Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1680970 razy)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
niestety, zniwa chrzescijanstwa i jej filozofii, ze czlowiek jest ponad wszystkim i ma wrecz obowiazek caly swiat ujazmic i robic z nim co mu sie zywnie podoba - w koncu zostal stworzony na obraz boga i musi sie do niego zblizac... taki ci powie, ze jestes chory i spaczony i powinienes sie leczyc u psychiatryka, ze sie upadlasz do tego stopnia, ze traktujesz krzywdzenie zwierzat powaznie, nie wspominajac o "skrajnosciach" takich, jak traktowanie tego na rowni z krzywdzeniem ludzi, bo przeciez ludzie sa ponad wszystkim i moga wszystko...

:facepalm: Czytałeś biblię? Bo już w Księdze Rodzaju niejakiej, a przecież Stary Testament jest tym brutalnym i okrutnym, jest jak wół napisane, że człowiek ma władzę nad wszystkimi stworzeniami, aby móc się nimi opiekować. I to jest jego obowiązek na ziemi.

Więc przestań łaskawie pierdolić od rzeczy, bo już mnie wkurwia poważnie zrzucanie wszystkiego na kler i chrześcijaństwo jako takie. Nie jestem "wierzący", nigdy nie byłem i raczej nie będę, ale sama filozofia, etos jaki wprowadza jest bazą wszystkiego co znasz obecnie i niewiele można jej zarzucić, a że kilku(nastu, dziesięciu) klechów interpretuje sprawę od dupy strony, lub olewa ją w ogóle chyba nie może być zarzutem dla samej religii, prawda?

Koniec, nie można gadać o religii na forach, to się zawsze źle kończy.

to, ze w biblii jest cos napisane nie znaczy, z enie ma napisanego tez czegos innego, sprzecznego, lub po prostu jest to ignorowane. nie kazdy chrzescijanin sie lubuje w katowaniu zwierzat, to oczywiste. ale ludzie jako stworzeni na wzor boga maja obowiazek okielznac ziemie i moga robic z nia co chca, bo sa na wzor boga. do tego zwierzeta duszy nie maja. jedynie w kulturzach typu chrzescijanskiej zachodzi zjawisko "nie rozumiem jak mozna sie upodlic tak, aby porownywac zabicie psa do wyrzadzanai jakiejkolwiek krzywdy czlowiekowi", zamiast jak w kulturach nastawionych na symbioze z natura, zamiast jej kontrolowaie "znecanie sie i/lub mord na zywym stworzeniu pozostaje tym samym, niezaleznie od gatunku, a od krzywdy na zwierzeciu jest jzu tylko o krok od wyrzedzenia krzywdy czlowiekowi, wiec nalezy ja traktowac rownie powaznie" - tylko w kulturach w stylu chrzescijanskiej ludzie moga nie rozumiec co zlego jest w katowaniu zwierzat, zamiast uwazac tego za zbrodnie.

a idac twoim tokiem rozumowania to juz biblia, spisana dlugo po uformowaniu sie chrzescijanstwa, ma mnostwo niechrzescijanskich bzdur, a oprocz przeinaczen wiele tez jest w niej pominiete, wiec nie mozna sie religii jako takiej czepiac, ze jej swieta ksiega jest z nia niezgodna. w ogole to przeciez "kilku" klechow  i myslicieli religijnych przez te setki lat wszystko wypacza, nie wazne ze wlasnie przez religie masy ludzi maja dziwne, czesto szkodliwe poglady. nie mozna sie czepic przeciez religii jako takiej, czyli zrodla tych spaczen, bo ona sama w sobie jest okej, to ludzie sa zjebani przeciez, nie wazne, ze gdyby nie ona, to by tacy nie byli. nie?
« Ostatnia zmiana: 03 Lut, 2011, 11:33:09 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Moim zdaniem argumentacja sylkisa jest w dużej mierze bezpodstawna, ale ma też w sobie ziarenko prawdy.

W środowisku chrześcijan (i nie mam tu na myśli tylko katolików) jest taka jakaś niezachwiana duma z przynależenia do naszego gatunku i wszystko, co mogłoby ją podkopać, spotyka się ze strasznym fochem. :)

Za to muzułmanie zawężają tę elitarną grupę do mężczyzn. ;)



Wkurwia mnie, że jestem traktowany jak jakiś cholerny bojfrend, kiedy nim nie jestem.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
No. A mnie wkurwia to co napisałem w innym temacie - że z naszej klasy zrobiło się nasze przedszkole. 9/10 fotek to bachory. Wszystkie takie same a co jeden to brzydszy. No japierdolę. :facepalm:

Dlatego własnie jestem przeciwnikiem portali społecznościowych typu nk i facebook. Promowac swoją tworczość i siebie w internecie można inaczej i równie albo i bardziej skutecznie. Znajomy mi w pracy wpierał, że tego typu wynalazki sa niezbędne żeby utrzymać stały kontakt ze znajomymi. Więc ja sie pytam: co z telefonem, pocztą elektroniczną i analogową? W czym gorszy jest mail? Już mówie: w mailu czy liscie nikt Ci nie wrzuci głupiego zdjęcia i nie podpisze 'jA z MoJiM mI$iaTchKhieM <3'  Pokazać swoją głupotę bezosobowej, rownie dennej masie jest łatwo, ale przyznac sie do niej jednej konkretnej osobie i narazic się na krytykę to juz problem.

Wkurwia mnie to i bawi rownocześnie :D
« Ostatnia zmiana: 03 Lut, 2011, 12:27:41 wysłana przez g-zs »
B ( o ) ( o ) B S

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
niestety, zniwa chrzescijanstwa i jej filozofii,

W sumie wiem, że nie powinienem drążyć tego wątku, ale takie teksty działają na mnie tylko trochę słabiej niż to z linków z kotem. Naprawdę uważasz, że ten akt bezsensownego bestialstwa to owoc religijności tych chłopców? Serio serio? Jeśli tak, to przykro mi, że masz takie poglądy.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
no nieodpowiadanie jest wkuriwające ;) Sam ignoruję znajoma od kilku tygodni, bo mnie nawiedza smsami że jest spotkanie klasowe ludzi z liceum i żebym przyszedł. A ja ze wszystkimi znajomymi z liceum, z którymi warto było utrzymywać kontakty to je utrzymuje. Tylko ze to jest jedna osoba która na dodatek nie była z mojej klasy. Jestem zdecydowanie z tych co idą na jakość a nie na ilość. Na gg mam 7 kontaktów, na mailu kilkadziesiąt, w telefonie podobnie. I ta grupa około 40 osób to sa osoby z którymi sie kontaktuję / lubię / przyjaźnię. Więc po co mam zakładać profil na nk zeby dowiedzieć się że komuś się urodził jakiś bachor, a laska nawet nie wie kto jest ojcem bo nogi rozkłada cześciej niż ja myję zęby (a myję 2x dziennie). A jeszcze nie daj borze jej sie przypomni że to ja jestem ojcem
B ( o ) ( o ) B S

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
ludzie jako stworzeni na wzor boga maja obowiazek okielznac ziemie i moga robic z nia co chca, bo sa na wzor boga. do tego zwierzeta duszy nie maja.

Spoiler
Paczki z głów!

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
niestety, zniwa chrzescijanstwa i jej filozofii,

W sumie wiem, że nie powinienem drążyć tego wątku, ale takie teksty działają na mnie tylko trochę słabiej niż to z linków z kotem. Naprawdę uważasz, że ten akt bezsensownego bestialstwa to owoc religijności tych chłopców? Serio serio? Jeśli tak, to przykro mi, że masz takie poglądy.

Dokładnie o to mi chodziło, albo nie umiem się wyrażać, albo Sylkis nie umie ( nie chce ) czytać ze zrozumieniem.

Bo nie należy mylić chrześcijaństwa z ludźmi uważającymi się za chrześcijan. Tyle w sprawie, więcej się nie wypowiadam.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 502
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Wkurwiają mnie religie i pierdolenie o nich w jakimkolwiek kontekście poza historycznym. Szczególnie pierdolenie na tym forum :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Mnie też, jak chcecie o tym pogadać to idźcie na jakieś forum teologiczne. Ale za zaśmiecajcie wątku katolami.
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Mnie też, jak chcecie o tym pogadać to idźcie na jakieś forum teologiczne. Ale za zaśmiecajcie wątku katolami.
Katolami? Co tam katole, w Polsce funkcjonuje mnóstwo dużo ciekawszych religii i wyznań. ;)

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 502
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Błagam Was...
A, wkurwia  mnie jeszcze to, że mnie dusi po fajkach... Naprawdę chyba papierosy zaczynają dopierdalać mi zdrowie. W sumie szkoda bo lubię palić, a tak trzeba będzie naprawdę rzucić, bo przestaje być zabawnie...
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Spoko. W rok odłożysz na nowe wiosło ;D
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 502
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Żeby to było takie proste!
Palę może pół paczki na tydzień, czasem jeszcze mniej. I praktycznie nigdy nie kupuję a często zdarza się że ktoś obdaruje mnie całą albo prawie całą paczką - najczęściej kumpel, który jak podejrzewam kupuje fajki a potem ma moralniaka że znów pali, więc je rozdaje :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Cfaniak!
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
Spoko. W rok odłożysz na nowe wiosło ;D
gówno, w zastępstwie jest mnóstwo innych możliwości topienia kasy ;)

mnie wkurwia, że mam chore gardło od ponad dwóch tygodni, a zaraz koncert... i do tego też fajki musiałem ograniczyć ;)
do widzenia.

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
A mnie wpienia, to że to forum zaczyna schodzić na psy. Dosłownie i w przenośni.

I małe p.s. dla sylkisa i podobnych mu:
człowiek posiada wyższe zdolności myślenia (min. posiada coś takiego jak sumienie i moralność) niż zwierzęta i jest to niezaprzeczalną prawdą, więc niech do jasnej kurwy nie zaczną używać swojego jebanego mózgu.
I już zupełnie na marginesie zastanów się czy takie zachowania nie są przypadkiem pokłosiem bezstresowego laickiego wychowania, którego główną cechą jest wielbienie wynaturzeń bądź wszechobecna tolerancja?
Przykład ze szkoły zza płotu - chłopak podpalił włosy dziewczynie - czemu? bo chciał zobaczyć jak się pali. Chłopaczka przyszła bronić mamusia i jeszcze nauczyciele nic nie zrobili, bo nie wolno psuć renomy szkoły (nie martw się. to laicka publiczna podstawówka).
A co do miłości do zwierząt, sam nie jestem ich miłośnikiem. Nie mam zamiaru żadnego posiadać, bo rodzice wpoili mi bardzo jasną zasadę - nie chcesz mieć zwierzęcia? nie masz ochoty się nim zajmować? to masz go nie mieć i koniec kropka.
Ssiecie.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
OK, Turgie, ale mam wrażenie, jakby czegoś w tym jednak brakowało. Poruszasz się od jednego skrótu myślowego do drugiego.
« Ostatnia zmiana: 04 Lut, 2011, 10:15:15 wysłana przez wujo Batman »
Paczki z głów!

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
Bieda i głupota

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Paczki z głów!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
chcialem wam zwrocic, ze religia to nie tylko jedna 'swieta' ksiega (ktorej wersji z reszta tez jest wiele), i to jeszcze wg waszej wlasnej interpretacji. to znacznie wiecej, zwlaszcza gdy mowa o filozofii zwiazanej z ta religia. to setki lat tradycji, roznych wykladni, tworzenia dogmatow i w chuj innego szajsu, ktory przez te setki lat byl wkladany ludziom do glowy. to, czy mozna sie do religi przypierdalac, czy nie, to nie glowne zalozenia owej religii w waszym rozumieniu, tylko to, jaki jest realny efekt jej wplywu na spoleczenstwo.

co wiecej - to nie ja nie umiem czytac ze zrozumieniem, tylko to wy nie zrozumieliscie podstawowej sprawy - ja nie mowie, ze to, ze ci kolesie to zrobili przez swoja religijnosc. zrobili to generalnie dlatego, ze sa wychowani przez rodzicow, ktorzy w tym czynie nic zlego nie widza (o czym jest mowa w podanych linkach). a to, ze oni nie widza w tym nic zlego jest wynikiem tez nie tyle religijnosci, z tego, ze wychowani sa w kulturze, w ktorej glowna religia (jako religia-instytucja) przez setki lat taka mentalnosc w ludziach (zwlaszcza niewyksztalconych, ale nie tylko) ksztaltowala.

rozumiecie wreszcie?

napisalbym o wieeeele wiecej i tez to poargumentowal, ale tez nie chce juz robic smietnika na forum.
« Ostatnia zmiana: 04 Lut, 2011, 19:36:57 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 502
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Błagam Was, skończcie...
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
ja w zasadzie skonczylem :P
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
wkurwia mnie że przez rok było mi szkoda kasy na nowe lampy na preampie fireballa a teraz jak za tydzień przyjeżdża po niego człowiek padła wczoraj lampa i muszę wymienić :P

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
wkurwiają mnie moje pierdolone umięjetności gitarniczenia :\

here's the proof:

http://www.speedyshare.com/files/26683879/penis.mp3

Niby nagrane tak o prowizorycznie, usiłuje opracować solenie w jednym kawałku co przygotowuje z moim exbandem na taki jeden festiwal, ale nosz kurwa mać!  :scream: