Autor Wątek: Koncerty - wnioski PO  (Przeczytany 196188 razy)

Offline spooky_head

  • Gaduła
  • Wiadomości: 285
Odp: Koncerty - wnioski PO
« Odpowiedź #100 19 Sie, 2009, 11:29:03 »
u nas było tak: dwie osoby poszły się odlać, trzy zajarały faja, potem te co wróciły z siku zaczęły jarać, te co jarały poszły siku, potem było przetasowanie i część szła na stację po piwa, a część jarała drugiego, bo przecież długa droga przed nami, a jak ci co byli w sklepie wrócili, to też zaczynali jarać drugiego, ci co już zjarali otwierali browca i chwilę później znowu trzeba było iść na siku i tak w kółko. Postoje mieliśmy nawet po 45 minut :)

Ale najważniejsze, że byliśmy jeszcze godzinę przed czasem, a to dlatego, że jestem hardcorem i jechałem swoim uno 140km/h - to się nazywa liwin on di edż
minimum respect!

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Odp: Koncerty - wnioski PO
« Odpowiedź #101 19 Sie, 2009, 11:42:34 »
kierowca ma pelne prawo do bycia nazi-leaderem w kwestii rozwiazan czasowych na trasie.

:D
Łe tej.

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
Odp: Koncerty - wnioski PO
« Odpowiedź #102 19 Sie, 2009, 19:46:52 »
To fakt bo po gigu zawsze każdy chce odsapnąć, wychylić bro, powyrywać małolaty, a ten kierujący ma po prostu przejebane. Najlepszym rozwiązaniem jest odrębny kierowca nieczłonek zespołu z dużym busem np na 9 osób i graty:D Wtedy band się integruje bez wyłamek i wszyscy są zadowoleni.
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Koncerty - wnioski PO
« Odpowiedź #103 19 Sie, 2009, 19:58:15 »
oprócz kierowcy ;)

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
Odp: Koncerty - wnioski PO
« Odpowiedź #104 19 Sie, 2009, 20:31:51 »
No ale przy okazji może się poślizgać na bekstejdżu i powyrywać niunie na BEND :D a tak po prawdzie, to dla każdego kto lubi szeroką pojętą muzykę przesterowaną, nie będąc przy tym muzykiem to chyba to ciekawie spędzony czas, szczególnie jak jeszcze parę PLNuf przytuli  8)
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

Offline spooky_head

  • Gaduła
  • Wiadomości: 285
Odp: Koncerty - wnioski PO
« Odpowiedź #105 20 Sie, 2009, 08:21:33 »
no i te plny to problem bo bus z kierowcą to cholernie droga sprawa. jak ostatnio się dowiadywałem to ceny to jakieś 150-200 + 2,50-4 za km.
minimum respect!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 834
Odp: Koncerty - wnioski PO
« Odpowiedź #106 20 Sie, 2009, 08:30:39 »
dlatego najlepiej mieć znajomka z busem. Ze Słupska do Gdańska i z powrotem nas wyszło z 2stówy plus pełen komforcik i niepowtarzalny browarek i pijackie zwierzenia na pace :D
Paczki z głów!

Offline spooky_head

  • Gaduła
  • Wiadomości: 285
Odp: Koncerty - wnioski PO
« Odpowiedź #107 20 Sie, 2009, 09:11:08 »
zazdroszczę, ale tak normalnie, a nie po Polsku :)
minimum respect!

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Odp: Koncerty - wnioski PO
« Odpowiedź #108 20 Sie, 2009, 12:11:03 »
Pan od światełek w NoMercy to legendarny Wolfram. Miszcz Świata. Spotkaliśmy go jeszcze w Radio Luxembourg.
A co do transportu, to do połowy września chyba będę posiadaczem przedłużanego Aerostara, więc jakby co nie wezmę więcej jak 1,2 - 1,5 za km :)
W zamian klima, kapitańskie fotele i pierdolony terrorysta za kierą. Po dwa piwa na ryj na cały dzień albo wracacie na piechotę :D

Offline spooky_head

  • Gaduła
  • Wiadomości: 285
Odp: Koncerty - wnioski PO
« Odpowiedź #109 20 Sie, 2009, 12:17:25 »
i widzisz, bo to jest tak: do Krakowa i z powrotem mamy 600km. My na 2 samochody jedziemy w sumie za 400 zeta. Siedzieć to ja mogę na ławce podpieprzonej z parku, pić mogę alpagi, ale bus nie może wyjść drożej niż te 400 zeta, bo się nie będzie opylać :)
minimum respect!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 834
Odp: Koncerty - wnioski PO
« Odpowiedź #110 20 Sie, 2009, 12:20:45 »
i widzisz, bo to jest tak: do Krakowa i z powrotem mamy 600km. My na 2 samochody jedziemy w sumie za 400 zeta. Siedzieć to ja mogę na ławce podpieprzonej z parku, pić mogę alpagi, ale bus nie może wyjść drożej niż te 400 zeta, bo się nie będzie opylać :)

Oj, nie dziaduj, Spook :P
Kasa, kasa, a gdzie tu miejsce na Sztukę?... ;)

BTW - jak tam temat wspólnych koncertów forumisiów?
Paczki z głów!

Offline spooky_head

  • Gaduła
  • Wiadomości: 285
Odp: Koncerty - wnioski PO
« Odpowiedź #111 20 Sie, 2009, 12:24:05 »
popro
i widzisz, bo to jest tak: do Krakowa i z powrotem mamy 600km. My na 2 samochody jedziemy w sumie za 400 zeta. Siedzieć to ja mogę na ławce podpieprzonej z parku, pić mogę alpagi, ale bus nie może wyjść drożej niż te 400 zeta, bo się nie będzie opylać :)

Oj, nie dziaduj, Spook :P
Kasa, kasa, a gdzie tu miejsce na Sztukę?... ;)

BTW - jak tam temat wspólnych koncertów forumisiów?

poprostu mamy limit, że nie możemy być na jednym koncercie w plecy więcej niż 600 zeta. Ale niedługo się to zmieni, bo ogarniamy własną salkę i wtedy będzie można więcej w gigi pakować hajsu.
minimum respect!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 834
Odp: Koncerty - wnioski PO
« Odpowiedź #112 20 Sie, 2009, 12:49:10 »
poprostu mamy limit, że nie możemy być na jednym koncercie w plecy więcej niż 600 zeta. Ale niedługo się to zmieni, bo ogarniamy własną salkę i wtedy będzie można więcej w gigi pakować hajsu.

Nie kumam - my nie pakujemy się w nic, na czym mamy być w plecy. Bo niby po co? Grać i dopłacać - ni chuja. Skąd macie ten limit - wynajmujecie innym salkę?
Paczki z głów!

Offline spooky_head

  • Gaduła
  • Wiadomości: 285
Odp: Koncerty - wnioski PO
« Odpowiedź #113 20 Sie, 2009, 13:15:37 »
limit 600 zeta jest stąd, że sami robimy większość koncertów. jako organizatorzy w większości przypadków jesteśmy w plecy :) jakbyśmy grali tylko tam, gdzie nie jesteśmy w plecy, to byśmy do tej pory ze 2 koncerty zagrali.
minimum respect!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 834
Odp: Koncerty - wnioski PO
« Odpowiedź #114 20 Sie, 2009, 13:54:38 »
Chore jak chuj. Naprawdę chyba bycie w plecy to nie jedyny sposób na granie, jakoś znajdujemy miejsca, gdzie jeszcze dostajemy kasiorę, ostatnio nawet 8stów zostało. Fakt nie gramy w kółko ;)

Zwrot kosztów paliwa - absolutne minimum.
Paczki z głów!

Offline spooky_head

  • Gaduła
  • Wiadomości: 285
Odp: Koncerty - wnioski PO
« Odpowiedź #115 20 Sie, 2009, 14:17:53 »
Nie dla nas :) po to zarabiamy, żeby wydawać. Dużo gramy i nam to pasi. 2 razy w życiu mieliśmy taką sytuację, że organizator oddał nam za transport. Dlatego stwierdziliśmy, że sami będziemy sobie koncerty organizować, bo tak raz jesteśmy na plus, a innym razem w plecy. Saldo całościowo na razie wychodzi nam raczej na minus, ale mamy drugi band, który był po to, żeby zarabiać kasę i to się udaje :)
minimum respect!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 834
Odp: Koncerty - wnioski PO
« Odpowiedź #116 20 Sie, 2009, 14:30:08 »
mamy drugi band, który był po to, żeby zarabiać kasę i to się udaje :)

Wiedziałem! Zawsze jest haczyk :P
Paczki z głów!

Offline spooky_head

  • Gaduła
  • Wiadomości: 285
Odp: Koncerty - wnioski PO
« Odpowiedź #117 20 Sie, 2009, 15:08:54 »
ale to całkiem świeża sprawa z tym drugim bandem :)
minimum respect!

Offline are_you_me

  • Gaduła
  • Wiadomości: 108
  • Permanentny brak czasu.
    • Hunted By The Waves
Odp: Koncerty - wnioski PO
« Odpowiedź #118 20 Sie, 2009, 15:36:25 »
A co? Po koncercie ładujecie się na furę, zmieniacie koszulki, przestrajacie się do E i jedziecie na wesele chałturzyć?:D
Mówię mało, ale myślę dużo.

Offline spooky_head

  • Gaduła
  • Wiadomości: 285
Odp: Koncerty - wnioski PO
« Odpowiedź #119 20 Sie, 2009, 15:41:57 »
nie. pod drugim szyldem pierwszy koncert gramy dopiero 26.08 (czyli najbliższą środę) pierwszy koncert. koszulek nie zmieniamy, nadal stroimy się do B, ale gramy tak, żeby melodia była :P
minimum respect!

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Odp: Koncerty - wnioski PO
« Odpowiedź #120 20 Sie, 2009, 22:41:24 »

Zwrot kosztów paliwa - absolutne minimum.
To czemu nie chciałeś płacić jak robiłeś sztukie u siebie a ja chciałem przyjeżdżać?  :lol: :P

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 834
Odp: Koncerty - wnioski PO
« Odpowiedź #121 21 Sie, 2009, 08:47:51 »

Zwrot kosztów paliwa - absolutne minimum.
To czemu nie chciałeś płacić jak robiłeś sztukie u siebie a ja chciałem przyjeżdżać?  :lol: :P

Jak Kali ukraść krowa... :P Generalnie Rock w Starym Kinie to inszość, ale na pierwszej edycji zwracaliśmy wszystkim! We wrześniu do starostwa składamy wniosek, żeby na next edition mieć regularną kasę od miasta, a nie kombinować co koncert jak teraz, więc i będzie na paliwo. Ej, a na którym przeglądzie dadzą za paliwo (fakt, później już nie było), darmowy nocleg, żarcie i afterparty? A my małym zespołem ludzi zorganizowaliśmy to, plus lokal, światło, dźwięk, dym, ochrona, karetka itd.

A trza było zaryzykować - bo teraz na finale jedna z 3 kapel wygra kasiorę od burmistrza, więc nie była to gra o nic ;) I tak zapraszam Was na 4 września do Ustki, jebnie Hope, Kaboom, Pampeluna i Wasz wujek z defLowerem :P Kto widział choć jedną z tych kapel live, ten wie, że przechuj ekipa!
Paczki z głów!

Offline majcher

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 54
    • http://www.nol-metal.com
Odp: Koncerty - wnioski PO
« Odpowiedź #122 21 Sie, 2009, 09:19:24 »
Kaboom :-> Koszalin rządzi przechuj!! tik tak tik tak :->

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 834
Odp: Koncerty - wnioski PO
« Odpowiedź #123 21 Sie, 2009, 12:10:35 »
Kaboom :-> Koszalin rządzi przechuj!! tik tak tik tak :->

Pane Piotre - wpadaj do nas z nimi 4 września, nie pożałujesz :P
Paczki z głów!

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Odp: Koncerty - wnioski PO
« Odpowiedź #124 30 Sie, 2009, 23:06:59 »
Pamiętajcie o przedłużaczach. Mi na ostatnim gigu został jeden. O kablach bezpośrednio związanych z gitara pamiętałem, a o tym całkiem zapomniałem, na drugi dzień sie zorientowałem dopiero...

ps. poznałem Tomusia z forum, na tym samym gigu. Bardzo spoko gość (odwalili kawał dobrej roboty na koncercie, wręcz siezakochałem w Whispering ;) ) i zarazem pierwszy osobiście spotkany z ss :)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
22 Odpowiedzi
12838 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Sie, 2010, 14:49:23
wysłana przez dom?n
10 Odpowiedzi
5949 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Mar, 2015, 13:00:21
wysłana przez rockstarzzz2
koncerty Niemcy

Zaczęty przez Saczhor Muzyka

8 Odpowiedzi
5576 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Mar, 2016, 00:38:02
wysłana przez Saczhor
0 Odpowiedzi
1905 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Kwi, 2016, 22:43:26
wysłana przez theremin
6 Odpowiedzi
2105 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lut, 2023, 11:29:13
wysłana przez Skibodeptak