Autor Wątek: [NGD&NBD] Weźmisz czarno kure... [boobs and hedgehogs inside!]  (Przeczytany 6374 razy)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
To po kolei:

Cytuj
Czym przyciemniasz podstrunnicę?

Metodą prób, błędów i home-made :P Ojciec robił kiedyś sporo przy drewnie i w domu się nazbierało bejc, impregnatów, wosków, olejków i chujwiczegojeszcze. Posprawdzałem kiedyś co i jak działa, i używam kombinacji impregnatu koloru heban i olejku cytrynowego. Do końca nie wiem co to za impregnat, nawet nie wiem czy to impregnatem można nazwać - coś jak bejca, ale nie do końca jednolita (w konsystencji jakby bardzo drobna zawiesina, koloid, coś takiego) i na rozpuszczalniku organicznym (bo jebie :P ). Wcieram tego 2+3 warstwy, zostawiam aż wyschnie, a potem jadę szmatką z olejkiem. Nadmiar barwnika zostaje na szmatce, a ten który zostanie jest już trwale wtarty w drewno. Efekt nie jest niestety idealny, "smoły" się tym nie zrobi, ale jednak pociemnia o kilka tonów i podkreśla rysunek.

Cytuj
Mówi, że nigdy nie miał miękciejszej gitary (cokolwiek to znaczy)

Łopatologicznie, to że ma niską akcję <cpt. obvious :P > A po forumowemu, to bierzesz gitę w łapę i masz +10 do speeda, wygody i funu z gry. Ni chuja bym się nie spodziewał czegoś takiego przy chinolu, który nowy kosztuje ok. 1,3-1,5k (zależy jak leży) a realnie jest wart nie więcej jak 8-9 setek. Swoją drogą taka mała dygresja - ten sam PS10 jest sprzedawany w cywilizowanej części świata z dedykowanym, ponoć całkiem przyzwoitym gigbagiem. U nas jest goły. Nożeszkurwa... :evil:

Niestety nie ma dupy bez kolców :P , jak stawiam Washa przy swoim Epi SG, to jakbym porównywał nie China vs China, ale China vs Korea. I tym bardziej mnie to zaskakuje, że gitara która jest wykonana naprawdę przeciętnie (niedoszlifowane końce progów, zwłaszcza w wysokich pozycjach, lakier położony tak jakby ktoś nie dał/nie wyszlifował szpachli i inne tego typu sprawy) może być tak zajebista. Ale to może i dobrze, że Washburn nie jest idealny, bo gdyby był tak samo dobrze wykonany jak w/w Epiphone (LoL :D ), to bym sprzedał Epiego i z miejsca kupił tego białasa z allegro żeby mieć dwie "kury" :D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
49 Odpowiedzi
19763 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Mar, 2012, 16:00:07
wysłana przez terrormuzik
18 Odpowiedzi
7830 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Maj, 2012, 13:49:49
wysłana przez mondomg
11 Odpowiedzi
4319 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Lip, 2012, 23:15:27
wysłana przez mateusz.
2 Odpowiedzi
1408 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Paź, 2012, 10:50:28
wysłana przez dom?n
20 Odpowiedzi
7298 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Lis, 2013, 09:58:51
wysłana przez Drozd