Autor Wątek: Potrzebny piec na próby/koncerty  (Przeczytany 5647 razy)

Offline rockstarzzz2

  • Gaduła
  • Wiadomości: 205
Potrzebny piec na próby/koncerty
« 12 Sty, 2015, 19:02:32 »
Jako mniej doświadczony koncertowicz forumowicz potrzebuje pomocy w poszukiwaniu comba.

Nominały do przeznaczenia 1000/1200 max 1500 złotych na combo.

Muzyka która będzie grana, to trash/black n roll, slayer,testament,darkhtone np. Poszukuję używki lub nówki z solidnym przesterem, który da radę osiągnąć coś mięsnego pod panterę ale nie tylko . Nie potrzebne mi tryliard hokus pokus efektów, to ma grać i być takie dobre że staniki rozepnie na koncertach :D. Przeglądałem co nieco na guitar center i allegro, wpada mi w oko producent VOX z seriami VT. Piecyk w tej kategorii oczywiście tranzystor, z nie duża dawka reverba.
« Ostatnia zmiana: 13 Sty, 2015, 08:23:31 wysłana przez Leon »
Djent to kópa.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 417
  • It is useless, to resist.
Gdzieś ostatnio ktoś wrzucał na giedłdę fejsbukową 6505+ 112, za ok 1600. Niczego innego nawet nie będę polecał, bo jestem pieprzonym fanem Piwi :D

EDYTA: wisi jedno combo na OLX.
« Ostatnia zmiana: 12 Sty, 2015, 19:20:22 wysłana przez Mother Puncher »
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline GhostAT69

  • Gaduła
  • Wiadomości: 105
@mother puncher dobrze gada, pewno naj opcja za taki hajs.
Randalle z serii RG fajnie powinny smigac, mialem niedawno RH przez dlugi czas ( head ofc ) to smigal bardzo ladnie, Ziom ma RG to tez nie odstawal.
http://www.thomann.de/pl/line6_amplifi_150.htm tez calkiem fajna sprawa, tylko jak chcesz byc pewny ze sie przebijesz przez glosnego palkera to bierz piwi:)

Offline birthmark

  • Gaduła
  • Wiadomości: 445
Przeglądałem co nieco na guitar center i allegro, wpada mi w oko producent VOX z seriami VT. Piecyk w tej kategorii oczywiście tranzystor, z nie duża dawka reverba.
Mam takiego VOXa 212 combo na sprzedaż, akurat dzisiaj podbijałem ogłoszenie na giełdzie.
Suto wędlin kładź na chleb

Offline rockstarzzz2

  • Gaduła
  • Wiadomości: 205
Pivey VIP 2 za nie cale 1000 PLn albo mniej upolowany :)
Djent to kópa.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 510
  • Venus as a goodboi
Pivey VIP 2 za nie cale 1000 PLn albo mniej upolowany :)
A jak gada?

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 417
  • It is useless, to resist.
Pivey VIP 2 za nie cale 1000 PLn albo mniej upolowany :)
A jak gada?

Mam nadzieję, że grubo mniej, bo za ~1000 to jest nówka :D

Ma wyjebaną symulację 6505. Tyle pamiętam ja z obcowaniem z nim. ;)
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

nikodem977

  • Gość
Randall rh300g3 plus i do tego dobra kolumna. Moim zdaniem bije nie jedne lampy w tej cenie. Od 6505+ ma na pewno lepszy clean. Miałem go dobre pół roku i byłem w chuj zadowolony. Idealnie się sprawdza w Twoich preferencjach. Jedyny minus taki, że nie nadaje się do siódemek i ósemek bo wali tak dołem, że nic nie słychac uzywając strun basowych.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 417
  • It is useless, to resist.
Randall rh300g3 plus i do tego dobra kolumna. Moim zdaniem bije nie jedne lampy w tej cenie. Od 6505+ ma na pewno lepszy clean. Miałem go dobre pół roku i byłem w chuj zadowolony. Idealnie się sprawdza w Twoich preferencjach. Jedyny minus taki, że nie nadaje się do siódemek i ósemek bo wali tak dołem, że nic nie słychac uzywając strun basowych.

Ekhm...yy gość już chyba kupił satysfakcjonujący go sprzęt...
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline rockstarzzz2

  • Gaduła
  • Wiadomości: 205
950 PLN Nówka, Piec grzmoci świetnie, wszystko na plus ale myśle ze mógłby miec więcej bass'u w ustawieniach ale jeszcze troche pokręce ;)
Djent to kópa.

Offline rockstarzzz2

  • Gaduła
  • Wiadomości: 205
Nie dziwię sie ze jestes fanem Peavey'a, teraz tez juz jestem. Ewentualnie jak to kumpel okreslil PIWO EJ :D
Djent to kópa.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
67 Odpowiedzi
42648 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Gru, 2014, 14:00:12
wysłana przez Zelman
11 Odpowiedzi
5810 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Gru, 2009, 13:58:53
wysłana przez mondomg
5 Odpowiedzi
3738 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Maj, 2012, 22:05:55
wysłana przez davidsantana27
Siwego próby miksowania

Zaczęty przez sify11 « 1 2 » Ogólnie

33 Odpowiedzi
16887 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Sty, 2014, 11:05:46
wysłana przez sify11
4 Odpowiedzi
2133 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Mar, 2019, 09:09:41
wysłana przez OMSON