Autor Wątek: Taurus Stomphead 4 High Gain - proszę o pomoc w wyborze  (Przeczytany 7183 razy)

Offline Rufio44

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 12
Gały w najróżniejszych pozycjach. Paka412 pro ENGLa gra zajebiście jak stoję za nią albo z boku. Jak stanę przed to sieje prosto we mnie brudną siarczystą górką i psuje cały ukręcony efekt :(

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
No, to paka gitarowa, tak ma być :). Ważne jak chodzi z resztą kapeli.
Paczki z głów!

Offline headcharge

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 182
    • OVKHAOS
Stojąc na przeciwko paki zawsze będze Ci kurwilo górą po mordzie :D jak do tej pory grałeś w domu to możę byćto dla Ciebie nowe zjawisko, ale ustaw pakę tak, żebyś nie musiał stać przed nią i będize git.

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Gały w najróżniejszych pozycjach. Paka412 pro ENGLa gra zajebiście jak stoję za nią albo z boku. Jak stanę przed to sieje prosto we mnie brudną siarczystą górką i psuje cały ukręcony efekt :(

Co w tym dziwnego? Taka uroda gitarowych paczek, nie stoi się przed nimi centralnie i nie nadstawia uszu pod kątem prostym ;) A jeśli na małym koncercie bez przodów komuś wypadnie tak stać przez cały czas, na wprost paczki pojedynczego gitarnika - cóż, może uznać, że brzmienie było chujowe, choć jego sąsiad stojący dalej i nieco z boku będzie miał zupełnie inne zdanie na ten temat.

Offline Rufio44

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 12
No i pokusiłem się o wymianę lampek na SOVTEK 12AX&LPS. Efekt zajebisty. Prawie całkowicie zniknęła  znienawidzona siara i przybyło trochę dołu. Dopałka (TC SPARK) zaczęła działać jak należy i nie pogłębia już siary (nie pogłębia efektu pierdzenia). Ogólnie zmiana 100% na lepsze. Na dzień dzisiejszy Taurus --> TC SPARk --> kopia ISP G-String --> ENGL 412 PRO zostaje. Wreszcie zaczyna mi się podobać  :D ;D :headbang:

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 989
Wpinasz TC Sparka za preampem ??
Jak masz pasywne przetworniki o ciepłej, mało siarczystej barwie to wpinaj go za gitarą i przed wejściem do wzmaka. Dopiero wtedy zobaczysz ile ciała będzie w brzmieniu.
INTERSTELLAR

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Nie, no. Kolega mam nadzieję się przejęzyczył - sparka wpływ na sygnał za preampem to subiektywnie w 80% skok volume, w 20% lekkie eq i nic wiecej. Nie ma mowy o "dopalaniu" w takim przypadku :)

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 989
jestem ciekawy bo to dla mnie profanacja
INTERSTELLAR

Offline Rufio44

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 12
Żadnej profanacji -  pomyłka w tekście. Spark wpięty przed wzmacniaczem jako dopałka Taurusa.

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 989
INTERSTELLAR

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
49 Odpowiedzi
16916 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Sty, 2011, 15:53:44
wysłana przez Testorrob
38 Odpowiedzi
12121 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Lis, 2011, 15:16:14
wysłana przez Page_Hamilton
4 Odpowiedzi
2323 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Mar, 2012, 22:06:19
wysłana przez Sulphur
18 Odpowiedzi
6579 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Sie, 2013, 09:26:54
wysłana przez pshemo
0 Odpowiedzi
1100 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Lut, 2016, 10:08:35
wysłana przez karbol