Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643761 razy)

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku

Jego matka też (niby) lepiej wiec co on chce robić w życiu :/
Co za świat -.-
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
A mnie wkurwia, ale nie jakoś strasznie, że ja nie wiem, co chcę robić w życiu. Tzn. oczywiście chcę być międzynarodową gwiazdą dżentu, ale w wypadku gdyby to nie wyszło, to nie wiem :(
« Ostatnia zmiana: 24 Lut, 2011, 08:40:13 wysłana przez Rachet »
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
międzynarodową gwiazdą dżentu
I lol'd...

A mnie dzisiaj nic nie wkurwia! :kissmyass:
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
A mnie właśnie wkurwił mój samochód. Nie odpalił. Wkurwiłem się, wziąłem taryfę i mu kupiłem nowy akumulator w Norauto. I też nie odpalił.

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Mnie wkurwia od kilku dni to, że mój ojciec (niby) lepiej wie co JA chcę robić w życiu.

Mnie też to wkurwia, bo przecież to ja wiem lepiej co chcesz i co masz robić w życiu.

W sensie, że youshy powinien zostać pomocnikiem operatora walca? :D

Ale do tego to trzeba specjalny kurs pod Warszawą odbyć...!

Nie tylko pomocnikiem operatora walca, jeszcze kowery komy przy tym grać :D

Enyłej, i tak pewnie zrobię to co będę uważał za stosowne, to ja się potem przejadę na swoich złych decyzjach, nie on.
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
No, lepiej się przejechać na własnych decyzjach ( chyba ) niż kurwić za kilka lat, że robisz coś czego nie znosisz, bo kiedyś tam dałeś się zmusić. Tak myślę.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659

Jego matka też (niby) lepiej wiec co on chce robić w życiu :/
Co za świat -.-

pani w różowym dała czadu :)
ogółem Rozmowy w Toku to dla mnie straszny, rozdmuchany, przegadany szit. tanie sensacje z byle bzdury...

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
A mnie właśnie wkurwił mój samochód. Nie odpalił. Wkurwiłem się, wziąłem taryfę i mu kupiłem nowy akumulator w Norauto. I też nie odpalił.

Mój też. OK - zaprosiłem telefonicznie pana taksówkarza, podłączyliśmy na kabelki, podładowało itd. Dupa... Muszę uderzyć go prostownikiem... :evil:
Paczki z głów!

Online october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Ostatnio ratowałem kolegę kabelkami. Mój benzyna, jego diesel. 20min ładowaliśmy zanim mu odpalił. Tylko mój aku prawie 2 razy słabszy. Mój samochód pali ładnie więc mnie to nie wkurwia, ale

Wkurwił mnie dziś kurier DHL - nie ma to jak dostać rozjebaną paczkę za ponad 1k. Wziął kasę bo było za pobraniem, kazałem poczekać aż rozpakuję. I dobrze zrobiłem bo chciał spierdalać. Spisaliśmy protokół i teraz czekać 2tyg na rozpatrzenie. Zamrożona kasa, czad jak hui. Odradzam tego kuriera. Dostawałem już od niego zawilgocone gitary latem. Żeby z tymi drakońskimi cenami szła jakość to bym płacił i jednego słowa nie powiedział. Wbrew obiegowej opinii najmniej problemów to ja z pocztą polską miałem. Może i długo, ale przynajmniej całe.
007

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
I tu się zgodzę, dwie gitary pocztą mi przyszły i nigdy złego słowa powiedzieć nie mogłem, nawet nie czekałem długo ( no dobra, na drugą tak, ale to dlatego, że Niemcom się strajkować zachciało -_-).
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Online october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Na pewno w jakimś stopniu dochodzi tu kwestia przypadku/pecha, ale z DHLem nie chce mieć już nic wspólnego. Niech spierdalają albo nauczą się od kolegów z zachodu jak dostarczać paczki.
007

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 489
  • Cornford Fanboy
Czekam na ta zasrana gitare juz 17 dni i nie przyjdzie przed urodzinami.

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Czekam na ta zasrana gitare juz 17 dni i nie przyjdzie przed urodzinami.
czekam od polowy grudnia ...
i always go full retard

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 489
  • Cornford Fanboy
Czekam na ta zasrana gitare juz 17 dni i nie przyjdzie przed urodzinami.
czekam od polowy grudnia ...
Japonia, statek ? :D

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
nie, myslowice
i always go full retard

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Ostatnio ratowałem kolegę kabelkami. Mój benzyna, jego diesel. 20min ładowaliśmy zanim mu odpalił. Tylko mój aku prawie 2 razy słabszy. Mój samochód pali ładnie więc mnie to nie wkurwia, ale

Wkurwił mnie dziś kurier DHL - nie ma to jak dostać rozjebaną paczkę za ponad 1k. Wziął kasę bo było za pobraniem, kazałem poczekać aż rozpakuję. I dobrze zrobiłem bo chciał spierdalać. Spisaliśmy protokół i teraz czekać 2tyg na rozpatrzenie. Zamrożona kasa, czad jak hui. Odradzam tego kuriera. Dostawałem już od niego zawilgocone gitary latem. Żeby z tymi drakońskimi cenami szła jakość to bym płacił i jednego słowa nie powiedział. Wbrew obiegowej opinii najmniej problemów to ja z pocztą polską miałem. Może i długo, ale przynajmniej całe.

Hehe najlepiej chyba za pobraniem. Kilka razy zdarzyło mi się że sąsiad odebrał paczkę, co jest moim zdaniem jakimś nieporozumieniem. Za pobraniem zazwyczaj dranie dzwonią i umawiają się na określoną godzinę. Mnie rozpierdoliła Siódemka - moja paczka z Warszawy pełzła 7 (to nie żart) dni roboczych - dla porównania przesyłce z Francji via DPD zajęło 48h dotarcie pod moje drzwi...

A wkurwia mnie zima - dziś znów złapałem lekkie przeziębienie. Chyba trzecie w tym roku :-\ FML
« Ostatnia zmiana: 24 Lut, 2011, 21:08:45 wysłana przez lord_awesomeguy »

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 489
  • Cornford Fanboy
nie, myslowice
Ke? Jakim cudem?

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
mr Rolka byl bardzo zajety i chyba za bardzo wziął sobie do serca slowa 'nie spieszy mi sie' :P
i always go full retard

Offline Wojtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 182
    • jutube
Ludzie szpanujący jakimi to są 'realistami', a tak naprawdę są tak ograniczeni, że nie potrafią dostrzegać żadnych, kurwa, pozytywów.

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Dziwna tendencja u lachonów do wstawiania apostrofu przed jakąś oh jak zajebiście mądrą mądrością. Na co to, po co?

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Tzn?

Mnie podkurwił po raz kolejny znajomek od przeprowadzki :evil:

A że dostałem inny cynk, to się stwierdziłem że jak mnie ktoś otwarcie dyma to nie mam zamiaru nadstawiać dalej dupy, i w ciągu kilku godzin zmówiłem się na oglądanie innego mieszkanka, "spadku" po innym znajomym który się wyprowadza bo mu się rodzina powiększa ;) I obym się nie musiał wkurwiać znowu.
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Online theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Wkurwiają mnie koleżkowie o zerowej wiedzy pojawiający się na forach technicznych (na które zaglądam) i planujący na początek budowę kopii Mesy DR, a sądząc po tym co piszą i jakie zadają pytania niewątpliwie mają problem nawet  z zasznurowaniem butów...
« Ostatnia zmiana: 27 Lut, 2011, 13:04:39 wysłana przez theremin »
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Magia Mesy polega między innymi na selekcji naturalnej.
Budowa wzmacniacza to dość wygodny moment aby już przez resztę życia nie żyć.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Ostatni dzień ferii właśnie mi mija -_-

A miałem się do matury pouczyć... Prezentacje ( dwie ) na polski zrobić. Albo chociaż nauczyć się na zaliczenie z WoS'u...


Przynajmniej naprawdę poprawiłem moje gitarowanie przez te dwa tygodnie :D
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!