Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 475950 razy)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Zależy czego oczekujesz. Jak lubisz momentami frustrujący keybord destroyer, to graj :D

Albo obejrzyj gameplay na yt i sam zdecyduj
B ( o ) ( o ) B S

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Bieda dziadowanie

Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Wczoraj wjechała moja pierwsza woda do komputera (chłodzenie proca). Wszystko poszło gładko z podłączeniem pompy i RGB, jest radość :)
Paczki z głów!

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Bieda dziadowanie



A Crysisa nie odpalił... Szmelc.
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Przechwyciłem tapetkę, ktoś chętny?

Paczki z głów!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Po co komu męskie zaczątki monobrwi na tapecie? Cycki wrzuć :D
B ( o ) ( o ) B S

Zomballo

  • Gość
Szczególnie jak się przełączasz pomiędzy przeglądarkami. :P

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
No, Panowie, weszłem w świat RTX i to od razu po same cycki, czy tam jajka, 2080. Nie można powiedzieć, w Shadow of The Tomb Raider jeszcze fajniej się zrobiło.
Czekam więc teraz aż stanieje Metro Exodus, no i oczywiście do kwietnia 2020!
Paczki z głów!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
No, Panowie, weszłem w świat RTX i to od razu po same cycki, czy tam jajka, 2080. Nie można powiedzieć, w Shadow of The Tomb Raider jeszcze fajniej się zrobiło.
Czekam więc teraz aż stanieje Metro Exodus, no i oczywiście do kwietnia 2020!

mhm :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
No tak to działa :) Karta w okazyjnej cenie vs gra za 200 zł. Wszystko jest relatywne :). No i karta obskoczy mi ileś gier. Za zapałki 20zł też nie dasz. Chyba, że z buziakiem :D

A po polsku: kupiłem kartę, pożycz na chleb, he he

No i korzystanie tylko z dobrych ofert weszło w krew.
« Ostatnia zmiana: 28 Wrz, 2019, 12:55:14 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Za zapałki 20zł też nie dasz. Chyba, że z buziakiem :D

Z Twoim to dam i 200 :*
B ( o ) ( o ) B S

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
No, to był dla mnie wysiłek finansowy, chyba najdroższy klamot do komputera. Jaram się strasznie ;). W nagrodę pracuję dziś 9-24 i jutro 8h, żeby budżet podreperować.
Paczki z głów!

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
Fajnie fajnie...gdyby nie to ze duzo podróżuje to sam bym sobie złożył, niestety jestem skazany na lapsa tudzież switcha ;P

Co do gierki - kiedyś na EGS rozdawali za darmo rebel galaxy - odpaliłem ostatnio ii...Kurcze jakie to jest fajne xD Latasz sobie stateczkiem, kupujesz lepsze uzbrojenie, bawisz się w handlarza, pirata czy innego Hana Solo. Teraz wyszła druga część, pewnie niedługo sobie sprawie :D Teraz dali za darmo trylogie Batmana - wreszcie może uda mi się w to pograć ;P

EDYTA: NIE KUPOWAĆ HP OMEN'A 15 z roku 2018 POD ŻADNYM POZOREM! Co prawda chłodzenie o dziwo daje rade...ale dzisiaj miałem nieprzyjemność rozkręcać to to coś - jezu czy naprawde wszystkie komputery muszą być z papieru ? Wszystko na zatrzaski, niby pulpit roboczy aluminiowy, ale od byle puknięcia się gnie. do tego jak azjata skręcał to chyba dysk miał luzy - ramka jest lekko krzywa ale zamiast dać prostą to...PODŁOŻYŁ KAWAŁEK TAŚMY KLEJĄCEJ NOSZ JABAYBEMROKSZATANKS IADZPROBOSZCZIMINIS TRANT... Sprzet za ciężką kase i taka fuszera no błagam. Ktoś może polecić jakiegoś lapsa gdzie faktycznie czuć tą jakość i wszystko jest zrobione z głową ?
« Ostatnia zmiana: 29 Wrz, 2019, 00:05:32 wysłana przez sharpi »
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Fajnie fajnie...gdyby nie to ze duzo podróżuje to sam bym sobie złożył, niestety jestem skazany na lapsa tudzież switcha ;P

Hmm

Paczki z głów!

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Spyro i Crash w Humble Monthly!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Widziałem rano i się podjaralem :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
 :D :D :D

Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Półgołe mody do Resident Evil 2 na YT.


No co??  :D :D
Paczki z głów!

Offline JanuszuNieKrzywdz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 141
Kupiłem sobie nową grafę i oprócz ogrania starych rzeczy, ściągnałem darmówki: Destiny 2 bardzo ładne, troche liniowe ale będę kontynuował Apex Legends yyyy dziwna gra, duża mapa i coś co ma przypominać grę zespołową chyba rzadko nią sie zdarza, dam może jeszcze szanse


No i kupuje zaraz abonament Origin Basic, tam będzie dużo gier :) Ktoś poleca szczegolnie coś z tej biblioteki?

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Mam setup i7-6700k, RTX2080Ti, 16gb ramu, dysk nvme ssd RDR2 na full detalach...40fps :D Choć trzeba przyznać ładnie gierka wygląda.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
O TY Dziadu!

Setup: WOW! :allah: :allah:

No ja najpierw czekam na patche. Duuuuużo patchy ;)

Posty połączone: [time]10 Lis, 2019, 18:07:56[/time]
Paczki z głów!

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
DOOM INTERNAL :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Skończyłem Metro Exodus, duże 8/10! Zacząłem Battlefield V na hard i jest całkiem elegancko!
Paczki z głów!

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Skończyłem Metro Exodus, duże 8/10! Zacząłem Battlefield V na hard i jest całkiem elegancko!

Serio? Bo dla mnie to Metro jest jakieś takie... miałkie.
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***