Autor Wątek: [NGD&NBD] Weźmisz czarno kure... [boobs and hedgehogs inside!]  (Przeczytany 6397 razy)

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Jak berety :P Wytłumoczcie koledze, czemu na "kure" mówi się "kura" :P

Tymczasem praca wre. Zacząłem od tego co zwykle robię z każdą gitarą jaka do mnie przychodzi - czyli szlif/polerka progów, pociemnienie podstrunnicy, satynowanie gryfu, ogólne rozbebeszenie całości żeby wszystko sprawdzić, itepe:

( Obraz usunięty.)

( Obraz usunięty.)

( Obraz usunięty.)

Ale do tego postanowiłem się trochę pobawić wyglądem. Planowałem zrobić kilka elementów w okleinie imitującej karbon, ale niestety te kolory które najbardziej mi pasowały (czerwony/pomarańcz) prześwitują. Natomiast bardzo przyjemnie wyszedł motyw a'la przecierane aluminium:

( Obraz usunięty.)

( Obraz usunięty.)

( Obraz usunięty.)

To na razie próba, więc są mikrozagięcia, niedoróbki itepe. Docelowo będzie poprawione ;) Tylko jeszcze dwa pytania do was:

1. jak widzicie robienie markerów? Robić je w ogóle, czy zostawić jednolitą czarną podstrunnicę? A jak robić to jakie? Kwadraty, tylko ze zmienionymi proporcjami (te są za duże), trapezy czy jeszcze coś innego?
2. co z oklejaniem pipaków? Technicznie jest to do zrobienia (chociaż nie tak prosto bo mają wcięcia i źle się takie rzeczy okleja, nawet folią termokurczliwą) ale czy nagrzanie pipaka suszarką jakoś mu nie zaszkodzi?

Podpowiedzi i sugestie mile widziane :tak:

Jak pipaki są woskowane, to suszarką możesz im zrobić krzywdę.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
49 Odpowiedzi
19764 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Mar, 2012, 16:00:07
wysłana przez terrormuzik
18 Odpowiedzi
7830 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Maj, 2012, 13:49:49
wysłana przez mondomg
11 Odpowiedzi
4319 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Lip, 2012, 23:15:27
wysłana przez mateusz.
2 Odpowiedzi
1409 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Paź, 2012, 10:50:28
wysłana przez dom?n
20 Odpowiedzi
7299 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Lis, 2013, 09:58:51
wysłana przez Drozd