Autor Wątek: Coś do łojenia - Mesa Boogie Throttle Box?  (Przeczytany 3175 razy)

Offline Aerosmith

  • Pr0
  • Wiadomości: 520
Coś do łojenia - Mesa Boogie Throttle Box?
« 10 Maj, 2015, 16:32:59 »
Szukam porządnego bardzo mocnego przesteru w kostce podłogowej, zastanawiam się nad Mesa Boogie Throttle Box, ktoś ogrywał? Ktoś poleca coś innego?

Offline Sleepwalker74

  • Gaduła
  • Wiadomości: 105
Z bardzo mocnych od razu rzuca mi się na myśl MXR Fullbore Metal, ale nie każdy go lubi.

Offline KubaPe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 82
Ja dobrze wspominam MT-2 od Boss'a. Wiele hate'u usłyszała ta kostka na forach, nie mniej mnie przez jakiś czas dobrze służyła. Bawiłem się też Ubermetalem od Line6 i też jest to ciekawa opcja.

Online mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 774
Jak mocny i w kostce to Wampler Triple Wreck a jak coś taniej to Krank Distortus Maximus lub Metal Muff.
Fullbore Metal sobie odpuść.

I tak nic nie zastąpi dobrego dopalonego drajwa z pieca  ;)

Offline Sleepwalker74

  • Gaduła
  • Wiadomości: 105
...Fullbore Metal sobie odpuść....
Mnie w ogóle do gustu nie przypadł Metal Muff. Dlatego napisałem, że nie każdy Fullbore lubi. Nie mniej jednak jako propozycja wart jest uwagi i jeśli szukający ma okazję gdzieś go ograć - jak najbardziej powinien sam się przekonać czy mu będzie pasować. Dotyczy to zresztą wszystkich kostek.

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 583
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Stone Grey Distortion niezly jest, no i jeszcze popatrz na kostki AMT (R2, P2 itp.)

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Jak dla mnie, ibanez tube king, mam od 4 lat, nigdy mnie nie zawiódł, gra dobrze zarówno z tranzystorowymi pierdziawkami typu marshall MG30FX, jak i Mesą Triple recti. Poza tym, ma wbudowaną bramkę, osobne EQ i uciąga od lekkiego crunchu i łamiącego się cleana, po post metal.

Offline Matzer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 183
  • chcę być Pr0
ja miałem okazję ograć wspomnianą Mesę Throttle Box :) podobała mi się bardziej niż mxr fullbore metal (jeżeli to w czymkolwiek pomoże :P ). Generalnie wiadomo jak nie ograsz to się nie dowiesz, a kostkę Mesy ma chyba niewiele osób, albo się nie chwalą  :-\

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 583
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Ta Mese Throttle Box to sam bym z checia ogral/kupil, tylko kurcze uzywek nigdzie niet. Albo dobre i nikt nie sprzedaje, albo chujowe i nikt nie kupuje nowych :)

Offline Aerosmith

  • Pr0
  • Wiadomości: 520
zamówiłem w ciemno, jak już przyjdzie i gram to coś napiszę

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
1 Odpowiedzi
4348 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Sty, 2007, 00:15:06
wysłana przez Andy
13 Odpowiedzi
11004 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Gru, 2010, 20:13:51
wysłana przez coin777
92 Odpowiedzi
25676 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Gru, 2009, 13:28:28
wysłana przez DeathMaster
14 Odpowiedzi
12547 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Lut, 2010, 15:01:13
wysłana przez mondomg
7 Odpowiedzi
5497 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Lip, 2010, 16:13:57
wysłana przez sobek