Autor Wątek: Dostępność Taurus Stomp Head 4 High Gain  (Przeczytany 6607 razy)

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Dostępność Taurus Stomp Head 4 High Gain
« 19 Cze, 2013, 18:36:37 »
yo
szukam, i pytam i jest problem z dostępnością tego ustrojstwa. jeśli posiadacie owy sprzęt to gdzie zakupiliście a jeśli widzieliście sztukę w jakimś sklepie to dawać namiary bo mnie coś trafi :D
i always go full retard

Online Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 363
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
W Olsztynie jest jeden Taurus StompHead w sklepie muzycznym do ogrania i zakupienia. Wersja hajgej.

Namiar: http://rockfan.pl/ (najlepiej dzwonić)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Jak chcesz mogę zapytać, może nawet jakaś cena lepsiejsza się zrobi?

Offline pshemo

  • Pr0
  • Wiadomości: 836
Ja nabyłem bezpośrednio od Taurusa:)

Jak powołasz się na tych co już kupili/mieli albo mają dobre układy z Magdą lub Mateuszem to mozesz z 15% rabatu dostać a może nawet lepiej.

Od kilku misięcy go mam i jestem w 200% usatysfakcjonowany. Robi niesamowity rozpierdol w Moronie i zajebiscie sie sprawdza w rockowych klimatach w mojej drugiej kapeli. Z calego serca polecam!:)

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
dzięki wszystkim za odpowiedzi i chęć pomocy! :*
i always go full retard

Offline kguitark

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 78
Generalnie jak będziecie chcieli kupić coś nowego, to zanim pójdziecie na salony warto zadzwonić do dystrybutora z pytaniem o dostępność...i o cenę właśnie. Niejednokrotnie dostaniecie rabat większy, niż niejedna promocja w sklepie muzycznym.
Sify11 - co roku w riffach w lipcu są duże wyprzedaże, zadzwoń sobie do sklepu internetowego i zapytaj, czy mają to co Cię interesuje. Jeśli mają, to jest spora szansa, że jest to sprzęt który przez długi czas się nie sprzedał i w lipcu dorwiesz go np. za -30%. :)

Offline Sulphur

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
    • Octagony
A ktoś z posiadaczy wypowie się na temat porównania do lampy? Bo jak tam przeleciałem yt i zaczynając od Englunda po innych, brzmi on dość słabo, płasko i plastikowo... Jak to pod łapą siedzi?

Offline Testorrob

  • Gaduła
  • Wiadomości: 275
    • Testor na myspace
Siedzi bardzo dobrze. Jest dość zwarty i selektywny, a przy tym ma odpowiedni wygar. Oczywiście pozostaje kwestia gustu. Ja osobiście przerzuciłem już kilka wzmaków i mimo, że grałem na tych najbardziej cenionych i uznanych w branży, to zdecydowałem się z różnych względów na przesiadkę na Taurusa. Największą jego zaletą jest rozmiar: waga i gabaryty są znacznie mniejsze niż we wzmakach lampowych, co dla mnie ma kolosalne znaczenie. Brzmienie odpowiada mi w 100%, do naszej muzy, gdzie jest dużo dźwięków, idealnie się sprawdza. Ja dopalam mojego Stomphead'a kopią Maxona OD808.

Offline Sulphur

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
    • Octagony
Właśnie Rob zależało mi na twojej opinii, bo ograłeś tego sporo, a czytałem w temacie 5150, że się przesiadłeś na Taurusa.
Masz może jakieś nagrywki swoje?

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Jako bezpośredni łącznik Taurus Amps na ss.pl mogę autorytatywnie potwierdzić, że mają być dostępne pod koniec miesiąca, gdyż wszystko co mieli sprzedali po targach do Azji :)

Offline pshemo

  • Pr0
  • Wiadomości: 836
Po Musikmesse 3 sztuki trafiły do Wawy  8)

Ja się przesiadłem z 5150 na Taurusa. Po drodze miał być EVH, na którego dłuuugo czekałem...i się nie doczekałem bo z Robem stwierdzilismy, że Taurus będzie świetnym wyborem. Próbki w necie są serio słabe:( na żywo to gada o niebo lepiej, a nawet o dwa nieba;)

Wzmak jest dynamiczny. Sam w sobie ma dość ciemny charakter - przy mahoniowym wiosle i w ais standard lub dropb musiał go ustawiac z duzą ilością środka i góry. Odkąd przesiadłem się na tele eq w całości mam ustawione w okolicach godz 12 i gada zajebiscie. Wzmak ma lawine gainu w sobie - w Moronie ustawiam poziom gainu na godz10-11, a w Killing Silence ledwo co ruszam gałkę z poziomu zerowego:)
Clean jest ładny.

Co dalej - wygoda...no panie...:D tu nie trzeba nic dodawać ;) ponad 3kg ciężaru, efekty w petli leza razem ze wzmakiem w pedalboardzie:D

Czasem dopalam go tsem od puffa i w momentach kiedy trzeba zatrząść (np. breakdown) dodaję bbe od puffa.

Fajnym patentem jest Mute. No i z lewej strony masz też gniazda dodatkowe, które również usprawnią korzystanie.
Redukcja mocy, różne tryby mocy 40/50/70. Wykonanie...cena... brać:)


W końcu trzeba nagrać jakieś próbki:)

Offline headcharge

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 182
    • OVKHAOS
Wzmacniacz gra po prostu zawodowo, pomimo, że nie jest full lampą. Po dopaleniu jest cholernie szybki, bardziej zwarty od 6505, którego miałem kilka lat. Doskonale się przebija, no i mhh nie jest ciemny :P Nie wiem, dlaczego pshemo tak uważa, ja mam odmienne zdanie :P

Niedługo powinienem nagrać coś w HD z kumplem to podrzucę na forum.

Offline pshemo

  • Pr0
  • Wiadomości: 836
Może to przez mojego schectera który razem z AHB był ciemny jak cholera...

Teraz na tele jest okej:) - tak jak napisałem:)

Offline crushingattack

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
I jak tam opinie po dłuższym czasie użytkowania?
Mieliście okazję porównywać wersję 'zwykłą' z hajgejem bezpośrednio?

Z tego co napisane jest w manualu, w trybie Studio 40W i redukcji mocy (x1/10) powinniśmy dostać 4W. Niby niedużo, ale któryś z forumowiczów próbował grać na tym w domu na sypialinanych głośnościach? Z paką 1x12 nawet na V30 nie powinno być tragedii, ale bywa różnie.

Offline pshemo

  • Pr0
  • Wiadomości: 836
Ja jestem mega zadowolony z mojego hajgejna. Mam go od kilku miesięcy i nadal robi wrażenie :)
Porównywać okazji nie miałem ale z tego co.słyszałem to wydaje mi się że gg jest bardziej uniwersalny.

Na trybie z redukcją jeszcze nie grałe...trzask by ograć :)


Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
No nie powiem, gra to jak dla mnie i Bacia bardzo zacnie. Jako ze zawsze kochałem kliny stratola jest to na pewno bliższe temu niż Raven II ( i nikt nigdy nie mówił ze Raven tak ma grać ) . Korekcja w tym tez jest zacna i w zasadzie nie trzeba wiele gałeczkować.
Gejny selektywne, także dzętu traszu i innym takim da rade, nie wiem jak ze stonerem ale macie te sfoje fuzzzzy to dopalicie by zjebać to jakże klarowne i zajebiste brzmienie samego ustrojstwa ;)

Offline pshemo

  • Pr0
  • Wiadomości: 836
No ja dopalam go tsem i całe brzmienie się pierdoli  :devil: i wogóle wtedy brzmi kupowato i wogóle już lepiej gadał Laney HardCore ;)


Może Warszawscy Taurusowcy zrobią testa i wrzucą wreszcie aby każdy widział. Byłyby różne paki, różne wiosła:)
Fasol, Robson?




Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
Trochę necro -> miałem to w domu trochę czasu i to bardzo dobry sprzęt! Ale czekam na wersję do rack'a :) jak będzie to wpakuje taurusa + G-majora i heja.

Offline pshemo

  • Pr0
  • Wiadomości: 836
Z MORONem wbiliśmy do studia aby nagrać nowe EP. Były plany, że biere wtykę th2, symulację mesy i nagrywam. Taurus zniweczył mi plany. Na razie krótkie video. Efekty pracy zapewne pod koniec września. Na EP będzie słychać Taurusa SH 4 HB i pakę bętona 212.


 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
49 Odpowiedzi
16927 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Sty, 2011, 15:53:44
wysłana przez Testorrob
38 Odpowiedzi
12211 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Lis, 2011, 15:16:14
wysłana przez Page_Hamilton
36 Odpowiedzi
9805 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Maj, 2016, 16:46:59
wysłana przez Wolfhorsky
35 Odpowiedzi
6434 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Sty, 2016, 11:20:19
wysłana przez Testorrob
34 Odpowiedzi
7231 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Gru, 2016, 21:23:55
wysłana przez ITHMW