Autor Wątek: Pedalboard  (Przeczytany 27101 razy)

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
Odp: Pedalboard
« 19 Cze, 2010, 18:34:57 »
ja bym zamienił foota z boosami miejscami to raz.
szkoda ze takie małe to, bo bym dał jakies uchwyty zeby to wygodnie podnosic to dwa :)

a mocowanie efektów?
ja od dluzszego czasu przykrecam wszystko do dechy. albo daje na kątowniki takie malutkie: wierce po 1 otworku z lewej i prawej strony efektu i do tego kątownik, a kątownik do dechy od góry. kątownik malujesz na czarno i nie widać w ogóle że coś takiego masz. to najbardziej sprawdzona metoda.

można też przykręcać efekty od spodu: albo wiecić w spodzie otworki i wtedy w nie celować od spodu dechy żeby sie w nie wwiercić, albo możesz też wykręić na rogach, po przekątnej po 1 śrubce od efektu i w nią wkręcić przez dechę od spodu śrubkę która trzyma to do dechy, ale z tym jest nawięcej pierdolenia, więc polecam po prostu kątowniki.

i nie martwisz się, że coś Ci wypadnie, albo odklei się. rzepy przerabiałem -> albo nie szło tego odczepić tak, żeby się nie wkurwiać, albo puścił klej od rzepu i rzep zostawał w pedalboardzie a efekt spadał, a jak juz latał w pedalbaordzie to przy transporcie potrafił wszystkie efekty wyczepić.

niektórzy nie sa przekonani do wiercenia dziur w efekcie, bo niby potem jak to odsprzedać, a tak naprawdę, moim zdaniem, ładniej wygląda mała dziurka (jesli dobrze zrobiona to prawie niewidoczna) niż caly spód upierdolony potem klejem jakimś dziwnym

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
5156 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Cze, 2009, 20:41:45
wysłana przez James Dean
21 Odpowiedzi
22419 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Sie, 2009, 08:45:16
wysłana przez Budzan
35 Odpowiedzi
26976 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Lis, 2014, 18:57:55
wysłana przez uchal
30 Odpowiedzi
10094 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Cze, 2011, 12:36:08
wysłana przez Lechu_
11 Odpowiedzi
8073 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Paź, 2011, 16:24:31
wysłana przez lokibalboa