Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1680919 razy)

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
strasznie pływasz z tempem

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Spoko lama, przynajmniej wiesz że grasz chujowo :)
Niektórzy nie wiedzą ;)
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
<próbuje się usprawiedliwiać że to dlatego że nowe struny są twarde w chuj mimo że ładuje od roku ciągle ernie balle 10-52 i go bolą paluszki, a poza tym dopiero kmini i nie opracował se dokładnie tego co gra>

kówa. -,-

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Wkurwia mnie iż 5150 nie chce sie sprzedać i że najbliższa próba dopiero za 2 tygodnie

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
a mnie wkurwia, że nie znam sposobu na dobre granie -,- w dalszym ciągu. kiedyś sie wkurwie i cały rig pójdzie na giełde.

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Miną ze dwa lata i będziesz grał. Nikt z miejsca nie jest debeściakiem w końcu. Nawet ja, gdy swoje granie zaczynałem ambitnie od usiłowania grania coverów Satrianiego i Vaia 8)

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
zaczynałem ambitnie od usiłowania grania coverów Satrianiego i Vaia 8)

Ty też? Ja się staram nie przyznawać, gratuluję odwagi ;)
facebook.com/Musza.MorningWood


Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
Aston, gram już ponad 3 lata -.- od roku nie widze progresu.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 502
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Ja nie widzę od siedmiu :D

Tak przy okazji - wiecie co mnie wkurwia? Poczta Polska :D Ciekawe kiedy dojdą te pieprzone struny - zapewne w najbliższy piątek :F
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Wojtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 182
    • jutube
że kocham jak cholera, a nie umiem naprawić własnych błędów.

Online oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 969
gorsze jest umycie głowy tym właśnie płynem :D,
a co mnie wkurwiło ostatnio, wystawiłem tele na allegro i jakiś koleś proponuje 1500 (600zł zeta mniej przy kwocie 2100) to grzecznie odpisuje, że chyba go posrało (nie w tych słowach ale sens taki sam) to skubany dwa eseje musiał napisać uzasadniając jaki to nie jest wspaniałomyślny oferując taką kwotę :D
ja pierdolę, koleś dalej do mnie wypisuje :D się uwziął na 1500 i nie przegadam :D 

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
jak sprzedawałem samicka pisał do mnie jakiś gość i proponował 2 gitary + jego dopłata. Powiedziałem że jak chce się zamienić żeby przyjechał, bo nie chcę brać w ciemno. Więc tydzień później zaproponował mi z 10 kostek bosa (samika wystawiłem za 1400zł). Znowu ładnie podziękowałem, a na następny dzień napisał że ma też 15-calowy głośnik :P

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
<próbuje się usprawiedliwiać że to dlatego że nowe struny są twarde w chuj mimo że ładuje od roku ciągle ernie balle 10-52 i go bolą paluszki, a poza tym dopiero kmini i nie opracował se dokładnie tego co gra>

kówa. -,-

Nie chodzi o rozmiar strun, tylko o to, że po prostu grasz strasznie nieczysto.
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
to ja probek ze swoimi nagraniami lepiej nie bede tu nigdy wrzucal :D
moj skil jest...powiedzmy, ze garazowo-punkowy ;)
i w sumie wkurwia mnie to, ze nie potrafie spiac dupy i sie w koncu nauczyc grac... czwiczyc, zamiast pobrzdekiwac sobie jakies pierdoly.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 502
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Hah, to jak u mnie :D Jak na razie moje "próbki" (w zasadzie chodziło o riffy nie cokolwiek składnie nagranego) słyszała jedna osoba z forum i podejrzewam że ten stan się nieprędko zmieni :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Cytuj
znecanie sie i/lub mord na zywym stworzeniu pozostaje tym samym, niezaleznie od gatunku, a od krzywdy na zwierzeciu jest jzu tylko o krok od wyrzedzenia krzywdy czlowiekowi, wiec nalezy ja traktowac rownie powaznie
ok, niniejszym skazuję cię na dożywocie razy milion za mord na tych wszystkich mrówkach i tramwajach, które zabiłeś w dzieciństwie.
i na kolejny milion za nie używanie polskich znaków.
za jedzenie miensa z zabitych (a może zamordowanych?) zwierząt kolejny milion.
milion milijon.
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
troche rozsadku, jest roznica miedzy bezcelowym, okrutnym mordem, a mozliwie najmniej bolesnym zabiciem w celu zdobycia pozywienia. bo w ten sposob to i roslin nalezaloby nie tykac i zdechnac z glodu.
mowiac 'niezaleznie od gatunku' raczej chodzilo mi mi o ssaki, czy tez ogolnie bardziej skomplikowane zwierzeta (bo i ptaki i nie bede tego teraz precyzowal, bo i tak kazdy wie o co chodzi), bo zabicie takiej mrowki ma poniekad znikoma szkodliwosc - ogolnie to lapiesz na slowkach. co nie zmienia faktu, ze bezcelowawe zabijanie mrowek itp tez jest naganne i dzieciakom za to rowniez nalezy sie reprymenda i wkladanie do glowy, ze nie wolno, co by wlasnie nie probowaly czegos wiecej. pomijajac tez fakt, ze male dziecko sie uczy i jeszcze nie do konca jest swiadome swych czynow - stad tez niezwykla skutecznosc klasycznego tekstu typu "zostaw ta biedronke, ja to boli!"
« Ostatnia zmiana: 05 Lut, 2011, 05:44:35 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Aston, gram już ponad 3 lata -.- od roku nie widze progresu.
Ja mam jeszcze gorzej od 5 lat nie widzę progresu. Ale nie martw się bo ja mam jeszcze gorzej - mój mózg nie jest w stanie połączyć tego co gram z rytmem :lol:
A co do tego nagrania, to na moje ucho chyba źle robisz podciągnięcia (nie są ładne płynne, tylko takie piszczące urwane) i też partaczysz artykulację na pasażach.

sylkis, mieszczuszku pojedź kiedyś do rodzinki na wieś i dowiedz się jak zabija się takie przyjazne zwierzątka jak świnie i kury. Ciekawe jak szybko zaczniesz im wyrzucać niehumanitarne (czekaj czekaj po ludzku :lol: ?) traktowanie zwierząt.
« Ostatnia zmiana: 05 Lut, 2011, 09:21:22 wysłana przez Turgon »
Ssiecie.

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Gadacie jak baby.






:P

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Jakbym siebie widział / słyszał...

Miałem niezestrojonego Hohnera to mogłem siedzieć po 2-3-4 godziny ucząc się ćwiczeń, riffów, czy całych utworów. Teraz kurna mam wreszcie coś co można nazwać gitarą, wiedzę teoretyczną też większą niż kiedyś, i nichooya. Ani równo, ani czysto. O "skillu" i "dobrym soundzie"  to nawet nie myślę.

A największy wkurw mam jak siusiumajtki na YT ciupają Vaia, a ja się nie mogłem czysto nauczyć nawet wejściowego sola do "Fade to Black" :facepalm:

Chyba jak tak dalej pójdzie to na serio przerzucę się na bas :facepalm: :facepalm: :facepalm: I strun mniej, i progów, i nie słychać ;D :facepalm:
Wiesz, też nad tym myślałem, ale doszedłem do wniosku, że chuja olewam granie w kapelach i gitara staje się tylko i wyłącznie domowym hobby ;)
A co do sola do fade to black, to ja jeszcze miałem większego demotywatora - kolegę w klasie... zaczął grać na gitarze wtedy co ja (no grał tam trochę wcześniej na klawiszach, ale to się raczej nie liczy) kurwa tydzień i zapierdalał sobie to solo jak mu się rzewnie podobało (po półtorej roku grania...)...
Ssiecie.

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
po półtorej roku grania tez zapierdalałem to solo...
To chyba najprostsze solo metyliki wiec nic dziwnego.
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
gorsze jest umycie głowy tym właśnie płynem :D,
a co mnie wkurwiło ostatnio, wystawiłem tele na allegro i jakiś koleś proponuje 1500 (600zł zeta mniej przy kwocie 2100) to grzecznie odpisuje, że chyba go posrało (nie w tych słowach ale sens taki sam) to skubany dwa eseje musiał napisać uzasadniając jaki to nie jest wspaniałomyślny oferując taką kwotę :D
ja pierdolę, koleś dalej do mnie wypisuje :D się uwziął na 1500 i nie przegadam :D 

To wystaw za 1500, a cenę przesyłki zwiększ o 600 :D
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Wkurwia mnie niemożebnie jak ktoś mówi albo pisze "nuta" zamiast "utwór" albo "piosenka".