Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1674893 razy)

Offline Jakub0765

  • Gaduła
  • Wiadomości: 248
zamiast zamulać przed kompem to zamulaj przy ćwiczeniach chromatycznych (lub jakichkolwiek) :P to przynajmniej zaprocentuje

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 502
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Wkurwia mnie NFS Hot Pursuit - jest tak zajebisty że od dwóch dni nie wziąłem wiosła do ręki :D Ale to może kwestia tego, że moja luba leży w szpitalu i to mnie też wkurwia... Jedyny plus tej sytuacji jest taki że przynajmniej ma trochę śmiechu, bo dwie sale obok niej leży Wałęsa i pozostali pacjenci, lekarze & pielęgniarki latają po oddziale jak pierdolnięci :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Vlad The Vampire

  • Gaduła
  • Wiadomości: 341
  • Djentelmen
Rachunki za telefon...

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
strzeszczenie mojego textwalla:
a) ogolnie zgadzam sie z tym co marudzicie na studentow, co pierdola ze im zle, choc maja zajebiscie
b) wkurwia mnie, jak ktos gada na uniwerek szczecinski jaki to on chujowy i jak to mu/jej tutaj zle. jak sie nie podoba, to WYPIERDALAC, sa alternatywne mozliwosci w zyciu

:P

btw, sesja jest, to musze na cos czas marnowac, kiedy sam siebie oszukuje, ze siedze w domu po to, aby sie uczyc ;)
« Ostatnia zmiana: 18 Cze, 2011, 16:27:22 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Rachunki za telefon...
Starzy dostali dziś dziś za stacjonarny - za rozmowy 29gr, za abonament 32zł :D 

Za to komórę doładowuję co trzy miechy za 50, a korzystam tak intensywnie, że mam w tej chwili jakieś 260 zeta na koncie :D
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Jakub0765

  • Gaduła
  • Wiadomości: 248
zazdroszczę... mi dojebali 3 m-ce z rzędu rachunek na 200 zł...się wkurwiłem, wziąłem siekierę i poszedłem rozpierdalać wszystko co znalazłem


edit.
z przedmiotów martwych ofc.
poza tym pomaga, tak jak rozbijanie butelek o mur - zajebista sprawa

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
no ale czym Cię wkurwili? Że sam tyle przegadałeś? ;)

E: wskurwia mnie, że taki Squier ma osobną dział na allegro, a LTD miesza sie z ESP
« Ostatnia zmiana: 18 Cze, 2011, 23:10:51 wysłana przez g-zs »
B ( o ) ( o ) B S

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Wkurwia mnie, ale tak prawie naprawdę, kiedy w ofercie albo reklamie jest jebana gwiazdka do opisu (*) i ni chuja nie znajdziesz, do czego się odnosi. Ani tradycyjnie na dole strony, ani chujwiegdzie!
Paczki z głów!

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
zazdroszczę... mi dojebali 3 m-ce z rzędu rachunek na 200 zł...się wkurwiłem, wziąłem siekierę i poszedłem rozpierdalać wszystko co znalazłem

Ostatnie 3 miesiące : 247, 287, 313 zł...

Co ty wiesz o wydzwanianiu :D

Spoiler

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
nie no, znam to, miałem abonament w "ogarne" przez 2 latka, kwota abonamentu 55 pln, płaciłem co miecha po około 150 i wkurwiałem sie bo juz po roku uzytkownicy na kartę mieli fajne promo, a ja dalej tkwiłem w tym samym gównie beż adnych nowości. I nawet telefonu mi nowego nie dali. Niech giną jestem  w heyah i jest mi dobrze
B ( o ) ( o ) B S

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Słowo "cokolwiek" jest kluczowe. Nieraz dobrze robi np. sięgnięcie do korzeni muzyki, a to polifonia, a to inszy podział, a to nie bać się dać 3s ciszy w numerze, a to wyjebać solo na akustyku. Żeby po drugiej stronie głośnika było czuć, że ziomy kombinują.

Jest j/w, jest DM = doskonały przykład:



(thx KykuPL)
Paczki z głów!

Offline Vlad The Vampire

  • Gaduła
  • Wiadomości: 341
  • Djentelmen
Mnie wkurwia sesja, chciałbym, żeby się skończyła, to będę miał więcej czasu na gitarę.

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
Yup, +1

Został mi jeden egzamin, potem obrona...

A uczelnia jest na tyle wkurwiające, że siedzą tam sami niekompetentni debile... Najpierw dwa dni przed się dowiedzieliśmy, że żeby bronić się 27.06 trzeba oddać pracę do piątku (a był to wtorek, kiedy o tym powiedziano), a wtedy praktycznie żadna praca nie była jeszcze sprawdzona przez naszego promotora, nie mówiąc już o jej zatwierdzeniu finalnym i następnie jej wydruku/oprawie... Teraz się dowiadujemy, że dziekanat ma za dużo roboty i się nie wyrobi, więc obrona przeniesiona na 04.07... No i jeszcze ktoś mi przed chwilą powiedział, że poza kosztami na wydruk i oprawę, trza dać 60-kurwa-złotych do kasy dziekanatu - nie wiem kurwa za co?! To ich jebana robota i obowiązek, żeby zwoływać komisję do obrony, a nie żeby na tym jeszcze kasować... NO KURWA!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
u mnie opłata dyplomowa wynosi 430, więc jak bym miał 60 to bym z radości skakał
B ( o ) ( o ) B S

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
podejrzewam, ze wkurw chyba raczej na to, ze to wszystko niezapowiedziane niespodzianki, bo jakby od poczaktu byla o tym mowa to pewnie kazdy by to przyjal jako normalne, trudno no trzeba i chuj, naszykowal kase i by bylo. a tak to kurwa...
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Szkolenie przed Teh Real Life™
« Ostatnia zmiana: 20 Cze, 2011, 13:41:53 wysłana przez lord_awesomeguy »

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Studenci...wkurwiaj ą mnie studenci...dzienni :D
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Zacznę Cię wkurwiać już niedługo znaczy. Nono. Czym tak sobie zasłużyli?
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
pare postow temu chyba byla wlasnie o tym mowa ;)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Ano była, ale zapamiętałem z niej głównie Twoje wywnętrzanie się, no i coś tam od Lorda, bo on chyba zaczął.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Vlad The Vampire

  • Gaduła
  • Wiadomości: 341
  • Djentelmen
A mnie w tym tygodniu wkurwia chwilami wszystko.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Ano była, ale zapamiętałem z niej głównie Twoje wywnętrzanie się, no i coś tam od Lorda, bo on chyba zaczął.
to podejrzewam, ze jak bedziesz napierdalal, jak ci to ciezko w zyciu, mimo ze nie musisz pracowac bo na ciebie loza starsi, a twoim zasranym obowiazkiem jest jedynie studiowac i dac rade, gdy NIC ci w tym tak naprawde nie przeszkadza (imprezowanie i inne dorbowolne rzeczy sie nie licza) - wlaczysz sie do grona tych wkurwiajacych :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
A to luz. Tzn pewnie będę narzekał, ale na pierdoły mniej istotne i bardziej przyziemne, a nie będę pracował, bo prawdopodobnie jednocześnie będę robił muzyczną i jakby nichuja wszystko naraz :P


Hmmm, to co mnie kurwia... O wiem! Zespół umarł w kolebce, bo założyciel dostał się dzikim cudem do Veehala, gdzie wszyscy pozostali członkowie są trzy razy lepsi od niego!
Nie no, wcale mnie to nie wkurwia, szczęśliwym za niego i za długo go znałem, żeby wierzyć, że jakiś jego projekt naprawdę wypali, ale nie chciałem AŻ TAK BARDZO offtopować.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
wkurwilo mnie ze sprzedawca w euro oszukal mnie co do ich oferty twierdzac, ze pewnych rzecyz u nich nie ma - mimo, ze wg strony na necie widze, ze jednak sa, no ale chuj, sa zaznaczone jaki "tylko przez internet" to moze nie mogl ich nawet na zamowienie sciagnac...
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 456
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Brudne Brzmienie
A mnie w tym tygodniu wkurwia chwilami wszystko.

Witamy w klubie :)
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Profile na Tonexa, Kempera i inne -> https://brudnebrzmienie.pl/