Autor Wątek: Gra po przerwie - napięcie mięśniowe "sztywne palce"  (Przeczytany 5536 razy)

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
No ostatno wróciłem z powrotem do regularnych ćwiczeń. Nigdy nie byłem specjalnym zapierdalaczem ale teraz mam jeden problem...

Mianowicie bo 20 -30 minutach grania cała lewa ręka jest tak sztywna ze potem po graniu nawet ledwo co moge pisac na klawiaturze.
Ręka jest po prostu "wykończona" nie moge tego opanować, próbuje wyluzować a czuje że każdy mięsień nie ma tego luzu jakbym chciał i mam wrażenie że wszystko jest mega ściśnięte przez co nie moge szybciej zagrać...o co biega ? Owszem były wcześniej takie akcje ale nie pamietam zeby były tak intensywne...co robić ? ćwiczenia jakieś ?

Pomijam fakt że coś mi się dzieje chyba z nerwem jakimś bo od x czasu mam zaburzenia w czuciu małego palca - jakby druga połówka przez środek miała jakiś problem - moge nim normalnie poruszać ale jest uczucie lekkiego odrętwienia - chyba wychodzi siedzenie przed kompem :/ nie moge sie basenu doczekać...
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Pomijam fakt że coś mi się dzieje chyba z nerwem jakimś bo od x czasu mam zaburzenia w czuciu małego palca - jakby druga połówka przez środek miała jakiś problem - moge nim normalnie poruszać ale jest uczucie lekkiego odrętwienia - chyba wychodzi siedzenie przed kompem :/ nie moge sie basenu doczekać...
Tak wychodzi. Miałem to samo. Po pierwsze zmiana pozycji przy kompie (mnie pomógł nowy fotel), po drugie - ograniczenie siedzenia przy tym portalu do zła i ludzkiej głupoty ;)

https://www.rehab.pl/blog/dretwienie-rak-lewej-i-prawej-przyczyny/
Paczki z głów!

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Rozciągaj, no i wolniej kurwa :D

Offline Nightmarishreaper

  • Pr0
  • Wiadomości: 832
  • ÞUNGR HNÍFR. Þessi hnífur á að vera þungur.
    • Dimension Eleven
Przerwa to nic dobrego w żadnym "sporcie". Rozgrzewkę robisz? To najważniejsza część ćwiczeń. Bazok fajnie wszystko kiedyś objaśnił w swoich filmach. Normalnie napisałbym tak jak masz w swoim podpisie: "graj nie pierdol"  :D, ale jak coś Ci się odzywa z tymi nerwami, to proponuję to zbadać.

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
Przed graniem - rozgrzewka, wieczorkiem przed spaniem rolowanie i rozciąganie
Będzie git
return to monke

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
18 Odpowiedzi
15882 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Paź, 2013, 15:16:10
wysłana przez przemekprzemek
42 Odpowiedzi
56032 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Cze, 2014, 13:07:45
wysłana przez Nightmarishreaper
2 Odpowiedzi
7822 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Paź, 2015, 10:01:24
wysłana przez OMSON
1 Odpowiedzi
6439 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Kwi, 2019, 21:50:34
wysłana przez Aremenius
90 Odpowiedzi
40505 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Kwi, 2021, 20:31:36
wysłana przez sobek