Autor Wątek: czym różni się Dean RC7 od Dean RC7X  (Przeczytany 19595 razy)

specfireeye

  • Gość
« Ostatnia zmiana: 18 Lis, 2009, 15:34:47 wysłana przez nikt »

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
RC7X jest produkcji Koreańskiej
RC7 to amerykański instrument. miała też być wersja japońska tej gitary ale z tego co wiem zaniechali pomysłu

co do jakości to chyba możesz sobie sam odpowiedzieć na to pytanie porównując gitary innych marek produkowane w Korei i w USA.


w przyszłym roku wychodzi jeszcze wersja RC7 z mahoniową deską, ma być też wersja na pasywach (ale nie wiem z jakim korpusem)

dostępne jest też RC7 w białym wykończeniu i pojedynczym markerem na podstrunnicy
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline DeathMaster

  • Pr0
  • Wiadomości: 712
  • Holy Target \,,/
    • MySpace
W kazdym razie lepiej wydac ciezko zarobione pieniadze na tego Dean'a RC7X niz RG 1527 chyba nie?
Sie.. sie.. sie..

Offline sting

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 15
Kurcze no własnie mam dylemat :P juz enty raz przesuwam decyzje miedzy RC7x a RG 1527 ale zdecyduje się na RC7X xD

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
W kazdym razie lepiej wydac ciezko zarobione pieniadze na tego Dean'a RC7X niz RG 1527 chyba nie?

ciężko wyczuć. tego deana nie macałem. mało jest używek a za cene nówki mam 1527 z wymienionymi pickupami albo jak dobrze poszperasz starego UV poobijańca, a to już klasa wyżej i Japońce

rozwala mnie że do koreańca wsadzają OFRa a do USA TRSa :D ale tak Cooley chciał to ma :)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline DeathMaster

  • Pr0
  • Wiadomości: 712
  • Holy Target \,,/
    • MySpace
no niby tak ale zauwaz ze nowe instrumenty kosztuja mniej/wiecej tak samo a nawet Dean jest o 200-300$ tanszy. Na rynku wtórnym to juz inna sprawa,wiesz ze wiekszosc chce miec nówke pachnaca fabryka i chuj. W takiej sytuacji jezeli ktos nie zmienia instrumentu co pare miesiecy to chyba lepsze rozwiazanie. Ja bym postawił bez wachania na Dean'a nawet w ciemno. Ty nie?
« Ostatnia zmiana: 13 Lis, 2009, 11:40:26 wysłana przez DeathMaster »
Sie.. sie.. sie..

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Sądze że jeśli ktoś jest nastawiony na rg to nie weźmie tego deana, bo imo jest to najbrzydszy model deana ever, i sadze również ze wielu ludzi myśli podobnie ;)

Choć przyznam, ze fajnie by było jakby kolega nabył deana, jakby nie było to tego wiosła nie ma forum jeszcze i jakas recka, porównanie by sie zdało :)
« Ostatnia zmiana: 13 Lis, 2009, 11:54:52 wysłana przez BartekL »

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
deathmaster ja bym nie wzial tego deana z innej przyczyny. ma plaski jak linijka gryf. jakbym mial jednak wybierac pomiedzy nowym RC7X a 1527 to jednak RC7X wydaje sie lepszym pomyslem i stosunkiem "co oferuje/ile kosztuje"
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
To czemu BartekL sam go nie kupisz, skoroś taki prospołeczny :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline DeathMaster

  • Pr0
  • Wiadomości: 712
  • Holy Target \,,/
    • MySpace
deathmaster ja bym nie wzial tego deana z innej przyczyny. ma plaski jak linijka gryf. jakbym mial jednak wybierac pomiedzy nowym RC7X a 1527 to jednak RC7X wydaje sie lepszym pomyslem i stosunkiem "co oferuje/ile kosztuje"
w koncu to gitara do 'shreddingu' i robiona pod kogos ale zrobiłbym dokładnie tak jak i Ty 8)
Sie.. sie.. sie..

Offline sting

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 15
Jednak będę zmuszony zakupić Rg 1527 ;/ ponieważ nie ma asbolutnie żadnej mozliwości zdobycia RC7X mimo iż widnieje w katalogach !
 P.A.T.O.L.O.G.I.A

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline sting

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 15
cóż za błyskotliwość ;]

Offline skarhead

  • Gaduła
  • Wiadomości: 377
thomann?

Offline DeathMaster

  • Pr0
  • Wiadomości: 712
  • Holy Target \,,/
    • MySpace
Jednak będę zmuszony zakupić Rg 1527 ;/ ponieważ nie ma asbolutnie żadnej mozliwości zdobycia RC7X mimo iż widnieje w katalogach !
 P.A.T.O.L.O.G.I.A
a tu masz http://cgi.ebay.com/NEW-DEAN-RUSTY-COOLEY-7-STRING-FLOYD-ROSE-WHITE-GUITAR_W0QQitemZ290369809143QQcmdZViewItemQQptZGuitar?hash=item439b63aaf7
Sie.. sie.. sie..

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
mam nadzieje białego?
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Dzisiaj wpłaciłem całość za nówke 1527- w poniedziałek bedzie !!

 :facepalm:
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline DeathMaster

  • Pr0
  • Wiadomości: 712
  • Holy Target \,,/
    • MySpace
Sie.. sie.. sie..

Offline sting

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 15
Niestety nie biały, wziąłem Royal Blue

Offline crushingattack

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
A trzeba było łykać (z połykiem) RG 7620 od Metala, RG1527 chyba też wystawiał.. A tak - no hm... nikt i Deathmater najlepiej podsumowali jak można.

Offline sting

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 15
Czy najlepiej ?
tego nie wiadomo - Podali ewentualne możliwości

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Metal tanio też nie miał ale od nówki o wiele. I chyba pickupy wymienione odrazu
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
4 Odpowiedzi
4643 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Lut, 2007, 18:56:08
wysłana przez motyl
8 Odpowiedzi
5386 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Lip, 2007, 12:25:56
wysłana przez Sebastian
20 Odpowiedzi
12912 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Lis, 2008, 13:48:17
wysłana przez Mery
12 Odpowiedzi
6157 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Gru, 2013, 00:32:24
wysłana przez przemak
17 Odpowiedzi
8105 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Kwi, 2014, 20:20:11
wysłana przez nikt