Autor Wątek: MOTO-MOTO, czyli czym się lansujecie oraz czym lansować byście się chcieli  (Przeczytany 312944 razy)

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
Czytałem gdzieś, że w karawanach pogrzebowych sprzęgło wymienia się co jakieś 30Mm*. :)

Spoiler

Mam podobny dylemat(i podobne przejścia, kiedy pytałem znajomych o opinię) co kolega frost kilka stron wcześniej. Pierwszy samochód, budżet nie powala na kolana (8k).

Na razie najbardziej przekonuje mnie Corolla(E11). W moim pułapie cenowym widuję czasem egzemplarze z serii E12, ale zastanawiam się, czy to jest mega dobry pomysł inwestować w coś takiego. Ktoś ma jakieś doświadczenia w tym względzie, którymi może się podzielić?

Sam mam minimalnie więcej $$$, ale w tej cenie też znajdziesz - focusy mk1 to z tego co wiem bardzo udane samochody i sam jestem praktycznie zdecydowany na takie auto. Może też się zainteresuj.  Przynajmniej nie straszy jak ta corolla;)

A co do e12 - moim zdaniem lepiej nie kupować samochodu tak znacznie poniżej średniego pułapu. Wskazuje że coś było nie tak - mam w rodzinie clio, z którym była taka sytuacja. Na szczęście jeździ elegancko, nie psuje się i mechanicznie wszystko OK - ale ewidentnie auto musiało wjechać pod ciężarówkę, bo drzwi opadnięte, coś z fotelem nie tak, szyba inna itd.
« Ostatnia zmiana: 17 Mar, 2014, 13:57:11 wysłana przez MadYarpen »