Autor Wątek: Gitara StarSound za 300zł i bat-przemyślenia  (Przeczytany 68736 razy)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
podobna dyskusję prowadziłem ze znajomym z jednego z wrocławskich sklepów.

Wzięliśmy kilka gitar które stały na sklepie, plus kilka moich które u niego zalegały i ogrywaliśmy przypieprzając się do każdej jak się tylko da. Potem to samo zrobił znajomy który wszedł.

Ogółem:
1. Nie każdy widzi jakość wykonania. Nie każdy wie co jest trudne do uzyskania i zrobienia i ile czasu to wymaga, a tym bardziej ile to może zatem kosztować.
2. Przedział wioseł w których płacisz w zasadzie za to co dostajesz a nie za .... (tu wpisz milion rzeczy) to ok 700-1000$. Możesz przebierać w światowych markach na zajebistym osprzęcie. Okazuje się że od paru lat prym wiedzie Korea z ich produkcjami a USA spada, ponieważ jakość dawnych instrumentów USA jest teraz zarezerwowana dla innej (wyższej) półki cenowej
3. Grać da się na wszystkim jeśli się potrafi i jeśli instrument stroi!
4. Nie ma gitary bez wad. Są tylko takie które widać od razu, albo za kilka lat. Są jeszcze takie które nie mają wpływu na użytkowanie wiosła ale trzeba być ich świadomym bo w końcu zapłaciliśmy za nie ;) i takie które dają krechę na wiosło (nie strojenie dla przykładu)

wuju. sam grałem dłuuuuugo na Ibanezach Gio. nie tak dawno temu na Ibanolu AX110XL taniocha koreaniec i nie dam złego słowa powiedzieć.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
8 Odpowiedzi
8200 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Mar, 2009, 12:03:02
wysłana przez wuj Bat
95 Odpowiedzi
50393 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Maj, 2011, 08:25:18
wysłana przez wuj Bat
39 Odpowiedzi
15117 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Lis, 2010, 21:17:38
wysłana przez youshy
12 Odpowiedzi
11283 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Maj, 2011, 09:25:34
wysłana przez wuj Bat
Słuchawki do 300zł

Zaczęty przez wiertara Hardware

4 Odpowiedzi
4406 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Sie, 2011, 13:33:08
wysłana przez kermcio