Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1680560 razy)

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Czy ma cycki czy nie, jak się ma słabą głowę albo po wypiciu "odpierdala manianę" to się po prostu pić nie powinno, Tyle. Kurwa. Proste.
Ta wersja jest lepsza

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
To poprostu źle wygląda jak dziewczyna chleje do porzygania (co jest teraz bardzo modne i uważa się to za fajne) i pali. Od razu mnie to odpycha i czuje niechęć do takiej ::) Owszem, czasem można się napić, ale kurwa ze smakiem, jak to już Aston powiedział, drinki z palemką i w granicach rozsądku, a nie żeby się doprowadzić do takiego stanu. :\ Palenia to już wogóle nie toleruje.

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
kurwa, ja nie wiem jakie wy macie wyobrażenie o płci pięknej i jej miejscu w społeczeństwie, ale na litość boską, aż tak ujmujące dla kobiety jest to, że lubi się napić browara albo wódki (i to nie w drineczku)...? :D

ed. ja pierdole, idę się napić ;)
do widzenia.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Niee, ujmujące jest dopiero wypierdalanie się co drugi krok połączone z darciem pyska bez wyraźnego powodu i psuciem wszystkiego wokół.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
Niee, ujmujące jest dopiero wypierdalanie się co drugi krok połączone z darciem pyska bez wyraźnego powodu i psuciem wszystkiego wokół.

+1

I do tego tak cyklicznie co dzień wolny.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Amen i <żółw> do tego.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 502
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
I tam, o ile jest to jednorazowy eksces, to spoko. Nie przeszkadzają mi takie rzeczy szczególnie :D
O ile nie są nagminne :F
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Jak jest ładna to niech pije :D
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline sei.tahn

  • Gaduła
  • Wiadomości: 378
Jest jeszcze jeden fakt, kurewski strasznie. Alkoholicy mają to do siebie, że po pijaku robią rzeczy, których na trzeźwo by nie zrobili, rzeczy które do nich nie pasują, których nikt, włącznie z nimi, by się po nich nie spodziewał. Potem oczywiście nic nie pamiętają. Gorzej, gdy sami jesteśmy trzeźwi, zależy nam na danej osobie, a ona, będąc pijanym alkoholikiem, robi coś, co nie dość, że jest szokujące, nietypowe i niespodziewane, to jeszcze bolesne. Nazajutrz oczywiście nic nie pamiętają, a jak się dowiadują, to żałują. I kolejny element wkurwiający - jeżeli zależy nam na takiej osobie, to trzeba się nią zaopiekować, jeżeli sama nie jest w stanie. Kurwa.

Offline Wojtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 182
    • jutube
To ja z innej beczki: nie mogę za cholerę nigdzie znaleźć Kleszcza z polskim dubbingiem (jakby ktoś nie wiedział taki duży niebieski koleś, leciało to kiedyś na Fox Kids)

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Kleszcz!!! Najlepsza kreskówka wszechczasów!

Jak znajdziesz to daj znać! Musisz!
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
No kurwa! Tez szukalem i szukalem i nic :( ŁYCHAAA!! :D

Offline Wojtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 182
    • jutube
Właśnie, łycha. Spoon nie brzmi już tak zajebiście.

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Jest jeszcze jeden fakt, kurewski strasznie. Alkoholicy mają to do siebie, że po pijaku robią rzeczy, których na trzeźwo by nie zrobili, rzeczy które do nich nie pasują, których nikt, włącznie z nimi, by się po nich nie spodziewał. Potem oczywiście nic nie pamiętają. Gorzej, gdy sami jesteśmy trzeźwi, zależy nam na danej osobie, a ona, będąc pijanym alkoholikiem, robi coś, co nie dość, że jest szokujące, nietypowe i niespodziewane, to jeszcze bolesne. Nazajutrz oczywiście nic nie pamiętają, a jak się dowiadują, to żałują. I kolejny element wkurwiający - jeżeli zależy nam na takiej osobie, to trzeba się nią zaopiekować, jeżeli sama nie jest w stanie. Kurwa.

facebook.com/Musza.MorningWood

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
gorsze jest umycie głowy tym właśnie płynem :D,
a co mnie wkurwiło ostatnio, wystawiłem tele na allegro i jakiś koleś proponuje 1500 (600zł zeta mniej przy kwocie 2100) to grzecznie odpisuje, że chyba go posrało (nie w tych słowach ale sens taki sam) to skubany dwa eseje musiał napisać uzasadniając jaki to nie jest wspaniałomyślny oferując taką kwotę :D

Też mialem typa jak wiosło sprzwdawałem. Cene rzuciłem około 900 pln i jakiś gówniarz mi napisal że za 600 z przesylka może ode mnie je wziąć. Az szkoda na takich gości słów

No, to dostaliście propozycję na około 70% spodziewanej wartości. Jak sprzedawałem Flame customa naszego Jareckiego, który to (Flame, nie Jarecki ;)) jest realnie wart 3000, a chciałem 2000 z case - kolo mi krzyknął (właśnie sprawdziłem) - 400zł... I jeszcze plumkał, jak go - eleganckimi słowy, ale jednak - zjebałem.
Paczki z głów!

Offline roqa

  • Gaduła
  • Wiadomości: 168
kaczynski to mnie wkur.....

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Wkurwia mnie, że nie wytrzymałem psychicznie i wydałem to O_WIELE_ZA_DUŻO na Starcrafta2 :(
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline sei.tahn

  • Gaduła
  • Wiadomości: 378
A mnie jeszcze wkurwia sesja i określenia w języku polskim, których znaczenie jest mi obce: "funkcja uwikłana", "transformata Laplace'a", zdania pokroju: "Jeżeli funkcja f (z) jest holomorficzna w obszarze jednospójnym D, C zaś jest kawałkami gładką krzywą Jordana leżącą w tym obszarze, to (...)", a nawet kurwa twierdzenia pokroju:

Czemu nikt mi nie powiedział, że algebry liniowej z pierwszego semestru nie da się ogarnąć w jeden dzień?

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Wkurwia mnie, ale tylko trochę, że teoretycznie powinienem zakuwać do matury dwa najprostsze przedmioty, czyt. polski i angielski, który już właściwie umiem ( CAE w czerwcu piszę ::) ) tylko po to, żeby przez następne 11 semestrów uczyć się fińskiego, a nawet tego mi się nie chce i nawet tego nie mogę. Raz w życiu się zmusić do nauki. Kurwa, wiosło jest silniejsze :(
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Hangover :-\ Ała...

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 457
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Brudne Brzmienie
Hangover :-\ Ała...
znam twój ból, mam dokładnie to samo...
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Profile na Tonexa, Kempera i inne -> https://brudnebrzmienie.pl/

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
A mnie jeszcze wkurwia sesja i określenia w języku polskim, których znaczenie jest mi obce: "funkcja uwikłana", "transformata Laplace'a", zdania pokroju: "Jeżeli funkcja f (z) jest holomorficzna w obszarze jednospójnym D, C zaś jest kawałkami gładką krzywą Jordana leżącą w tym obszarze, to (...)", a nawet kurwa twierdzenia pokroju:
( Obraz usunięty.)
Czemu nikt mi nie powiedział, że algebry liniowej z pierwszego semestru nie da się ogarnąć w jeden dzień?

Trzeba będzie płacić za warunek :D
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline sei.tahn

  • Gaduła
  • Wiadomości: 378
 :kissmyass:
Noc jest długa, ja nie dam rady? :D

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
sei.tahn, łączę się w bólu - w środę mam egzamin z anala... ;) ale "nie po to jest drugi termin, żeby zaliczać w pierwszym" c'nie? :D
do widzenia.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
wy to jeszcze macie dwa terminy przed soba.
ja juz sie ucze na poprawke z syntaxu :P
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo: