Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1680550 razy)

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
sam malo pijam alkoholu i jeszcze tego mi brakuje, zeby baba mi pila...

a w kurwia mnie to ze jest tyle sprzetu ktory chcialbym miec, a kazdy kosztuje masakryczne ilosci pieniedzy!
i always go full retard

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 390
    • CTG TV
Cytuj
no to może czworokącik? Nie pierdol, że o tym nie marzysz...

Pewnie że tak. Ale pies to suka. 3 babom bym nie dał rady, poza tym lubię czasem w męskiego klocuszka zapakować.
mniut i piah

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Dale - krótko - powiedz (bez wkurwów) że jak się ma takiego psa to się go powinno pilnować. A dopiero jak zacznie psioczyć, albo uda śmiertelnie obrażoną, to rzeknij (najgrzeczniej i najspokojniej, to dopiero ludzi wkurwia ;D ) żeby sobie z tym psem wypierdalała. To nie schronisko. Jadłodajnia też nie.

Wkurwiłem się bo się telefon Mojej :love: pierdoli, i ma pretensje o to do mnie... chociaż fakt, jak poprzedni jej się zepsuł, to ten dostała ode mnie. I chce sobie teraz polecieć do marketu i przepłacić 2x za jakąś badziewiarską Nokię "bo jest ładna" i "bo to NokiaFokYa", mimo że mam w domu nieużywane 2 telefony, z czego jeden prawie-nówkę, jeszcze do tego ze świeżo rozpakowaną kartą 4GB, i oddam za buzi* dosłownie. Tylko że to nie-NokiaFokYa, no i będzie ode mnie więc znów się spindoli. Ech...

*buzi, a nie jakiś kinky latex gangbang! :P

PS. Kurde dałem ogłoszenie - nie ma kto jakiejś NokiiFokYi nowej (albo prawie-nowej) na sprzedaż? Bo tu ocipieję niedługo :(
« Ostatnia zmiana: 29 Gru, 2010, 22:11:00 wysłana przez MrJ »
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Cytuj
no to może czworokącik? Nie pierdol, że o tym nie marzysz...

Pewnie że tak. Ale pies to suka. 3 babom bym nie dał rady, poza tym lubię czasem w męskiego klocuszka zapakować.

Dude, wiem co czujesz... nie ma to jak uspokajający, rytmiczny szurgot męskich jaj przy dubeltówce! Trzymam kciuki na przyszłość

Ediot: MrJ, nie wiesz o co chodzi tak naprawdę Twojej babie? Posłuchaj starszego kolegi, co zna życie i prawdę Cipo wie, - wyruchaj ją, jak kobieta marudzi, to ją mrowi, zakiełkuj i rozkoszuj się 20 minutami błogiego spokoju, w międzyczasie postaraj się szybko zasnąć, to spokój wydłuży sie na całą noc - to dlatego my starzy zaraz po zasypiamy, a nie myślimy o drugim ruchaniu
« Ostatnia zmiana: 29 Gru, 2010, 22:39:29 wysłana przez Sinner »

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 390
    • CTG TV
Cytuj
Dude, wiem co czujesz... nie ma to jak uspokajający, rytmiczny szurgot męskich jaj przy dubeltówce! Trzymam kciuki na przyszłość

Sinner - zawsze jesteś ze mną, dziękuję :* :D
mniut i piah

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Wydaje mie się, że kol. Sinna był jakby z leksza wkyrwiony wczoraj. I że zasnął jak dziecko ;)

I jeszcze:

- konieczność krojenia krojonego chleba

- schemat w nowopoznanych młodocianych zespołach: growl-pizdeczka-growl. 20 lat temu też była moda: laska śpiewa, "a po refrenie wchodzi raper". 10 lat temu też była moda: raper raperuje, a "na refren wchodzi laska" (globalnie to w 90% musieli być ci sami ziomowie, tylko przekleili wąsy). To nie może tak być, że trochę dla panów, trochę dla pań - i znów oczko do panów. Albo jebiesz potem, albo perfumą. Albo jesteś w typie Wolverine, albo Beckhama, albo Jasia Fasoli. Ale nie naraz! Jak wsadzisz jedną rękie do zamrażarki a drugą do piekarnika - średnio miało wyjść dobrze. Ale nie jest dobrze.
« Ostatnia zmiana: 30 Gru, 2010, 09:05:08 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Jaki tam wkurwiony, ryłem jak jeleń na rykowisku :D

Spoiler

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
popieram astona w calej rozciaglosci, mam to samo :P
tylko na szczescie ja sobie znalazlem jednak swoja fajna i nie-krejzolke i jestem z nia nieprzerwanie od paru lat ;)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
No to gratulacje. Ja mam kolejny powód do wkurwu - lampy padają, a akurat nie ma za bardzo kasy na nowe.

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
one zawsze padają jak nie ma kasy ;)
do widzenia.

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
a ja mam inny - wszyscy znajomi wyjechali w pierony i zostałem sam w zajebanego sylwestra ;/ witaj sylwestrze z jedynka!
Ssiecie.

Offline zz_top

  • Gaduła
  • Wiadomości: 188
    • http://www.pasguitars.com
A mnie wkurwia, że jak zlikwidowałem działalność i poszedłem do normalnej roboty to setki typów pytają "czy nie zrobiłby Pan jeszcze jednej gitarki". Co pewnie i tak znaczy, że jakbym wrócił do lutnictwa to okazałoby się, że nadal są puchy z zamówieniami...
Przemek Sułkowski
PAS Handmade Guitars

Offline lis

  • Gaduła
  • Wiadomości: 264
to może zbierz ze 20 zamówień i wróć do działalności:)
"It doesn't matter what people say about you, as long as they're talking about you."

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Przecież chyba można rejestrować tymczasową działalność... faktycznie zebrać tego -naście co najmniej (ja się piszę na Tanto 7 27", jeśli cena będzie zbliżona jak ta Terrormuzika, jedyna różnica to mostek fixed zamiast TOMa i biały a nie czarny head i w reversie*), uruchomić zakład na pół sezonu, sprzedać i wyrejestrować.

 :dobre: na bank. (wybacz, ale to zabrzmiało jak żart)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
Kiedy robie właśnie jakąś rzecz a ktoś mi mówi żebym właśnie tą rzecz robił a kurwa widzi że właśnie to robie. Chuj mnie strzela i mam ochote coś rozjebać kurwa! Na ten przykład, mój kumpel który jest lewy jeśli chodzi o kwestie techniczne, ale za to ogarnia muzycznie żejapierdole pożyczył se ode mnie chorusa. Wbija do mnie na granie i mówi mi że mu nie działa tak jak trzeba, prawie przezroczysty jest. Dioda świeci, myśle, pewnie bateria. Rozkręcam, żmudnie to idzie po śrubki długie a ten mówi ''Ej ale Aluś, napraw mi to''. Prawie jebnąłem chorusem o ściane.  :evil: Albo ładuje mu sie ze sprzętem do auta bo jedziemy próbić na salce, ładuje ampa do bagażnika i słysze ''wsadź to do bagażnika''. NOJAJEBIE. Tak samo moja matka, też ma takie zajebiste przebłyski :\

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Musza - ja nie mówiłem o złoceniach, smokach z abalonu, NTB i hipshocie, ale o trzech zmianach, z czego jedna jest kosmetyczna (lakierowanie heada w kolor korpusu, chociaż mogę odpuścić), a ani druga ani trzecia nie ingerują w konstrukcję (bo co to jest zrobić reverse - w sumie też mogę odpuścić, ale ciężej - i zamiast wiercić 2 duże dziury do TOMa zrobić 4 (?) mocujące do fixeda - nie odpuszczę :D ) - czy jestem aż tak ciemny?

Zmiany podkreśliłem jako dodatek, że jeszcze stawiasz warunki do tego co napisałeś na początku. Piszesz, że kupisz jeśli cena będzie zbliżona do gitary, która zakupiona została w cenie minimalnej w "któreś licytacji z kolei", gdzie cena była obniżana aż do momentu-tzw."byle się zwróciło". To mnie rozśmieszyło trochę po prostu, szczególnie w kontekście wypowiedzi ZZ_topa. Była by z pewnością kolejna rzecz jaką na jego miejscu napisał bym w tym topicu.
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
A co do działalności gospodarczej, to zawsze można zawieszać, ale jeśli rzeczywiście kiepsko interes szedł to nie ma to zbytniego sensu...
Ssiecie.

Offline zz_top

  • Gaduła
  • Wiadomości: 188
    • http://www.pasguitars.com
Koledzy mało kminią realia. Pomiędzy zapytaniami o gitarę a wpłaceniem zaliczki jest relacja tak mniej więcej 1000/1. To miałem na mysli pisząc, że jakbym wrócił to by się okazało, że i tak cienko z zamówieniami. I to mnie wkurwia :-)
Przemek Sułkowski
PAS Handmade Guitars

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Koledzy mało kminią realia. Pomiędzy zapytaniami o gitarę a wpłaceniem zaliczki jest relacja tak mniej więcej 1000/1. To miałem na mysli pisząc, że jakbym wrócił to by się okazało, że i tak cienko z zamówieniami. I to mnie wkurwia :-)

Poprostu za tanio robiłeś... Szkoda, że się jebło, szczerze mi przykro

Offline fudasfudas

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 33
    • sekator
    A mnie wkurwia to co robią sprzedający na alegro!   

  Oglądam sobie leworęczne gitary,a i tak połowa sprzedających wstawia fotki gitar praworęcznych.
 To tak jakby sprzedawać vauxhala,a pierdolić że to opel
żarcie-żer    *    sranie-ser


Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
jakiś jebany skurwiel skrócił strefę o godzinę! zajebać go!
Ssiecie.


Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
Bodajże w trójce jest taka przezajebista audycja 'strefa rock&rolla wolna od angola'. Zwykle trwała 2h a teraz tylko 1..

A mnie wkurwia że dzisiaj już niedziela:(
return to monke

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Przy okazji dali prawosławnym wolne w ich wigilię :D
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!