Autor Wątek: MOTO-MOTO, czyli czym się lansujecie oraz czym lansować byście się chcieli  (Przeczytany 303520 razy)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Cytuj
Peżot 1.0 LPG Sport kupa bo na F

Kupa kupa. Ale ciekawa kupa, jakaś speszyl edyszyn chyba, bo nie robili wersji Sport z silnikiem 1,0 :P

...... małe, zwrotne i z dobrą widocznością żeby baba Żona Moja :D wcisnęła się w każde wolne miejsce parkingowe w pracy. Albo nawet imitację miejsca.

Ja kupiłem 106, ktoś inny może postawiłby na inny model/markę, ale i tak pewnie schemat byłby ten sam. I teraz mój pedolotowaty pierdzik palił w ślunskich korkach 7-8l LPG, a te wasze wypasione fury -naście benzyny. .....
........
Teraz mam inne wymagania, więc i inne auto będę kupował. Oczywiście jak sprzedam obecne :P

Cytuj
Ten sam model kombi w stosunku do sedana nie spali zauważalnie więcej

Sedany... nie zapomnę do dzisiaj, jak nie mogliśmy we trzech zapakować zmywarki (i to nie wolnostojącej, ale slima do zabudowy) do sedana. Mocno spasionego, bo Mondeo Mk III - 4,7 metra dupy i gość przewoził w/w zmywarkę na... siedzeniu pasażera, opierając zresztą na lewarku zmiany biegów z jednej i szorując tapicerkę z drugiej. No nie weszła ani do bagażnika, ani na tylną kanapę. W swoim byłym 106 Mk I (3,55m długości) przewiózłbym takie dwie. A wliczając siedzenie pasażera - trzy. Takie to "rodzinne" i "pojemne" auta te sedany :D

Cytuj
Swoje uzaleznienie od klaustrofobii pozostaw dla siebie

No właśnie gdzie tu klaustrofobia? Wsiadłem do w/w A4 to nie wiedziałem, gdzie ten kurwa segment D i 1,7x4,5m. Prawy łokieć wbity w drzwi, lewy w podłokietnik (tja, w tym miejscu? Chyba do opierania cycków :D ). Widoczność - zerowa, bo linia okien na wysokości twarzy i jeszcze do tego gigantyczny słupek B, jak to w 5-drzwiówkach. A szorowanie jeżem o podsufitkę na tylnych siedzeniach (pokaźne 175cm wzrostu przypominam) to w ogóle jakaś kpina. Jakby to była Corsa, Punto czy inna klasa B - okej. Ale duże (bo duże, może nie jak wspomniany wcześniej Ford ale duże) auto rodzinne wyższego segmentu? Łodefak?

A co do właściwego pytania - @mophk po prostu się przejedź autami których szukasz. I paroma innymi też, możesz się mocno zaskoczyć na minus (ja się tak wyleczyłem z np. C1/107/Aygo, albo nie-sportowych wersji C2/206), albo plus (Megane II, samochód płynie po drodze a nie po niej jedzie). Plus ;) pogrzeb na forach, sprawdź ceny najbardziej sypiących się części kategorii "ten typ tak ma" i inne podobne sprawy itp.

A jak masz powiedzmy te 15 tysi w gotówce, to kup auto za najwyżej 12 a resztę odłóż, bo będzie potrzebna :D

Kurwa bo nie mogę inaczej ale to są tylko Twoje widzimiśie. Nie po to kupuje limuzyne by kurwa wozić nią ziemniaki czy zmywarki, od tego są samochody dostawcze. Jakoś w naszym kochanym narodzie nie ginie przeswiadczenie ze wszystko musi być przydatne a nie tylko sprawiać frajde , gitare tez sobie taką kup zebyś mógł nią orać i podłogi zamiatać.  MOje nie pali jak twierdzisz naście litrów benzyny tylko w porywach po mieście do 7l a Twoich 106 weszły by tam dwie. Jeśli chodzi o zwrotnośc to nie miałem do tej pory nic bardziej zwrotnego niż Citroen CX a to laka landara ze Twoich weszły by trzy :P  MIałę kombi ,miałę "heczbaka" teraz mam sedana i bardzo sobie chwalę i właśnie nie korci mnie zeby tym cokolwiek wozić niż to o czym ony był myślany.
Twierdzisz ze linia okien w A4 jest na wysokości twarzy ... przypomina  mi to Shreka i kciecia "Farkłata", poduszeczkę sobie podłóż :P a tak poważnie to tam są regulowane fotele w trzech płaszczyznach czego być może nie miałeś w 106 bo to kurwa mi po pas siega więc na chuj jeszcze podnosić fotele :P
Kochany Jeżu to tylko Twoje preferencje tak silnie tutaj prezentowane i tak jednokierunkowo ze nie mogłę się powstrzymać :P
A i z tymi zmywarkami to mocno koloruzujesz bo zmywarka do zabudowy i nie do zabudowy maja taki sam gabaryt róznią sie tylko frontem , mają szerokość 45 albo 60 cm więc jeśli Ty bys zmieścił 3 x 60 to stawiam krate piwa . 60ka nie przejdzie przez drzwi a przez tylna klapę jeśli nie jest tam płasko czyli otwiera sie na równo z podłoga bagażnika tez tylko jedna więc nie koloryzuj już tutaj pls :P