Autor Wątek: [NGD] "Jeśli grasz jak jakiś lamus, kup gitarę marki Framus!"  (Przeczytany 10864 razy)

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Czuć, że to taki Bentley wśród gitar. High-endowa robota. Jeśli gra tak jak wygląda to gitara na całe życie. Gratulacje.

Bentley to nie… za mało bindingu i złotego osprzętu. ;) Może coś jak BMW 7 na wypasie. ;)
Na pewno keeperem jest Panthera (tak, pierwsze wiosło od prawie 3 lat, które spędziło u mnie ponad rok i podoba mi się coraz bardziej, więc mogę tak mówić ;) ) To jest jak Land Cruiser V8. W złomnikowym teście padło zdanie „ryczy i zakurwia po wszystkim, co istnieje”. ;) Totalny ‘workhorse’ w genialnym stosunku ceny do jakości. No i nie ma obaw, że się lakier zarysuje, bo nie ma lakieru. Diablo się trochę bałem zabrać na próbę wczoraj. :P Ale sprawdził się fantastycznie!

Czuć, że to taki Bentley wśród gitar. High-endowa robota. Jeśli gra tak jak wygląda to gitara na całe życie. Gratulacje.

LOL @aciek_l  To co za 2 tygodnie na giełdzie? :D
Heheszki. :P


Dajcie mu spokój.
będzie można fajne wiosło hapać. A tak się zniechęci.

No ta, już widzę w Polsce tłumy chętnych na gitarę „jakiegoś dziwnego, nieznanego producenta” w cenie Gibsona Std/Tradi. :P „Mam takiego Ibaneza…  Proponuję 1:1. No, mogę dopłacić 500zł, ale to niechętnie, tylko akurat mi zależy na tej gitarze.” Tia, been there, done that… ;)
Swoją drogą, to długo wisiała na allegro. Ale jak 90% wpisuje od razu w wyszukiwarkę „Gibson” albo „Fender”, to przegapią taką perełkę. Co prawda większość czasu była w zaporowej cenie, ale przy ostatniej ofercie już nie miałem wątpliwości, że warto spróbować. I wtedy ją kupił ktoś inny. :P No ale małe śledztwo, trochę negocjacji, sprzedaż Axisa i mamy happy end. ;)
« Ostatnia zmiana: 14 Kwi, 2016, 08:33:11 wysłana przez aciek_l »

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
LOL @aciek_l  To co za 2 tygodnie na giełdzie? :D

Albo już na ezatoka-małeogłoszenia.de :P
« Ostatnia zmiana: 14 Kwi, 2016, 09:31:24 wysłana przez Amal_68 »
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 418
  • It is useless, to resist.
Jakie 2 tygodnie...już wisi XD
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline vastio

  • Gaduła
  • Wiadomości: 301
Szybko poszlo. Skad ta decyzja?

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Bo Adaś? Co to fogle za pytanie -.- :D

Wysłane z mojej lodówki


Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Na próbie za bardzo się bałem, żeby w coś nie przywalić. :P
Znając rynek to kilka miesięcy i tak się nacieszę, a w dalszej perspektywie czekają mnie wydatki na nagłośnienie i stalówki do Panthery. ;)

Offline buch

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 71
Co to za lakier? Raz wygląda na jakiś półmat, a raz błyszczy się jak psu jajca  ;D Chyba, że ten mat to efekt filterków jakichś..

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
High gloss na topie, mat na plecach.
Top wyglądający matowo na kilku fotkach to „wina” światła. W tym przypadku kwestia doświetlenia odbitą od sufitu pod odpowiednim kątem lampą. Precyzując – światłem lampy błyskowej -nie chodzi o rzucanie lampą w sufit przed zrobieniem zdjęcia.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
25 Odpowiedzi
24287 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Maj, 2010, 12:45:40
wysłana przez mondomg
18 Odpowiedzi
15887 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Paź, 2013, 15:16:10
wysłana przez przemekprzemek
42 Odpowiedzi
56045 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Cze, 2014, 13:07:45
wysłana przez Nightmarishreaper
3 Odpowiedzi
2394 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lis, 2014, 21:47:57
wysłana przez Sebastian
90 Odpowiedzi
40514 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Kwi, 2021, 20:31:36
wysłana przez sobek