Autor Wątek: MG-r. Skervesen?  (Przeczytany 38102 razy)


Offline 2BeFree

  • Gaduła
  • Wiadomości: 454
  • me, me and me
    • Distand Dream
Odp: MG-r. Skervesen?
« Odpowiedź #26 11 Lip, 2015, 20:36:10 »
Ale ostatecznie kończę z tym co jest w zestawie albo bardzo blisko ... ja nie mówię, że trzeba karać cały zestaw jak jest ale jeśli wiesz, że pełnię brzmienia da ci paczka Z to albo kupisz ją albo zbliżoną lub pójdziesz w inną stronę i pojedziesz na jeszcze innej.

Chodzi mi oto że masz set który będzie grał konkretnie

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: MG-r. Skervesen?
« Odpowiedź #27 11 Lip, 2015, 23:27:31 »
Panowie, doprawdy nie ma się czym przejmować. Bedzie zarło to dobrze, nie, to trudno. Na pewno nie poddam się po pierwszej próbie, z resztą uważam ze udanej. Gdybym trzy lata temu napisał ze wchodzimy z nową gitarą, nową marką, nie spodziewam się by ktokolwiek przewidział taki rozwój wydarzeń jaki jest ;) Absolutnie nie spinamy sie by zawojowac swiat, tylko zaproponowac coś "naszego" I nie wyobrażam sobie bym "pracował" nad piecem i nie dopasował do tego paki. To byłoby dla mnie dopiero bez sensu. Tak to widzę i tak bede działał. Co zrobi potencjalny klient to już jego sprawa, ja muszę  wiedzieć  jak to i z czym dobrze zagra i jakie rozwiązania , czytaj kolumny głośniki sugerować. Wiem ze jest nieźle na 412 V30 od ENGL'a. W poniedziałek prawdopodobnie usłyszymy jak radzi sobie z 212 ENGL'a, tysz na V30, a jeszcze się nie zdarzyło by Baciowa kolumna zagrała gorzej niż ta 412, więc jestem "pewny swego" ;)
Czy wyobrazacie sobie by PRS czy aktualnie Shur zrobili piec i nie dopasowali do niego paki, tak by ich wiesła, na ich piecach grały najlepiej ? Ja sobie tego nie wyobrażam.
Jak sytuacja na rynku finansowym jest w naszym kraju wszyscy wiemy. Jesteśmy realistami i na nic wielkiego sie nie nastawiamy. Chce to zrobić i tyle, i popróbować , a co. Jeśli przy tym pomożemy Markowi wyjść na szersze wody tez bedzie zajebiście. Uważam ze facet jest tego warty, a i nam podniesie to standard.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Odp: MG-r. Skervesen?
« Odpowiedź #28 11 Lip, 2015, 23:42:33 »
Cieszy mnie chłopaki Wasz rozwój i plany! Mam nadzieję że będzie dane przetestowanie nowego wzmaka.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Matt-Carnage

  • Pr0
  • Wiadomości: 960
  • Peace. Love. Death Metal
    • Peace. Love. Death Metal
Odp: MG-r. Skervesen?
« Odpowiedź #29 13 Lip, 2015, 14:25:18 »
Czekam na efekty :) Zapowiada sie obiecująco :)

Offline ciechoslovacja

  • Gaduła
  • Wiadomości: 181
Odp: MG-r. Skervesen?
« Odpowiedź #30 13 Lip, 2015, 17:05:23 »
Ściskam i całuję! Bardzom rad z takiego obrotu spraw. Polskie = zawodowo brzmiące:) Od wieków jestem fanem wzmaków Marka i może być tylko dobrze;)

Straszne się Pany spinacie i na zapas martwicie, a skoro Skerveseny po jednej stronie kabla pokazują co potrafią, jestem spokojny o drugi jego koniec;)

Good Job! Sam tęskno wyczekuję efektu! Powodzenia!

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Odp: MG-r. Skervesen?
« Odpowiedź #31 13 Lip, 2015, 21:20:04 »
dobra dobra, jaka cena? :D
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 749
Odp: MG-r. Skervesen?
« Odpowiedź #32 13 Lip, 2015, 21:30:06 »
My też możemy potrzymać w niepewności, jak inne "wiodące marki" :D.
Paczki z głów!

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Odp: MG-r. Skervesen?
« Odpowiedź #33 13 Lip, 2015, 22:11:25 »
To jest wszystko nieważne.

Ważne, jak będzie wyglądał i czy do butów mi będzie pasował.

No dobra. Nie "mi" :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 749
Odp: MG-r. Skervesen?
« Odpowiedź #34 13 Lip, 2015, 22:38:37 »
Do-sol-mi :)
Paczki z głów!

Offline TripleXXX

  • Gaduła
  • Wiadomości: 170
    • www.buzzarocabs.com
Odp: MG-r. Skervesen?
« Odpowiedź #35 16 Lip, 2015, 10:23:05 »
Wzmacniacze będą z logo Marka i naszym. Jego firma, nasz model. Wykonanie: Metalurgia i elektryka po jego stronie reszta nasza.

Coś czuję, że będzie na co popatrzeć ;) Z odsłuchem to różnie może być. Zależy jak kto ucho przyłoży :D Pomysł fajny.

Offline 2BeFree

  • Gaduła
  • Wiadomości: 454
  • me, me and me
    • Distand Dream
Odp: MG-r. Skervesen?
« Odpowiedź #36 28 Paź, 2015, 11:10:50 »
Jakieś wieści z pola walki  :devil:

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 989
Odp: MG-r. Skervesen?
« Odpowiedź #37 29 Paź, 2015, 02:54:28 »
...sam jestem ciekawy heh :evil:
INTERSTELLAR

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 749
Odp: MG-r. Skervesen?
« Odpowiedź #38 29 Paź, 2015, 08:48:36 »
Myślę, że tyle mogę podać: testowaliśmy już oględnie mówiąc więcej niż jedną sztukę, wybraliśmy co ma być, a co nie i teraz wszystkie mają się już ze zobą zgadzać. Wspomniana kwestia dopasowanej paczki jest również w progresie :).
Paczki z głów!

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: MG-r. Skervesen?
« Odpowiedź #39 29 Paź, 2015, 10:21:02 »
Będą poki co dwa modele. Dwu i trzy kanałowe. Mamy na stanie trzy piece, jeden pozostaje, dwa wróciły do Marka na tzw sparowanie. Po próbach ustaliliśmy co chcemy, poprosiłem Marka by oba 3 kanałowe sprowadzić do wspólnego mianownika i tak tez się dzieje. Dwukanałowy jest trafiony w tzw 10. Prawdopodobnie na święta pokażemy oba. Obudowy będą nasze i to może nam zająć paradoksalnie najwięcej czasu.

Offline 2BeFree

  • Gaduła
  • Wiadomości: 454
  • me, me and me
    • Distand Dream
Odp: MG-r. Skervesen?
« Odpowiedź #40 29 Paź, 2015, 12:14:49 »
Będą poki co dwa modele. Dwu i trzy kanałowe. Mamy na stanie trzy piece, jeden pozostaje, dwa wróciły do Marka na tzw sparowanie. Po próbach ustaliliśmy co chcemy, poprosiłem Marka by oba 3 kanałowe sprowadzić do wspólnego mianownika i tak tez się dzieje. Dwukanałowy jest trafiony w tzw 10. Prawdopodobnie na święta pokażemy oba. Obudowy będą nasze i to może nam zająć paradoksalnie najwięcej czasu.

Idziecie w surowiznę i std. (czarny, jakiś tam kolorek, camo TOLEX) czy będzie opcja "QWA JAKI TEN TOP JEST ZAJEBISTY" - jak Mesa i PRS tylko ala Skerv? :) :) :) Dat siet łud bi najjjjjjs :)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 510
  • Venus as a goodboi
Odp: MG-r. Skervesen?
« Odpowiedź #41 29 Paź, 2015, 12:19:09 »
Jeśli to ma być rzeczywiście czasochłonne, to stawiam na opcję Mesa/PRS :)

Spoiler

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: MG-r. Skervesen?
« Odpowiedź #42 29 Paź, 2015, 12:25:18 »
Powód jest bardziej prozaiczny,- meble a człowiek który to robi jest "uwalony" pracą po uszy. To wszystko są prototypy i zajmują dużo więcej czasu niż by się chciało. A obudowy będą drewnopochodne , forniry itp. Tak mają być zajebiste i różniaste a poki co to skupiamy się na konstrukcji i formie, później będzie wykonczeniówka ;)

Offline 2BeFree

  • Gaduła
  • Wiadomości: 454
  • me, me and me
    • Distand Dream
Odp: MG-r. Skervesen?
« Odpowiedź #43 29 Paź, 2015, 12:33:15 »
I to jest bardzo dobra wiadomość na ten zbliżający się weekend :)

ps: a Marek nie śpi. Wrzucił właśnie info na FB, że będą nowe ampy w tym 1W. Po specce wizualnej coś ala Blackstar HT-5 (head) / Bugera G5 - czyli małe, lampowe, do sypialni słuchawek i symulacją paczki ALL IN MG STYLE :)

Offline 2BeFree

  • Gaduła
  • Wiadomości: 454
  • me, me and me
    • Distand Dream
Odp: MG-r. Skervesen?
« Odpowiedź #44 16 Lut, 2016, 13:14:47 »
Widziałem zdjęcie na FB. Z całym szacunkiem i zerem hejtu ... NIE dla wyglądu głowy  :facepalm:

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
Odp: MG-r. Skervesen?
« Odpowiedź #45 16 Lut, 2016, 22:36:10 »
Też widziałem, też nie zrozumiałem, na pewno nie da się pozostać obojętnym, jest jak fiat multipla ;) 

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Odp: MG-r. Skervesen?
« Odpowiedź #46 16 Lut, 2016, 23:16:05 »
Też widziałem, też nie zrozumiałem, na pewno nie da się pozostać obojętnym, jest jak fiat multipla ;) 

Multipla się niektórym podoba.

Bez złośliwości chłopaki, ale konsultacje społeczne wyraźnie pokazują niezadowolenie dużej części społeczeństwa.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: MG-r. Skervesen?
« Odpowiedź #47 16 Lut, 2016, 23:16:52 »
Za to paczka ładna ;)

Design pieca też przejdzie, ale wymaga dłuższego oswojenia.

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Odp: MG-r. Skervesen?
« Odpowiedź #48 16 Lut, 2016, 23:22:09 »
Za to paczka ładna ;)

Design pieca też przejdzie, ale wymaga dłuższego oswojenia.

Albo ma to być jakaś ciekawostka, albo produkt marketingowy trafiający do szerokiego grona odbiorców. Dwa kanały do siania zniszczenia dają jasno do zrozumienia, że głównym odbiorcą nie jest muzyk jazzowy, a jakoś nie potrafię sobie wyobrazić gitarzysty def metalu z takim setem za plecami. Umiem zrozumieć, że chłopakom się to podoba, bo czemu nie, ale 90% jak nie więcej gitarzystów grających ciężary podziękuje, nawet bez ogrania.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 417
  • It is useless, to resist.
Odp: MG-r. Skervesen?
« Odpowiedź #49 16 Lut, 2016, 23:45:13 »
Powiedzcie tylko, że to taka tymczasowa buda to nie ma tematu. Bo to obecnie wygląda po prostu tanio, zwłaszcza przez ten panel czarny.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Skervesen 4AP

Zaczęty przez commelina « 1 2 ... 6 7 » Gitary 7-strunowe

157 Odpowiedzi
75471 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Lip, 2014, 23:03:11
wysłana przez mondomg
46 Odpowiedzi
41824 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Sie, 2013, 12:06:44
wysłana przez mondomg
22 Odpowiedzi
8645 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Sie, 2015, 15:15:58
wysłana przez Orange
8 Odpowiedzi
4495 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Wrz, 2015, 23:14:20
wysłana przez commelina
Skervesen Nebelung 8

Zaczęty przez Franq « 1 2 » Custom shop

35 Odpowiedzi
13789 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lis, 2015, 21:33:44
wysłana przez Franq