Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1680529 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Mieliście potrzebę jebnąć se fotkie z perspektywy robienia gały i wkleić do neta, żeby zobaczyć co ludzie napiszą?

A 90% lasek tak...
Paczki z głów!

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
może nie 90, ale też mnie to śmieszyło, tylko to było już jakiś czas temu :). Widziałem artykuł w necie o podobnej modzie w Rosji, tylko trochę inne zdjęcia, widzieliście to?

Tolek poprosił o szczegóły więc znalazłem ;)
http://www.geekologie.com/2009/05/russian_whale_tails_taking_web.php
« Ostatnia zmiana: 04 Sty, 2011, 19:14:04 wysłana przez terrormuzik »

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Aaaa, o tym mowa. Nie no, men. Jak mi nie pasi cokolwiek to tydzień, dwa maks i kończę. Jak nie widać różnicy to po co przepłacać? ;)
Wkurwia mnie, że mówię jedno, a robię drugie ;).

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
może nie 90, ale też mnie to śmieszyło, tylko to było już jakiś czas temu :). Widziałem artykuł w necie o podobnej modzie w Rosji, tylko trochę inne zdjęcia, widzieliście to?

Tolek poprosił o szczegóły więc znalazłem ;)
http://www.geekologie.com/2009/05/russian_whale_tails_taking_web.php

Znacznie bardziej pomysłowe i wymagające koordynacji oko-dupa-ręka, niż zdjęcia z "oralnej perspektywy" ;D



W temacie:

Palisander na podstrunnicach! Niby nic - a jednak!!! ;)
Paczki z głów!

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
chory wokalista i odwołany koncert, kurwa...

edycja, kurwa:

wkurwia mnie, że mimo iż ludzie z którymi gram są dorośli to niektórzy zachowują się jak gówniarze. nie wiem, może ja jestem jakiś pojebany, ale naprawdę ciężko jest znaleźć 2 godziny w weekend (dokładnie w sobotę z samego rana, tak jak im było wygodnie) żeby zagrać próbę i ruszyć dalej z materiałem, bo niedługo koncert? im jest ciężko, bo się muszą uczyć. a zaraz kurwa zobaczę takiego na fejsie, gdzie spędzi drugie tyle czasu co na próbie. moja reakcja może wydawać się przesadzona, ale jeśli taka opcja pojawia się po raz pięćdziesiąty to chyba każdy, komu zależy by się wkurwił.

i jeszcze to nagminne używanie angielskich zwrotów, wpierdalanie ich gdzie się da do swoich wypowiedzi. naprawdę, język polski jest tak bogaty, że nie ma potrzeby posiłkowania się takimi zapożyczeniami - które dla mnie osobiście są okrutnie wieśniackie.

Spoiler
« Ostatnia zmiana: 22 Sty, 2011, 10:46:36 wysłana przez Wybielacz666 »
do widzenia.

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
jaaa pierdoooleeee, nie wiedziałem, że wiązanie krawata może być tak wkurwiające!!!~!!! O_O  :evil: :evil: :evil: :okulary:

Offline Wojtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 182
    • jutube
Skurcze mięśni w środku nocy. Dzisiaj aż 'krzykłem' z bólu tak mnie przyjebało.

Offline mati304

  • Gaduła
  • Wiadomości: 255
  • These go up to eleven.
Wojtt, miałem takie skurcze i pomógł magnez.

w temacie:
półpasiec. Nie daje mi spać ani się skupić na czymś konkretniejszym niż przeglądanie joemonstera, demotywatorów. Po prostu, kurwa, boli.
There's no use being precise about something when you don't even know what you're talking about.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Wóda. Winiacze. Inne alko wyżej niż piwo w rękach ( i gardłach ) osób kompletnie do picia nie predestynowanych. Zwłaszcza z cyckami.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
w odpowiedniej sytuacji to powinno cieszyć ;)
do widzenia.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
To już zależy od moralności i takich tam gejowskich pierdół, które szczęśliwie, lub nie, mam dość mocno rozwinięte.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline sei.tahn

  • Gaduła
  • Wiadomości: 378
Cytuj
Wóda. Winiacze. Inne alko wyżej niż piwo w rękach ( i gardłach ) osób kompletnie do picia nie predestynowanych. Zwłaszcza z cyckami.
+1, niestety.

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Cytuj
Wóda. Winiacze. Inne alko wyżej niż piwo w rękach ( i gardłach ) osób kompletnie do picia nie predestynowanych. Zwłaszcza z cyckami.
+1, niestety.

-1, pedały ;)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
Cytuj
Wóda. Winiacze. Inne alko wyżej niż piwo w rękach ( i gardłach ) osób kompletnie do picia nie predestynowanych. Zwłaszcza z cyckami.
+1
return to monke

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
kurwa, o ile przez cala zime wszyscy wokol chorowali a ja sie dobrze trzymalem, to w koncu i mnei rozlozylo teraz...;/
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Kobiece kosmetyki (podpowiedź: dla mieszkających z kobietą). W 18 typach czcionki, gdzieś na samym dole, jak coś kompletnie nieistotnego jest napisane: shampoo... ;)
Paczki z głów!

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 502
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
gdzieś na samym dole, jak coś kompletnie nieistotnego jest napisane: shampoo... ;)
+1
Kiedyś prawie umyłem głowę kremem do rąk...

Mi najbardziej działa na nerwy choroba - pogoda ładna a nawet nie mogę wyjść się przejść (nie mówiąc już o czymś tak trywialnym jak zapalenie papierosa) bo kaszlę, smarkam i generalnie źle się czuję. Na szczęście nie ma rzygów i gorączki.
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
gdzieś na samym dole, jak coś kompletnie nieistotnego jest napisane: shampoo... ;)
+1
Kiedyś prawie umyłem głowę kremem do rąk...
sam nie wiem co gorsze- to, czy mycie rąk płynem do higieny intymnej przez miesiąc :D

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 969
gorsze jest umycie głowy tym właśnie płynem :D,
a co mnie wkurwiło ostatnio, wystawiłem tele na allegro i jakiś koleś proponuje 1500 (600zł zeta mniej przy kwocie 2100) to grzecznie odpisuje, że chyba go posrało (nie w tych słowach ale sens taki sam) to skubany dwa eseje musiał napisać uzasadniając jaki to nie jest wspaniałomyślny oferując taką kwotę :D

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
gdzieś na samym dole, jak coś kompletnie nieistotnego jest napisane: shampoo... ;)
+1
Kiedyś prawie umyłem głowę kremem do rąk...
sam nie wiem co gorsze- to, czy mycie rąk płynem do higieny intymnej przez miesiąc :D

to ja jestem hybrydowy, bo kiedyś umyłem głowę płynem do higieny intymnej :) ( edit : Oz - piona :D )
a innego razu pomyliłem żel do stóp z żelem do włosów... ::)
także ogółem się rozumiemy hehe

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
gorsze jest umycie głowy tym właśnie płynem :D,
a co mnie wkurwiło ostatnio, wystawiłem tele na allegro i jakiś koleś proponuje 1500 (600zł zeta mniej przy kwocie 2100) to grzecznie odpisuje, że chyba go posrało (nie w tych słowach ale sens taki sam) to skubany dwa eseje musiał napisać uzasadniając jaki to nie jest wspaniałomyślny oferując taką kwotę :D

Też mialem typa jak wiosło sprzwdawałem. Cene rzuciłem około 900 pln i jakiś gówniarz mi napisal że za 600 z przesylka może ode mnie je wziąć. Az szkoda na takich gości słów
B ( o ) ( o ) B S

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
Wóda. Winiacze. Inne alko wyżej niż piwo w rękach ( i gardłach ) osób kompletnie do picia nie predestynowanych. Zwłaszcza z cyckami.

+stotysiencypińdziesiontdwa jesli chodzi o te cycki.

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
No, papierochy też się do tego nadają. Ale widocznie to tylko my, młodzi tak uważamy. Mimo wszystko - mało przystojne to dla mnie, uwielbienia do piwa też nie znoszę u dziewczyn. Ale drinki z palemką - bardzo chętnie.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
No, papierochy też się do tego nadają. Ale widocznie to tylko my, młodzi tak uważamy. Mimo wszystko - mało przystojne to dla mnie, uwielbienia do piwa też nie znoszę u dziewczyn. Ale drinki z palemką - bardzo chętnie.

Piwo piwem, to da się przeżyć. Ale w przypadku wódy z gwinta, naprawdę zacząłem zastanawiać się nad tym z kim ja się właściwie zadaję. I nie mówię, że mi się w życiu nie zdarzało tak pić, bo i owszem, ale nawet jak kończyłem marnie, to we własnym zakresie, nie wciągając w to wszystkich i wszystkiego wokół. Ale to chyba babska rzecz -_-
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!