Autor Wątek: [NGD&NBD] Weźmisz czarno kure... [boobs and hedgehogs inside!]  (Przeczytany 6398 razy)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Cytuj
Jeża znalazłem resztę słabo widać

Cyckami żony się zasłania

Szału nie ma

Haha, wydało się kto wszedł dla gitar, a kto dla jeży i/lub cycków ;D Toplessa byście chcieli, co? ;D

Cytuj
Zajebisty bas, ale za to takie gitary mi sie nigdy nie podobaly

Bas mi się podobał i podoba nadal, ale kilka razy miałem go w rękach (i to chyba wszystkie wersje jakie robi Epi - Goth, klasyczny sunburst, T-Bird Pro w wersji 4 i 5 strun) i jest to fajna rockin'machine, ale nic ponadto. Z basu znalazłem swoje ideolo w postaci Curbowa, i innego (pomijając w zasadzie nieosiągalnego Flying V bass) nie chcę.

Natomiast gitara jebła mnie "gołom dupom w tfasz" :D Takiego efektu "wow" nie miałem od czasu macania chyba MM JP6 - tak, tego MM JP6 za wiadomo-ile-kasy. O ile w Washburnie mogę się czepiać wykonania - jednak to chinolizm, i to chyba gorzej opłacany niż ten w Epihonach czy Ibanezach - to ergonomia tej gitary rozpierdoliła mi system :D Instrument nijak nie wygląda na wygodny, ale jest to jedna z najbardziej friendly-userskich gitar jakie miałem kiedykolwiek w rękach. A wbrew pozorom miałem sporo ;) Gdyby kilka detali (nieco inaczej wyprofilowane kopyto gryfu wraz zaczepem paska, lekko przesunięty i głębszy frez pod "mięsień piwny") to powiedziałbym wprost - to JEST najwygodniejsza gitara na jakiej grałem. Włącznie z instrumentami podchodzącymi pod 10kafli peelenów. Jak nie lepiej.

Natomiast jako że mi się nagle poprzestawiały plany na ten tydzień, i w ciągu paru najbliższych dni nie będę z gitarami nic robił (we sęsie nic modował i cykał fotek), to macie jeszcze kilka zdjęć jak to wygląda "na teraz". Coby się wam nie nudziło ;)











Takie "najmniej chujowe z chujowych" :D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
49 Odpowiedzi
19764 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Mar, 2012, 16:00:07
wysłana przez terrormuzik
18 Odpowiedzi
7830 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Maj, 2012, 13:49:49
wysłana przez mondomg
11 Odpowiedzi
4319 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Lip, 2012, 23:15:27
wysłana przez mateusz.
2 Odpowiedzi
1410 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Paź, 2012, 10:50:28
wysłana przez dom?n
20 Odpowiedzi
7299 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Lis, 2013, 09:58:51
wysłana przez Drozd