Autor Wątek: stringi dla hardkorowców :D  (Przeczytany 55058 razy)

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Odp: stringi dla hardkorowców :D
« Odpowiedź #150 13 Sty, 2009, 20:56:24 »
To jeszcze dodam że dziś dostałem w prezencie Jazz III :P
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Odp: stringi dla hardkorowców :D
« Odpowiedź #152 15 Sty, 2009, 20:06:19 »
Wcześniej był wszystkie po 4,89zł, a że ja kupuję u nich na sztuki tylko siódmą to mnie to nie urządza.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: stringi dla hardkorowców :D
« Odpowiedź #153 15 Sty, 2009, 20:24:11 »
Zwróć uwagę, że składając cały set customowo wyjdzie to taniej niż wcześniej kosztował Cię set+7ma struna.

PS.No i taniej niż w innych sklepach oferujących pojedyncze druty
« Ostatnia zmiana: 15 Sty, 2009, 20:30:02 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Odp: stringi dla hardkorowców :D
« Odpowiedź #154 15 Sty, 2009, 20:28:37 »
I to ze dwa razy taniej co nie zmienia faktu, że opcja z 4,89zł mnie bardziej ustawiała :P
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: stringi dla hardkorowców :D
« Odpowiedź #155 15 Sty, 2009, 20:29:16 »
I to ze dwa razy taniej co nie zmienia faktu, że opcja z 4,89zł mnie bardziej ustawiała :P

EDIT zrobiłem. luk ap men
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Odp: stringi dla hardkorowców :D
« Odpowiedź #156 15 Sty, 2009, 21:12:56 »
Liczyłem na oko i nie wychodziło taniej, a teraz na kalkulatorze faktycznie!
20gr różnicy!
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: stringi dla hardkorowców :D
« Odpowiedź #157 15 Sty, 2009, 22:05:56 »
Mnie prenumerata nie interesuje, bo eksperymentuje strasznie i nie umiem stwierdzić czego potrzebuje, a jak juz wymysle to chce mieć na "już"

PS. Musza, pracujesz w tanich strunach czy co?

E: ten post jest odpowiedzią na post muszy który nie wiem dlaczego sam usunął
« Ostatnia zmiana: 15 Sty, 2009, 22:17:11 wysłana przez g-zs »
B ( o ) ( o ) B S

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 402
    • CTG TV
Odp: stringi dla hardkorowców :D
« Odpowiedź #158 15 Sty, 2009, 22:19:24 »
A po co na pocztę? Zamawiasz, płacisz i przychodzi do domu.
mniut i piah

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: stringi dla hardkorowców :D
« Odpowiedź #159 15 Sty, 2009, 22:22:20 »
A po co na pocztę? Zamawiasz, płacisz i przychodzi do domu.

u mnie nie zawsze to tak działa ;)
B ( o ) ( o ) B S

Offline zerodead

  • Gaduła
  • Wiadomości: 241
  • It's hard to calm the beatle inside of me
    • cinemon band madafakaz!
Odp: stringi dla hardkorowców :D
« Odpowiedź #160 16 Sty, 2009, 00:21:20 »
A po co na pocztę? Zamawiasz, płacisz i przychodzi do domu.

u mnie nie zawsze to tak działa ;)

w cywilizowanym mieście wrocławiu takie rzeczy?

a jeśli o poczcie mowa to jak, dostałeś przesyłkę?

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: stringi dla hardkorowców :D
« Odpowiedź #161 16 Sty, 2009, 10:48:13 »
ale którą (jeśli to pytanie do mnie w ogóle ;))?

Bo u mnie to zależy gdzie mieszkam. Jak mieszkałem w starym mieszkaniu, to listonosz przynosił praktycznie wszystko bez problemu, nawet na ulicy jak mnie spotkał to mi wydawał listy/paczki. Teraz tu gdzie mieszkam to odchodza parodie. Niedawno moja kobieta czekała na mała przesyłkę, zwykły list w formacie A4. Poszlismy na pocztę, godzina czekania (w kolejce zawsze jest ok 20-25 osób, czynne od 1 do 3 okienek), kobieta wzięła awizo i powiedziała że jest na nim pieczątka z innej poczty (oddalonej jakoś 25 minut drogi tramwajami od naszego domu). No dobra, ona tu pracuje, widocznie się zna, więc poszliśmy na 2 pocztę. Tam po (tylko!) pół godziny czekania pani w okienku orzekła nam że mimo że jest pieczatka, to oni nie obsługują tego rejonu gdzie mieszkamy i odesłała nas na te pocztę z której przyjechaliśmy. Wróciliśmy, kolejna kilkadziesiąt minut czekania i inna pani w okienku powtórzyła gadkę swojej poprzedniczki o pieczątce. Jednak poszła sprawdzić i okazało sie ze mają nasz list. Acha, jak zapytaliśmy listonosza który nam dostarczył awizo dlaczego nie przyniósł listu, to odrzekł że oni paczek wielkoformatowych nie noszą bo sa za ciężkie. Nosz kurwa ich mać. A teraz czekam na kolejna przesyłkę już od prawie 2 tygodni, w poniediałek musze iść zgłaszać reklamacje. Zajebioza :-/
B ( o ) ( o ) B S

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: stringi dla hardkorowców :D
« Odpowiedź #162 16 Sty, 2009, 11:51:51 »
hehe tak odbiegając na takiej reklamacji można sobie zarobić. Kiedyś paczka warta ok.30zł nie doszła. Zdenerwowałem się i wpisałem w reklamacji 120zł. Po ok.miesiącu byłem 90zł do przodu  ;D.Ale fakt poczta potrafi podnieść ciśnienie.

Edit_G-zs przeczytał, więc koniec reklamy i informacji o systemie działania :P

Mnie prenumerata nie interesuje, bo eksperymentuje strasznie i nie umiem stwierdzić czego potrzebuje, a jak juz wymysle to chce mieć na "już"

PS. Musza, pracujesz w tanich strunach czy co?

E: ten post jest odpowiedzią na post muszy który nie wiem dlaczego sam usunął

Nie pracuje, poprostu jestem pod ich mega wrażeniem, a usunąłem, bo zajeżdżało mi sytuacją Tomusia i Lootnicka hehe i stwierdziłem że nie będę uszczęśliwiał nikogo na siłę.

Żeby było śmiesznie dodam, że prenumerate możesz modyfikować do bólu co paczke :D
« Ostatnia zmiana: 16 Sty, 2009, 13:30:57 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: stringi dla hardkorowców :D
« Odpowiedź #163 16 Sty, 2009, 12:08:29 »
Potwierdzam (tak, jesteśmy obaj endorserami tanich strun, mamy za darmo struny, gitary, piece, domy i samochody, tylko prawko trzeba zrobić jeszcze). Są zdecydowanie nadgorliwi jeśli chodzi o wysyłanie przesyłek (jedną dostałem dwa razy, tzn. jedną odebrałem ze skrzynki, druga była na poczcie, ale jej nie odbierałem, dodam, że pierwsza doszła tuż przed świętami, w czasie największego młynu, w ciągu jakiejś doby od zamówienia), mają do klienta pełne, wręcz chore, zaufanie (zważając na fakt, że wysyłają Ci struny zanim wpłacisz pieniądze, zwykłą przesyłką listową, tak więc jeśli ktoś nie ma skrupułów, może ich spokojnie "wyruchać", bo wierzą na słowo). Do tego dobre ceny (nie wiem jak to się dzieje, ale jak obczajałem ze dwa dni temu ceny strun, tj. ot tak sobie policzyłem wszystkie 41 grubości, po jednej sztuce i mi wyszło mniej niż 150zł) i takie smaczki jak rozmowa o pierwszej nad ranem "ja rozumiem, że to zapewne nie są pańskie godziny służbowe, ale chciałem spytać, czy paczka wczoraj wyszła? bo chciałem zamienić grubość jednej struny".
Co do prenumeraty i zmian, to Musza jest jakiś dziwny i się ogranicza do jednej zmiany, co paczkę, ja jestem bardziej "chory" i zmiany robię duużo częściej. I jak na razie nie otrzymałem pocztą żadnego rachunku od psychoterapeuty. Nie usłyszałem też żadnego niemiłego słowa.
Pełen profesjonalizm.
I to nie jest kwestia tego, że ja kogoś nie lubię, faworyzuję, dyskryminuje, czy coś. Po prostu tam mi wychodzi taniej, zresztą, panowie z FilmyMuzycznej sami mówili, że dla nich struny to jest dodatek do interesu i nie będą mieli z tego kokosów. Niewątpliwym ich plusem jest to, że oprócz EB, znajdziemy tam DRki i GHSy. Ale już drobnych akcesoriów jak kostki, czy Wonder Wipes od EB nie znalazłem.
Innymi słowy, coś sprawiło, że właśnie u nich złożyłem zamówienie i uwierzcie mi, że nie uprawiam czczej gadaniny. Może 3 zamówienia to zbyt mało, żeby wróżyć na przyszłość. W każdym razie, dam znać, jak już odkryję, przy której zmianie prenumerowanego zamówienia natrafimy na granicę wytrzymałości psychicznej obsługi TanichStrun.pl.
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: stringi dla hardkorowców :D
« Odpowiedź #164 16 Sty, 2009, 12:38:50 »
hehe tak odbiegając na takiej reklamacji można sobie zarobić. Kiedyś paczka warta ok.30zł nie doszła. Zdenerwowałem się i wpisałem w reklamacji 120zł. Po ok.miesiącu byłem 90zł do przodu  ;D.Ale fakt poczta potrafi podnieść ciśnienie.

thx :* moja paczuszka też jest warta jakieś 30 zł, więc zamierzam zrobić tak jak napisałeś :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Odp: stringi dla hardkorowców :D
« Odpowiedź #165 16 Sty, 2009, 15:51:52 »
g-zs: ty sprawdź dokładnie bo z tego co pamiętam poczta zwraca do 300zł(a może do 200zł? nie pamiętam). Mam sąsiada który wysyła codziennie po kilka poleconych i w miesiącu z jeden-dwa nie dojdą - wtedy zawsze pisze tą maksymalną wartość.
Jest więcej do zarobienia :D
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: stringi dla hardkorowców :D
« Odpowiedź #166 17 Sty, 2009, 10:07:44 »
g-zs: ty sprawdź dokładnie bo z tego co pamiętam poczta zwraca do 300zł(a może do 200zł? nie pamiętam). Mam sąsiada który wysyła codziennie po kilka poleconych i w miesiącu z jeden-dwa nie dojdą - wtedy zawsze pisze tą maksymalną wartość.
Jest więcej do zarobienia :D

Niezupełnie, zwracają do 50 x koszt traktowania paczki jako poleconej (2,2 zł) + tyle ile zapłaciłeś za nadanie w okienku. Mam pismo przed sobą, wpisałem wartość 120zł i dostałem zwrot 119. W wyjaśnieniu podane jest, że więcej zwrócić mogą tylko w przypadku ubezpieczenia przesyłki ble ble.

Czyli warto wpisać 120zł, bo wiadomo że dostaniesz maksymalny możliwy zwrot.
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline zerodead

  • Gaduła
  • Wiadomości: 241
  • It's hard to calm the beatle inside of me
    • cinemon band madafakaz!
Odp: stringi dla hardkorowców :D
« Odpowiedź #167 18 Sty, 2009, 21:45:34 »
gzs, pytałem o bb, bo to chyba do ciebie poszedł, kurde, nie? ;-)

co do nas - jak zaczną u nas pracować wszyscy, których chcemy zatrudnić, to zrobimy też pełnowymiarowy sklep, to wtedy skopiemy wszystkim dupy naszą zajebistością, ale póki co, jest jak jest. oferta skromna (z wyboru), ale z obsługą staramy się jak najlepiej...;-)

co do kostek - mamy kilka tylko nie na www, wystarczy zapytać ;-)

ale w temacie - kurde, mam ostatnio problemy. nabyłem fendera mustanga (]:->) czyli 24" menzura. bardzo dziwne urządzenie. no i szukam strun do tego. nie wiem jakie były oryginalnie, ale były makarony, a jak. założyłem custom set od 11 i twarde jak skwysyn (pomijając fakt, że ciulowo dobrany). założyłem 10tki...miętkie.

z tym że te 11 wioliny ghs i owijane DR, te 10tki DR (swoją drogą, brzmienie +10 po przejsciu z ghs na dr).

nie wiem tylko jaki z tego wniosek. ale muszę znaleźć twarde dziesiątki albo miętkie jedynastki...

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: stringi dla hardkorowców :D
« Odpowiedź #168 18 Sty, 2009, 21:53:03 »
chyba nie do mnie (chyba że wygrałem gdzieś ale nic o tym nie wiem ;) ), ale jak cos to mozna to naprawić, bo ja zawsze chętnie przyjme :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Odp: stringi dla hardkorowców :D
« Odpowiedź #169 18 Sty, 2009, 22:34:56 »
co do kostek - mamy kilka tylko nie na www, wystarczy zapytać ;-)

Ja polegam na tym co widze na stronie, w końcu z założenia służy ona do prezentowania oferty.

nie wiem tylko jaki z tego wniosek. ale muszę znaleźć twarde dziesiątki albo miętkie jedynastki...

Wniosek taki ze 11tki DR, i zgadzam się ze DR brzmieniowo DaAdario i ghs biją na głowę, szczególnie te pierwsze.

Offline zerodead

  • Gaduła
  • Wiadomości: 241
  • It's hard to calm the beatle inside of me
    • cinemon band madafakaz!
Odp: stringi dla hardkorowców :D
« Odpowiedź #170 19 Sty, 2009, 03:09:50 »
chyba nie do mnie (chyba że wygrałem gdzieś ale nic o tym nie wiem ;) ), ale jak cos to mozna to naprawić, bo ja zawsze chętnie przyjme :D

...boże, ale burdel. masz nicka g-zs, a james dean ma takiego maila, obaj jesteście z wrocławia, obaj z ss i bum...pomyłka gotowa. mam nadzieję, że ta paczka poszła jednak do niego...krwa...;-)

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Odp: stringi dla hardkorowców :D
« Odpowiedź #171 20 Sty, 2009, 19:13:34 »
Tak, tylko ja ta skrzynke mam juz od ladnych paru lat ;), a paczka doszla, a nawet jesli by nie to z G-zs dzielimy salke ;)

Offline zerodead

  • Gaduła
  • Wiadomości: 241
  • It's hard to calm the beatle inside of me
    • cinemon band madafakaz!
Odp: stringi dla hardkorowców :D
« Odpowiedź #172 20 Sty, 2009, 22:06:51 »
no tego jeszcze brakowało, dwóch gzsów na jednej salce...;-)

hm. do nas doszła mega hiper dostawa 12 cleartonów ;-) jak będzie okazja to je obadam. choć nie wiem na które wiosło założyć...hm. podobno lepsiejsze niż eliksiry.

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
Odp: stringi dla hardkorowców :D
« Odpowiedź #173 23 Sty, 2009, 09:55:06 »
chłopaki, mam troszkę nietypowe pytanie - wiem, że trochę odbitka od tematu - jak coś, to kiedy dostanę odpowiedź, mogę wykasować te posty :P
jakie struny kupić do basu pięciostrunowego do stroju w F#? mamy taki problem z ziomkiem. chodzi o to, by struny nie latały, ale i żeby nie były naciągnięte jak stalowe pręty.

help plis? ::)

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Odp: stringi dla hardkorowców :D
« Odpowiedź #174 23 Sty, 2009, 12:10:31 »
http://www.guitarampkeyboard.com/en/71989

Zwróć uwagę na skalę w tej gitarze.
Wątpię, żebyś w Polsce gdziekolwiek takie dostał - przynajmniej ja nie widziałem, a szukałem.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
50 Odpowiedzi
22600 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Wrz, 2013, 13:33:36
wysłana przez Gveir
32 Odpowiedzi
11179 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Sty, 2012, 21:18:10
wysłana przez Rachet
6 Odpowiedzi
2806 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Wrz, 2012, 22:48:37
wysłana przez Sulphur
4 Odpowiedzi
1130 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Gru, 2012, 18:08:17
wysłana przez Frantic
16 Odpowiedzi
7445 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Sie, 2015, 07:38:40
wysłana przez MrJ