Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1674233 razy)

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Cytuj
Synek, 'wypierdalaj' to sobie do swoich kolegów i rodziców możesz mówić ok ? Moze troche stonuj bo ego cie przerosnie... Ja Twoim kolegą ani znajomym nie jestem i sobie tego nie życze czaisz ?

Ptysiu się uniósł.

Cytuj
Może troche to źle ująłem, tak jak kolega poniżej naprostował, że nienawidzi tych świn przy korycie. Może chodziło mi o to, a Ty już widze z jakims swoim narodowym pierdoleniem wyjeżdżasz...

A tu pomyślał łebkiem, przekrzywił główkę, zajarzył, że głupoty pisze i odszczekał. Spoko, przeprosiny przyjęte.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Ja z forum tylko Zorra spotkałem i sei.tahna.
Rachet, dawaj do 3miasta niby na heinekena to się nawalimy :D

A wyniki matur się same odbiorą? Ale MOŻE przyjadę na kilka dni po 30tym, to odezwę się ;)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Co do ojców, tak na dobrą sprawę to jacy by oni nie byli to dzisiaj bez nich nie łazilibyście po tym świecie, tyle w tym temacie.
what of it?

bloodrafko ... wymieklem :D

rachet, planuj tez wycieczke do szczecina ;D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Rachet najbardziej lubianym użytkownikiem forum- LOL : ). No offence ofc, przypominam sobie po prostu Twoje początki tutaj. Kaka doszła ?

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Luzik, pamiętam, aż dziw, że mnie ani razu nikt ( Nikt? ) nie uciszył. Doszła jakaś paczka, nie wiem jaka, bo nie ma mnie w domu i znam tylko mgliste relacje odbierającego, ale jako, że nie czekam na nic innego, poza koszulką forumową, o których byłoby głośno, gdyby już były rozesłane, zakładam, że doszła :)

Wkurwia mnieeee... kurwa, ciężko mi coś wymyślić do tego tematu... O, wiem, obejrzałem już wszystkie filmy które mam ze sobą na tym wyjeździe i skończyły mi się oryginale "How I met your mother" (śmiejcie się lub nie, doooobrze mi to wchodzi ) a nie idzie tu nic ściągnąć, jednocześnie, książka też mi się prawie skończyła i dawkuję ją teraz w minimalnych porcjach, żeby na dłużej była.

Hmm. Czyli w sumie wkurwia mnie, że mnie nic nie wkurwia? Nice! ;D
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline bloodrafko

  • Gaduła
  • Wiadomości: 142
  • Nadnotecki Światowid
Cytuj
Synek, 'wypierdalaj' to sobie do swoich kolegów i rodziców możesz mówić ok ? Moze troche stonuj bo ego cie przerosnie... Ja Twoim kolegą ani znajomym nie jestem i sobie tego nie życze czaisz ?

Ptysiu się uniósł.

Cytuj
Może troche to źle ująłem, tak jak kolega poniżej naprostował, że nienawidzi tych świn przy korycie. Może chodziło mi o to, a Ty już widze z jakims swoim narodowym pierdoleniem wyjeżdżasz...

A tu pomyślał łebkiem, przekrzywił główkę, zajarzył, że głupoty pisze i odszczekał. Spoko, przeprosiny przyjęte.

Zadnych przeprosin nie bylo i nie bedzie. Nie moja wina ze masz jebniete nadinterpretacje :) :*

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Cytuj
Zadnych przeprosin nie bylo i nie bedzie. Nie moja wina ze masz jebniete nadinterpretacje
Łotever, po prostu na przyszłość staraj się robić tak,  "aby język giętki powiedział wszystko, co pomyśli głowa". Nikt wtedy nie pomyśli, że jesteś np. głupi, lub powtarzasz frazesy małomiasteczkowego chamstwa. Poza tym z pewnością jesteś miłym, młodym człowiekiem, który stara się w sobie zwalczać bucostwo, tylko czasem Ci nerwy niepotrzebnie puszczają.
pozdro ;)

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
do widzenia.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
;D ;D ;D
chcialem to samo napisac, ale nie chcialem juz spamowac ;D

wkuriwa mnie, ze ze takie cos mogloby byc odebrane jako offtop ;)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Wkurwia mnie to, że Rachet może już mieć koszulkę (o ile to koszulka), a do mnie nic nie przyszło.
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
wró - jesteś mistrzem :D

To jak rachet już ma to mnie też to wkurwia, że ja jeszcze nie mam ;)

Offline bloodrafko

  • Gaduła
  • Wiadomości: 142
  • Nadnotecki Światowid
Cytuj
Zadnych przeprosin nie bylo i nie bedzie. Nie moja wina ze masz jebniete nadinterpretacje
Łotever, po prostu na przyszłość staraj się robić tak,  "aby język giętki powiedział wszystko, co pomyśli głowa". Nikt wtedy nie pomyśli, że jesteś np. głupi, lub powtarzasz frazesy małomiasteczkowego chamstwa. Poza tym z pewnością jesteś miłym, młodym człowiekiem, który stara się w sobie zwalczać bucostwo, tylko czasem Ci nerwy niepotrzebnie puszczają.
pozdro ;)

Nie koles, ja moge mowic sobie co uwazam. Jesli uwazam ze wkurwia mnie cos w polsce to mam do tego prawo. A TY nie masz prawa mowic mi co mam robic... Chyba tego nie rozumiesz w najmniejszym stopniu. Ja nie mam obowiazku pisac opowiadania na temat "co mnie wkurwia w polsce" tylko dlatego ze pan wrobel ma jakies popierdolone zapędy...

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
To jak rachet już ma to mnie też to wkurwia, że ja jeszcze nie mam ;)

Mnie też to wkurwia, że Rachet już ma, a ja jeszcze nie :D
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Sulphur

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
    • Octagony
A mnie wkurwia gdy ktoś oburza się o przeklinanie do swojej osoby a sam używa podobnych zwrotów w stosunku do innej.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 502
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Wróbel ma prawo mówić Ci co masz robić, to Ty nie masz obowiązku się do tego stosować :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline bloodrafko

  • Gaduła
  • Wiadomości: 142
  • Nadnotecki Światowid
A mnie wkurwia gdy ktoś oburza się o przeklinanie do swojej osoby a sam używa podobnych zwrotów w stosunku do innej.

Tylko ja w przeciwienstwie do niego nie uzylem zadnej obrazy pod jego adresem:)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
bloodrafko, ale tak na serio, jakiej to on obrazy pod twoim adresem uzyl (cokolwiek to znaczy, domyslam sie, ze uzyl jakies obelgi wobec ciebie)? bo celowo jeszcze sprawdzilem i zadnej nie znalazlem, no ale moze przeoczylem cos. natomiast twoja reakcja jest co najmniej grubo na wyrost nieadekwatna i do tego agresywna w kazdym poscie, w przeciwienstwie do kazdego jego postu...

no ale w sumie po co sie mieszam...? wró doskonale da sobie rade sam :D

ed: o, jednak znalazlem slowo "glupi" w jednym miejscu :D
« Ostatnia zmiana: 23 Cze, 2011, 20:51:58 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Vlad The Vampire

  • Gaduła
  • Wiadomości: 341
  • Djentelmen
Nie podoba mi się, że zamówiłem strunę 16 czerwca i jeszcze do mnie nie dotarła.

Offline bloodrafko

  • Gaduła
  • Wiadomości: 142
  • Nadnotecki Światowid
bloodrafko, ale tak na serio, jakiej to on obrazy pod twoim adresem uzyl (cokolwiek to znaczy, domyslam sie, ze uzyl jakies obelgi wobec ciebie)? bo celowo jeszcze sprawdzilem i zadnej nie znalazlem, no ale moze przeoczylem cos. natomiast twoja reakcja jest co najmniej grubo na wyrost nieadekwatna i do tego agresywna w kazdym poscie, w przeciwienstwie do kazdego jego postu...

no ale w sumie po co sie mieszam...? wró doskonale da sobie rade sam :D

ed: o, jednak znalazlem slowo "glupi" w jednym miejscu :D

A to ze ktos kaze mi skads "wypierdalac" to jest nic ? No prosze Was...

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
nie mam wiecej pytan :D :D :D :D :D
zwlaszcza w tym kontekscie  :facepalm:
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline bloodrafko

  • Gaduła
  • Wiadomości: 142
  • Nadnotecki Światowid
Ja rowniez. dzieki wielkie za dyskusje. I moze skonczmy ten offtop...

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
dzieki wielkie za dyskusje.

spoko.
007

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959

Wró pisałem już, że jesteś moim Yodą i matką Teresą w jednym?

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Gdzieś był już fanklub Wró, myślę że można odkopać ten temat ;p

tak w temacie, żeby nie było czystego offa, to kobieta mnie wkurwia