Autor Wątek: Prime Vibe - nowinki technologiczne i cuda niewidy  (Przeczytany 44153 razy)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Isu dlaczego tylko, diabeł tkwi w szczegółach co szczegolnie powinno uradować szmaje i vicola , to z racji ze diabeł.
Nie na takie bzdety zwracajo uwage a ten pipak jest całkiem ładny i przede wszystkim prosty i elegancki .

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Prosty tak, ale na pewno nie elegancki. Już X2N wygląda lepiej...

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Co Ty wiesz o elegancji :P

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Tyle, żeby móc zaopiniować, iż Bare Knuckle Pickups Black Hawk jest nieelegancki.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
Jak to mówią- kto wybrzydza, ten nie rucha ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Jak by podsumować posty Niedzia to 90 na 100 jest o sex i nowych dupach :D
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
Pracuję z Wujkiem Batem, a kto z kim przystaje takim się staje!
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Z dwojga złego, lepiej w tę stronę ;)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Ze mną też pracujesz, a jak wesoły byłeś, tak dalej jesteś...

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Szykuje się inwestycja w rozbudowę instalacji :) Projekt już jest, teraz tylko środki...

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Projekt czego, mój dobry panie?

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Instalacji do rozgrywania. Generalnie chcę przyspieszyć jeszcze ten proces, coby zrobienie takiego wiesła, jak Vicolowa rogata trwało 50, a nie 120 h.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Och wybacz, nie poznałem Cię. Powodzenia więc!

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Interdasting. Zalozys byl topic ze swoja usluga ;)
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Nauczony tym, co się działo na GOPie, raczej ostrożnie podchodzę do oferowania tej zabawy poprzez fora ;) Z drugiej strony, pomysł dobry, wart spróbowania.

Posty połączone: 23 Lip, 2013, 10:07:19
Och wybacz, nie poznałem Cię. Powodzenia więc!

No problemo, skąd miałeś wiedzieć, nawet nick mam tu inszy ;)

Posty połączone: 23 Lip, 2013, 10:55:28
i powstał nowy wątek ;)
zapraszam

http://forum.sevenstring.pl/inne/booster-do-drewna-)/msg293929/#new
« Ostatnia zmiana: 23 Lip, 2013, 10:55:29 wysłana przez lwronk »

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Mondziu dla mnie black Hawk jest wery elegancki i subtelny w wyglądzie . A jak wiesz o gustach sie nie dyskutuje ;)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
O gustach nie, ale inne ich przetworniki są lepiej wykonane/wykończone, a w BH masz jakieś pozostałości po kleju czy wosku, nie wiem, dookoła tych sztabek na górze chociażby. Plastik ten na górze czarny też jakiś taki chropowaty, jak z taniej łopatki do piasku dla dziecka. I to nie jest kwestia jednego czy dwóch przetworników, każdy u nich BH tak wygląda. Stąd więc uważam, że niezbyt to eleganckie.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Estetyka wykonania to jedno i uważam ze wyolbrzymiasz to , mi chodzi o elegancje w dizajnie .

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Mógłby mieć zaokrąglone cewki i szersze nabiegunniki, wtedy nie byłoby do czego się przywalić ;)








Przynajmniej wizualnie ;)
« Ostatnia zmiana: 24 Lip, 2013, 18:17:45 wysłana przez lwronk »

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Estetyka wykonania to jedno i uważam ze wyolbrzymiasz to , mi chodzi o elegancje w dizajnie .

Ok, ale dobry dizajn kiepsko zrealizowany to kiepski produkt ;) Oczywiście w przypadku Black Hawka tylko wizualnie, brzmienie rekompensuje wszystko.

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
O gustach nie, ale inne ich przetworniki są lepiej wykonane/wykończone, a w BH masz jakieś pozostałości po kleju czy wosku, nie wiem, dookoła tych sztabek na górze chociażby. Plastik ten na górze czarny też jakiś taki chropowaty, jak z taniej łopatki do piasku dla dziecka. I to nie jest kwestia jednego czy dwóch przetworników, każdy u nich BH tak wygląda.
Wiesz co... jeżeli już rozpatrujesz dizajn w kategorii staranności wykonania, to uważam, że jesteś niesprawiedliwy. Praktycznie KAŻDY BKP, o ile nie siedzi w ładnej puszcze, ma jakieś coś. ŻODYN nie jest idealny. Jakbyś się przyjrzał deklom karkasów obecnie robionych humbów, to często mają ryski na krzyż przy każdym rdzeniu, często są ujebane wspomnianym przez Ciebie woskiem(co w ogóle mnie nie rusza, bo dimarzio i SD też przychodziły upierdolone), a stare karkasy(na które często jeszcze i tak trafiamy, widać, że jeszcze im się zdarzają w zapasach), nie były gładkie i błyszczące, tylko wyglądały jak ręcznie ryte na szlifierce pasowej z papierem P80. Cóż, taki mieli dizajn i tyle.

A BH przynajmniej są w miarę powtarzalne i baaardzo charakterystyczne(odróżnia się zarówno od BL, SD jak i jebanych dimarcjo). Tworzywo, jakie wybrali na karkas ma taką specyfikę, że troszkę przesiąka woskiem, bo po wierzchu jest dość porowate ale nie jest to jakiśtam gówniany tani plastik, bo tego typu materiał pełnił funkcję izolacyjną w wielu starych urządzeniach. Nie znam się na elegancji ale takie rozwiązanie wygląda mi na bardziej pro i zarazem o wiele bardziej konsekwentne, bo zgodne z ich mottem ''vintage correct''.

 Za totalnie niespójne z ich sloganem i wyjątkowo nieeleganckie uważam natomiast luźne podejście do reżimu wymiarowego i dotyczy to wszystkich ich pickupów. Ja pierdolę, czasami mam wrażenie, że pickupy, które nam przysyłają były klepane w szopie. I ni chuja nie jestem w stanie stwierdzić, czy była to szopa vintage czy współczesna, na pewno strasznie chujowa, bez jednej sprawnej suwmiarki na wyposażeniu :P Za to bronią się swoją receptą na brzmienie. I to wystarczająco skutecznie abym wybaczył im niechlujny montaż. A o to nie jest łatwo, bo na puncie precyzji wykonania mam większego pierdolca niż Musza na punkcie estetyki.
synkopy to guwno

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Studiując na wydziale fizyki technicznej, jestem w stanie Ci powiedzieć, że gdyby zmienili grubość tych nabiegunników, to nakurw mógłby być tylko większy :)

Posty połączone: 24 Lip, 2013, 22:39:20
A gdyby jeszcze zamiast stali krzemowej, użyli stopu z domieszką kobaltu, lub innego stopu o lepszych własnościach magnetycznych, to mogłoby być jeszcze ciekawiej ;)
« Ostatnia zmiana: 24 Lip, 2013, 22:39:20 wysłana przez lwronk »

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
A zaraz za tym sprzęganie, piski, brumy i zbieranie całego syfu.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Nie, jeżeli zamkniesz to w ładnej puszce zalanej epoksydem. Bardziej boli mnie to, że taka zabawka nie byłaby tania. Nawet w porównaniu z większością butików...
Co więcej, grając na słońcu, nie wyleje Ci się wosk z pipaków i nie zaczną mikrofonować.
« Ostatnia zmiana: 24 Lip, 2013, 22:49:24 wysłana przez lwronk »

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
Naukowcy kurwa!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
15 Odpowiedzi
9589 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Gru, 2008, 11:22:46
wysłana przez zerodead
10 Odpowiedzi
8361 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Gru, 2009, 13:46:26
wysłana przez leszekblues
10 Odpowiedzi
8104 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Sie, 2011, 13:11:21
wysłana przez pele
1 Odpowiedzi
4203 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Sie, 2019, 22:53:14
wysłana przez g-zs
2 Odpowiedzi
6530 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Mar, 2023, 21:30:32
wysłana przez Skibodeptak