Was stresował. Pooglądajcie sobie kocięta w internetach i śpijcie spokojnie. Wszystko będzie dobrze.

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
4. Bardzo podobało mi się jak wszyscy po kolei premierzy i prezydenci szli w zaparte w sprawie tych więzień. Od Millera po Kaczora. Gdyby taką jedność wykazywali we wszystkich żywotnych dla naszych interesów sprawach, właśnie lądowalibyśmy na Marsie. I tak brawa.
Lepper juz dawno mowil o Talibach w PL. Moze nie znal szczegolow ale mial racje, a sie z niego smiali wszyscy.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
1. My tylko użyczyliśmy sojusznikowi miejsce do aktywności fizycznej. A to czy trenowali tam zumbę czy waterboarding, to już sprawa Jankesów.
2. 15 milionów baksów (oficjalnie) w zamian za 200 tysięcy euro za tych smoluchów to dobry biznes.
3. Wywiady sowieckie, żydowskie, hiszpańskie, czeskie i mongolskie potencjalnych terrorystów podejmują koniakiem i ciasteczkami.
4. Bardzo podobało mi się jak wszyscy po kolei premierzy i prezydenci szli w zaparte w sprawie tych więzień. Od Millera po Kaczora. Gdyby taką jedność wykazywali we wszystkich żywotnych dla naszych interesów sprawach, właśnie lądowalibyśmy na Marsie. I tak brawa.
1. Nie. Jeśli robiliby to na terenie własnej ambasady to byłby  problem USA, a tak odpowiadamy jakbyśmy sami torturowali ludzi. Myślisz że dlaczego USA nie przewoziło podejrzanych na swój teren tylko do Polski i na Kubę?
2. Zajebisty interes. Stać się sprzedajną kurwą która nie respektuje dwóch konwencji które sama podpisała i stać się zupełnie niewiarygodnym państwem za cenę czterech knajp McDonalda.
3. Dla mnie może to być i wywiad polski. Ale w wojnie która dotyczy naszego kraju i po tym jak nas ktoś zaatakuje. Polsce nikt wojny póki co nie wypowiedział zatem wszystko co robi wojsko na terenie Iraku, Afganistanu, Libii itd jest nielegalne. Zostało powołane do obrony suwerenności Polski a nie USA.
4. Politycy kłamali? Nie do wiary :)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
1. Jak wynajmiemy od USA hangar w górnej Dakocie i będziemy tam męczyć diskopolowców metallicą i prądem, to USA są za to odpowiedzialne?
2. Owszem, zajebisty interes, bo 15.000.000>200.000. W świetle pkt.1 nie złamaliśmy żadnych konwencji, bo nie odpowiada się za działania instytucji obcych państw na swoim terytorium. Nawet zajebiście przestrzegający praw człowieka Trybunał w Strasburgu, wyraźnie stwierdził, że byliśmy stroną bierną w tym procederze, która wynajęła miejsce i tylko tyle. Wyrok mówi też o opieszałości w śledztwie wyjaśniającym, a nie użyciu tortur przez nasze służby. Tak więc wyrok jest dość zabawny. Uważam że nie powinniśmy się mu poddać. Jakoś nie słyszę o śledztwach w Rumunii, Litwie i gdzie tam jeszcze. Tajemniczo "Amerykanie" z Washington Post zakapowali właśnie nas.
3. Al Kaida nie posiada zdolności do wypowiadania wojny, bo nie jest instytucją uznawaną przez prawo międzynarodowe, które zresztą dopuszcza kasowanie terroryzmu wszelkimi dostępnymi środkami. Zgoda - nie powinno nas być w Iraku, ale w Afganistanie - czemu nie, chyba jesteś świadomy co tam wyrabiali Talibowie?

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Na terenie własnej ambasady nie mogli bo podobnie jak statek i pokład samolotu jest ona częścią terytorium USA , a amerykańskie prawo zabrania stosowania tortur na terenie USA . Bo to krwi pełno i sprzątać trzeba .

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
I jeszcze jedno - niech to będzie ostatnie moje słowo, bo stoimy na różnych stanowiskach, które na dziś są pewnie nie do zmiany: mogę zdobyć adres rodziny polskiego inżyniera, któremu na wizji obcięto głowę tępym nożem. Możecie wysłać jej list z pytaniem, czy cieszą się, że sprawiedliwość zatryumfowała.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
Na terenie własnej ambasady nie mogli bo podobnie jak statek i pokład samolotu jest ona częścią terytorium USA , a amerykańskie prawo zabrania stosowania tortur na terenie USA . Bo to krwi pełno i sprzątać trzeba .
O to mi chodziło w mojej wypowiedzi

Wró:
Wyślij i zapytaj czy obcięli mu ci dwaj goście którzy byli w Polsce "legalnie" torturowani, a teraz chodzą wolni bo ich uniewinniono podobnie jak ponad 600 przetrzymywanych w Guantanamo od początku 2002 roku. Nikomu nie postawiono zarzutów, wszyscy byli jedynie przesłuchiwani jako podejrzani.

Idziesz w odpowiedzialność zbiorową i mi się to nie podoba. Jak mi ktoś dziecko przejedzie w przyszłości to mam torturować i mordować wszystkich kierowców?
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Przemo, jak zwykle się mylisz:D Ci dwaj prości pasterze owiec siedzą i oczekują na proces w Guantanamo, w którym jeśli będą mieli szczęście dożyją końca swoich dni. Najprawdopodobniej jednak Wujek Sam zastosuje czapę.

Być może część osadzonych w Guantanamo jest tam przez pomyłkę, natomiast nie dotyczy to tych dwóch słodziaków. Nadmienię, że wywiad amerykański zapłacił za informacje związane z miejscem pobytu jednego z nich 10 milionów dolarów. Trochę dużo, jak na "niewinnego". Jankesów stać, natomiast mi szkoda tych dwustu tysięcy, nie mówiąc o komiczności orzeczenia Trybunału...

No i w którym miejscu u mnie wyczytałeś, że jestem fanem odpowiedzialności zbiorowej?