Autor Wątek: Co was w życiu smuci?  (Przeczytany 201455 razy)

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #125 04 Maj, 2013, 19:21:10 »
Lubię słuchać radosnej twórczości Slayera i mam do nich wielki sentyment i szacun za to, że swojego czasu kopnęli metal w stronę brutalniejszego nakurwu. Dlatego też ten news mnie zasmucił i mimo tego, że nie odczuwam jakoś wewnętrznej potrzeby nakurwiania pierdyliardowego znicza na fejsie, uważam, że dla nikogo, kto słucha metalu w jakiejkolwiek odmianie, ta wiadomość nie powinna być obojętna. Nie widzę potrzeby obnosić się z jakąś sztuczną żałobą, itd. Ale nawet jeśli nie słuchasz Slayera, musisz mieć świadomość, że bez tej kapeli metal, którego słuchasz byłby zupełnie inny a wiele nowych zespołów zmywałoby gary w fastfudach. A odszedł gość, którego partie od lat tłuką z tabów pokolenia gitarzystów, a wielu z tych których słuchasz właśnie na tym się wychowało. I mam świadomość tego, że 66,6% czasu trwania solówek Slayera to umiejętne użycie wajchy, a 80% z pozostałych 33,4% jest strasznie chujowe. :P Ale to właśnie gitarzyści ze Slayera zrewolucjonizowali prowadzenie riffów w metalu i wprowadzili je na trudniejszy level. Dali podwaliny pod nowoczesne techniczne granie.
« Ostatnia zmiana: 04 Maj, 2013, 21:24:01 wysłana przez Vicol »
synkopy to guwno

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #126 04 Maj, 2013, 19:45:24 »
Ale pana, ja wie, tylko co z tego, sam napisałeś o co mi chodziło :D

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #127 04 Maj, 2013, 20:36:10 »
Blackahlia chciał tylko napisać, że nie płakał po Hannemanie.

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #128 04 Maj, 2013, 20:47:56 »

Offline Winged

  • Gaduła
  • Wiadomości: 139
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #129 04 Maj, 2013, 20:56:17 »
Lubię słuchać radosnej twórczości Slayera i mam do nich wielki sentyment i szacun za to, że swojego czasu kopnęli metal w stronę brutalniejszego nakurwu. Dlatego też ten news mnie zasmucił i mimo tego, że nie odczuwam jakoś wewnętrznej potrzeby nakurwiania pierdyliardowego znicza na fejsie, uważam, że dla nikogo, kto słucha metalu w jakiejkolwiek odmianie, ta wiadomość nie powinna być obojętna. Nie widzę potrzeby obnosić się z jakąś sztuczną żałobą, itd. Ale nawet jeśli nie słuchasz Slayera, musisz mieć świadomość, że bez tej kapeli metal, którego słuchasz byłby zupełnie inny a wiele nowych zespołów zmywałoby gary w fastfudach. A odszedł gość, którego partie od lat tłuką z tabów pokolenia gitarzystów, a wielu z tych których słuchasz właśnie na tym się wychowało. I mam świadomość tego, że 66,6% czasu trwania solówek Slayera to umiejętne użycie wajchy, a 80% z pozostałych 44,4% jest strasznie chujowe. :P Ale to właśnie gitarzyści ze Slayera zrewolucjonizowali prowadzenie riffów w metalu i wprowadzili je na trudniejszy level. Dali podwaliny pod nowoczesne techniczne granie.
Spoiler
« Ostatnia zmiana: 04 Maj, 2013, 20:58:00 wysłana przez Winged »

Offline jaca2303

  • Gaduła
  • Wiadomości: 154
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #130 05 Maj, 2013, 00:02:35 »
Blackahlia chciał tylko napisać, że nie płakał po Hannemanie.
a powinien... albo chociaż nie pisać że go to jebie.

bandit112

  • Gość
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #131 05 Maj, 2013, 00:37:28 »
Blackahlia chciał tylko napisać, że nie płakał po Hannemanie.
a powinien... albo chociaż nie pisać że go to jebie.


Offline jaca2303

  • Gaduła
  • Wiadomości: 154
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #132 05 Maj, 2013, 01:03:07 »
to teraz dorzuć jakiś mondry obrazek do tej drugiej części mojego posta, tak żeby sprawiedliwie było.

bandit112

  • Gość
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #133 05 Maj, 2013, 01:12:12 »
to teraz dorzuć jakiś mondry obrazek do tej drugiej części mojego posta, tak żeby sprawiedliwie było.


Offline jaca2303

  • Gaduła
  • Wiadomości: 154
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #134 05 Maj, 2013, 01:45:06 »
no właśnie...

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #135 05 Maj, 2013, 08:07:46 »
Rozumiem ze tu jest hejt park ;)  ale czasami to mnie wkurwia takie naigrywanie sie ze wszystkiego i do bólu. Rzucanie nie do końca przemyślanych myśli, które później wywołują lawine , a w nastepstwie kolo wykreca dupe ogonem, ze nikt go nie rozumie, ze miał co innego na myśli. A wg mnie to gówno prawda .

bandit112

  • Gość
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #136 05 Maj, 2013, 11:29:25 »
Rozumiem ze tu jest hejt park ;)  ale czasami to mnie wkurwia takie naigrywanie sie ze wszystkiego i do bólu. Rzucanie nie do końca przemyślanych myśli, które później wywołują lawine , a w nastepstwie kolo wykreca dupe ogonem, ze nikt go nie rozumie, ze miał co innego na myśli. A wg mnie to gówno prawda .

A według mnie ci, którzy tworzą te lawiny nie powinni brać wszystkiego na serio. W końcu można coś zawsze napisać z jajem albo planowaną przesadą, no ale druga sprawa jest taka, że przez kabel czasem ciężko to wyczuć.

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #137 05 Maj, 2013, 13:06:47 »

Nie no coraz lepiej :D

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #138 05 Maj, 2013, 13:12:05 »
synkopy to guwno

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #139 05 Maj, 2013, 14:53:46 »
Blackahlia chciał tylko napisać, że nie płakał po Hannemanie.
Spoiler

Nawiązywałem wprawdzie do papieża, ale to też ok!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #140 06 Maj, 2013, 12:04:41 »
Kurwa, dobrze, że się wtedy ugryzłem w język i powstrzymałem od textwalla, i tak później było powiedziane, co chciałem (nawet Mondo :o ) i to ładnie okraszone w memy :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 363
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #141 06 Maj, 2013, 12:32:04 »
Smuci mnie, że lato lato, zaraz jesień, wszystkich świętych i znowu zima.

:D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Gveir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 435
  • Grunge Man
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #142 10 Maj, 2013, 22:42:57 »
Że ten, no.. że moja personalna bajka w postaci zajebistej relacji się skończyła. Z mojej winy, co potęguje wyrzuty sumienia i wyrzucanie sobie pewnych rzeczy podczas tzw. lustrzycy.
Zwycięzca Grand Prix "Najbiedniejszy Rig na sevenstring.pl" 2013 i 2014
http://muzycznymajdan.blogspot.com/ - pierdolnik muzyczno-płytowy


Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 775
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #144 22 Maj, 2013, 23:04:06 »
Chodzi o to, że, ech.. mówię Ci*...

*
Spoiler
Paczki z głów!

Offline Gveir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 435
  • Grunge Man
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #145 31 Sie, 2013, 19:41:17 »
To, że czasami bycie dobrym śledczym i łączenie faktów może doprowadzić do niechcianych wiadomości
Zwycięzca Grand Prix "Najbiedniejszy Rig na sevenstring.pl" 2013 i 2014
http://muzycznymajdan.blogspot.com/ - pierdolnik muzyczno-płytowy

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #146 01 Wrz, 2013, 13:45:35 »


Powiem tyle - dowiadywanie się, że coś w co wierzyliśmy przez x-lat nie jest prawdą, ale gówno prawdą, nigdy nie jest przyjemne. Sam to przerabiałem nie raz i nie dwa. W skrajnych przypadkach skończyło się całkowitym zerwaniem kontaktów z daną osobą, bo wychodziło że ktoś mnie przez te x-lat robił naprawdę ostro w chuja. A nawet w tych najlepszych zwykle nie obywa się bez grubej kłótni.

Ale z drugiej strony - truposze z szaf i tak wypadną, czy się to komuś podoba, czy nie. W sumie lepiej wcześniej niż później. I ostatecznie wychodzi to na zdrowie, mimo tego co przechodzimy w trakcie. Sad, but true.
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Gveir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 435
  • Grunge Man
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #147 01 Wrz, 2013, 14:22:31 »
Może nie tyle, że x-lat ale przez jakiś czas. I nie chodzi o robienie w chuja tylko... po jakiejś części dotyczy to mnie, jakoś dotknęło.
Nie wiem co o tym myśleć, bo wszystkich elementów nie mam (tych pobocznych) ale szkielet owszem. Nie jestem też człowiekiem który łatwo skreśla drugą osobę, nasłuchałem się masy dziwnych historii i wszystko potrafię zrozumieć: tak długo jak osoba nie kłamię, nie kręci. Teraz się zastanawiam czy po prostu nie zabawić się w Batmana i za plecami tej osoby zdobyć informacje od innej osoby która jest uwikłana w to. Ale tak.. zgodnie z metodami Batmana.
Zwycięzca Grand Prix "Najbiedniejszy Rig na sevenstring.pl" 2013 i 2014
http://muzycznymajdan.blogspot.com/ - pierdolnik muzyczno-płytowy

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #148 01 Wrz, 2013, 15:36:40 »
Może nie tyle, że x-lat ale przez jakiś czas. I nie chodzi o robienie w chuja tylko... po jakiejś części dotyczy to mnie, jakoś dotknęło.
Nie wiem co o tym myśleć, bo wszystkich elementów nie mam (tych pobocznych) ale szkielet owszem. Nie jestem też człowiekiem który łatwo skreśla drugą osobę, nasłuchałem się masy dziwnych historii i wszystko potrafię zrozumieć: tak długo jak osoba nie kłamię, nie kręci. Teraz się zastanawiam czy po prostu nie zabawić się w Batmana i za plecami tej osoby zdobyć informacje od innej osoby która jest uwikłana w to. Ale tak.. zgodnie z metodami Batmana.

Skończy się na interwencji straży miejskiej podczas jednego z przesłuchań, zobaczysz ;)

Offline Gveir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 435
  • Grunge Man
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #149 01 Wrz, 2013, 16:14:55 »
Spokojnie. Mam swoje skuteczne metody, perswazję, opinię człowieka nieprzewidywalnego i nieobliczalnego oraz ciężki świdrujący wzrok. Myślę, że to będzie jak spowiedź. Tylko nie wiem co dać na rozgrzeszenie :D
Zwycięzca Grand Prix "Najbiedniejszy Rig na sevenstring.pl" 2013 i 2014
http://muzycznymajdan.blogspot.com/ - pierdolnik muzyczno-płytowy