Autor Wątek: DEAN CUSTOM RUN  (Przeczytany 27882 razy)

Offline Guziel

  • Gaduła
  • Wiadomości: 138
  • Du Doppelgänger, du bleicher Geselle!
Odp: DEAN CUSTOM RUN
« Odpowiedź #25 25 Sty, 2015, 14:54:52 »
Gdyby ML79 było chujowe teraz i 15 lat temu, Vogg nie nakurwiałby na tym tyle czasu. Nie poświęcał siana na odbudowanie po wronalądowaniusenab rzuchu.
Tak, mam ML79. Tak, gram na tym i swoje chwalę.

Także ten, ITHMW HNGD :D
"Szczęk broni w imię boże. Jeszcze jedno słowo. Zapamiętaj na zawsze..."

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 989
Odp: DEAN CUSTOM RUN
« Odpowiedź #26 25 Sty, 2015, 18:13:06 »
ale trafłeś :) ...   ... Decapitated leci u mnie co chwilę, a jak widzę Homo Sum to napatrzeć się nie mogę na to wiosło :). Także chciałem mieć w pewnym sensie unikat no i jakoś tak po trochu trafiłem.
INTERSTELLAR

Offline Guziel

  • Gaduła
  • Wiadomości: 138
  • Du Doppelgänger, du bleicher Geselle!
Odp: DEAN CUSTOM RUN
« Odpowiedź #27 25 Sty, 2015, 18:50:53 »
Ja tam nawet nie siliłem się zbytnio, kupiłem wersję bez floyda i mam... :P (za tak śmieszne siano, że nawet największy antyfan by się skusił)

"Szczęk broni w imię boże. Jeszcze jedno słowo. Zapamiętaj na zawsze..."

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 774
Odp: DEAN CUSTOM RUN
« Odpowiedź #28 25 Sty, 2015, 19:05:12 »
Gdyby ML79 było chujowe teraz i 15 lat temu, Vogg nie nakurwiałby na tym tyle czasu. Nie poświęcał siana na odbudowanie po wronalądowaniusenab rzuchu.
Tak, mam ML79. Tak, gram na tym i swoje chwalę.

Także ten, ITHMW HNGD :D
Przeca Wacek większość materiału nagrywał na swoim starym Ranie. A rozjebany ML Vogga to Custom Shop USA  ;)

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: DEAN CUSTOM RUN
« Odpowiedź #29 25 Sty, 2015, 22:34:54 »
Ja tam nawet nie siliłem się zbytnio, kupiłem wersję bez floyda i mam... :P (za tak śmieszne siano, że nawet największy antyfan by się skusił)

( Obraz usunięty.)

Lol, nope.

Offline Guziel

  • Gaduła
  • Wiadomości: 138
  • Du Doppelgänger, du bleicher Geselle!
Odp: DEAN CUSTOM RUN
« Odpowiedź #30 25 Sty, 2015, 23:25:48 »
Ja tam nawet nie siliłem się zbytnio, kupiłem wersję bez floyda i mam... :P (za tak śmieszne siano, że nawet największy antyfan by się skusił)

( Obraz usunięty.)

Lol, nope.

Lol, :kissmyass:
"Szczęk broni w imię boże. Jeszcze jedno słowo. Zapamiętaj na zawsze..."

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: DEAN CUSTOM RUN
« Odpowiedź #31 25 Sty, 2015, 23:29:34 »
Ja tam nawet nie siliłem się zbytnio, kupiłem wersję bez floyda i mam... :P (za tak śmieszne siano, że nawet największy antyfan by się skusił)

( Obraz usunięty.)

Lol, nope.

Lol, :kissmyass:

Za ciężko mi się gra z zamkniętymi oczami, sorry :P

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: DEAN CUSTOM RUN
« Odpowiedź #32 26 Sty, 2015, 08:11:29 »
Gdyby ML79 było chujowe teraz i 15 lat temu, Vogg nie nakurwiałby na tym tyle czasu. Nie poświęcał siana na odbudowanie po wronalądowaniusenab rzuchu.
Tak, mam ML79. Tak, gram na tym i swoje chwalę.

Także ten, ITHMW HNGD :D

A Wacka Dean to nie przypadkiem RAN ? :P
Ok może i nie ale Kopie od RAN miał na pewno i zaklejał logo  :facepalm:
Faktycznie zadziwiające, facet kupił sobie gitare cieszy sie i co ? ... dostał zjeby ze nie co inne kupił, genialne  :D

Tak tak, wię  "ss" mode on ;) 

Offline Guziel

  • Gaduła
  • Wiadomości: 138
  • Du Doppelgänger, du bleicher Geselle!
Odp: DEAN CUSTOM RUN
« Odpowiedź #33 26 Sty, 2015, 09:04:52 »
Gdyby ML79 było chujowe teraz i 15 lat temu, Vogg nie nakurwiałby na tym tyle czasu. Nie poświęcał siana na odbudowanie po wronalądowaniusenab rzuchu.
Tak, mam ML79. Tak, gram na tym i swoje chwalę.

Także ten, ITHMW HNGD :D

A Wacka Dean to nie przypadkiem RAN ? :P
Ok może i nie ale Kopie od RAN miał na pewno i zaklejał logo  :facepalm:
Faktycznie zadziwiające, facet kupił sobie gitare cieszy sie i co ? ... dostał zjeby ze nie co inne kupił, genialne  :D

Tak tak, wię  "ss" mode on ;) 


DECAPITATED - Carnival Is Forever Studio Report 2011 od 6:30 powiedzmy.
@commelina USA czy nie, Dean.

Z tym zaklejaniem to ja tam nie wiem, się nie znam bo nie mam umów z innymi firmami na pokazywanie się wyłącznie z ich produktami na scenie.
I nie zjebałem nikogo, przyklaskuję koledze za kupno tego wiosła nawet pośladami.

"Szczęk broni w imię boże. Jeszcze jedno słowo. Zapamiętaj na zawsze..."

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: DEAN CUSTOM RUN
« Odpowiedź #34 26 Sty, 2015, 09:39:47 »
Alez ja nie z pretensjami do Ciebie. wspomniałeś o Wacku i mię sie przypomniało.

Offline Mirasuicide

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 26
Odp: DEAN CUSTOM RUN
« Odpowiedź #35 26 Sty, 2015, 10:11:13 »
Zajebiste wiosło :) a co do Wacka i Homo Sun to akurat jest Washburn z Custom Shop :)

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 989
Odp: DEAN CUSTOM RUN
« Odpowiedź #36 26 Sty, 2015, 10:35:25 »
Możliwe, że to Washburn i dodatkowo piękny jest heh. Nie mam włączonego auto śledzenia kto na czym gra. Mam milion innych zajęć, ale fakt gitara kształtem i kolorystyką mi pasi jak byk. No zobaczymy co za wynalazek do mnie przyjedzie. Nie omieszkam zamieścić info. Dość krytycznie podchodzę do wioseł więc efektu WOW nie będzie. Będą zady i walety w stosunku do tego co miałem i nadal mam.
INTERSTELLAR

Offline Mirasuicide

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 26
Odp: DEAN CUSTOM RUN
« Odpowiedź #37 26 Sty, 2015, 10:59:11 »
Mnie też to wali kto na czy gra i kupuje wiosło pod siebie a nie bo ktoś ma takie :) Tu akurat znam Wacka, grałem na taj gitarce i tylko dlatego znam jej pochodzenie.

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 774
Odp: DEAN CUSTOM RUN
« Odpowiedź #38 26 Sty, 2015, 15:52:16 »
Gdyby ML79 było chujowe teraz i 15 lat temu, Vogg nie nakurwiałby na tym tyle czasu. Nie poświęcał siana na odbudowanie po wronalądowaniusenab rzuchu.
Tak, mam ML79. Tak, gram na tym i swoje chwalę.

Także ten, ITHMW HNGD :D

A Wacka Dean to nie przypadkiem RAN ? :P
Ok może i nie ale Kopie od RAN miał na pewno i zaklejał logo  :facepalm:
Faktycznie zadziwiające, facet kupił sobie gitare cieszy sie i co ? ... dostał zjeby ze nie co inne kupił, genialne  :D

Tak tak, wię  "ss" mode on ;)
Wacek miał Rana Impact, czyli Ranowy odpowiednik ML'a który był wykorzystany ostatni raz na Organic Hallucinosis.
Potem używał Washburna a następnie Dena z CS którego rozwalili mu na lotnisku i którego Kamecki przywrócił do życia.

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 989
Odp: DEAN CUSTOM RUN
« Odpowiedź #39 27 Sty, 2015, 11:46:50 »
Nieźle kurwa...   ...podatek i cło to bez paru groszy 1 tys. PLNów. No chuj, dla takiego towarzystwa w domu i na próbach Żyd się powiesił.
INTERSTELLAR

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Odp: DEAN CUSTOM RUN
« Odpowiedź #40 28 Sty, 2015, 12:22:49 »
Gratsy, ciekawy instrument. Jak gra dobrze, to tym bardziej gratsy :) Napisy nie grają, co najwyżej mogą przeszkadzać, lub cieszyć grającego ;)

Mi chodziła po głowie ta gitara:

http://allegro.pl/gitara-dean-ml-made-in-usa-unikat-i5028927187.html


 Niestety to gorący temat w naszym kraju za takie pieniążki. Enyłej, grałby.

No pain No gain !

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 989
Odp: DEAN CUSTOM RUN
« Odpowiedź #41 28 Sty, 2015, 12:42:55 »
heh ładna ale markery mnie odrzucają... 
...tu może nie amerykaniec, ale oryginalny floyd, aktywy z srebrze itp.itd. i w miarę tanio - http://www.ebay.co.uk/itm/Dean-DCR-Custom-Run-90-100-ML-Black-Chrome-EMG-Powered-Guitar-and-Case-/151564499836?pt=UK_Musical_Instruments_Guitars_CV&hash=item2349f2bb7c

Wydaje mi się, że warto się skusić.

Przez chwilę zastanawiałem się nad tym wiosłem bo szybciej i taniej, ale 24 progi, profil gryfu, pasywne pickupy, wykończenie no i numer 13 :) wzięło górę. Poza singlem wiosło jakby pode mnie robione heh.
« Ostatnia zmiana: 28 Sty, 2015, 12:46:57 wysłana przez ITHMW »
INTERSTELLAR

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 989
Odp: DEAN CUSTOM RUN
« Odpowiedź #42 05 Lut, 2015, 21:03:07 »
HEY YOU, THE NEW BITCH IN TOWN HAS ARRIVED :)
INTERSTELLAR

Offline deathtom

  • Gaduła
  • Wiadomości: 281
Odp: DEAN CUSTOM RUN
« Odpowiedź #43 05 Lut, 2015, 22:21:20 »
Fajna, gratki :)
mnię taki top wywołuje odruch wymiotny, ale jak Ci się podoba to GRATZ !!!!!!

A tak na marginesie:

dozbieraj i kup lampe

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 418
  • It is useless, to resist.
Odp: DEAN CUSTOM RUN
« Odpowiedź #44 05 Lut, 2015, 22:24:11 »
Fajna, gratki :)
mnię taki top wywołuje odruch wymiotny, ale jak Ci się podoba to GRATZ !!!!!!

A tak na marginesie:

dozbieraj i kup lampe

A Fireball to niby kurwa co?

Nie słuchaj wszystkich, wyjebana jest ;)
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline deathtom

  • Gaduła
  • Wiadomości: 281
Odp: DEAN CUSTOM RUN
« Odpowiedź #45 05 Lut, 2015, 22:24:39 »
jaki fireball?


Posty połączone: 05 Lut, 2015, 22:28:40
ty ziom, spuść ciśnienie ze spodni bo ci się przegrzewa co nieco chyba.
Po pierwsze primo, tekst "dozbieraj i kup lampe" jest tekstem typowym dla hejterów, którzy przy tego typu tematach komentują w ten własnie sposób. Mial to być żart sytuacyjny, anegdota, do tego sarkazm (czyli nie miałem tego na myśli, chciałem wyśmiać ludzi, którzy przez 2 strony doradzali inne gitary).
Jak masz za wolno pracujące zwoje, albo nie jesteś dobry w zauważanie analogii, to no commento ;)

Haha, jizas chris... tyle lat na kursach i wszystko jak krew w piach...
« Ostatnia zmiana: 05 Lut, 2015, 22:28:40 wysłana przez deathtom »

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 418
  • It is useless, to resist.
Odp: DEAN CUSTOM RUN
« Odpowiedź #46 05 Lut, 2015, 23:20:08 »
jaki fireball?


Posty połączone: 05 Lut, 2015, 22:28:40
ty ziom, spuść ciśnienie ze spodni bo ci się przegrzewa co nieco chyba.
Po pierwsze primo, tekst "dozbieraj i kup lampe" jest tekstem typowym dla hejterów, którzy przy tego typu tematach komentują w ten własnie sposób. Mial to być żart sytuacyjny, anegdota, do tego sarkazm (czyli nie miałem tego na myśli, chciałem wyśmiać ludzi, którzy przez 2 strony doradzali inne gitary).
Jak masz za wolno pracujące zwoje, albo nie jesteś dobry w zauważanie analogii, to no commento ;)

Haha, jizas chris... tyle lat na kursach i wszystko jak krew w piach...

No to Ci ta śmiesznostka słabo wyszła :D
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Guziel

  • Gaduła
  • Wiadomości: 138
  • Du Doppelgänger, du bleicher Geselle!
Odp: DEAN CUSTOM RUN
« Odpowiedź #47 05 Lut, 2015, 23:20:28 »
I jak i jak i jaaaak?
"Szczęk broni w imię boże. Jeszcze jedno słowo. Zapamiętaj na zawsze..."

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 989
Odp: DEAN CUSTOM RUN
« Odpowiedź #48 06 Lut, 2015, 00:36:24 »
Dzisiaj doszła, poszedł olejek na heban i jest czarny jak smoła, ale podstrunnica nie była taka jasna jak na oryginalnych fotach. Ja nie wiem kto robił oryginalne zdjęcia tej gitary bo to co przyszło rozjebało mnie na atomy. W świetle dziennym gitara wpada w lekki kolorek zielony natomiast przy świetle zastanym (żółtym) w pomieszczeniach gitara wchodzi w lekki fiolet. Kolorem miażdży. Kolejna sprawa to jakość wykonania i osprzętu na wysokim poziomie. Zaglądnąłem w każdą dziurę nawet pod pickupy i nie ma ściemy. Progi są mocarne, wykończone elegancko i wielkie jak szyny kolejowe, a ja to bardzo lubię. Szyjkę trzyma się w moich wielkich łapskach genialnie, ale to nie jest płaskie D :) Jeżeli to jest płaskie D to chciałbym widzieć C heh. Korpus pizgnięty z dwóch kawałków mahoniu z klonową płytą wierzchnią zrobiony spoko. Lutowania i wiercenia spoko. Jak widać zajebałem sobie z customowych "gałków" na potki. Strap Locki Schallera już zamontowane. Most profeska, ale pod sprężynki muszę wjebać piankę by je wytłumić. Zasługa moich strun, stroju i naciągu. Musiałem poluźnić sprężynki dla stun 11p , 16p , 20p , 32w , 44w , 58w w stroju C bo jednak wychodzi mniejszy naciąg niż w stroju E dla strun 9-42. Wszystkie 3 sprężyny nie są aż tak naciągnięte, natomiast 2 oryginalne sprężyny to za mało. Poradziłem sobie z tym w 7 strunowym Ibku i Jacksonie to z Dean'em poradzę sobie także :)
Futerał z wersji Deluxe mnie bardzo pozytywnie zaskoczył. 4 dni temu sprzedałem swojego 7 strunowca Ibka Xiphos z podobnym futerałem, który wiał tragedią. Korea zrobiła na mnie całkiem przyjemne wrażenie.

Ogólnie gitara bardzo, bardzo spoko. Nie żałuję ani grosza za cło, przesyłkę czy sam instrument. Pierdolę lutnika w takim momencie.

Najbardziej rozjebany jestem z brzmienia przetworników. O ile gryfowy jest spokojnie do zaakceptowania to mostkowy i singiel rozpierdoliły mi konstrukcję. Gitara ciągnie soczysty, nie za ostry dźwięk cholernie długo. Sustain wymiata, barwa wymiata. Obniżony singiel by w niego nie napierdalać kostką daje takiego dzwona, że czuję jakbym grał na fendziu z podwójnym kopem z tak wielkiej budy. Gitara na sucho rezonuje świetnie. Po 5 minutach grania na moim ENGL'u stwierdziłem, że wymiana pickupów to chujowe założenie. Nic nie wymieniam bo po chuj jak pięknie gra. Mostkowy przetwornik jest po prostu genialny. Całe wiosło brzmi tak jak mój Viper czy sprzedany parę dni temu Ibek nigdy nie będą brzmiały. Jestem pod wrażeniem palety barw jaką uzyskuje się z tej gitary z tymi wszystkimi połączeniami.

Niech mi kurwa służy bo gra się na niej świetnie.
« Ostatnia zmiana: 06 Lut, 2015, 00:41:38 wysłana przez ITHMW »
INTERSTELLAR

Offline Lechu_

  • Pr0
  • Wiadomości: 814
Odp: DEAN CUSTOM RUN
« Odpowiedź #49 06 Lut, 2015, 07:24:06 »


Spoiler
Gram tylko 15 min dziennie. Czasem nawet na gitarze.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
21 Odpowiedzi
19594 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Lis, 2009, 20:57:01
wysłana przez nikt
16 Odpowiedzi
8394 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Lis, 2010, 20:16:14
wysłana przez Stefan
37 Odpowiedzi
15352 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Cze, 2012, 10:57:00
wysłana przez lupus
1 Odpowiedzi
14760 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Lip, 2016, 13:37:07
wysłana przez baz0k
0 Odpowiedzi
1155 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Paź, 2022, 19:20:35
wysłana przez dari555