Autor Wątek: [NAD] Gdy China spotyka PRC  (Przeczytany 1697 razy)

Offline 2BeFree

  • Gaduła
  • Wiadomości: 454
  • me, me and me
    • Distand Dream
[NAD] Gdy China spotyka PRC
« 01 Sie, 2015, 18:47:14 »
Miał być customowy mały amp i już prawie wsio się zadziać miało ale życie daje kopa i kasa się kończy nagle ... nie zmiana to fakty, że chciałem ciągle coś do sypialni.

Minął jakiś czas i przy kolejnej robocie spotkałem się rozliczeniem w dobrach, a nie w gotówce :( - nie lubię tego jak zbój ale jak nie wyrwę teraz czegoś to potem szukaj wiatru w polu ...

Dostałem Chińską znaną markę: Bugera oraz HB :) - spełnia to to wymagania małego grata do sypialni.

Tak więc Panowie oto jest: Bugera G5 (jeszcze na gwarancji) + nowe lampy JJ  :facepalm: + paczka HB G112 ale z Celestrion Green Back :)

Odpowiadam na pytanie zasadnicze: KURWI :) dziwne ale KURWI najmocniej na Setiusie i to przy GAIN na 12-13:00, Gibol też robi dobrze. Na Fendku można bardzo fajne czyste wyciągnąć i hard rockowy drive.

Fajna opcja bo ma 5, 1 i 0,1W :), 2 kanały, opcja zerżnięta z HT-5 Blackstar czyli magoczna gała co daje albo USA albo UK brzmienie :) działa coś jak Presence i faktycznie można z tego coś ukręcić sensownego :)

Paczka no szału tu nie ma co do materiału :), bez większych baboli ale Green Back daje za to czadu (mimo, że tez Chiński).

Całość ładnie wygląda, gada jak trzeba na takie potrzeby, zajmuje mało miejsca i na 5W głośne to jest w uj ....

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Odp: [NAD] Gdy China spotyka PRC
« Odpowiedź #1 01 Sie, 2015, 19:03:46 »
ten kabel głośnikowy :facepalm:
Spoiler
i always go full retard

Offline 2BeFree

  • Gaduła
  • Wiadomości: 454
  • me, me and me
    • Distand Dream
Odp: [NAD] Gdy China spotyka PRC
« Odpowiedź #2 01 Sie, 2015, 19:06:36 »
ten kabel głośnikowy :facepalm:
Spoiler

Już jest porządny :) taki dostałem  :facepalm: w słuchawkach z Walkmana mam lepszy :) :) :)

Offline Nightmarishreaper

  • Pr0
  • Wiadomości: 832
  • ÞUNGR HNÍFR. Þessi hnífur á að vera þungur.
    • Dimension Eleven
Odp: [NAD] Gdy China spotyka PRC
« Odpowiedź #3 02 Sie, 2015, 09:07:27 »
Na zdjęciach wygląda toto naprawdę zacnie i nie idzie się do niczego przyjebać. A jak kurwi to czego chcieć więcej :)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
1 Odpowiedzi
3423 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Kwi, 2009, 12:45:58
wysłana przez zerodead
10 Odpowiedzi
5229 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Sie, 2011, 08:56:36
wysłana przez Yony
58 Odpowiedzi
25415 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Lis, 2012, 20:46:15
wysłana przez Leon
173 Odpowiedzi
49841 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Sty, 2013, 17:36:57
wysłana przez Maciek