Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1680909 razy)

PablosPortos

  • Gość
Niesamowicie ostatnio wkurwia mnie, że co jakiś odkrywam zespół metalcore'owy lub pochodny, to widzę same gejostwo i pitolenie bez sensu i jakiegokolwiek pomysłu. FUUUUUCCCKKK!!

Np. to:



No kurwa, Panowie, ja wiem że większość z was i tak nie uznaje tego gatunku muzycznego, ale gdzie są zespoły jak stare as i lay dying , killswitch enagage czy parkway drive? przecież nie będę w kółko tego samego słuchał.

Dobra. w sumie to raczej bardziej mnie wkurwia że w PL zespoły robiące zajebista muzykę nie są gratyfikowane za to jak należy, ale to temat na inny czas.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Pablo - jebaj wszystko, woncz se najnowszy Crowbar (2011) i ostatnie 1125 (2008).
Zrobi Cię się lepiej.
Paczki z głów!

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
I Widka... ;)
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Wkurwia mnie, że mi jakiś buc podkupił SM 58 sprzed nosa -_- Zdążyłem pogadać ze sprzedawcą, ustalić oryginalność majka i usłyszeć, że zdjęcia dostanę na maila za 2h, jak wróci z miasta.

130 minut później dostałem sms, że ktoś w międzyczasie kliknął to pieprzone "kup teraz".
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Nic innego jak moj szef i czasem moja kobita ...

PablosPortos

  • Gość
Pablo - jebaj wszystko, woncz se najnowszy Crowbar (2011) i ostatnie 1125 (2008).
Zrobi Cię się lepiej.

a dobry pomysł, tak zrobie! :D widka bardzo cenie i lubie jego utwory, ale jednak czekam aż znajdzie swoja stylówe, dopiero sie bedzie działo ;)

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Wkurwia mnie kler

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Mnie wkurwia Twój awatar!
: )))))))))))))))))))))))))))))))))))))
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
« Ostatnia zmiana: 03 Lut, 2011, 01:04:21 wysłana przez theremin »
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
niestety, zniwa chrzescijanstwa i jej filozofii, ze czlowiek jest ponad wszystkim i ma wrecz obowiazek caly swiat ujazmic i robic z nim co mu sie zywnie podoba - w koncu zostal stworzony na obraz boga i musi sie do niego zblizac... taki ci powie, ze jestes chory i spaczony i powinienes sie leczyc u psychiatryka, ze sie upadlasz do tego stopnia, ze traktujesz krzywdzenie zwierzat powaznie, nie wspominajac o "skrajnosciach" takich, jak traktowanie tego na rowni z krzywdzeniem ludzi, bo przeciez ludzie sa ponad wszystkim i moga wszystko...

czasami kurwa mysle, ze zycie golodupcow w dzungli wcale nie jest gorsze, ze dostosowywanie sie do srodowiska jest nawet zdrowsze, niz dostosowywanie srodowiska do siebie i tworzenie zaawansowanej cywilizacji... wiem, ze latwo mi mowic, jak siedze w bezpiecznym domu i cieplo mi w dupke, mam bezproblemowy dostep do jedzenia i medycyny, ale jakos ludziom wychowanym od dziecinstwa w dziczy to nie przekszadza, wiec to tez inaczej troche.

ciekawe ile jeszcze lat bedzie to sie zmieniac, kurwa... ludzie sa pojebani
« Ostatnia zmiana: 03 Lut, 2011, 01:24:40 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 502
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Nawet w to nie klikam - tego typu rzeczy zawsze mnie ekstremalnie wkurwiają... I tak mam nienajlepsze (to mało powiedziane!) mniemanie o ludziach.

czasami kurwa mysle, ze zycie golodupcow w dzungli wcale nie jest gorsze, ze dostosowywanie sie do srodowiska jest nawet zdrowsze, niz dostosowywanie srodowiska do siebie i tworzenie zaawansowanej cywilizacji...
+1
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 502
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Dzięki za ostrzeżenie. Generalnie jako człowiek nerwowy unikam w klikanie w linki z tego tematu. Szczerze mówiąc chyba w żaden nie wlazłem.
Spierdalam do tematu "co mnie w życiu cieszy" - właśnie sobie coś przypomniałem :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
niestety, zniwa chrzescijanstwa i jej filozofii, ze czlowiek jest ponad wszystkim i ma wrecz obowiazek caly swiat ujazmic i robic z nim co mu sie zywnie podoba - w koncu zostal stworzony na obraz boga i musi sie do niego zblizac... taki ci powie, ze jestes chory i spaczony i powinienes sie leczyc u psychiatryka, ze sie upadlasz do tego stopnia, ze traktujesz krzywdzenie zwierzat powaznie, nie wspominajac o "skrajnosciach" takich, jak traktowanie tego na rowni z krzywdzeniem ludzi, bo przeciez ludzie sa ponad wszystkim i moga wszystko...

:facepalm: Czytałeś biblię? Bo już w Księdze Rodzaju niejakiej, a przecież Stary Testament jest tym brutalnym i okrutnym, jest jak wół napisane, że człowiek ma władzę nad wszystkimi stworzeniami, aby móc się nimi opiekować. I to jest jego obowiązek na ziemi.

Więc przestań łaskawie pierdolić od rzeczy, bo już mnie wkurwia poważnie zrzucanie wszystkiego na kler i chrześcijaństwo jako takie. Nie jestem "wierzący", nigdy nie byłem i raczej nie będę, ale sama filozofia, etos jaki wprowadza jest bazą wszystkiego co znasz obecnie i niewiele można jej zarzucić, a że kilku(nastu, dziesięciu) klechów interpretuje sprawę od dupy strony, lub olewa ją w ogóle chyba nie może być zarzutem dla samej religii, prawda?

Koniec, nie można gadać o religii na forach, to się zawsze źle kończy.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
To ja powiem, że mie (mię) wkurwia, iż Pan Tor Rent nie zaplanował na m-c luty żadnej dobrej premiery hry. Za to w marcu!...

Spoiler
Paczki z głów!

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Chyba dlatego że Pan Skidrow ciężko pracuje - on pomaga ludziom :tak: W marcu chyba też premiera AC: Brotherhood na PC? Trzeba będzie przemienić się w no life'a znów.
« Ostatnia zmiana: 03 Lut, 2011, 09:17:06 wysłana przez lord_awesomeguy »

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Wkurwia mnie że mój komputer jest od miesiąca w serwisie

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Lordzik - strona Skidrowa zamkła jest!...

W marcu jeszcze Shift 2.

AC Bhood - 11 marca (podobno, za to już z Direktem 11)
Paczki z głów!

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Chyba dlatego że Pan Skidrow ciężko pracuje - on pomaga ludziom :tak: W marcu chyba też premiera AC: Brotherhood na PC? Trzeba będzie przemienić się w no life'a znów.

::) :P. Przydałoby się, gdyby ktoś się poważnie postarał i zrobił gierkę tak fajną jak Mafia II. Przechodzę już 3-ci raz, tak mi się podoba. Do tego muzyka jest przeczadowa, ściągnąłem soundtrack, żeby od szatanów trochę odpocząć.

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Ciężko być dobroczyńcą :-\