Autor Wątek: MOTO-MOTO, czyli czym się lansujecie oraz czym lansować byście się chcieli  (Przeczytany 302723 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 775
U, słitaśnie. Dałeś też piankę na boczki?
A głośników z tyłu nie wolno lekceważyć. Zrób (albo pewnie już zrobiłeś) fader 100% na tył i usiądź z tyłu. Jeśli masz stocki, to jest co najwyżej średnio, prawda? Szczególnie od środka pasma w górę.
Paczki z głów!

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
Tak tak, piaknka na boczkach też jest - tylko fotki nie ma ;) Wygłuszony mam przód i tył. Głośniki na razie wymieniłem z przodu na Pioneery dedykowane do Opla. Z tyłu siedzą stocki. Sprawdzę przy najbliższej okazji o czym mówisz ;)

Offline Guitar Spot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 190
  • www.guitarspot.pl
    • Autoryzowany Dealer Suhr, Aristides, Skervesen w Polsce
No i w**** wylądował :)

Odbiór u dealera:


I w drogę, pierwsze kilometry, bardzo komfortowo. Pierwszy zgrzyt - nie wiem na co liczyłem, ale w premium myślałem, że chociaż będzie pełny bak. A tu nic- fusy na 50 km ;] Także pierwsza stacja na początek podróży:

Obsługa stacji od razu leciała by nalać paliwo :))))
Potem traska 200km, samochód zwraca uwagę mocno. Co najważniejsze zawalidrogi na lewym pasie czują respekt i od razu uciekają ustępując miejsca - plus :) Inni kierowcy BMW ostrzegają solidarnie przed smerfami - kolejny plus :)

Dynamika jeszcze do sprawdzenia bo trzeba go trochę dotrzeć. Doskonałe trzymanie się drogi. Szerokie laczki z tyłu, niskie osadzenie, leci jak przylepiony. Tylny napęd, sportowy M zawias - to jest to, przy 150 w zakręcie nawet się człowiek nie spoci :P
Maksymalnie jechałem póki co 160 - bezramkowe szyby dają radę. W środku nie ma huku i można spokojnie podróżować. Zobaczymy jak będzie później przy wyższych prędkościach.

Po 200km:



No i po 350km już w domu:

Zmywanie komarów z lakieru i szyby należy do upierdliwych, podobnie z czyszczeniem felg. Pewnie po miesiącu znudzą mi się te ćwiczenia :)

Aktualnie po 2 dniach użytkowania mam 600km na liczniku i żadnej usterki nie ma co mnie bardzo cieszy. Miesiąc miodowy trwa :)

Dalsze plany (raczej po gwarce, chyba że nie wytrzymam): chip na 300 KM/450NM, intercooler, wydech, hamulce m performance
Autoryzowany dealer Suhr, CAA, Jim Kelley, Aristides : http://guitarspot.pl

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
F30 <3
Ten kolor <3
Pokaż go jeszcze w środku.

Graty i zazdraszczam ;) Chociaż F31 zazdraszczałbym bardziej :P

Offline Guitar Spot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 190
  • www.guitarspot.pl
    • Autoryzowany Dealer Suhr, Aristides, Skervesen w Polsce
F30 <3


No cóż, tylko, że to nie F30 :) Środek wrzucę wkrótce.
Autoryzowany dealer Suhr, CAA, Jim Kelley, Aristides : http://guitarspot.pl

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 537
    • Toughest Firefighter Alive
( Obraz usunięty.)
Obsługa stacji od razu leciała by nalać paliwo :))))
Jak wjeżdżam na stację moją Astrą 2 kombi 2000r. jest to samo... Nie mogę się opędzić:)

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka


Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 205
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 778
TŁUSTO!!!
Na pewno nie w spodniach   :D
Spoiler

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 775
I bez grania można żyć z muzyki! :) Piękna sunia. Ile to koni w standardzie i jaki motór?
Paczki z głów!

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus

Offline Guitar Spot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 190
  • www.guitarspot.pl
    • Autoryzowany Dealer Suhr, Aristides, Skervesen w Polsce
I bez grania można żyć z muzyki! :)
Ból dupy? czy moze grasz i gowno masz ? :)
Trzeba sie ogarniac zeby potem nie chwalic sie publicznie achievmentami, ze majac 4 dychy na karku jechalo sie 200km/h i byl dreszcz :) wow.

A dla Twojej informacji zagralem kilkanascie koncertow ze swoim bandem do 2011 roku. Wiem ze malo, ale zawsze to wiecej niz co niektorzy w zalodze skerve.
Autoryzowany dealer Suhr, CAA, Jim Kelley, Aristides : http://guitarspot.pl

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 775
Proszę Pana, najwyraźniej się nie zrozumieliśmy.

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
I bez grania można żyć z muzyki! :)
Ból dupy? czy moze grasz i gowno masz ? :)
Trzeba sie ogarniac zeby potem nie chwalic sie publicznie achievmentami, ze majac 4 dychy na karku jechalo sie 200km/h i byl dreszcz :) wow.

A dla Twojej informacji zagralem kilkanascie koncertow ze swoim bandem do 2011 roku. Wiem ze malo, ale zawsze to wiecej niz co niektorzy w zalodze skerve.


Skończ pan pierdolić. Zdrowe zazdro, fajna fura z klasą :)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
I bez grania można żyć z muzyki! :)
Ból dupy? czy moze grasz i gowno masz ? :)
Trzeba sie ogarniac zeby potem nie chwalic sie publicznie achievmentami, ze majac 4 dychy na karku jechalo sie 200km/h i byl dreszcz :) wow.

A dla Twojej informacji zagralem kilkanascie koncertow ze swoim bandem do 2011 roku. Wiem ze malo, ale zawsze to wiecej niz co niektorzy w zalodze skerve.

Kolega coś chyba z lekka przewrażliwiony na swoim punkcie i firmy proszę mi nie mieszać do swoich prywatnych lansów.

Franq

  • Gość
Ból dupy? czy moze grasz i gowno masz ? :)
Trzeba sie ogarniac zeby potem nie chwalic sie publicznie achievmentami, ze majac 4 dychy na karku jechalo sie 200km/h i byl dreszcz :) wow.

A dla Twojej informacji zagralem kilkanascie koncertow ze swoim bandem do 2011 roku. Wiem ze malo, ale zawsze to wiecej niz co niektorzy w zalodze skerve.

Wow, kupiłeś BMW i już agresja jak u dresiarza. Głowa łysa, dres jest? ;)
Wyluzuj.

Offline Guitar Spot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 190
  • www.guitarspot.pl
    • Autoryzowany Dealer Suhr, Aristides, Skervesen w Polsce

Głowa łysa, dres jest? ;)
Wyluzuj.
getting there. zamówiłem szklane drzwi, żeby 3 paski było widać :)
Autoryzowany dealer Suhr, CAA, Jim Kelley, Aristides : http://guitarspot.pl

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Fajny masz samochód. Kupię sobie chyba podobny, tylko może wersję bardziej wypasioną...

Spoiler
007

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Aktualnie po 2 dniach użytkowania mam 600km na liczniku i żadnej usterki nie ma
Noo, widzę, że poprzeczka wysoko ustawiona :D
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Wiadomo, że Alfa jeszcze w salonie zgubiła by zawieszenie :D.

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 205
O spokój bym prosił. Obydwie strony
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Zastanawia mnie jeden temat:

Czy da się sensownie ocenić, mając jedynie dane techniczne samochodu, czy pasażer z tyłu będzie miał dość miejsca?

Mój problem jest następujący: Obecnie, bez jakiejś większej presji czasu, rozglądam się za jakimś samochodem, którym mógłbym komfortowo zabrać kilku ludzi w dłuższą trasę. Chwilowo moja klacz to Corolla z 2000r. i chociaż nie jest to rower na czterech kołach pokroju Tico to ostatnim razem kolega 190cm wzrostu po 1000km siedzenia za mną trochę zaczął pierdolca dostawać.

Budżet pięciocyfrowy, preferowalnie górna część dolnej połowy tego zakresu.

Jak na razie przychodzi mi do głowy jedynie Corolla Verso. Ktoś ma jakieś doświadczenia, alternatywy?

Offline jaco

  • Gaduła
  • Wiadomości: 202
Skoda Superb kombi 2.0tdi 170km? Z tyłu od chuja miejsca :)

Offline W.L

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 37
Skoda Superb kombi 2.0tdi 170km? Z tyłu od chuja miejsca :)

Ale kanapa gorsza od deski nieheblowanej. Po podróży do Włoch myślałem, że się nie wyprostuję.

Offline jaco

  • Gaduła
  • Wiadomości: 202
a to nie wiem, ja jechałem warszawa zakopane to było git ;)