Autor Wątek: Kącik fitness  (Przeczytany 376888 razy)

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #2275 05 Sie, 2016, 19:00:14 »
Większość siłowni sieciowych zarabia nie na ludziach którzy przychodzą trenować, ale na tych którzy nie przychodzą. Robią promocje i zrzucają ceny karnetów do poziomu w którym gruba leniwa wiara mówi sobie "kupię to może mnie to zmotywuje do chodzenia" i oczywiście na tym koniec. Nie ma się co dziwić, że są głupie zasady czy siłownie otwierane zostają w nieprzystosowanych do tego miejscach, a trenerzy mają siano w głowie. Siłownia ma wyglądać, trenerzy muszą być tani w utrzymaniu, młodzi i uczesani, a najlepiej jeszcze jak jest kolorowo i imprezowo. Ogarnięty personel to chyba tylko w prywatnych małych siłowniach, które rodzą się z pasji do sportu, a nie pieniądza.

Wszystko zależy. Sam zdecydowałem się na sieciówkę, po + - 7 latach doświadczeń z małymi(często typowymi mordowniami) siłowniami. Taki Makfitos mimo naprawdę dobrego sprzętu i sporej wielkości jest miejscem przepełnionym całowaniem się po bicach. No i instruktorzy wyświetlani byli na ekranach. Co kto lubi.

Teraz korzystam z Totalfitness i jest spoko. Da się poćwiczyć nie czekając pół godziny do stanowiska(co zdarzało się w małych siłowniach), jest otwarta dłużej(od 7 do 23) i można sobie pójść na crossfit, czy tam inny box bo zajęcia są w cenie. Płacę tyle samo co za małą osiedlową siłownię a i tak wiem, że będę się starał chodzić cały rok. No i podstawowy plus - jest blisko. Dla mnie działa
No pain No gain !