Autor Wątek: defLower - "Wojna" i "Chory Kraj"  (Przeczytany 24107 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
defLower - "Wojna" i "Chory Kraj"
« 22 Sie, 2008, 09:29:37 »
Zapraszam na nasze myspace - link w stopce (czy to nie brzmi uroczo?) Kawałki wstępnie zmiksowane. Proszsz o uwagi.
Paczki z głów!

Offline pan mikos

  • Pr0
  • Wiadomości: 681
Gitary i gary brzmią fajnie. Bas jakis zmulony, nieklarowny i za duzo go, dol miksu (chyba przez to) jakis taki mulacy jest. Jak to poprawic to IMO bedzie instrumentalnie bardzo dobrze. Wokal lezy i niestety gosc chyba w ogole srednio blusa czuje...

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Zgadzam się z Mr. M.
No może na bas bym tak nie naskakiwał ;)

Szkoda bardzo wokalu, ale też wiem jakie są z nimi problemy. Szczególnie jak ich nie ma...
Nie ma on niestety wyczucia rytmu. A szkoda, bo jak sobie posłuchałem tego kawałka, to zamysł wokalu bardzo fajny. Wykonanie słabe...
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Muszę więc koniecznie jedno powiedzieć - potrzebowaliśmy mieć 2 gotowe numery do zgłoszenia na festiwal. Tomek (voc) wpadł tylko na godzinę i machnął to, co słychać bo jechał do 3Miasta na samolot. Także mamy pełną świadomość biedy tego wykonania wokalu i jest on na 100% do wymiany. A co do jego wyczucia tematu - zapodajcie jego "wojnę" na
Paczki z głów!

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
W sprawie vocalu sie nie wypowiem, bo sam spiewam jakbym byl pod respiratorem, ale reszta podoba mnie siem

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Lord Awesomeguy zapodaje:

<<OK, moje podejście do Chorego Kraju (fragment) zespołu wujka Batmana:
http://impulses.w.interii.pl/chory_kraj1.mp3
Oceńcie co jest nie tak, itp.>>

Prosimy o końmętaże!  :classical:
« Ostatnia zmiana: 28 Sie, 2008, 14:02:37 wysłana przez wuj_Batman »
Paczki z głów!

Offline Pattini

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 54
    • Patrycja Krysik
Jakżeś tyle wyciągneł synek z tego.. szacun.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Pattini - ale materiał wyjściowy nie był taki sam! No załamka! :głaski, głaski:
Paczki z głów!

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
o kurwa, to brzmi zajebiscie

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Szurania palcami po strunach za dużo. Trzaby to schować. Reszta kul. Tylko czemu 19 sekund i czemu bez wokalu kawałek?
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Szurania palcami po strunach za dużo. Trzaby to schować. Reszta kul. Tylko czemu 19 sekund i czemu bez wokalu kawałek?
Szuranie będzie eliminated. A reszta już wkrótce będzie publicated. Ja tam mam większy kawałek, z vocalem i solo :)

A jak chcecie też mieć, to HOKUS POKUS:
http://forum.sevenstring.pl/ogolnie/nagrywanie-dema-cala-kapela/msg18069/#new

EDIT:
CAŁOŚĆ już na myspace!  :P
Nie wiem czy się mozna cieszyć ale:

Soundclick charts position:
CHORY KRAJ
» highest in charts:   # 15   (62,916 songs currently listed in Metal)
» highest in sub-genre:   # 4   (10,887 songs currently listed in Metal > Alternative Metal)




 



EDIT 2:

Zapraszam na
http://forum.sevenstring.pl/inne/zapraszamy-na-festiwal-rockowy-generacja-2008/
« Ostatnia zmiana: 08 Wrz, 2008, 12:11:14 wysłana przez wuj_Batman »
Paczki z głów!

Offline stasiekmylyludzie

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 55
brzmienie jest niechujowe, dobrze to  qrwi
lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
brzmienie jest niechujowe, dobrze to  qrwi

Dziękuję! Robimy to teraz od nowa, razem z całym materiałem. Inne gitary, strój niżej itp. Mam nadzieję - w zasadzie pewność - że będzie nawet lepiej ;) Do końca lutego musimy temat zamknąć.
Paczki z głów!

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
Do końca lutego musimy temat zamknąć.
trzymam za słowo ;) to co na majspejsie tak tylko na szybką podnietę, a ja cę więcej :D
do widzenia.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Do końca lutego musimy temat zamknąć.
trzymam za słowo ;) to co na majspejsie tak tylko na szybką podnietę, a ja cę więcej :D

Zaproś nas na gig!
Paczki z głów!

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
tera mamy przerwę, ale już czerwiec-październik nie ma bata! a raczej będzie Bat :D po maturkach naprawdę konkretnie uderzamy z graniem (ostatnio też było bardzo dobrze, ale trzeba teraz pocisnąć z nauką), będziemy kcieli jakieś koncerciki machnąć i w moich okolicach, i gdzieś dalej, więc jeśli tylko będę miał możliwość to telefon i ustawka ;) no i moje gieje już czują rokendrol koncertowania, więc będzie ładnie ;)
do widzenia.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
tera mamy przerwę, ale już czerwiec-październik nie ma bata! a raczej będzie Bat :D po maturkach naprawdę konkretnie uderzamy z graniem (ostatnio też było bardzo dobrze, ale trzeba teraz pocisnąć z nauką), będziemy kcieli jakieś koncerciki machnąć i w moich okolicach, i gdzieś dalej, więc jeśli tylko będę miał możliwość to telefon i ustawka ;) no i moje gieje już czują rokendrol koncertowania, więc będzie ładnie ;)

Spoko - wchodzimy w temat!
Paczki z głów!

Offline marcin512

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 51
Byłem na Waszych wszystkich koncertach w Koszalinie i w Mielnie na jednym i bardzo fajnie gracie . Nie chcielibyście zagrać w Graalu coś w marcu ? Mój zespół akurat gra prawie taki sam rodzaj muzyki czyli ostry rapcore podchodzący pod bramy piekieł .

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Byłem na Waszych wszystkich koncertach w Koszalinie i w Mielnie na jednym i bardzo fajnie gracie . Nie chcielibyście zagrać w Graalu coś w marcu ? Mój zespół akurat gra prawie taki sam rodzaj muzyki czyli ostry rapcore podchodzący pod bramy piekieł .

Kurwa, wiedziałem, wiedziałem! Mamy fanów! Jesteś co najmniej drugi (bo fanek jest więcej)!  :D :D :D
Dziękuję wypada dodać ;)

Z Graalem - spoko, jesteśmy za! Dobrze się tam gra, tylko wezmę chyba jakiegoś spraya czy cóś, żeby ludki się bardziej ruszyły ;) Chociaż chcielibyśmy się też wcisnąć do Kreślarni, albo okolice Koszałkowa. Zgadajmy się więc na PW.
Paczki z głów!

Offline marcin512

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 51
Wierz mi ,że z tym ruszaniem jest różnie , pamiętam jak graliście z Soulboxem i przyszło mało osób w dodatku drętwe jak pal :) Nast. razem będzie lepiej :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Wierz mi ,że z tym ruszaniem jest różnie , pamiętam jak graliście z Soulboxem i przyszło mało osób w dodatku drętwe jak pal :) Nast. razem będzie lepiej :D

Soulbox jest, powiedzmy, średnio medialny - myśleliśmy że tam w Graalu zawsze tak jest ;) Na Generacji było git, chociaż też wielu kontestatorów, potem w Mielnie bawiliśmy się zajebiście i na FS też było grubo... ;) Zgadujmy się dalej na PW, coś się urodzi.


Edytka:
Się pochwalę, tak troszki: właśnie nam na myspace stuknęło 20.000 odwiedzin, a oprócz tego wstawiłem do playera inną wersję "Chorego Kraju" - zmiksowaną przez Semediego: http://www.myspace.com/deflowerpoland
Paczki z głów!

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Mam inny pomysł, ale z tamtych śladów nie ukręcisz miazgi za bardzo. Podeślę Ci może tak dla jaj jeszcze inną wersję. Z zupełnie innych podejściem do tematu, być może będzie mała erekcja i kto wie czy nie dojdzie do ejakulacji.
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Ponieważ nagrania naszego materiału są jeszcze nie gotowe, a żeby coś było nowego: wczora z wieczora wrzuciłem do majspejsowego playerka kolejny utwór. Jest to wersja live z Poznania z Unite Fest V, digitally remastered by wujo ;) Bardzo lubię ten utwór i mam nadzieję, że też spędzicie miło przy kawie te 8 minut :D

Zapraszam: http://www.myspace.com/deflowerpoland
Paczki z głów!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Nie Bij - miałoby to ręce i nogi, gdybyś tych ludzi z nagrania wyciął ;)

Chory Kraj - jak dla mnie to w tym nagraniu nie ma średnich częstotliwości. I co to solo robi po lewej stronie?! Cała reszta, jak już mówiłem, spoko :)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Nie Bij - miałoby to ręce i nogi, gdybyś tych ludzi z nagrania wyciął ;)

Z nagrania live? No, co Ty? ;) Myślałem, że zwrócisz uwagę, że nierówno, a ja wtedy Tobie napiszę, że to ‰-e, a Amanita i Dom?n potwierdzą ;)


Cytuj
Chory Kraj - jak dla mnie to w tym nagraniu nie ma średnich częstotliwości. I co to solo robi po lewej stronie?! Cała reszta, jak już mówiłem, spoko :)

A, to jest wersja Semediego, mająca pokazać kawałek z innej strony, niż zrobił Lord. Punkowo, żeby kurwiło. A wersja, którą teraz nagraliśmy z całością materiału będzie miała jeszcze inny mix ;) Solo, po slayerowemu - na stronie.
Dziękuję za wszelkie literki, jeśli nie przedłożysz mnie nad redtuba, to zapraszam w ten piątek do Tczewa, zebraliśmy zajebistą ekipę!
Paczki z głów!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
18 Odpowiedzi
15820 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Paź, 2013, 15:16:10
wysłana przez przemekprzemek
42 Odpowiedzi
55744 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Cze, 2014, 13:07:45
wysłana przez Nightmarishreaper
2 Odpowiedzi
7796 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Paź, 2015, 10:01:24
wysłana przez OMSON
1 Odpowiedzi
6395 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Kwi, 2019, 21:50:34
wysłana przez Aremenius
90 Odpowiedzi
40230 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Kwi, 2021, 20:31:36
wysłana przez sobek