Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1677993 razy)

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
gardło... :D :(
do widzenia.

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 497
  • Cornford Fanboy
niemozebnie mnie dzisiaj wkurwilo to, ze jak caly tydzien walczylem z powsuwaniem sie do odpowiednich grup na roku, aby miec jak najznosniejszy plan, to pare osobek bez konsultacji z grupami zainteresowanymi bez naszej wiedzy pozamieniala nasze zajecia miejscami, tym samym robiac mi w piatek 4godinne okno miedzy zajeciami, podczas gdy mialem wszystko juz dopiete i mialem konczyc o 11:45, a nie jak po zmianie o 15. no zesz kurywa jego mac!
Ja nie mam takich problemow, bo siedze na uczelni codziennie od 8 do 16-17 bez zadnego okienka.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
gardło... :D :(

Tzw. "nieumiejętna obsługa" :D



W temacie: czekanie na wypłatę!...
Paczki z głów!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Ja nie mam takich problemow, bo siedze na uczelni codziennie od 8 do 16-17 bez zadnego okienka.
w pn tez mam 8-19(z oknem na ktorym mam kurs z warunku), wt 8-17(bez okien),sr 8-20(z oknem w sam raz na obiad),czw 8-15(z jednym oknem) i piatek mialem miec zajebisty a wychodzi ja pierdole...
w oryginale rzecz jasna mialem o wiele wiecej okien, makabrycznie porozkladane godziny od rana do wieczora tylko udalo mi sie je w miare ogarnac przez tydzien manipulowania grupami... I kilka cip wzielo i mi pitatek rozpierdolilo:/
ogolnie to z planem mamy niezly burdel bo caly rok ma 3 niezalezne nachodzace na siebie podzialy (grupy specjalizacyjne, labrkowe i czwiczeniowe) + jeszcze kompletnie niezalezny od czegokolwiek miedzywydzialowy wf... No i jeszcze praktyki srodroczne, kazdy osobno i tez nijak nie pasujace do czegokolwiek.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Ja pierdolę, jestem twórcą najbardziej dołującego topiku w historii słowiańskiego internetu. Proszę o zamknięcie. SERIO.

Pozdrawiam,
Piotrunio

Offline MiguelSantos

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 4
mnie dziś również wkurwia gardło, boli jak diabli, kiedy połykam boli nawet w uchu... wkurwia mnie też fakt że dużo więcej osób pisze w temacie `co nas najbardziej wkurwia` zamiast udzielać się w `co nas najbardziej cieszy`
nie lubię naszej polskiej mentalności

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Jonek, zamknij to w pizdu, pliz.

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
A mnie wkurwia to, że wroobel żąda zamknięcia wątku :D
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Musi być jakiś wentyl. Bo np. w czasie prohibicji w Stanach liczba knajp (nielegalnych) wzrosła coś koło 100-krotnie.
Ten temat jest jak legalizacja podziemia aborcyjnego - inaczej każdy chodzi wkurwiony sam w sobie... A tak: może ktoś pożyje dłużej, ktoś kogoś nie zbluzga, a i poznamy się lepiej... :P

Nie zamykajmy! ;D
Paczki z głów!

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Wkurwia mnie że świeci słońce.

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
mnie dziś również wkurwia gardło, boli jak diabli, kiedy połykam boli nawet w uchu...

Trafiłeś na właściwe forum, ale musisz jeszcze nabrać wprawy :D

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Może nie wkurwiają, ale irytują mnie perkusiści wystawiający sprzęt na allegro. Może mam pecha, ale już dostałem z 4 odmowy na próbę targowania typu 150zł sprzętu za ok 2k (żeby pokryć przesyłkę). Nie chcą zejść to niech się wożą z tym 2 lata. Żeby to jeszcze jakieś super okazje były to by inna bajka była.

jakoś kupując gitary zawsze szło się dogadać - z reguły b elastycznie. Tutaj jakieś przeboje, ale to może jest przypadek. Ufam, że nie wszyscy perkusiści tacy są

lol
007

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Mnie wkurwiają ludzie co nie odpisują na oferty negocjacyjne z allegro :D
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Jak się ogląda takie aukcje to aż chuj boli

Numer 1

Sonor Force - nowy w polskich sklepach z gratisową przesyłką - 1.6k

http://drumcenter.pl/product.php?id=7571_Sonor-Force-507-Stage-1

http://allegro.pl/perkusja-shell-set-sonor-force-507-jak-nowa-i1490977448.html#gallery a tutaj cena 900zł, wydaje się ok, do momentu aż się przeczyta, że allegrowicz zajebiał werbel i stope na oddzielną aukcję

Numer 2

Mapex VX - nowy ok 1.7k

http://www.musiccenter.pl/product/Mapex-VX-5255-Natural/?id=2291

http://allegro.pl/mapex-vx-evans-ec2-emad-gratisy-nagranie-i1472614862.html tutaj 1k, ale allegrowicz zajebał statywy i stopke, które są normalnie w zestawie, za całość chce 1.6k

Takich przykładów pewnie znajdzie się więcej. Nie znam się na perkusjach, ale takie aukcje to jakaś porażka. To tak jakbym zabrał z używanej gitary pickupy, klucze i zawołał cenę nowej odliczając koszt tego.
007

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
śnieg
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
baba! baba! baba! kurwa baba!
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
wkurwia mnie, ze zawsze ktoś się wpierdoli kilka s po północy w temacie o utworze dnia :evil:
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
a mnie i kumpla jebło dzisiaj prundem na próbie, ma chyba wzmaka coś nieteges, normalnie widziałem niebieskie światło wokół mnie, pokazywaliśmy sobie motywy i dotknąłem jego struny i nas oswieciło, faza jak chuj, potem nawiazała sie rozmowa, bo jego wcześniej jebło ale bardziej okrutnie, że to wina braku uziemienia w gniazdkach :D no to wzieliśmy z drugim gitarnikiem dotknęliśmy :D się strunami i nic. Po chwili wpadliśmy na pomysł żeby zrobić tak teraz z gitarą kumpla którego wczesniej jebło razem ze mną. No to tak zrobiliśmy kumpel chciał zażartować że go kopneło i sie przestraszył bo zgasło światło, korek zadziałał :) no ale wkurwiło mnie to bo 2 efekty mi nie działają teraz, się spaliły zoomII do basu i flanger ariona :( mam nadzieje że kumpel to zrobi chyba że ktoś z was sie bawi i mi pomoże

uważajcie fendery kopią giby nie :P zawsze wolałem gibole teraz wiem dlaczego ;)

ale dzisiaj podłączyłem sobie przez to tech21 sansamp bd programowany i mnie jebło znowu ;) , w 15 sekund ustawiłem swoje ukochane brzmienie którego szukałem

fajnie tak się wygadać, dzięki chłopaki kocham was:*
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
a mnie i kumpla jebło dzisiaj prundem na próbie, ma chyba wzmaka coś nieteges, normalnie widziałem niebieskie światło wokół mnie, pokazywaliśmy sobie motywy i dotknąłem jego struny i nas oswieciło, faza jak chuj, potem nawiazała sie rozmowa, bo jego wcześniej jebło ale bardziej okrutnie, że to wina braku uziemienia w gniazdkach :D no to wzieliśmy z drugim gitarnikiem dotknęliśmy :D się strunami i nic. Po chwili wpadliśmy na pomysł żeby zrobić tak teraz z gitarą kumpla którego wczesniej jebło razem ze mną. No to tak zrobiliśmy kumpel chciał zażartować że go kopneło i sie przestraszył bo zgasło światło, korek zadziałał :) no ale wkurwiło mnie to bo 2 efekty mi nie działają teraz, się spaliły zoomII do basu i flanger ariona :( mam nadzieje że kumpel to zrobi chyba że ktoś z was sie bawi i mi pomoże

uważajcie fendery kopią giby nie :P zawsze wolałem gibole teraz wiem dlaczego ;)

ale dzisiaj podłączyłem sobie przez to tech21 sansamp bd programowany i mnie jebło znowu ;) , w 15 sekund ustawiłem swoje ukochane brzmienie którego szukałem

fajnie tak się wygadać, dzięki chłopaki kocham was:*

Ciesz się stary że żyjesz. Bawicie się w dotykanie strun, a całkiem niedawno (w Krakowie) chłopaka tak poraziło dotknięcie cudzej struny, że odszedł z tego świata.
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
wkurwia mnie, ze zawsze ktoś się wpierdoli kilka s po północy w temacie o utworze dnia :evil:

Ze 2 tyg. się nieraz czeka
Paczki z głów!

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
wkurwia mnie, ze zawsze ktoś się wpierdoli kilka s po północy w temacie o utworze dnia :evil:

Zarezerwuj sobie 8)

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
Ostatnio niezmiernie mnie wkurwia że wszyscy moi znajomi nałogowo napierdalają w wiedźmina w sieci. Jak się spotykamy to wszyscy gadają tylko o tej grze, a ja nie rozumiem z tego ani słowa i czuję się wyalienowany. Nie zacznę w to grać, nie ma chuja!!!

Ostatnio nawet Santos, zagorzały wróg gier komputerowych mnie zdradził i do nich dołączył.

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie


Ciesz się stary że żyjesz. Bawicie się w dotykanie strun, a całkiem niedawno (w Krakowie) chłopaka tak poraziło dotknięcie cudzej struny, że odszedł z tego świata.

to było przez przypadek i chwilowe ale takiego czegoś nigdy nie widziałem błekitna łuna nade mną, potem było testowanie samymi strunami, ale tak to jest jak się gra na zjebanym sprzecie i to kumplowi mówiliśmy bo to ewidentnie wina wzmaka już mu się kilka razy tak przytrafiło.
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Potrzebuję jednej konkretnej książki, szukam, pytam, nawet w BUW'ie ( który ma prawny obowiązek mieć po egzemplarzu każdej wydanej w Polsce książki ) mi się nie udało. Zachciało się jakiemuś studentowi o eksperymentach językowych Białoszewskiego akurat pisać -_-

:P
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Moja przygoda ze strażą miejską - ciąg dalszy...

Miałem Alesisa DM6, grał faktycznie troszkę głośno i mogło sąsiadom przeszkadzać. Sprzedałem bo przyszła do mnie straż miejska. Stwierdziłem, że nie będę sobie robił wrogów.

Kupiłem perkusję z naciągiem siateczkowym Dig Druma. Reklamowana jako cichy zestaw do gry w bloku. W 100% z tym się zgadzam. Moja sąsiadka niestety już nie. Gram wyłącznie na słuchawkach. Fakt, że mam twina, ale nie jest to jakoś szczególnie głośne.

Przyszła do mnie po raz kolejny straż miejska. Mandatu oczywiście po raz kolejny nie dostałem.

Zaraz po wizycie straży poszedłem do niej wyjaśnić sytuacje. Dzwoniłem kilka razy. Oczywiście nie otwiera. Najłatwiej zadzwonić anonimowo a twarzą w twarz sytuacji nie chce wyjaśnić.

Przeszło mi przez myśl, że skoro jej to przeszkadza to niech mnie poda do sądu. Ewentualnie ja ją mogę podać za znęcanie się.

Szkoda gadać...
007