Autor Wątek: MOTO-MOTO, czyli czym się lansujecie oraz czym lansować byście się chcieli  (Przeczytany 311280 razy)

Offline mophk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 89
a mnie znowu od dizla odstrasza wszystko co związane z naprawą na użytkowaniu kończąc. Mój budżet to jakies 12-15k ale wiadomo, im mniej tym lepiej.

Ogólnie diesel: link lub link wiec ubrudziłem zbroje zanim go kupiłem i musiałem naprawiać. Ceny paliwa/spalanie jakoś mi nie umila tego, że naprawy zaczynają się od 1k za pierdółki...

Audi pada tutaj chyba tylko z powodu dobrej blachy(podwójny ocynk, zero rdzy jeśli nie był "robiony"). może z powodu że mi się w miarę podoba, części ma od VW, są dość popularne.

A o peżotach @Thoth słyszałem, że też mają dobrą blachę zwłaszcza te starsze.

w miejsce audi też można dać vw passata b5 fl, ma ten sam silnik, płytę podłogową napęd itd


osobiscie nie wiem gdzie i jak będę jeździł czy to będą trasy czy tylko miasto...

co do gazu, robiłem(robie) risercz i ten konkretny dobrze go znosi, wręcz "lubi". chociaż na początek i tak bym jeździł pewnie na benzynie bo nie uda mi się kupić samochodu, który będzie miał wszystko w odpowiednim stanie.