Autor Wątek: ELEVEN RACK USERS - Porady, Pomysły, Presety  (Przeczytany 245075 razy)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Chyba wuj Bat miał coś takiego i dzwonił do nich to na łączach wygenerowali mu drugi napisz na PW do wuja i upewnij sie czy to tak było.

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Kto jakiego kontrolera nożnego używa panowie szlachta? Oczywiście do sterownia 11R. :P Jest jakiś dedykowany kontroler? Co polecacie? HELP!
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Avid poleca Voodoo Lab Ground Control Pro. Nieco drogi, ale wypasiony.

http://www.voodoolab.com/gcontrolpro.htm

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
A ja poproszę o podobną sugestię, ale w drugą stronę ;) Poszukuję jak najtańszego rozwiązania, 2-3 stompy stykną. Na próby będę ganiał z 11R a nie chce ze sobą dodatkowo targać sterownika engla, bo waży miliard.

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
http://www.emcustom.eu/spark.html
ale z drugiej strony fcb1010 jest tańszy :P
i always go full retard

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Raczej będę celował w FCB z cipę(ą).
Paczki z głów!

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Jak patrzę na te ceny to chyba jednak wybieram targanie swojego engla z-12 :]

Offline ccollinn1

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 1
Siema, mam następujący problem z 11R:

jeżeli jest sterowany za pomocą interfejsu graficznego w PT, to wzmacniacze pokazywane w interfejsie graficznym, nie zgadzają się z tymi co na 11R. Wszystkie kontrolki i inne rzeczy są okej, tylko sam wzmacniacz jest nie ten. To samo dzieje się w przypadku kolumn, natomiast cała reszta wybierana jest poprawnie. Czy ktoś wie, czemu tak się dzieje i jak temu zaradzić?

Będę bardzo wdzięczny!

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
jak można ponownie pobrać instalator expansion packa? mam ten sam problem co Trzynasty, czyli nie wyświetla mi dodatkowych efektów w oknie 11R w Pro Toolsie :/
do widzenia.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Pobrałem drugi raz bez problemu, natomiast wygenerowali mi nowy kod, po kontakcie z supportem.
Paczki z głów!

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
jak można ponownie pobrać instalator expansion packa? mam ten sam problem co Trzynasty, czyli nie wyświetla mi dodatkowych efektów w oknie 11R w Pro Toolsie :/

Daj namiar na Skype, to ci podeślę instalator. Wystarczy tylko, że ponowisz proces instalacji, software sam odświeży oprogramowanie. Musisz być jedynie podpięty do sieci.
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline waleczny_gladiator

  • Gaduła
  • Wiadomości: 124
koncertowy rack z 2012 roku Joe Perry z Aerosmith (ten zespół, nie kolega z forum  :P)



poznajecie pomarańczkę?  :D  używa do efektów modulacyjnych, bo przesterki lecą oczywiście z lampy

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
a te kostki w szufladzie to się telepatycznie ze sobą łączą? chyba jakiś ściemniany ten rack.

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 536
    • Toughest Firefighter Alive
Może WiFi :-)

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk

Offline waleczny_gladiator

  • Gaduła
  • Wiadomości: 124
a te kostki w szufladzie to się telepatycznie ze sobą łączą? chyba jakiś ściemniany ten rack.
w trakcie kompletowanie przez firmę Tone Merchants


Offline waleczny_gladiator

  • Gaduła
  • Wiadomości: 124
a ja przypadkowo przeczytałem na pewnym amerykańskim forum, że Perry używa 11R do efektów modulacyjnych i był link do tego video

Offline smetny666

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 18

Offline Aerosmith

  • Pr0
  • Wiadomości: 520
Peter Tägtgren i Eleven Rack?! :headbang:
Ale nie traktowałbym tego jakoś super poważnie. Ten gość robił kiedyś objazdówkę po szwedzkich sklepach i prezentował wzmacniacze Peavey ValveKing. Zachwycał się na nimi jakie to cudowne są, były same ochy i achy, nawet grał na nich koncerty. Niby to ta sama klasa co Mesa, Diezel, Engl i Bogner  ;D

Offline smetny666

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 18
kij wie jak to jest;) gitarzysta"Michael Bohlin" jest menagerem pro audio więc może dlatego reklamują elevena;)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Miał ktoś już, że Elevena trzeba kilka razy uruchomić, żeby zabanglał? I jaka na to rada? Zdarzyło się już niestety parę razy.
Paczki z głów!

Offline lolo3d

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 71
Ale nie bangla jak? "Standardowo" czyli zawieszka tunera na (bodajże) "F" + brak soundu czy jakiś bardziej wyszukany sposób?
I czy zmiana częstotliwości próbkowania nie pomaga?
- mix your style -

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Miałem i to sporo razy, rada ? cierpliwość

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Odpalam, wszystko świeci, presety przeskakują, regulacje działają, ale brak sygnału na wyjściu: zarówno do końcówki mocy jak i słuchawkowym.
Paczki z głów!

Offline lolo3d

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 71
Próbowałeś zmienić częstotliwość próbkowania? U mnie pomaga.
A zawieszka (jeśli występuje) ma miejsce z reguły po akcji:
1) gram z 11R jako standalone -> 2)podpinam do kompa i odpalam PT celem regulacji presetów -> 3) Odłączam 11R od kompa -> 4)odpalam ponownie jako standalone. Jeśli nie bangla to zmieniam częstotliwość próbkowania (chyba) z 44,1 na 48 kHz i wszystko śmiga.
Ze 2 razy zdarzyło się jednak, że po identycznej jak wyżej procedurze, zamiast opcji zmiany częstotliwości próbkowania miałem ekranik, który głosił coś o "internal clock" i hoście (nie pamiętam dokładnie). Wtedy podpinka 11R do kompa -> Pro Tools -> zmiana częstotliwości na 48kHz z poziomu Pro Toolsa.
- mix your style -

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
Wiesz, że to jest uszkodzenie które mogą Ci naprawić w serwisie i nie będziesz miał tego problemu?
« Ostatnia zmiana: 27 Sie, 2012, 00:36:08 wysłana przez Pneumonia2 »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
2 Odpowiedzi
6587 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lut, 2015, 11:03:10
wysłana przez Radek M
25 Odpowiedzi
27318 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Cze, 2011, 13:03:07
wysłana przez mondomg
919 Odpowiedzi
346178 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Sty, 2024, 21:18:53
wysłana przez Zomballo
743 Odpowiedzi
308436 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Lis, 2023, 19:22:00
wysłana przez Skibodeptak
298 Odpowiedzi
208095 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Lis, 2023, 08:55:58
wysłana przez dari555