Autor Wątek: NGD - Ernie Ball Music Man John Petrucci 7  (Przeczytany 26480 razy)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Gratulacje! Zaglądałeś może do cavity? :)
Tak. Mieszkające tam krasnoludki kazały mi spadać :) Chodzi Ci o ekranowanie? Ładne.

widze ze sprzedałes wszystko z chaty procz kota zeby kupic to wiosło;)
Nie wszystko, jeszcze próbuję sprzedać parę rzeczy: http://allegro.pl/my_page.php?uid=1196549 ;)

ciekawy jestem jak brzmia przystawki w porownaniu do oryginalnych DiMarzio, tylko po jaki H.. prowadnice strun zamontowane na glowce...to jest wlasciwie nieodwracalne uszkodzenie oryginalnie wykonanego instrumentu..sad :(..
Dla mnie BKP brzmią lepiej, choć DiMarzio to też bardzo dobre przystawki. Zdecydowanie polecam ograć obie marki. Co do retainera - I don't care.

Sam się podjarałem tym wiosłem  i niewiele zabrakło, a  byłoby moje.. no ale już się pocieszyłem!
(...) jak już będzie u mnie to się pochwalę!
Koniecznie :)

Rafałku... Ty wiesz co ;)
Taa, za pięć lat go sprzedam, kupię LP i strata ;)

Gratulacje, plus bardzo dobre zdjęcia, tylko jakiś zwierzak na kadr gitarki się wkradł.
Pani fotograf podziękowała za komplement, a kocur właśnie wkrada mi się przed monitor...

no i jak subtelnie ukazałeś odbicie stopy w niebieskim laczku na jednej focie :)
j/w :D gdzie tam ja w niebieskich laczkach.

Fajny kocur ;)
Dzięki, Twój też ;)

Mondo, gratki, masz moj numer? Mam sentyment mimo wszystko do tej gitary, wiec prosze o tel w pierwszej kolejnosci przy decyzji o odsprzedazy. Na dzien dzisiejszy pocieszylem sie stratocasterem ;)
Numer gdzieś tam mam, oczywiście będę o Tobie pamiętał. Radek też mnie prosił o ewentualne info :)

A teraz dwie ciekawostki:

1. Dila z Radkiem zrobiliśmy 12.04.2010, czyli dokładnie w trzecią rocznicę urodzin tego wiosła :)

2. To moja pierwsza siódemka.

Dziękuję wszystkim za dobre słowa i przepraszam za ewentualne frustracje i bóle ;)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
18 Odpowiedzi
12961 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Cze, 2011, 20:29:36
wysłana przez Br-Owca
18 Odpowiedzi
7114 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Lut, 2012, 14:27:43
wysłana przez Radek M
5 Odpowiedzi
3725 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Kwi, 2013, 15:49:47
wysłana przez Orange
3 Odpowiedzi
2390 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Mar, 2019, 18:45:10
wysłana przez Bjørn
3 Odpowiedzi
1278 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Sie, 2021, 10:07:05
wysłana przez Aremenius