Autor Wątek: Mieszkania, domy, nocowanie w barakach i po piwnicach  (Przeczytany 25365 razy)

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 032
Czyli jak nie będzie super ekologicznego domu to płacisz pojebane podatki. Powodzenia dla tych co mają teraz dużo wyższe raty kredytowe i ogrzewanie na np. ekogroszek :D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Patrzysz z perspektywy ludzi z miasta.
Serio myślisz że jak ktoś mieszka jeszcze w domu z początku XX wieku z drewna gdzieś na wiosce to go w ogóle te farmazony obchodzą? Kiedy dla niego problemem dnia codziennego jest rozmyślanie czy będzie miał w domu czym napalić i mu na paszę dla zwierząt zostanie?
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 032
Mieszkam w domu zbudowanym 60 lat temu technikami "tu się ojebie, tu się opierdoli" z materiałów "dawaj pan co masz".
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Orange

  • Moderator Giełdy
  • Wiadomości: 1 021
  • Loża Szyderców
O, to jak moj tesc. z tym ze dom ma 30 lat.

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
Mieszkam w domu zbudowanym 60 lat temu technikami "tu się ojebie, tu się opierdoli" z materiałów "dawaj pan co masz".
Wciąż lepiej niż nowe od dewelopera :D

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 508
  • Venus as a goodboi
Właśnie projektuję wnętrze w słynnym Warszawskim Hong Kongu, jeszcze nie zaczęliśmy robót remonotowych, a już ściany popękały w poprzek... Ogólnie po tym, co widziałem przez ostatni rok w trakcie projektowania wnętrz, nigdy nie kupiłbym nowego mieszkania od dewelopera, niezależnie od jego renomy (bo w Warszawie to niesławny JW Construction, ale widziałem rozmaite kwiatki również w wyniku pracy deweloperów będących 30 lat na rynku i ze średnią ocen 4+ na google). Oszczędza się teraz na każdym cholernym centymetrze, kształty pokoi zupełnie nie mają sens z punktu widzenia mieszkania w nich, całość jest projektowana tylko z myślą uzyskania największej ilości mieszkalnego metrażu w proporcji do wielkości budynku. Bezimienne korytarze, gówniane widoki, nieskończone drogi dojazdowe.

Offline excubitor

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
kształty pokoi zupełnie nie mają sens z punktu widzenia mieszkania w nich
mogę to samo powiedzieć o moim mieszkaniu z '83.
Jedynymi plusami są duży odstęp między blokami, zieleń i drzewa, które przekroczyły już 20m wysokości.
"Ja się nie znam, to się chętnie wypowiem."

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Poziom abstrakcji prowadzącego i brak zrozumienia że mieszkanie nie bierze i nie utrzymuje się z niczego jest dla mnie nie do ogarnięcia.   :facepalm:

http://youtu.be/ingzGtHt7Fc?si=cCOODKbWJwSNpAPA&t=731
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Poziom abstrakcji prowadzącego i brak zrozumienia że mieszkanie nie bierze i nie utrzymuje się z niczego jest dla mnie nie do ogarnięcia.   :facepalm:

http://youtu.be/ingzGtHt7Fc?si=cCOODKbWJwSNpAPA&t=731

lol


Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Drugi raz z rzędu moja luba była umówiona na podpisywanie umowy najmu, drugi raz z rzędu na 2h przed spotkaniem dostała smsa że jednak wynajął komuś innemu.

Ciekawe, nie powiem.
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
Nam kiedyś w trakcie oglądania powiedzieli, że już nie aktualne... Pewnie dlatego, że z dzieckiem przyszliśmy. xd

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Na szczęście się w końcu udało.
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina