Autor Wątek: [NGD&NBD] Weźmisz czarno kure... [boobs and hedgehogs inside!]  (Przeczytany 6378 razy)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Co do Epi V7 to już ustaliłem kilka spraw z właścicielem, i to zanim ogłoszenie pojawiło się na forum, więc się nie martwcie ;)

Niestety mnie zaskoczył nagłą decyzją o sprzedaży, bo ta miała być wstępnie za ca. 2 miesiące. Teraz nie mam ani kasy (za dużo leży zamrożone i to nie tylko w gitarach), ani mocy przerobowych (od lutego zaliczyłem może jeden pełny tydzień bycia w domu :headache: ciągle tylko po 2-3-4 dni i znowu fruuu na drugi koniec kraju) i chcąc nie chcąc odpuszczam temat. Tzn. bardzo nie chcąc, ale musząc :(

Inna sprawa, że mając obecnie dwie szóstki które się nawzajem uzupełniają (strojami, charakterem i fogle) nie wiem czy zamieniłbym je na jedną siódemkę. Z jednej strony bardzo chętnie, ale z drugiej po przygodzie z Ibanezem mam baaardzo poważne wątpliwości czy w ogóle jestem w stanie ogarnąć 7 strun jako takich.

Cytuj
Ja właśnie stratshape uważam za najdoskonalszy.

Dla mnie to ani ładne (chyba że ma jakiś super top, wykończenie czy co tam, ale to robi każdej gitarze), ani (wbrew pozorom) specjalnie wygodne. Ale o gustach... i tak dalej ;)
« Ostatnia zmiana: 21 Kwi, 2015, 12:16:37 wysłana przez MrJ »
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
49 Odpowiedzi
19763 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Mar, 2012, 16:00:07
wysłana przez terrormuzik
18 Odpowiedzi
7830 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Maj, 2012, 13:49:49
wysłana przez mondomg
11 Odpowiedzi
4319 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Lip, 2012, 23:15:27
wysłana przez mateusz.
2 Odpowiedzi
1408 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Paź, 2012, 10:50:28
wysłana przez dom?n
20 Odpowiedzi
7298 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Lis, 2013, 09:58:51
wysłana przez Drozd