Autor Wątek: [NGD] Skervesen Laptol 6 'Znajda'  (Przeczytany 10370 razy)

Offline Guitar Spot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 190
  • www.guitarspot.pl
    • Autoryzowany Dealer Suhr, Aristides, Skervesen w Polsce
[NGD] Skervesen Laptol 6 'Znajda'
« 10 Sty, 2017, 12:13:20 »
Yo, jako, że czytuję forum w przypływie nudy, gdzięs pomiędzy wątkami zauważyłem, że Skervesenom zaginęło wiosełko w Anglii.
Zważając na moje znajomości w DPD szybko uruchomiłem machinę i mój ulubiony kurier Patrycjusz przyniósł paczuszkę wpół otwartą, ale całą :D
Od razu powiadomiłem Jarka o znalezisku i wrzuciłem foty na fejsika:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1360748930634834.1073741942.153318818044524&type=3

Chciałem zostawić ją sobie w prezencie, no ale nie do końca w mój gust trafiła :P
Robota lutnicza pierwsza klasa, jedyny 'mankament' szukany już na siłę to że któremuś koledze już nie wystarczyło cierpliwości, albo Jarek zajeżdżał Go już 14tą godzinę pracy i pojechał trochę pilnikiem od progów po podstrunnicy, nic co zostałoby powstrzymane przez QC np. Gibsona :P Poza tym mechanicznie petarda. Gitarka pięknie gra z deski, ładnie rezonuje - fizyka całości na bardzo wysokim poziomie, pewnie też zasługa cienkiego korpusu.
Jak to ujęła moja żona: "ładna, cienka jak ajfon" ! Trudno o lepszy komplement, bo małżonka ma na Gibole za 40k i Sule za 30, mówi, że brzydkie, także ten. No i postawienie Jarka na równi ze Stivem Dżopsem- to zobowiązuje.

Mocne pikały Łorpik i Dżuger przesterowują, ale nie kompresują tak totalnie, także wiosło pięknie bdb, nie mój klimat, ale obiektywnie bardzo ładne pasmo i przyjemny środek.
Estetycznie totalnie nie moja bajka, no ale darowanemu koniowi... :)

Jeszcze raz bardzo dziękuję ekipie Skervesę za ten niespodziewany po gwiazdkowy prezent :)

---------

A teraz serio, żeby ktoś tego powyżej nie łyknął jak młody okoń. Skervom DPD zgubiło w UK, jakiś cieć w Hubie w Birmigham znalazł i odesłał na pierwszy lepszy adres, który znalazł w necie skojarzony ze Skerve- czyli do mnie :P Wynika to z tego, że mieliśmy z Jarkiem bardzo owocną, wieloletnią współpracę dealerską i gdzieś w odmętach gogla ta informacja wisi. Okleili leciutko taśmą, wysłali na mój adres przetłumaczony na ENG i Patrycjusz przyniósł, choć przez chwilę miał zagwozdkę gdzie to, no ale jako, że zawsze nosi gitary do mnie to wiedział i doręczył z beką - "na pewno zagraniczna" :D
Także prawego właściciela zapraszam na 'Royal Hills 21' po odbiór.

« Ostatnia zmiana: 10 Sty, 2017, 12:18:36 wysłana przez Guitar Spot »
Autoryzowany dealer Suhr, CAA, Jim Kelley, Aristides : http://guitarspot.pl

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Czyli mam rozumieć ze oryginalna etykieta adresowa "wyparowała" ?

Offline Guitar Spot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 190
  • www.guitarspot.pl
    • Autoryzowany Dealer Suhr, Aristides, Skervesen w Polsce
Mam ją na kartonie- nadawca to Hub DPD w Birmingham, a odbiorcą jestem ja, nawet nie ma wzianki, że Skervesę itd.
Jest zaadresowana na Guitar Spot, także w świetle prawa to jeszcze się zastanowię, czy nie opierniczyć jej na ibeju :P

A etykiety od Was do klienta nie zauważyłem, ale spojrzę jak wrócę z roboty- może jest.
Autoryzowany dealer Suhr, CAA, Jim Kelley, Aristides : http://guitarspot.pl

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Ma numer seryjny przyporzadkowany do klienta :(  i dokumenty zaginięcia, sprawa w toku.

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Plus pełna dokumentacja zdjęciowa etc.


Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Ajfona to by nie oddali. Co to się musiało biedactwo strachu najeść w tej Anglii!
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
No i to prawda że one w tych fabrykach ładniejsze robio nazagranice a do nas same najgorsze przysyłajo.

Zomballo

  • Gość
To wiosło to po prostu John Mcclane!

Offline pshemo

  • Pr0
  • Wiadomości: 833
Serio Wam się podoba?  :facepalm:

Offline choody

  • Gaduła
  • Wiadomości: 202
Serio Wam się podoba?  :facepalm:
A czemu nie? O niebo lepsze to niż czarny ibanez* :)

*albo inna dowolna gitara w czerni

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
A wogle, to jest Raptor "Chmurka", a nie jakaś tam Nadja, czy jak tam.
Paczki z głów!

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Mi się podoba. Kiedyś sobie zamówię... różowego :). Serio. Ibanez Andrzejewskiego skradł me serce.
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 461
Kolorek zajebisty !  taki lodowo-zimowo-orzeźwiający, powinna pachnieć eukaliptusem, albo miętą pieprzową ;)

Offline pshemo

  • Pr0
  • Wiadomości: 833
Serio Wam się podoba?  :facepalm:
A czemu nie? O niebo lepsze to niż czarny ibanez* :)

*albo inna dowolna gitara w czerni

Ta jest cukierkowa jak matryca w szajsungu...

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Wiele Skervów wygląda przezajebiście, ale ten mi przypomina kopię chińskiej kopii Mayonesa. :D


Ale historia wzruszająca. :D Serio, jak sam czekam na paczkę i widzę, że jest w jakiejś sortowni dzień dłużej, niż powinna, to już odczuwam niepokój, depresję, stany lękowe, itd. ;)
« Ostatnia zmiana: 10 Sty, 2017, 18:25:48 wysłana przez aciek_l »

Offline choody

  • Gaduła
  • Wiadomości: 202
Ta jest cukierkowa jak matryca w szajsungu...
Co do szajsunga to się zgodzę w 100%... Ale to temat na inny temat :)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Kolorek zajebisty !  taki lodowo-zimowo-orzeźwiający, powinna pachnieć eukaliptusem, albo miętą pieprzową ;)
I oczywiście pachnie!
Paczki z głów!

Offline przemonowski

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 12
Ale się czepiliście koloru. Superstraty z lat 80 też były malowane w różne "esyfloresy" i nikt nie wnikał. Założę się, że gdyby to wiosełko podpiąć nawet pod radio tranzystorowe Beskid to pierdolnięcie byłoby takie, żeby wam kapcie pospadały. Jak dla mnie gita ma zajebistość level expert.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Zupełnie niepotrzebnie się przejmujesz. Nie możesz na tym forum brać wszystkiego tak wprost, weź głeboki oddech wyluzuj i wnikaj w atmosfere ss'a, dali Bóg nie tylko dla giełdy ;) A kolor faktycznie pedalski :P

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822


Na całe szczęście, takie też się czasami zdarzają. Całuski dla Was chłopcy.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Skervesen 4AP

Zaczęty przez commelina « 1 2 ... 6 7 » Gitary 7-strunowe

157 Odpowiedzi
75304 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Lip, 2014, 23:03:11
wysłana przez mondomg
46 Odpowiedzi
41576 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Sie, 2013, 12:06:44
wysłana przez mondomg
Skervesen chiRoptera

Zaczęty przez wuj Bat « 1 2 ... 7 8 » Custom shop

196 Odpowiedzi
114440 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Lip, 2016, 14:52:04
wysłana przez wuj Bat
[NGD] Skervesen Bronto

Zaczęty przez Franq « 1 2 » Gitary barytonowe i inne

34 Odpowiedzi
9898 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Lut, 2015, 19:49:39
wysłana przez wuj Bat
MG-r. Skervesen?

Zaczęty przez 2BeFree « 1 2 ... 5 6 » Wzmacniacze i kolumny

148 Odpowiedzi
38008 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Mar, 2016, 18:15:21
wysłana przez Amal_68