Autor Wątek: NGD! Czyli Bat Strat  (Przeczytany 49907 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
NGD! Czyli Bat Strat
« 19 Lis, 2009, 13:23:49 »


…no, mówię Ci, stary, fajna laseczka. Taka blondyneczka. Prowadzałem się ostatnio z taką czarnulką, ale ta to całkiem inna bajka.
Była jeszcze taka czerwona, he he, nie wiem, może miała nadciśnienie, albo indianka? Ale nudziła się ze mną i stwierdziła, że musi iść do ludzi.
Podobno jest teraz z jakimś TOmexem z Oświecimia, nie odzywała się... Ok, ok, wracamy do blondyneczki! W sumie to poznaliśmy się tak, że zobaczyłem ją na zdjęciu. Była z takim wydziaranym gościem. I niby nic. Słuchaj, mijały tygodnie i ciągle jej obraz był w mojej głowie. Któregoś dnia męska decyzja! Powiedziałem sobie: muszę ją mieć. I wiesz, zaczeło się. Maile, telefony. Myślałem, że zobaczymy się szybciej, ale opłacało się czekać. Może bardziej się wtedy docenia. W końcu pierwsze spotkanie, mogłem w reszcie zobaczyć ją na żywo, tak to tylko kolejne zdjęcia rozpalały moją wyobraźnię... Na jednym nawet była zafarbowana na czarno, ale to tylko chwilowo, taka zmyłka, droczyła się ze mną *

(* http://forum.sevenstring.pl/gitary-barytonowe-i-inne/strat-dla-bacia/?msg=55178)



Podoba mi się, wiesz. Ma taką fajną główkę, tak ją ciekawie obraca w drugą stronę. I te piegi na szyjce, urocze to jest nawet.


Nieskazitelna cera, jaśniutka, jak Rosenthalowa porcelana. Dopieszczone szczegóły. Łagodne z wyglądu rączki, ale najlepsze jest to przewężenie w talii, mmm... Tak myślisz? Ha, może i racja. Czyli to, co last but not least – dupeczka. Mówię Ci, to zaokrąglenie, przejeżdżasz rączką i czujesz tę gładkość. No, to następne piweczko? Zaraz wrócę!



Nie, no nie powiem Ci takich rzeczy!... Tak, znamy się parę lat, ale... Widzę, że się nie odczepisz. Wis, gałeczki ma raczej klasyczne, ale mówię Ci, jak je bierzesz między palce – laleczka zaczyna zupełnie inaczej gadać. Momentami nawet całkiem milknie – fakt, rzadko, jak każda, he he! Ale do tego one są stworzone, nie żeby siedzieć cicho! Dobre!...
Stary, zaczynasz przeginać z tym dopytywaniem się, najlepiej, to byś wypożyczył i sam pomacał, co? Nie maaa!... Żeby Ci gul skoczył maksymalnie, to powiem, że otworek ma ciasny, porządny. Normalnie ciężko włożyć kabelek! Ale to chyba dobrze, lepiej bardziej w tę stronę, niż w drugą, hu hu!

Wady? W zasadzie jedna. Z pewnością jest cięższa, niż poprzedne laski – choć nie wygląda. Wymiary podobne, nie wiem, z czego to się bierze. Jak robisz z nią różne rzeczy na stojąco, to trochę się ciężko robi. Ale przyjemności nie są za darmo! Czasem sobie z nią trochę pogrywam. Właściwie to od początku zacząłem ją mocno ustawiać pod siebie. I nie opiera się, jest bardzo układna. Dobrze mi się z nią gada. Spędziliśmy razem już trochę czasu, wiesz, nie chciałem Ci opowiadać na gorąco, tylko pobyć jakis czas, oswoić się ze sobą. Nie miałem wcześniej blondynki, ona ma wszystko inaczej, jak te poprzednie. Ale jak ją złapiesz, okazuje się, że wygląd potrafi mylić. Jak ją dobrze potraktujesz palcami, to potrafi tak seksownie zawarczeć, a czasem aż piszczy! Nie chwaląc się – trzeba umieć! No dobra, dobra, każdy jest kozak w gadce, a Ty nie?......

(obie sunie na jamie:)


OK, leute! Trochę danych:
gitara Flame Bell, leworęczna
korpus olcha, biały monolit
gryf i podstrunnica klon amerykański, czarne markery, główka revers, tylko napis Flame


menzura 25,4” :) 22 progi medium (jednak takie lubię najbardziej)


mostek tremolo KTM – jedyny leworęczny, jaki mieli. Czekał specjalnie na mnie parę lat!

Przystawki:
2 single aktywne MINGS SE-A, na magnesie ceramicznym


1 humbucker EMG 85


pokrętła: 1x volume (całość sygnału) i 2x tone (tylko do singli)
przełącznik 5-pozycyjny
płytka 3-warstwowa
siodełko Graphtech
gniazdo Switchcraft
straplocki Shaller

Od tego zdjęcia się wszystko zaczęło.


Pozwoliłem sobie więc na taki mały fotomontaż, z naciskiem na „chamski” :D Zajął mi ponad 2 godziny, bo nie umiem i użyłem trzech programów – w tym Painta do dziar :P Poświęciłem więc kawał nocy, żebyście się mogli pośmiać ;) Organizm i gitara są moje, reszta – wiadomo, he he.



Pa,
wujcio Bat
« Ostatnia zmiana: 19 Lis, 2009, 13:27:22 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
Odp: NGD! Czyli Bat Strat
« Odpowiedź #1 19 Lis, 2009, 13:43:04 »
gratuluje blondi robi robote  :D
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Odp: NGD! Czyli Bat Strat
« Odpowiedź #2 19 Lis, 2009, 14:03:43 »
nooo

nie powiem nie powiem podoba się. a ta główka reverse to zajebisty akcent

wrzuć pan tam jeszcze 89 ze splitem i czadzior na maksa


gratsy :)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Odp: NGD! Czyli Bat Strat
« Odpowiedź #3 19 Lis, 2009, 14:25:07 »
Czad, dobra historia :) jedyne co bym zmienił to arctic white na vintage white :)

Offline utarefson

  • Gaduła
  • Wiadomości: 349
    • http://landsbeyond.bandcamp.com/
Odp: NGD! Czyli Bat Strat
« Odpowiedź #4 19 Lis, 2009, 14:51:31 »
Łooo piękna :) Też gasuję na strata od dawna, z tym, że mi Blade'y po głowie chodzą przeważnie :)

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Odp: NGD! Czyli Bat Strat
« Odpowiedź #5 19 Lis, 2009, 15:38:38 »
Panie, very w pytke zes sobie strata wyciosal. gratsy ;)
No pain No gain !

Offline Rumak

  • Pr0
  • Wiadomości: 644
Odp: NGD! Czyli Bat Strat
« Odpowiedź #6 19 Lis, 2009, 17:22:12 »
Jeden z ładniejszych stratów jakie widziałem ...

Końgratulejszyn ! ! ! :)

Offline maślak

  • Pr0
  • Wiadomości: 620
    • lowtide
Odp: NGD! Czyli Bat Strat
« Odpowiedź #7 19 Lis, 2009, 17:40:53 »
PKP
Piękna Kurwa Piękna

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 536
    • Toughest Firefighter Alive
Odp: NGD! Czyli Bat Strat
« Odpowiedź #8 19 Lis, 2009, 17:48:22 »
Zajebiaszczy ten Batocaster :headbang:

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Odp: NGD! Czyli Bat Strat
« Odpowiedź #9 19 Lis, 2009, 18:29:38 »
Ładna gitarka Wuju. Ty malowałeś te koty?

Offline T0mexs

  • Gaduła
  • Wiadomości: 187
Odp: NGD! Czyli Bat Strat
« Odpowiedź #10 19 Lis, 2009, 18:30:32 »
Tak, "indianka" jest teraz ze mną i myślę że jest jej dobrze u mego boku ( przynajmniej się nie skarży ) :) co do wiosła, no jestem wbity w pupę szatana, osobiście miałem 3 - 4 flame'y i jak dla mnie są to świetne wiosła, wbrew wielu opiniom :) wuju, nie chciałeś czasem tam floyda? dużo drożej by to być ? :)
« Ostatnia zmiana: 19 Lis, 2009, 18:35:16 wysłana przez T0mexs »
Peavey 6505, Mesa 2x12 Stiletto Horizontal, Kramer 220 Przerobiony by Lootnick, gitara-kabel-wzmak

Offline Martens_emenems

  • Pr0
  • Wiadomości: 612
  • innowacja
Odp: NGD! Czyli Bat Strat
« Odpowiedź #11 19 Lis, 2009, 20:17:21 »
Wuju... Jak Ci się znudzi, daj znać. Pierdzieli mnie, że to leftys. Będę, kurna, jak Hendrix... Gratuluję:*.
Djent się skończył, zanim się zaczął, a hard rock jest wieczny.

Offline sei.tahn

  • Gaduła
  • Wiadomości: 378
Odp: NGD! Czyli Bat Strat
« Odpowiedź #12 19 Lis, 2009, 21:17:25 »
Dzięki za zdjęcie odwrócone :* Śliczna, nie ma co, gratulacje!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: NGD! Czyli Bat Strat
« Odpowiedź #13 19 Lis, 2009, 22:27:35 »
Łoł, niezła historia. Również gratuluję! Ja się przyznam, że niedawno pograłem u znajomej na leworęcznym klasyku i Defilu hollow-body z przełożonymi strunami na lefty i... całkiem ciekawe doświadczenie. Nie, z koleżanką piliśmy tylko herbatę ;) chodzi mi o granie na odwrotnie założonych strunach, bo zmiana łap raczej nie dawała rezultatów...

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Odp: NGD! Czyli Bat Strat
« Odpowiedź #14 19 Lis, 2009, 22:51:32 »
Hejka! ;)
Po kolei -
wszystkim dziękuję za miłe słowa!

Przemo - myślałem o 89, ale gitara ma być do łojenia! Jak na dziś jest jeszcze nierozegrana, ale chyba zamiast 85 wstawię coś jaśniejszego (Eclipse? ;)), póki co deczko ginie w miksie - choć sama w sobie brzmi bardzo dobrze. 85 z jasnym jesionem jest OK, ale z olchą muszę mocno dodawać "jasności" na wzmaku.

Bartek - wg Mayo z czasem biel sama ma się zrobić vintage od słońca ;)

fireboy - Batocaster! Od dziś oficjalnie przemianowana!

Lord - koty malowała żona. Dziś mnie zaskoczyła nowym obrazem, batiko-podobnym.

TOmex - jest vintage tremolo i tak zostanie. Generalnie nie zamierzam wajchować, ma trzymać strój w warunkach scenicznych. Ucałuj podpalaną indiankę! Też byś 2 słowa skrobnął ;)

Martens - zaklepana! :P

Martens & mondo - grałem ostatnio na opisywanym praworęcznym StarSoundzie za 300pln, czyli w odwróconej dla mnie konfiguracji - czyli po Hendrixowemu. Spoko da radę!

Jeszcze dodam o najfajowszym: ostatnia fota to było tak: najpierw Hania robiła mi kilka zdjęć, żebym wyszedł dokładnie jak Jim, potem wycinanie mojej postaci Gimpem, wklejanie twarzy Jima i usuwanie  "resztek" jego i Fendera, korekta ACDSee i pełen artyzm paintem z "dziarami". Brechałem się sam z kolejnych etapów ;D
« Ostatnia zmiana: 19 Lis, 2009, 22:53:45 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Odp: NGD! Czyli Bat Strat
« Odpowiedź #15 19 Lis, 2009, 22:53:58 »
żółta pyta na ręce rzołdzi

trzeba mieć jaja żeby sobie coś takiego wydziarać ;)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Odp: NGD! Czyli Bat Strat
« Odpowiedź #16 19 Lis, 2009, 22:55:30 »
żółta pyta na ręce rzołdzi

trzeba mieć jaja żeby sobie coś takiego wydziarać ;)

miała być kotwica ;D
Paczki z głów!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: NGD! Czyli Bat Strat
« Odpowiedź #17 19 Lis, 2009, 23:02:20 »
Martens & mondo - grałem ostatnio na opisywanym praworęcznym StarSoundzie za 300pln, czyli w odwróconej dla mnie konfiguracji - czyli po Hendrixowemu. Spoko da radę!
Ale mi chodzi o to, że grałem na normalnym praworęcznym Defilu, który miał założone odwrotne struny dla koleżanki leworęcznej, a ja go trzymałem jak by to było normalne wiosło. Czyli najbliżej siebie miałem najcieńszą strunę a najdalej najgrubszą. Bardziej hardcorowo od Henryksa ;)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Odp: NGD! Czyli Bat Strat
« Odpowiedź #18 19 Lis, 2009, 23:02:30 »
w takim razie nigdy nie dziaraj sie po pijaku bo jak widać ktoś Cie w huia zrobił :D
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Odp: NGD! Czyli Bat Strat
« Odpowiedź #19 19 Lis, 2009, 23:13:10 »
Martens & mondo - grałem ostatnio na opisywanym praworęcznym StarSoundzie za 300pln, czyli w odwróconej dla mnie konfiguracji - czyli po Hendrixowemu. Spoko da radę!
Ale mi chodzi o to, że grałem na normalnym praworęcznym Defilu, który miał założone odwrotne struny dla koleżanki leworęcznej, a ja go trzymałem jak by to było normalne wiosło. Czyli najbliżej siebie miałem najcieńszą strunę a najdalej najgrubszą. Bardziej hardcorowo od Henryksa ;)
albert king gral z wiolinami na gorze

Offline Martens_emenems

  • Pr0
  • Wiadomości: 612
  • innowacja
Odp: NGD! Czyli Bat Strat
« Odpowiedź #20 19 Lis, 2009, 23:30:52 »
albert king gral z wiolinami na gorze

I miał fajny strój. Baw się dobrze na Kotzenie. Niestety, dojechać nie mogę.
Ale wybieram się do Wrocka, w styczniu do przyjaciela, także ugadamy się na bro.

Martens - zaklepana!

Trzymam Cię za słowo.
Djent się skończył, zanim się zaczął, a hard rock jest wieczny.

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Odp: NGD! Czyli Bat Strat
« Odpowiedź #21 19 Lis, 2009, 23:32:54 »
albert king gral z wiolinami na gorze

I miał fajny strój. Baw się dobrze na Kotzenie. Niestety, dojechać nie mogę.
Ale wybieram się do Wrocka, w styczniu do przyjaciela, także ugadamy się na bro.



Ok, uprzedze rodzicow ;)

Offline Martens_emenems

  • Pr0
  • Wiadomości: 612
  • innowacja
Odp: NGD! Czyli Bat Strat
« Odpowiedź #22 19 Lis, 2009, 23:34:15 »
Ok, uprzedze rodzicow

Spadaj :P.
Djent się skończył, zanim się zaczął, a hard rock jest wieczny.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Odp: NGD! Czyli Bat Strat
« Odpowiedź #23 19 Lis, 2009, 23:37:34 »
Tak się wdarłam brutalnie mojemu mężowi w słówko, przeczytawszy te pełne ciepła erotyki, piewcy nowej gitary i hm.Primo, nie cierpię białych rzeczy, od butów począwszy przez paski, torebki biżuterię i na gitarze skończywszy.Secundo-stoi to to w naszym domku i ok, ale czemu przez nią mój bat zarywa noce i przerabia jakiegoś gościa w dziarach,ze niby on teraz ma taka piękną ,polską ,wypasioną gitarę ,że z majoneza i w ogóle.
To wszystko jeszcze mogę znieść,ale tercio: Boże kiedy ja usłyszę takie słodkości, że piegi, że główka, że...ach.
Czy to normalne, że dostaję rumieńców i roznosi  mnie zazdrość o ,no własnie o co.O czułości do kawałka deski, a to to, zakupów nie robi, chatki nie sprząta,obiadków nie gotuje o innych powinnościach małżeńskich nie wspomnę, gdyż lektura recenzji mojego prawowitego męża wskazuje, że doznania z blondynką ma wzniosłe.
Pomyslałby by ktoś, że on tak pięknie o mnie.
Więc!!!
Quatro-nie cierpię konkurencji i jak każda prawdziwa kobieta, pozbędę się rywalki.Może pośliźnie się na schodach, może prąd ją porazi w łazience, może fryzjerka spali jej trwałą i szlak ją trafi z rozpaczy..? Jeszcze nie wiem...
Konkurencja, nie powiem ostra, ona młodsza, jeszcze się nie znudziła, ale to przecież kobietki po trzydziestce wiedzą ,czego chcą i  jak ,tym optymistycznym akcentem kończę, pozdrawiając tak dominująco męskie gremium...:)
Quinto...wiem, następnym razem powiem, żeby to blond piękność zrobiła kotleciki...ha ha
Paczki z głów!

Offline Martens_emenems

  • Pr0
  • Wiadomości: 612
  • innowacja
Odp: NGD! Czyli Bat Strat
« Odpowiedź #24 19 Lis, 2009, 23:45:07 »
... I takie lubię...
Ostrzegam tylko, że blodni może być zazdrosna. Czasem, jak jej struna pęknie, to może nawet oczy wydrapać :D.
Djent się skończył, zanim się zaczął, a hard rock jest wieczny.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
4 Odpowiedzi
3240 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Cze, 2009, 13:26:49
wysłana przez Qrczak
31 Odpowiedzi
17142 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Wrz, 2009, 00:05:57
wysłana przez Tolein
11 Odpowiedzi
8422 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Lut, 2010, 20:53:07
wysłana przez Turgon
45 Odpowiedzi
23772 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Lip, 2010, 13:42:42
wysłana przez wuj Bat
16 Odpowiedzi
7632 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Cze, 2015, 11:23:27
wysłana przez Orange