Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1674292 razy)

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
A mnie wokaliści wkurwiają. Z jednym trzeba było zakończyć współpracę, bo wkurwił ;) Poszły więc w świat ogłoszenia, nawet sporo ciekawych osób się zgłosiło (no w końcu duże miasto). Nagrania mieli przyzwoite, dobrze gadali ale jak zaprosiłem do salki to każden jeden się posrał (heh,  jeden to nawet dosłownie :D ) i od tamtej pory ni widu ni słychu. Nosz Kurwa mać.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 502
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Nie chce mi się grać. Nie wiem czy mnie to bardziej wkurwia czy smuci, ale wychodzi na to że jestem piczą która zamiast napierdalać zniechęca się tym że chujowo jej idzie granie :/
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Nie wkurwiajcie mnie! :D
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Online sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Nie chce mi się grać. Nie wiem czy mnie to bardziej wkurwia czy smuci, ale wychodzi na to że jestem piczą która zamiast napierdalać zniechęca się tym że chujowo jej idzie granie :/
my to w sumie bez kitu dobrze bysmy sie chyba dogadali:D
choc z drugiej strony, w sumie sie nie przejmuje tym tak, bo mam ogolnie wyjebane na wszystko i jak mam ochote to krzywo, nierowno (w kazdym sensie, nie tylko tempa) i ogolnie chujowo katuje sasiadow i chuj:D
« Ostatnia zmiana: 22 Cze, 2011, 10:13:31 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Sieć Play.
wkurwilo mnie ze sprzedawca (...) oszukal mnie co do ich oferty twierdzac, ze pewnych rzecyz u nich nie ma - mimo, ze wg strony na necie widze, ze jednak sa
Byliśmy w tej sprawie w salonie i złożyliśmy skargę.


No i jedna z najbardziej wkurwiających rzeczy w życiu to bycie "drugim tatą", czyli ojczymem. (Globalnie, to zajebista nazwa. Cieszę się tylko, że nie jestem macochą...). Wczoraj byłem na zakończeniu roku szkolnego Młodej. Wozisz ją do szkoły cały rok, często spóźniając się przez to do pracy, pomagasz w konkursach, siedzisz z lekcjami - bywało, że do 1 w nocy. A dyplom z gratulacjami dostał tata, który ją widzi od wielkiego dzwonu - bo jest tatą.
Paczki z głów!

Offline Vlad The Vampire

  • Gaduła
  • Wiadomości: 341
  • Djentelmen
A dyplom z gratulacjami dostał tata, który ją widzi od wielkiego dzwonu - bo jest tatą.
A mała wg Ciebie kogo uważa za ojca?

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Oczywiście, że ojca i z tego tytułu mu się "należy". Wiem, i to mnie wkurwia. Żuczki zapierdalają, a laury biorą inni, bo kiedyś tryśli ;).
Paczki z głów!

Online sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
oj. to grubsza historia widze nie zazdroszcze.
ale nie przejmuj sie, sadze, ze to tymczasowe. jak dorosnie, to jej sie przewartosciuje kto zasluguje na miano tego "wazniejszego" - zwlaszcza bedzie miala alternatywe do splodziciela, i to zasluzona z tego, co mowisz ;)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Ja tam mojego biologicznego ojca zawsze nienawidziłem :D Nie mieszkałem z nim od małego, a więzi też żadnej.
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Eh, niebezpieczny temat, kusi mnie, żeby się udzielić, ale... nie.

Wkurwia mnie, że kaczka już w domu, dowód do odbioru, a ja w dupie świata pomagam na budowie i to za darmo. A jak wrócę, to akurat 98% znajomych jedzie na gejopenera tudzież obok gejopenera po prostu pić nad morzem na osiem dni, ja nie mogę, bo oczywiście na rodzinę w temacie odbioru wyników matur liczyć nie można : /
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Mnie wkurwiają jebani karierowicze, którzy do celu idą po trupach jeżeli w grę wchodzi awans na wyższy stołek. Tak, dziś przez taką osobę straciłem pracę i nie jest mi z tym najlepiej.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Vlad The Vampire

  • Gaduła
  • Wiadomości: 341
  • Djentelmen
Ja nie lubię lizodupów.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 502
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Ja tam mojego biologicznego ojca zawsze nienawidziłem :D Nie mieszkałem z nim od małego, a więzi też żadnej.
Witaj w klubie. W sumie namierzyłem starego kiedyś na nk, czasem mnie kusi żeby mu wpierdolić :D

Rachet - jak Cię wkurwiają jacyś znajomi którzy jadą na openera to wyślij mi ich foty - spotkam na mieście to im też mogę wpierdolić ;)
« Ostatnia zmiana: 22 Cze, 2011, 22:56:01 wysłana przez Omlet »
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Online sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
wezcie nie prowokujcie tutaj z ta nienawiscia do swoich starych, bo juz w innym temacie dzisiaj pisalem, ze brudow rodzinnych wyciagac tu na forum nie chce, a przez was kusi :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Omlet, ni chuja, 90% to kobiety, a z facetami i tak od razu poszedłbyś na piwo lub wódkę ;P Nie z moimi kumplami te numery, skory do bicia niby jestem wśród nich ja, a zdarzyło mi się raz w życiu. A i to w sumie nawet nie, bo mnie, właśnie oni ( one ) przytrzymali ( ły ).
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Online sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
moze nie wkurwilo mnei to, ale szkodami, ze dwoch kumpli odlecialo u nas ze studiow, uwalili komisa. ale to tak naprawde ich wina... esh, szkoda.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline bloodrafko

  • Gaduła
  • Wiadomości: 142
  • Nadnotecki Światowid
A mnie wkurwia banda niekompetentnych pedałow z mojego miasta wpierdalajacych sie w sprawy kultury nie majac najmniejszego-kurwa-pojecia o tych sprawach... tak to jest, nienawidze tego kraju...

Offline Vlad The Vampire

  • Gaduła
  • Wiadomości: 341
  • Djentelmen
nienawidze tego kraju...
Ja ten kraj kocham. Nienawidzę tych kanalii, które cyklicznie zmieniają się przy korytach różnego rodzaju. Padalce nie powinny rządzić...

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 590
  • Biegnę ci wpierdolić.
Co do ojców, tak na dobrą sprawę to jacy by oni nie byli to dzisiaj bez nich nie łazilibyście po tym świecie, tyle w tym temacie.
« Ostatnia zmiana: 02 Lip, 2011, 23:07:39 wysłana przez zerotolerance »

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Wszystkim, którzy narzekają na ten kraj polecam pomieszkać parę lat za granicą. Odmienia perspektywę1. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

1No, chyba że jest się bucem i nie się nie umie wyciągać wniosków z doświadczeń. 8)

zerotolerance - przestań pierdolić i pofatyguj się z nami na jakieś gejparty.
Nieformalne grupy są, bo część z nas widziała się na żywo2. Tyle.

2Swoją drogą - moim zdaniem wszyscy tutaj powinni spotkać Racheta. :D

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 502
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Narzekałbym na ten kraj tylko i wyłącznie gdybym przekonał się że gdzie indziej też mogę opierdalać się przez cztery* lata i żyć :D

*) Chyba cztery bo już straciłem rachubę :D

Zerotolerance - mimo że dzięki staremu chodzę po tym świecie nie przeszkadza to przecież spuścić ojcu łomotu ;)
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins

2Swoją drogą - moim zdaniem wszyscy tutaj powinni spotkać Racheta. :D

Hmmm?
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline bloodrafko

  • Gaduła
  • Wiadomości: 142
  • Nadnotecki Światowid
Cytuj
nienawidze tego kraju
Cóż Ci przeszkadza zmienić narodowość? Wypierdalaj śmiało.

Synek, 'wypierdalaj' to sobie do swoich kolegów i rodziców możesz mówić ok ? Moze troche stonuj bo ego cie przerosnie... Ja Twoim kolegą ani znajomym nie jestem i sobie tego nie życze czaisz ?

Może troche to źle ująłem, tak jak kolega poniżej naprostował, że nienawidzi tych świn przy korycie. Może chodziło mi o to, a Ty już widze z jakims swoim narodowym pierdoleniem wyjeżdżasz...

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Wątpliwości przysporzył mi fakt, że Tadeo to chyba jedyna osoba z forum którą spotkałem i z którą kontakt jakoś się nie utrzymał ( czy też nawet nie wywiązał ), stąd "hmmmm?". Niemniej miło mi ;)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 502
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Ja z forum tylko Zorra spotkałem i sei.tahna.
Rachet, dawaj do 3miasta niby na heinekena to się nawalimy :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina