Autor Wątek: Budowa nowego pedalboardu  (Przeczytany 5669 razy)

Offline Nerd

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 38
  • Władca Ptaków
Budowa nowego pedalboardu
« 15 Sty, 2021, 22:33:54 »
Wlasnie gadalem z Niedziakiem na shoucie, ze fajnie by bylo moze ruszyc forum z tematem innym niz polityka, czy obrzucanie sie gownem.

Jestem w trakcie przebudowy rigu na nieco bardziej skromny i gabarytowo bardziej mobilny. Postanowilem, ze temat bede dokumentowal na forum.

Na poczatku fotki wyjsciowe jak rig wygladal jeszcze pare dni temu. W trakcie przebudowy postaram sie wyeliminowac problemy, jakie mialem z tym rigiem. Omowie tez generalne zalozenia

Pzdr. Nerd (ex Sinner)

Zomballo

  • Gość
Odp: Budowa nowego pedalboardu
« Odpowiedź #1 15 Sty, 2021, 22:40:40 »
Opanie ślicznie! Jaka kulturka. Ja zawsze miałem pierdolnik i prowizorkę. Zazwyczaj tylko aby nie szumiało. :D

Offline Nerd

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 38
  • Władca Ptaków
Odp: Budowa nowego pedalboardu
« Odpowiedź #2 15 Sty, 2021, 22:50:10 »
...a teraz jak to wyglada w tej chwili.

- HX FX - zmieniony na H9 Max Dark. Helixa mialem w 4CM, H9 bedzie tylko w petli. Uzywam lekkiego reverbu i moze ze dwa delaye na codzien. Troche chorusa od swieta. Nie uzywam dodatkowych drivow czy czegokolwiek innego przed preampem. Rig skonstruowalem tak by sam z siebie malo szumial, wiec nie ma potrzeby na noise gate
- Xotic Wah zamieniony na LAA Custom Italian wah. Tradycyjny footprint, bedzie tez blizej dolnej czesci pedalboardu. Solidny wah - aktualnie w drodze do wloch na serwis, dostanie update plytki. Stara ok, ale nowa wersja LAA wyglada zbyt smakowicie. Moj egzemplaz to wczesna wersja, jeszcze z miedzianym topem
- Boss ES-8 zmieniony na ES-5. Naprawde uzywam z 4 bazowe brzmienia, nie mam potrzeby na duzy switcher. ES-5 bedzie obslugiwal 4 petle - cali76, shanks, ep i octaland+expresso (w jednej petli). 5 petla to tzw "guest loop". H9 sterowany MIDI
- RC10 i Revival leca z pedalboardu. Praktycznie ich nie uzywam. Caly drive jaki potrzebuje to Drive Channel z Fillmora i EP Booster
- PSU - cioks 7 zostaje, cioks 8 expander zamieniony na 4. Potrzebuje jedynie 11 izolowanych wyjsc - na efekty + 2x oux do guest loop. Gig rig virtual battery simulators zostaja. Bez nich Expresso i Octaland nie gadaja

Wiecej - pozniej
Nerd

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 031
Odp: Budowa nowego pedalboardu
« Odpowiedź #3 15 Sty, 2021, 22:55:00 »
A do czego to wszystko jest podłączone?
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Nerd

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 38
  • Władca Ptaków
Odp: Budowa nowego pedalboardu
« Odpowiedź #4 15 Sty, 2021, 23:06:08 »
Z jednej strony w 75% do PRSa CU24 a z drugiej do Boogie fillmore tak na jakies 99%

Gram tez duzo na stracie, mam inne ampy - ale z inny gearem wpinam sie raczej bezposrednio - strat -> rivera m60 lub Orange AC30HTC. 2 tygodnie temu sprzedalem Orange RVMK3 - on nie potrzebowal pedalboardu ale mimo wszystko zrobilem mu taki maly

AD30 i Rivera na sprzedaz, jakby co. Jeden amp mi starczy - mam tylko 2 rece

Posty połączone: [time]16 Sty, 2021, 00:09:20[/time]
Ostatnie wejscie dzisiaj z generalnym planem i zalozeniami

W tej chwili mam 24 calowy Pedaltrain Novo24. Nowa rama to bedzie Classic Junior. Czyli szeroka na 18" i o 2 cale mniejsza z gory na dol. Wszystko sie ladnie zmiesci. Lacznie z tunerem - TC  mini. Mam stary kejs od Classic2 ktory bede z nim uzywal, wolne miejsce bedzie zaadoptowane na kable. Gram duzo jamow wiec chce miec wszystko w jednym miejscu. Dam mu tez kolka, po 40stce nie ma juz innej opcji.

Pedalboard dostanie panele na boki z Looperwerk. Uzywalem je juz na wczesniejszym pedalboardzie. Wszystkie wejscia, wyjscia, fx loop, PSU in i USB out, footswitch, guest loop i oux PSU wszystko na panelach - super ulatwienie. Problem jaki mialem ze starym pedalboardem to przebicie masy. Znalezienie zrodla zajelo mi wieki. Jeden z jackow mial przebicie na panel, a panel na rame. Wszystko bedzie wyizolowane 0.25mm plastikowym izolarorem. Uproszczone polaczenia (H9 tylko w petle a nie w 4CM) tez powinno pomoc

Okablowanie w tej chwili to Evidence SIS. Z kilku powodow bede zmienial na sommer + Squareplugs lutowane. 2 rozmiary - sqare i mini, bedzie tez kilka polaczen stereo. 50 roznego typu wtyki, nie jestem pewny jeszcze ile kabla, kable beda zabezpieczone techflexem - bo czemu nie. Mam 50 metrow, ktore uzywalem na inna okazje.

ES5 ma kilka ograniczen. Wiekszosc z nich mnie nie boli ale jedno troche przeszkadza. Mozna zrobic tylko bank up. Poza tym ten sam guzik jest odpowiedzialny za memory/manual operation. Memory/manual przypisze na stale a bank up/down bedzie operowany zewnetrznym przelacznikiem ktory bedzie znajdowal sie pod wah wah. Switch bedzie zalaczony przez kabel stereo do zlacza CTR in na ES-5

Efekty i PSU beda montowane 3M dual lock. Tym razem uzyje wersji low profile i wieksze density (250). O ile zwykla 150ka trzymala wieksze klocki ok to juz z EP i tunerem bylby problem. Cable tie bases beda wkrecone, przylepiane nie dzialaja, temat juz przerabialem

Wiecej updatow jak porobie fotki i zamowie reszte akcesoriow

Posty połączone: 16 Sty, 2021, 00:22:53
Ok, jeszcze dwa slowa o wyjsciach na panelach. Poza typowymi bedzie kilka mniej typowych. Jedno z wyjsc to USB power. Ciok DC7 ma wyjscie ktore podlinkowalem na panel juz we wczesniejszej wersji. O ile brzmi to jak palowanie nieco - naprawde sie przydaje. Telefony padaja wszedzie, na jamach rowniez. H9 ma apke na telefon wiec port na ladowanie tel sie totalnie przyda. Kolejne wyjscie to przelotka z MIDI z ES-5 na USB - czyli port do updatow i softu. Stary pedalboard tego nie mial. O ile nie jest to az tak niezbedne - cholernie ulatwia zycie. Stary pedalboard mial MIDI out/thru - w nowym z tego zrezygnowalem

Peace
Nerd
« Ostatnia zmiana: 16 Sty, 2021, 00:22:53 wysłana przez Nerd »

Offline Orange

  • Moderator Giełdy
  • Wiadomości: 1 021
  • Loża Szyderców
Odp: Budowa nowego pedalboardu
« Odpowiedź #5 16 Sty, 2021, 08:03:59 »
O_o i Sinner wrocil

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Odp: Budowa nowego pedalboardu
« Odpowiedź #6 16 Sty, 2021, 09:59:18 »
Elegancko! Muszę w końcu dokupić tuner i może zbudować jakiś gejbord... Przy czym u mnie problematyczne jest to, że efektów (których mam obecnie... trzy, z czego Big Muff leży nieużywany :D) używam zarówno do gitary jak i do synthów, więc czasem mieszkają na podłodze a czasem na biurku.
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Nerd

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 38
  • Władca Ptaków
Odp: Budowa nowego pedalboardu
« Odpowiedź #7 16 Sty, 2021, 10:19:01 »
Elegancko! Muszę w końcu dokupić tuner i może zbudować jakiś gejbord... Przy czym u mnie problematyczne jest to, że efektów (których mam obecnie... trzy, z czego Big Muff leży nieużywany :D) używam zarówno do gitary jak i do synthów, więc czasem mieszkają na podłodze a czasem na biurku.

Jak podejdziesz do tematu kreatywnie i z funduszem to da sie i to ogarnac. Stary pedalboard ogarnial 2 niezalezne wejscia i 2 niezalezne wyjscia. Poczatkowo helix byl zalaczony w 7CM. Wrocilem na 4CM bo kradlo mi to 2 bloki tylko po to by stworzyc 7CM preset. Zalozenie bylo by to byl pedalboard do wszystkiego w mancave. Mial spinac 4 ampy i 3 kolumny. Wymagania sie zmienily odkad zaczalem grac z ludzmi. Teraz ma to ogarnac pare brzmien i nie spierdolic mi kregoslupa. Wracajac do tematu - chetnie pomoge Ci to zaplanowac, zlozyc musisz sobie sam. Budowa pedalboardu to nie taka frajda, jak by sie wydawalo

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Odp: Budowa nowego pedalboardu
« Odpowiedź #8 16 Sty, 2021, 10:54:39 »
Budowa pedalboardu to nie taka frajda, jak by sie wydawalo
Chyba dlatego wolę kostki i kable walające się po podłodze, chociaż moja luba nie podziela mojego zdania :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Nerd

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 38
  • Władca Ptaków
Odp: Budowa nowego pedalboardu
« Odpowiedź #9 16 Sty, 2021, 19:49:08 »
Wszystko wg potrzeb bro. Ja mialem tak, ze jak wracalem z roboty totalnie wyjebany, wchodzilem do pokoju w ktorym mam rig i mialem opcje pogrania gora godzine z czego 20 minut rozlozenie rigu i 20 minut skladanie rigu to mi sie odechcialo. Dlatego zrobilem pedalnik ktory spinal wszystko w 5 sekund. Normalnie flipowanie 3 switchy - furman, power, standby. Jak bym mial 3 efekty (z czego jeden nie uzywany) i jeden amp + synch to bym sie pewnie mniej przejmowal

Offline Orange

  • Moderator Giełdy
  • Wiadomości: 1 021
  • Loża Szyderców
Odp: Budowa nowego pedalboardu
« Odpowiedź #10 16 Sty, 2021, 19:58:16 »
Hx fx tylko do reverbow i dilejow miales?
Cos wiecej mozes sie rozpisac o tym gracie?

Offline Nerd

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 38
  • Władca Ptaków
Odp: Budowa nowego pedalboardu
« Odpowiedź #11 16 Sty, 2021, 22:04:42 »
Hx fx tylko do reverbow i dilejow miales?
Cos wiecej mozes sie rozpisac o tym gracie?

W wiekszosci. Tape delay, preset z dwoma analogowymi delayami w szeregu, troche reverbu w zaleznosci czy gralem w domu czy poza nim. Raz na jakis czas tri stereo chorus i vibrato. Najczesciej jednak na sucho. Opisze w detalach jak nie bede w pracy. Nie chce pisac duzego tekstu bo mnie moga wezwac w teren w kazdej chwili

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 031
Odp: Budowa nowego pedalboardu
« Odpowiedź #12 16 Sty, 2021, 22:35:57 »
Gram zbyt prymitywną muzykę by potrafić wykorzystać chociaż połowę możliwości takiej podłogi :D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Nerd

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 38
  • Władca Ptaków
Odp: Budowa nowego pedalboardu
« Odpowiedź #13 17 Sty, 2021, 00:05:05 »
Ja tez, dlatego zmieniam na mniejszy. Wstyd mi bylo lazic z takim kolosem. Mam swoje brzmienia w ktorych czuje sie swietnie. Nie potrzebuje pedalboardu, ktory zagra mi wszystko. Poza tym cokolwiek wepniesz do Boogie to i tak zabrzmi jak Boogie. Po co sie meczyc, mozna od razu sie poddac :D

Posty połączone: [time]17 Sty, 2021, 00:14:25[/time]
Ok, to teraz mala wizualizacja jak to ma wygladac.

Nie wszystkie efekty na layoucie to te ktore bede uzywal. Pedalboard Planner nie ma paternow. Wiec Vox to LAA, ten MXR w dolnym lewym rogu to Vemuram (ma 2 trimmery na czole wiec bedzie do nich access) gora lewa to Kingtone octaland, obok Expresso FX fuzz germanowy. Reszta mniej wiecej to samo ale w innych kolorach (H9 czarny, Cali tez Czarny, EP czerwony).

Mniej wiecej gra w tetris, tyle ze efektami

Posty połączone: [time]17 Sty, 2021, 00:17:47[/time]
TC tuner z wyjscia tuner ES5 wiec nie bedzie w audio patch i bedzie zawsze wlaczony. Wczesniej mialem Turbo Tunera ale zbyt dokladny i za drogi. Puszka pod wahwah to ten zewnetrzny bank up/down o ktorym pisalem wczesniej. Mozna sobie zrobic po taniemy z malej obudowy aluminiowej, jacka stereo i 2x switchow momentary. Normal on, normal off - bez znaczenia. Mozna to zaprogramowac w ES5. Ja pewnie bede zamawial w Looperwerk

Posty połączone: [time]17 Sty, 2021, 00:39:51[/time]
Jesli chodzi o patche i generalne zalozenia to chce je zgrupowac w 2 banki. Mozliwe ze external switch bedzie zamias bank up/down togglowal pomiedzy 2 bankami, a drugi switch bedzie do tap tempo. To jest jeszcze do przemyslenia. Wiec.

Bank 1 - Dry bank - wszystkie patche bez efektow w petli, moze maly reverb.
1 - clean - Fillmore clean i lekka kompresja z Cali76
2. - edge of breakup - czysty Fillmore, Vemuram Shanks z cali76 za overdrivem. Vemuram to w zasadzie kopia Nobles ODR z ta roznica ze mozna wyEQowac gore i brzmi zarowno grubo jak i lamie sie slicznie przy mocniejszym kostkowaniu. Zazwyczaj w OD masz albo duzo headroomu, albo szybki breakup. Tu mam oba. Lubie ten OD zwlaszcza z neckowym pickupem w stracie
3. Overdrive - moj podstawowy drive czyli Fillmore OD channel z EP boosterem. Wystarczajaco gruzu, minimalny szum, reaguje na galke vol w gitarze, super tone.
4. Ten jest dosc dziwny i nie powinien dzialac w tym setupie. Wiec pierwszy efekt to Expresso Germanium fuzz praktycznie na maxa, galka fuzz cofnieta z 10 na 9, wchodzi to w Octaland (octave up fuzz) na 50% fuzz i max octave up, potem idzie to do kompressora i ostatecznie laduje w kanale OD fillmora. 3 stopnie wzmocnienia (4 z kompresorem). Jak to sie nie rozjebalo to ja nie wiem. Solidny, kontrolowany octave up, sustain wieczny, gruby ale z wystarczajaca iloscia przebijania sie. Moj tone z wyboru do solo.
5. Narazie bez planow. Moze pozycze jeden z presetow wet tutaj, octafuzz + delay?

Bank 2 - wet bank. Czyli wszystko z delayami, ambientowym reverbem, chorusem, vibrato. Wszystko co nikt nie potrzebuje, ale milo miec
« Ostatnia zmiana: 17 Sty, 2021, 00:42:04 wysłana przez Nerd »

Offline Orange

  • Moderator Giełdy
  • Wiadomości: 1 021
  • Loża Szyderców
Odp: Budowa nowego pedalboardu
« Odpowiedź #14 17 Sty, 2021, 09:05:05 »
Ciasno ciit z wtyczkami bedzie

Offline Nerd

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 38
  • Władca Ptaków
Odp: Budowa nowego pedalboardu
« Odpowiedź #15 17 Sty, 2021, 09:21:50 »
Ciasno ciit z wtyczkami bedzie

Nie bedzie

Posty połączone: [time]17 Sty, 2021, 11:41:01[/time]
W sumie Pan Orange ma racje. Przylozylem wszystko i sie nie zmiesci. Zmiesciloby sie gdyby nie wtyki midi do H9 i na update ES-5. Mala zmiana na banana i Novo18 w drodze. Ta sama szerokosc, ale wyzsze. Nie bedzie problemu. Dam tez inny tuner, pelnowymiarowy

Posty połączone: [time]18 Sty, 2021, 19:18:22[/time]
Inna rzecz ktora zmienie to jednak nie bede robil guest loop i zalacze octaland i germanium fuzz w osobne petle. Prosciej i bez pierdolenia, mniejsza szansa, ze cos gdzies przebije i zaszumi.

Zostawie tez okablowanie SIS. Naprawde nie chce mi sie tego wszystkiego lutowac. Zobacze co mi sie uda zrecyklingowac ze starego boardu. Napewno mam wystarczajaco wtyczek, kabel zawsze mozna dokupic. Glowna cene kompletu SIS to wtyczki. Kilka kabli bede musial polutowac - te ktore sa stereo - czyli w zasadzie te do bank up/down i wyjscie na footswitch do ampa - footswitch bedzie z jednej wtyczki robil na channel i na reverb.

Wszystko poza switchem bank up/down mam. Looperwerk narazie nie odpisuje na maile a strona jest w przebudowie. Mam nadzieje, ze nadal robia, bo panele i ogolna oferte maja najlepsza w europie. Kaczki jeszcze nie wyslalem na serwis bo czekam na mu-metal shield i chasetone pot, ktore zamowilem ze stanow. Narazie zloze jak mam, updaty zrobi sie pozniej

Temat powinien byc praktycznie ogarniety do konca tygodnia, pierwsze updaty z budowy najpozniej pojutrze
« Ostatnia zmiana: 18 Sty, 2021, 19:19:26 wysłana przez Nerd »

Offline Orange

  • Moderator Giełdy
  • Wiadomości: 1 021
  • Loża Szyderców
Odp: Budowa nowego pedalboardu
« Odpowiedź #16 18 Sty, 2021, 22:45:20 »
Ułatwie ci życie. Potrzebujesz l6 spider valve z modem strymona na pre.
Tak się składa, że mam takiego...

Offline Nerd

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 38
  • Władca Ptaków
Odp: Budowa nowego pedalboardu
« Odpowiedź #17 19 Sty, 2021, 00:56:52 »
Ułatwie ci życie. Potrzebujesz l6 spider valve z modem strymona na pre.
Tak się składa, że mam takiego...

Tobie to sprzedalem z 10 lat temu? Pogonilem komus na forum. To nie byl zly wzmacniacz za te kase

Offline Orange

  • Moderator Giełdy
  • Wiadomości: 1 021
  • Loża Szyderców
Odp: Budowa nowego pedalboardu
« Odpowiedź #18 19 Sty, 2021, 10:47:14 »
nie mi, ale trafil w koncu do mnie. A potem przestal grac.

Offline Nerd

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 38
  • Władca Ptaków
Odp: Budowa nowego pedalboardu
« Odpowiedź #19 19 Sty, 2021, 13:33:53 »
Przykro mi, men

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Odp: Budowa nowego pedalboardu
« Odpowiedź #20 19 Sty, 2021, 15:45:04 »
Przypadek?
Paczki z głów!

Offline Nerd

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 38
  • Władca Ptaków
Odp: Budowa nowego pedalboardu
« Odpowiedź #21 19 Sty, 2021, 16:19:44 »
Przypadek?

I don't think so  ;D

W temacie - wszystko zamowione, jedynie czekam az akcesoria przyjda. Jutro wjedzie rama wiec zaczne juz okladac dual lockiem (ktory wjechal dzisiaj) i powierce dziury na panele i cable tie bases. Moze zaczne juz prowadzic okablowanie zasilacza.

Poczatkowo mialem zasilanie zrobic na Cioks 7 i 4 expander. Mam 8 expander. 4 nie mam, nikt nie chce sie zamienic wiec byc mize zrobie tak by wszystko wcisnac na DC7. Da rade bo na przyklad zasilanie do fuzza i octafuzza idzie przez gigrig virtual battery simulators a one sa izolowane. Wiec moge wypuscic je z jednego wyjscia z DC7. Poza tym Turbo tuner ma PSU link i moge wypuscic link by zasilal tez ES-5. Moge nawet wszystkie 4 klocki zasilic z jednego bo DC7 ma wyjscia 700mA, napewno starczy.

Siedze i knuje

Posty połączone: [time]19 Sty, 2021, 16:39:57[/time]
Taka wizualizacja jak zasilanie bedzie prowadzone

Posty połączone: 19 Sty, 2021, 16:57:23
Hx fx tylko do reverbow i dilejow miales?
Cos wiecej mozes sie rozpisac o tym gracie?

Tak wiec jesli chodzi o Helixa Effects to IMO jest to najlepsza oferta na rynku w tym temacie. Mozesz w obrebie jednego patchu zaladowac do 9 efektow, dowolny routing (szeregowo, rownolegle). same efekty sa zajebiste. Ja bardzo lubie symulacje RE201, mialem Volante chwile przed tym i o ile jest to dobry efekt to HXFX niczym nie ustepuje. Problemy z nim mialem dwa. Pierwsze to gabaryt. Naprawde chcialbym by L6 wyszlo z czyms w formie H9, bez przyciskow, wyswiertlaczy pod kazdy blok, obsluga z kompa lub telefonu. Robisz banki, zapinasz midi i po klopocie. Drugi problem to, ze w 4CM jednak troche zjadal front. Nagle z cholernie dynamicznego, odzywajacego sie z kostki ampa zrobil mi sztuwna kurwe z zerowa gora. Pewnie mozna to gdzies w main menu ustawic. Ja to obszedlem wpinajac grupe pre do ES-8 wiec jak nie uzywalem, to nie bylo efektow w lini.

Mysle, ze gdybym podszedl kreatywniej do HX FX to z jakimis modulami looper true bypass (takie jakie robi glab) moglbym uzyc HX FX rowniez jako loop switcher. Widzialem takie setupy. Ja nigdy w to nie wszedlem bo, jak juz mowilem, uzywam z efektow naprawde niewiele i lubie moje efekty, ktore mam pre. H9 mi w zupelnosci starczy
« Ostatnia zmiana: 19 Sty, 2021, 16:57:23 wysłana przez Nerd »

Offline Orange

  • Moderator Giełdy
  • Wiadomości: 1 021
  • Loża Szyderców
Odp: Budowa nowego pedalboardu
« Odpowiedź #22 19 Sty, 2021, 17:10:32 »
Ja planowalem sklecic ultra giga portable rig z hx fx i Mooer Preamp Live, do tego pedal ekspresji i  pozamiatane.

Offline Nerd

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 38
  • Władca Ptaków
Odp: Budowa nowego pedalboardu
« Odpowiedź #23 19 Sty, 2021, 19:50:40 »
Ja planowalem sklecic ultra giga portable rig z hx fx i Mooer Preamp Live, do tego pedal ekspresji i  pozamiatane.

Bylby Pan zadowolony. Ja sie nigdy zbyt w HXFX nie wbijalem. Ale mozna na tej bazie zrobic genialny rig

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 197
Odp: Budowa nowego pedalboardu
« Odpowiedź #24 20 Sty, 2021, 13:46:22 »
up
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
13 Odpowiedzi
8094 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Sty, 2009, 01:58:00
wysłana przez Cynic
7 Odpowiedzi
6348 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Maj, 2011, 22:59:54
wysłana przez Pan Sinner
10 Odpowiedzi
4814 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Sty, 2012, 21:56:33
wysłana przez Orange
Budowa racka help??

Zaczęty przez kain999 « 1 2 » Efekty

32 Odpowiedzi
11202 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Sty, 2012, 18:44:20
wysłana przez Dale Cooper
6 Odpowiedzi
2564 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Wrz, 2017, 22:17:35
wysłana przez Bjørn